Сонник Цистерна 😴, до чого сниться Цистерна жінці 💤, що означає побачити Цистерну уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Цистерна з Новітньому соннику Р. Іванова

До чого сниться цистерна жінці:

Якщо вам сниться порожня цистерна — це говорить про те, що ви полюбили людини, красивого зовні, але на ділі нічого особливого з себе не представляє. Його духовний світ дуже бідний, і ніяких талантів він не має.

Наповнена цистерна — означає, що ви занадто неуважні до свого будинку. Ви зовсім не займаєтеся домашніми справами, тому вас не тягне туди. Ви віддаєте перевагу тинятися по вулицях, замість того щоб йти в свою квартиру. Тому ви відчуваєте себе самотньо.


1 Цистерна по соннику Фройда

Бачити цистерну у сні означає:

Бачити уві сні порожню цистерну — який вподобаний вам людина насправді не має нічого, крім цікавої зовнішності. Ні в душевному плані, ні в сенсі любовного мистецтва у вашого нового знайомого немає ніяких талантів.

Якщо побачена вами уві сні цистерна була чимось наповнена — значить, вам варто приділяти більше уваги своєму будинку, тому що ви його запустили. Це неприпустимо, тому що будинок чимось схожий на акваріум, в якому живуть рибки: якщо не міняти воду і не годувати обитетелей акваріума, то він просто-напросто перетвориться на болото, а рибки помруть від голоду і нестачі свіжого повітря.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ