До чого сниться 😴 Зубр уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Зубр що означає

До чого сниться Зубр:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Зубр уві сні по 5 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Зубр» по 5 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Зубр – зустріч з дуже мудрим і справедливою людиною.

сучасний сонник

Бачити уві сні зубра – знак несподіваної зустрічі з оточенням і ризиковим людиною.

Бачити уві сні себе верхи на зубра – віщує звільнення або скорочення на роботі.

Той, що біжить зубр – до аварії і нещасних випадків; мирно пасеться &# 8212; ваші витрати перевищать доходи.

Сонник любовних відносин

Зубр – характеризує вашого партнера як добру людину, але з дуже розвиненим почуттям власної гідності. Це часто відбивається на ваших відносинах, приносячи в них небажані сварки.

Мертвий – до розриву зі старим партнером, відносини з яким вже давно набридли вам.

Гладити уві сні – до вашого прагнення підпорядкувати людини, який надмірно гордий і самовпевнений. Ви не доб’єтеся взаємності бо не зможете закохати його в себе.

Тікати від зубра – до вашого прагнення будь-що-будь зберегти незалежність. Будь-яка спроба обмежити вашу свободу веде до сварок і скандалів. Ви ненавидите, коли хтось втручається у ваші справи, тому в особистому житті вас, швидше за все, чекає самотність.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні зубра – знак несподіваної зустрічі з оточенням і ризиковим людиною, бахвалящімся своєї відчайдушністю і невгамовної відвагою.

Бачити уві сні себе верхи на зубра – віщує звільнення при скороченні на роботі.

Той, що біжить зубр – до аварії і нещасних випадків, який мирно пасеться – ваші витрати стануть перевищувати доходи.

сонник Фрейда

Зубр – символізує характер вашого партнера: доброго, але з рідкісним гіпертрофованим почуттям власної гідності, яке часто негативно відбивається на вас, тому що поступово переростає в манію величі.

Якщо вам наснився мертвий зубр – в реальному житті це обіцяє вам звільнення від давно обридлого партнера (партнерки). Ви будете сумніватися в тому, чи варто розривати обридлі відносини, тому що втрутиться почуття жалості.

Якщо уві сні ви тікали від зубра – значить, насправді ви не терпите насильства над своєю волею. Будь-які зазіхання на вашу свободу кого б то не було завжди закінчуються моторошним скандалом і з’ясуванням відносин. Як же ви мислите собі стосунки з протилежною статтю, якщо не дозволяєте його представникам втручатися у ваше життя?

Якщо уві сні ви гладили зубра – це говорить про те, що в дійсності ви поставили собі за мету підпорядкувати собі людину, яка відрізняється досить гордим і свавільним характером. Ваша затія буде невдалою, так як підкоряти собі волю таку людину – заняття спочатку безрезультатне і абсолютно марна.

Приснився Зубр, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Зубр уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені приснився зубр, котрорих гнався за мною але це було в приміщенні в багатому і красивому зданіітіпа євроремонт. Наздогнати і викинув мене у вікно де я летла з вікна багатоповерхового будинку.

Вітаю! бачила сон що, я живу в гірських місцях і повз мого будинку проходить зубр а в слід за ним женуться вовки я вийшла і почала кидати каміння на вовків і вони пішли і зубр продовжив свій шлях..

Я знаходився в приміщенні з 2-3х кімнат. Яким чином туди потрапив зубр, який нападав і атакавал мене. На вигляд він здавався більшим, але я від нього рятувався ховаючись на високі меблі в кімнаті. Так весь сон і було &# 8212; зубр загрожує і гарчить на мене, але дістати не може чомусь. Іноді він зникає з кімнати і як тільки я намагаюся наблизитися до дверей і втекти він в знову з’являється і я ховаюся нагорі і він не може мене дістати. Врешті-решт мені вдається покинути кімнати і як тільки я закрив за собою двері, то він почав ломитися в зачинені двері, яку я насилу держав. Незабаром він припинив спроби прорватися до мене. Страх зник і в двері з того боку постукали. За дверима виявилася чи то моя мама чи інша близька людина. Все благополучно закінчилося. P.S Зубр мені до цього ніколи не снився. Можливо це пов’язано з тим що завтра я в реальності їду на машині в Білорусію. P.S.S Було невелике продовження сну, в якому після всього я дзвоню своїй подрузі і спрашіваю- вгадай що зі мною щойно сталося? Вона відповіла -Напевно на тебе напав Зубр&# 8230; Я: &# 8212; Звідки ти дізналася?! вона: &# 8212; Ну так ти ж поїхав до Білорусі&# 8230;) Кінець.

Мені снилося, що я була на кладовищі, там були коти, я намагалася споймать одного себе, але він був диким і сичав на мене. Кот побіг, я за ним, він стрибнув на воза, яку тягнув зубр і в підсумку я бігла за зубром, але не могла його наздогнати, так як я повільно бігла. Як тільки я вибігла з кладовища через хвіртку, я почула чийсь голос з кладовища, він про щось попереджав мене, я обернулася подивитися ктоето каже, але я побачила тільки клітку з хом’яком і темряву.

Ми з друзями йшли і побачили зубра, почали тікати від нього, побачили другого, намагалися перестрибнути через паркан і я прокинулася

Мені приснився басейн з водяними тиграми і моя собака яка плавала між ними. оптом до мене приплив зубр і почав до мене позбутися.

Стадо зубрів лежало на лузі. Було сонячно. Яскраві фарби, гарні спокійні зубри. Я напівлежала на одному з них і погладжувала по загривку. Зубру мої дії подобалися. Страху не було перед величезними тваринами, навпаки &# 8212; почуває умиротворення.

Я пішла в магазин за продуктами але там проктически нічого купити. У цьому мазазіне було все ясно-біле майже як білий. Раптом я бачу що з складу виходить величезний коричневий зубр з величезними копитами і товстими ногами він ні як простий зубр а скоріше дуже навіть незвичайний у справжніх зубрів ноги значно тонше і вони ні такі великі як в моєму сні. Його вела молода дівчина прямо по магозіну магазин був дуже просторий але стеложей майже не було. Я в підсумку побігла його фоткати але не встигла. Поом я побігла говорити подрузі я стала на болконе будинку біля протилежного будинку в якому була моя подруга після я їй крикнула що я виділа величезного зубра. До того дому там де була травня подруга там був приєднаний паркінг многоетожний і ми бачили як зубр виходить з цього паркінгу і йде по дорозі в нашусторону і подруга зістрибнула з 5 етоже прямо на спину зубра і вона зістрибнула прямо на спину зубра і поїхала

Правильно вимовляти і писати &# 187; я поїду в Білорусь&# 187;. Дуже неприємно бачити, коли ти дійсно живеш в Білорусі.

Мені наснилося, я стояла в городі, вішала білизну, і біля мене бігав маленький чорний зубр або кабан (точно не пам’ятаю) я його постійно відганяла, він начебто намагався мене вкусити

Заходжу вдома і бачу навпроти мене стоїть великий красивий світло карічневое кольору зубра, перед ним був ще один але він в цей час йде.

Там було: озеро, поле, ліс і міст. Нас було багато і ми бігали за зубром по полю, а коли він за утік до лісу, ми зупинилися.

Це було в лісі. Була я і ще 3 хлопця. І серед дерев лежав величезний просто гігантський зубр. Живий чи мертвий я не знаю.Але завдання наша була його охороняєтся, як рідкісне істота.І все що я запам’ятала ще це вили вовки і ось ми його охороняли від них.

Наснилося, що тікала від зубра по старому заводу, бігу по сходах і він за мною теж біжить по сходах Біжу по сходах завжди вгору, вниз якось спускаюся по-іншому Потім зубр дізнавшись, що у мене є дитина перестає бігати за мною і ми з ним миримося, я його гладжу і розмовляю, він розмовляв зі мною як людина

Мені приснився величезний зубр в лісі. Точніше їх було кілька. Вони були розміром з динозаврів. Це було в нічному лісі, і я могла наближатися до них і розглядати.

Зайшов далеко втайгу ВОСН і на стежці побачив бігти Зубра на мене він пробіг повз ія проснулсябольше нічого не пам’ятаю

Привіт) мені наснився сон в якому був великий Сом і у нього були роги і величезні стирчать зуби, налаштований він незрозуміло, але він нападав на мою собаку, я уві сні від нього ховалася

Близько 8 зубрів бігали по кладовищу, одна жінка боялася, що вони руйнує пам’ятки і кинулася до них, один з них відкинув її рогами. Я з дітьми сховалася за паркан металевий, який один з них пробив рогом. Потім вони втекли.

На дачну ділянку прийшли той світлих зубра (колір кави з молоком). Один з них зайшов до корови в сарай Я його гладила.

Я в лісі, навколо мене багато зубрів. Я в центрі лісу. Появляються вікінги на конях, і один мене садить на коня і вивозить з оточення зубрів. В руках у нього булава.

Ми були в лісі з моїми одногруппніцамм, вони повинні були забрати мене, в цьому лісі будинку були руїни, ми сиділи волі расваленого будинку, до сусіднього такого ж будинку приїхали люди, мати і син, його мама плакала, а син запитав де ж ви бабуся і дідусь, тут пробігає зубр прям перед нами, я говорю всім дивіться, їх це не здивувало, включилася сумна мелодея, зубр зупинився я дивлюся на нього кажу дідусь і він починає бігти на мене і збиває, я прокинулася

Зубр з розгону вривалося в будинок. Я закрила і тримала двері поки він не оазвернулся. Потім прогнала зубра

Доброго ранку, мені насніліся два зубри, Які були у мене на подвір&# 8217; ї . Один з якіх БУВ коричневого КОЛЯР та БУВ на причепі, а другий БУВ біля причепа та БУВ чорного КОЛЯР . Злякавшісь, что смороду вібіжать Із подвір&# 8217; я я Швидко закрити ворота .

Зубр був далі від нас з дитям, він бігав і ми боялися, що він побачить і побіжить на нас і поету ми уьегалі

Наснилося, що зубр заглянув у вікно, у нього дуже велика голова. Я прокинулася, від того, що злякалася голови величезною. Ходять зуби по місту спокійно.

Мати зубр захищала свого зубрёнка, я йшов з незнайомою дівчинкою, він трохи нас не збіль (все це біля мого будинку), потім ми побігли до мене додому і я викликав міліцію, яка не хотіла приїжджати.

Я з дівчиною гуляла ввечері и раптом Виходять 3 зубра з малими ми убегаєм а вони за нами біжать але ми втекли але бачу як вони на інших людей напали и пішли а маліє зубри залишилися и іх ті люди вбили але тут пояляєтса дуже великий зубр и ті люди садятса в автобус и єдут и тут аварія автобус переворачіваєтса и падаєт а зубр іде до того автобусу .Далі я іду и плачу до автобусу а там ті люди вроди як мертвіє але крові не бачу

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ