Сонник Ексгібіціонізм 😴, до чого сниться Ексгібіціонізм жінці 💤, що означає побачити Ексгібіціонізм у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Ексгібіціонізм за Еротичного соннику Данилової

До чого сниться ексгібіціонізм жінці:

Сон про эксгибиционизме (оголення статевих органів з метою отримання сексуального задоволення) трактується, виходячи з наступних позицій: сновидець в подібному сні виступає як бажає виставляти себе напоказ (своє тіло або ж свою душу), причому в процесі такого оголення він має намір отримати фізичне та ще більше моральне задоволення.

Тлумачення сну про эксгибиционизме розрізняється для чоловічої і жіночої статей. Так, для чоловіка бачити себе бажаючим отримати задоволення від демонстрації статевих органів, але не отримують його – означає неможливість бути самим собою, відчуття байдужості і відсутності інтересу з боку оточуючих.

Навпаки, сон про те, що результатом демонстрування стає сильне збудження і насолода, є знаком того, що сновидінню вдалося привернути до себе увагу, що він заслужено пожинає плоди успіху.

Для жінки сон про демонстрації статевих органів при відсутності насолоди означає марні спроби змінити свою зовнішність і страх того, що її способи привернути увагу представників протилежної статі не дадуть бажаного результату.

Якщо ж під час демонстрації жінка відчуває збудження і насолода, це говорить про плідність зусиль, спрямованих на роботу над собою.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ