До чого сниться 😴 Зубна щітка уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Зубна щітка що означає

До чого сниться Зубна щітка:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Зубна щітка уві сні по 4 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Зубна щітка» по 4 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Зубна щітка – знак дрібних негараздів в спілкуванні з близькими людьми.

сонник Мандрівника

Зубна щітка – сварка з близькими, пересуди; до гостей, зустрічі.

сонник Езопа

Якщо уві сні ви чистите щіткою зуби – це знак того, що наяву ви проявляєте мудрість, дбаючи про своє здоров’я.

Побачити брудну і стару зубну щітку – знак того, що всі ваші побоювання марні, і старі чутки ніякими неприємностями вам не загрожують.

онлайн сонник

За сонником, зубна щітка – попереджає про можливі чварах між найближчими для вас людьми.

Ви використовуєте її за призначенням – в реальному житті ви дієте собі на благо.

Якщо вона стерта і забруднений – вам не варто хвилюватися, ваші побоювання не підтвердяться.

Приснився Зубна щітка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Зубна щітка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося що у мене гості і вони використовують мою зубну щітку

наснилося що я міняла старі зубні щітки на нові, красиві.купувала мамі, татові і братові.

уві сні мені віддав якийсь хлопець свою вже користувалися зубну щітку і я пощел до умивальника в громадському місці але зуби я їй непочістіл.до чого все це?

уві сні мені віддав якийсь хлопець свою вже користувалися зубну щітку і я пощел до умивальника в громадському місці але зуби я їй непочістіл.до чого все це?

Вітаю! Мені наснилося, що фарбую телефонну будку в синьо-блакитний колір зубною щіткою. А вона вся в фарбі, п ручці тече. І обурююся поруч стоїть, що як так можна фарбувати, якщо тільки зворотною стороною в банку скской штовхати.
До чого таке сниться?
Заздалегідь дякую!

в своєму сні я шукала зубну щітку будинку у свого хлопця, їх там було дуже багато а моєї не було

Доброго дня!мені наснилося що мій середній брат лаяв мене щоб я не брала його зубні щітки і пасти при цьому мені їх показував типу я купив і ти щоб їх не брала!потім старший брат з’явився він загинув 2 роки тому і теж саме говорив щоб я не брала його пасти та щітки лаяв ще сильніше!я дуже образилася і засмутилася особливо на старшого брата який загинув при цьому я сама чистила зуби уві сні!не розумію до чого подібний сон може снитися!

купувати зубну щітку

Уві сні зібралася чистити зуби. Пішла у ванну, беру зубну щітку, вже збираюся видавлювати пасту і помічаю, що це не моя. Спочатку подумала, що схопила щітку чоловіка. Беру іншу, знову не моя. Уважно придивляюсь до стаканчику, а там замість двох, чотири зубні щітки. Спросоння, згадуючи сон, чому то подумала про поповнення в сімействі.

добрий ранок!
Що б значив такий сон &# 8212;
Бачу уві сні білу, чисту ванну. Стою в ній і миюся від пояса і до нижніх кінцівок. Поруч на полиці в цікавій упаковці багато зубних щіток, якісь в коробочках для з.щіток, якісь немає. Але все чисте і біле. Я начебто взяла щітку, а далі не пам’ятаю, здається на цьому я прокинулася&# 8230; ))

уві сні чистила зуби і з жахом побачила що не у себе вдома і зубна щітка не моя.

уві сні я поклала 5 нових красивих зубних щіток під ліжко в лікарні як-би.але не знаю хто був на ліжку жінка або чоловік..молоді або старі..весь сон я пам’ятала що їх треба забрати..а забрала я їх чи ні не пам’ятаю..

мені приснився в якому людина, яка зараз далеко від мене і ми не спілкуємося віддає мені зубну щітку, в знак нашого розставання з ним. але у нас з ним ніколи не було таких відносин, хоча дуже б хотілося.

Пішов у ванну, зібрався чистити зуби, взяв щітку і видавив зубну пасту&# 8230;. але подивившись на щітку зауважив що пасти видавив в два шари, хоча все зробив акуратно і паста не впала.

Я вибирала собі дорогу зубну щітку в магазині на великому стенді, потім так нічого і не вибравши переключилася на інший товар (не пам’ятаю який)

Вітаю. Мені наснилася нова зубна щітка. Я хотіла її взяти, але моя знайома забрала її вперед, і ми потім з нею сперечалися, чия всетаки вона, хоча щітку купила я. Що б це значило?

Мені наснилося що я купила зубну щітку якихось яскравих кольорів, але сама щітка була трохи зім’ята, ніби десь лежала і її щось стискало

Доброго дня, Тетяно!
Сьогодні вночі мені приснився розмову з матір’ю&# 8230; вона сказала мені, що у неї з’явилися таємні шанувальники, один з них кожен раз по пошті&# 8230; відправляє їй мітлу, а інший-зубні щітки

Доброго дня! мені наснилося що я купую собі і для своєї коханої людини нові зубні щітки&# 8230; вони були дуже красиві, але в той же час не звичайні&# 8230;

ДД! Мені сег приснилося що я зі своєю зубною щіткою чищу шви між кахлем у ванній кімнаті і при цьому подумую що нічого я собі нову зубну щітку куплю&# 8230;.до чого б?

снилося що я подарувала людині свою зубну щітку, а коли він розкрив свій подарунок щітка була брудна. Що це може означати?

Доброго дня, Тетяно! Цієї ночі мені приснився сон, ніби я ходжу по оптовим магазинах, щоб купити зубну пасту, щітку і бритва марки &# 171; Colgate&# 187;. Начебто сон смішний, але коли я розповів близьким про нього, мені сказали, що сон дуже дивний. Скажіть, чи варто чогось боятися? Заздалегідь величезне спасибі.

Тетяна, снилося, якщо не помиляюся, з п’ятниці на суботу. Ніякої середовища на задньому плані або другому тлі не було, – просто білий колір. Я тримала білу зубну щітку в руці. Себе ж я не бачила, тільки руку, тримати її. Я знала, що щітка нова, як будь-то я її тільки що купила. І все. ніяких дій. Просто як анімована картинка.

наснилося що я користуюся зубною шеткі, в моменті мені показоль що це не травень щітка, посматрю на неї я чомусь переконався що вона моя продовжив чистити зуби.

сьогодні уві сні я бачила себе з коханою людиною поруч, хоча насправді ми не разом. уві сні я чистила його щіткою зуби, вони були білі, красиві і пила з його келиха воду.

я хотіла почистити зуби а счётка лежала на своєму місці з неї стікала вода і вона була забрудненою.Я не стала чистити зуби.

Наснилося, що мій молодий чоловік купив дві однакові зубні щітки знаходяться в одній упаковці і говорив як вони йому сподобалися. Я з казала щось на зразок ну візьми тоді купи собі ще, а то раптом не буде потім і він мені тоді відповів що тут одна щітка для мене інша для нього. І ми початку думати як ми будемо їх розрізняти і я згадала, що на одну можна пов’язати мотузку але ми так і не стали вирішувати чия буде з позначкою і я прокинулася

Доброго дня.зразок була покупка і з подивом виявляю.що це багато зубних щіток.

Вітаю.Мені приснився сон з четверга на п’ятницю що я з величезного пакета з зубних нових щіток шукав і знайшов саме одну білу щітку.До чого так може бути?

зубна щітка світло-синього кольору, нова, вона мені дуже сподобалася і я її забрала собі, тільки я її не купувала і мені її не дарували, я її просто побачила і забрала

Мені наснилося що я чищу зуби зубною щіткою з пастою. Коли спльовував, паста була з кров’ю. Потім почав відчищати зубною щіткою далекі нижні корінні зуби (жувальні). Коли витягнув зубну щітку, щетина на ній була в згустках крові. Я був здивований уві сні.

Вітаю ! Якщо мені сниться, що моєї зубною щіткою користується брат мого хлопця, то що може це означати?

Мені наснилося что моя найкраща подруга хтіла почистити зуби коли я їх чисто и я діставши з склянки Брудно зубну щітку.

спочатку в мою квартиру проникли якимось чином абсолютно незнайомі мені люди: хлопець і кілька дівчат! причому вели себе так, як &# 8212; ніби прийшли до себе додому&# 8230; как-будто так і треба! мене все, що відбувається напружувало, і я не знала як їх вигнати&# 8230;
потім з’явився мій молодий чоловік із зубною щіткою в руках і в мокрих кроксах)
я намагалася йому пояснити, що мені потрібна його допомога&# 8230; що потрібно викликати допомогу! тому що ці люди можуть бути небезпечні..

вот такой вот сон.

Доброго дня. Мені наснилося, що мою рожеву нинішню не нову, юзанную трохи скуйовджену щітку віддає моя подруга своїй подрузі. Я здивована.

Мені наснилося, що я продала дві зубні щітки і ціна у них була маленька. Я ще здивувалася, що так дешево. Потім приснилося два чоловіки з великими животом і я їх поплескала по животу

чоловік якого я люблю купив дві зубні щітки, яку він вибрав мене вона мені дуже сподобалася я була щаслива

Приснився сон з вівторка на четвер, моя бабуся принесла мені нову зубну щітку, вона була білого і яскраво рожевого кольору. Віддала мені її, хоча у мене була своя старенька, що це означає?

Я купила одну упаковку зубних щіток 3 шт. прийшла додому потім прийшов мій хлопець і виявилося що він купив точно таку ж упаковку щіток, тобто прийшовши додому він мені ще одну упаковку в результаті я тримала в руках 6 щіток

Чищу зуби зубною щіткою на ній Пасто білим кольором потім змиваю пасту вона рожевим кольором

Вітаю!
Сьогодні приснився сон, що я уродітелей будинку і взяла мамину зубну щітку щоб її почистити.
Вона була біла і нова, але її проїли наскрізь білі черв’ячки близько 5-6 мм в довжину і 1-2 мм в ширину і трохи менше.
Головне що щетина не випала, але прям проїду капітально. Я ще длубала щоб виколупати і коротше показую здається татові &# 8212; &# 171; капец на скозь проведено&# 187;.

Наснилося що я прийшла в гості і побачила у неї на поличці багато нових ще запокованих дитячих зубних щіток (3 або 5 тш)

Дівчина з якою я живу подарувала мені зубну щітку кажучи що вона нова, але я знала відчувала що погане якщо скористаюся цією щіткою, і ще вона вкрала мої речі і я хотіла залишити їй записку.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ