Сонник до чого сниться переслідування

Якщо ви лягаєте спати, усвідомлюючи, що не доробили якесь важливе для вас справа, то не буде нічого дивного, коли у сні з’являться сцени переслідування. Нагадування вашого підсвідомості про те, що потрібно досягти певної мети поставити крапку в якійсь справі, — ось до чого сниться переслідування.

Але це не єдине значення сновидіння, в якому сплячого переслідує погоня з одного або декількох осіб. Дуже часто сенс сну допомагає розкрити постать переслідувача. І щоб правильно витлумачити сон, в якому була погоня, потрібно згадати його деталі — хто за ким біг і наскільки успішними були ці «догонялки».

  • Примарилось, що вас наздоганяє знайомий чоловік.
  • Приснилося, що вас переслідує незнайомець.
  • За вами уві сні могла гнатися дівчина.
  • Переслідувач — колишній хлопець сновидицы.
  • Виявилося, що вас наздоганяє маніяк.
  • Вас переслідували на машині.

Якщо примарилася гонитва, в якій вас намагається нагнати знайомий чоловік, Сонник підсвідомості вважає, що сплячий не хоче допускати емоційної близькості з наздоганяючим. Якщо жінку переслідує чоловік, тлумач пояснює це тим, що спляча побоюється дружина, а уві сні «тікає» від відповідальності за вчинок, який може йому не сподобатися.

Переслідувачі-незнайомці

Для дівчини чи молодої жінки сон, у якому її наздоганяє незнайомий чоловік, означає, що сновидица не до кінця розібралася зі своїми почуттями. З одного боку, їй подобається, що любовні почуття його «переслідують», а з іншого — вона не впевнена в тому, що трапився з нею роман — це саме те, що їй потрібно, — вважає Психоаналітичний сонник.

Східний жіночий сонник дає інші варіанти тлумачення: книга радить дівчині або жінці, переслідуваної у сновидінні незнайомим чоловіком, бути уважнішими у відносинах з представниками протилежної статі. Зайва довірливість може обернутися розчаруванням через не дуже красивого вчинку залицяльника.

Сон, у якому дівчина, рятуючись від переслідування, спотикається або затинається, каже, що наяву пильну увагу потрібно зосередити на майнових і грошових питаннях.

Якщо уві сні ви точно знаєте, що переслідує вас незнайомий чоловік — не в ладах із законом, або ж він — ваш ворог, то у ваших реальних справах може наступити складний період. Великий універсальний сонник радить не лякатися, якщо на роботі або в бізнесі після такого сну у вас з’являться неприємності або перешкоди. Тлумач каже, що треба вирішувати проблеми по мірі їх надходження, і тоді ви зможете вийти зі складного періоду без втрат.

Коли сниться гонитва з чоловіками, які вас наздоганяють, тлумачі схильні пояснювати це тим, що у вас залишилося дуже мало часу на вирішення життєво важливих питань. Сонник радять ретельно проаналізувати ситуацію, розставити пріоритети і вирішувати завдання в порядку черговості. Особливо актуальним це тлумачення стає, якщо сон повторюється неодноразово.

Опинитися в сновидінні переслідуваної незнайомим чоловіком або чоловіками, каже Сонник пастора Лоффа, може означати і те, що наяву у вас є недоброзичливці. За незнайомим обличчям у сні може ховатися реальний чоловік, якого ви самі по тим чи іншим причинам недолюблюєте чи побоюєтеся.

Тлумач радить після такого сну згадати, чи не повинні ви, наприклад, комусь грошей, — для деяких чутливих осіб борги також можуть стати причиною подібних сновидінь. А якщо незнайомий переслідувач — представник закону, то потрібно бути коректною у спілкуванні з оточуючими, щоб не зіпсувати відносин з друзями або колегами.

Дівчата і маніяки

Особливе місце серед снів, в яких фігурує погоня або переслідування, займає сюжет, коли переслідувачем є колишній хлопець сновидицы. Таке ж значення мають і сни про переслідування колишніх чоловіків. Якщо в сновидінні колишній хлопець женеться за вами або ж чатує біля будинку, «випадково» зустрічається вам на шляху, швидше за все, що його почуття не охололи, незважаючи на те, що ви вже розлучилися.

Сучасний сонник радить звернути увагу на те, як був одягнений ваш колишній в ваших мріях. Якщо переслідувач був добре одягнений і навіть импозантен, значить, ви продовжуєте жаліти себе і переживати з приводу розставання. Якщо ж хлопець у вашому сні більше нагадував бомжа, ніж джентльмена, значить, ви досі мрієте про помсту за ті душевні страждання, які він вам заподіяв.

Переслідування уві сні часом може приймати химерний форми. Наприклад, що означає сон, у якому вас переслідує дівчина? Якщо ця дівчина вам знайома, швидше за все, що наяву ваші вчинки доставили їй чимало неприємних хвилин. Якщо ж переслідувач — незнайомка, варто бути обачнішими у словах і вчинках, щоб вони не стали предметом пліток.

Якщо пригрезился сон, у якому вас переслідує маніяк, то, швидше за все, це бачення не має ніякого відношення до вашого особистого життя і взаємостосунків з протилежною статтю. Сонник XXI століття говорить, що сон, де вас наздоганяє маніяк, більшою мірою свідчить про вашої душевної втоми від того, що відбувається.

Маніяк у сні — образ того вантажу невирішених проблем і завдань, які ви на себе взяли, тому потрібно добре подумати і відмовитися від тих цілей, які насправді вам не потрібні.

Ще одне пояснення сновидіння, в якому сновидицу наздоганяє маніяк, дає Магічний тлумач. Переслідує вас маніяк уві сні може означати, що незабаром наяву вас «наздоженуть» цікаві відомості про когось з ваших знайомих. Але як би вам ні хотілося поділитися цією інформацією, робити цього не можна, тому що таємниця може виявитися недостовірною — ось про що говорить маніяк уві сні.

Коли сниться, що за вами по п’ятах — гонитва на машині, то наяву вам доведеться вирішувати багато складних питань за дуже короткий час. Якщо чудесним чином гонитва уві сні опинилася далеко позаду вас, то у складній ситуації вам вдасться уникнути матеріальних втрат і навіть отримати прибуток. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ