Сонник до чого сниться пором

До чого сниться парою? У загальних значеннях побачити в сні величезний пором обіцяє наближаються швидкі зміни в житті.

Якщо ви стояли на березі і спостерігали, як невеликий пором переправляє вантажі, – можливо, ви будете втягнуті в дрібні неприємності з чужої вини на роботі. Вам слід уважно ставитися до того, що відбувається і зробити все залежне від вас справи ідеально, так ви убезпечите себе і уникнете скандалу.

Водні подорожі

Якщо заглянути в сонник, пором трактується як уособлення світлого і успішного майбутнього. Якщо у сні ви бачили себе пливуть по річці на поромі – таке бачення означає, що вам належить далека поїздка далеко від дому. Гарненько підготуйтеся до подорожі, закінчите всі справи і вирішити проблеми. Велика ймовірність, що ви затримаєтеся в дорозі завдяки новим романтичним відносинам.

Якщо в мріях ви перебували на поромі, але ніяк не могли побачити берегів, а все пливли по водоймі – це означає, що ваша підсвідомість давно не може розгадати якусь таємницю минулого. Можливо, ви вже забули про недозволеному справі, але вам все ще необхідно розкрити цей секрет. Поговоріть з людиною, який знаходився поруч з вами в ті часи, – можливо, він зможе пролити світло на загадки минулих днів.

До чого сниться пором, на якому ви причалювали до берега після далекого плавання? Такий сон говорить про те, що ви давно не проводили час з батьками та близькими родичами. Чи Давно ви відвідували їх? Прийшов час зібратися всією сім’єю, як в добрі часи, та обговорити події минулого часу!

Пором у сні, який сів на мілину, означає для сплячого якусь складну ситуацію, яка спочатку може здатися безвихідною. Насправді це тільки перше враження, адже будь-яку проблему завжди можна вирішити. Якщо це сталося на роботі – спитайте поради у досвідченого колеги, напевно він не раз стикався з такими проблемами. Якщо ж ви зайшли в глухий кут у відносинах – просто відверто поговоріть з об’єктом своїх почуттів, це допоможе вирішити будь-які розбіжності.

До чого сниться пором молодій дівчині? Сон, у якому незаміжня пані змогла побачити пором, означає, що скоро вона зустріне того самого, єдиного. З цим чоловіком вона зможе пов’язати своє майбутнє життя. Побачений пором для молодої людини обіцяє швидке збагачення досить легким шляхом. Тільки не варто забувати, що це буде швидше швидкоплинна усмішка Фортуни, ніж постійна «легка нажива».

Знамення змін

Сон, пором в якому переправляв тварин, підказує спящему, що хтось з оточення бажає стати ближче до нього, так як відчуває ніжні почуття. Якщо зараз ви не готові впустити в життя нову любов, відверто поговоріть з цією персоною, розкривши свої почуття. Це буде корисно для вас обох, адже тільки усунувши недомовленість, ви зможете рухатися далі.

До чого може приснитися пором, який ширяв у повітрі, замість того щоб борознити водну гладь? Побачене може означати наступне:

  • Ваше підсвідомість підказує, що ви не можете сконцентруватися на необхідній справі, а замість цього літаєте в хмарах. Постарайтеся зібратися і зробити останній ривок до мети, адже результат порадує вас і поліпшить фінансовий стан.
  • Ви затаїли образу на оточуючих, вважаючи, що ваші вчинки деяким чином були недостатньо розуміють. Займіться самовдосконаленням – наприклад, заняттями йогою. Це допоможе побороти сумніви в собі і поглянути на події з іншого боку.
  • У вас є давня мрія, яку до цього часу ніяк не вдавалося здійснити. Скоро з’явиться чудова можливість втілити бажання в реальність.

Якщо заглянути в сонник, переправа означає, що незабаром вас запросять на урочисте подія – можливо, ви станете свідком на весіллі близького друга. Це дасть вам привід згадати кращі події у вашому житті, і ви будете чудово відчувати себе, забувши про тимчасових невдачах або незгоди.

Бачити пором у сні, який був наповнений рятувальними шлюпками, – означає, що незабаром ви зможете надати неоціненну допомогу колезі по роботі. Для вас така послуга абсолютно не буде обтяжливою, а кому-то допоможе «звалити тягар з плечей». Зробивши добру справу, ви з упевненістю зможете покластися на цю людину в майбутньому. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ