Сонник Ескімо 😴, до чого сниться Ескімо жінці 💤, що означає побачити Ескімо у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Ескімо по Житейському соннику

До чого сниться ескімо жінці:

Якщо вам приснилося ескімо, а ваша дата народження припадає на січень, лютий, березень або квітень, то такий сон передвіщає вам приємну несподіванку, яка принесе вам масу позитивних емоцій і надовго зарядить енергією.

Бачити уві сні ескімо для тих людей, які народилися в травні, червні, липні або серпні, віщує, що з ними будуть лукавити ті люди, від яких вони цього не очікували. В очі вам будуть говорити одне, стверджуючи, що тільки так і буде зроблено або, що саме так і йдуть справи, а насправді будуть робити зовсім інше.

У цей період вам варто бути менш довірливими, навіть по відношенню до тих людей, з якими ви давно і добре знайомі. Однак не варто доводити ситуацію до абсурду – просто дотримуйтесь заходів безпеки.

Якщо вам приснилося ескімо, а ви народилися у вересні, жовтні, листопаді або грудні, то такий сон може означати, що ви стали об’єктом таємницею ворожнечі, навколо плетуться інтриги, можливо, відбуваються якісь змови, а ви ні про що не підозрюєте. Вам слід бути більш уважними – це допоможе уникнути неприємних ситуацій і глибоких розчарувань, хоча повністю уникнути неприємностей вам, все ж, не вдасться.


1 Ескімо по Соннику іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити ескімо у сні означає:

Вам будуть говорити одне, а думати інше.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ