До чого сниться 😴 Знайти уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Знайти що означає

До чого сниться Знайти:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Знайти уві сні по 9 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Знайти» по 9 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Сон, в якому вдається що-небудь знайти – попереджає про майбутні події.

Знайти рукавички – до швидкого заміжжя.

Знайти голку – до нових цікавих знайомств.

Знайти заховану річ – до несподіваних радісним подіям.

Знайти підкову – до великої удачі. Жінці останній сон – обіцяє вірного турботливого чоловіка.

Знайти ключі – до сімейного щастя і успіху в справах.

Новітній сонник

Знайти що-небудь – до незначної непродуктивною витраті грошей.

сонник Азара

Знайти або шукати руду – відкриєш таємницю; знайти бурштин – несподіване щастя; знаходити дорогоцінний камінь – успіх у справах.

сонник Велес

Знайти кулон, або медальйон – постійний коханець.

Сонник Мартина Задеки

Знайти що-небудь – множення майна і взагалі знак хороший; а хворому – труднощі одужання.

сонник Мандрівника

Знайти – придбання (і не завжди в позитивному значенні). Можливо знайти турботу, хвороба, любов … трактується в залежності від сенсу знайденої речі.

сонник Цветкова

Знайти що-небудь – успіх.

сонник знамень

Знайти гаманець з грошима – на щастя, любові.

езотеричний сонник

Знайти – втратити. Після тривалих пошуків втратити через зволікання, невпевненості. Несподівано втратити в результаті непередбачених обставин.

Наснилося Знайти, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Знайти уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Хочу спробувати вашу послугу тлумачення снів (зазвичай роблю це самостійно) Отже. Сьогодні уві сні я знайшла предмет &# 8212; в моїй голові я чітко знаю, що це брошка &# 8212; овальної форми і швидше за все зі срібла. Він лежить на дорозі і я підняла його; і найцікавіше, що до цього я йшла зі своїм колишнім хлопцем (розставання з яким було дуже важким в психологічному плані) і він переслідував мене своєю присутністю, але як тільки я підняла цю &# 171; брошка&# 187; я як би забула про все мене навколишньому і дивилася на неї..

Я знайшла на вулиці 4 сірих, 2 фіолетових (в чохлі) телефону, я сховала їх в кріслі, а сама я (разом з кріслом) була на вулиці, трава була дуже зелена, безмежне поле трави, і єдина доріжка асфальту з бордюрами, крісло це і стояло на цьому асфальті. Я сховала ці телефони, коли до мене підійшла начебто доросла дівчина, струнка, короткі, темно русяве волосся до підборіддя, фіолетова сорочка, сіро-світле коротке до колін, обтягуючі джинси, і я не пам’ятаю що, але вона мені щось сказала. В той момент я іспулалась, що вона побачить, як я ховаю телефони, але я заспокоїлася, тому що вона нічого не бачила, і ми хвилин 5 мило розмовляли, але я нічого не розбирала в нашій розмові, я навіть не пам’ятаю, що вона мені говорила, і що говорила їй я&# 8230; Сон на кшталт на тому обірвався (після діалогу), більш нічого не пам’ятаю, можете обтолковать сон?

пізно ввечері знайшла на дорозі смартфон в чорному чохлі і задумалася, дати оголошення про пропажу в соц.мережах або залишити собі.але так як у нас пропадали телефони.все таки вирішили знайти господаря, далі сон не пам’ятаю.

Наснилося що я на смітті знайшов два телефони айфона дуже дорогих це були моделі 7 и8 ! І патом пішов купувати зарядку для нього, запитав у жінки скільки коштує! Вона мені дістала 5 тисяч гривень і сказала треба розміняти!

Уві сні знайшла дорогий телефон .в селі йшла і побачила на дереві лежить телефон.пішла додому і не знала що робити

Я була в школі, в 5 класі, як і зараз. Я віддала охоронцю свій планшет, і сказала
-стежте за ним будь ласка, що б його не вкрали. На що мені угукнулі.
Приходжу, а там його немає, вкрали! Плачу, крики, ори, адже цей планшет для мене був дуже дорогим, так як більше техніки у мене не було, і я не зможу поговорити по соц.мереж з друзями. Потім, коли я пішла на фізри, і там кабінет, куди складати цінні речі, гроші і т.д. Я пішла з подругою, а то їй одній нудно, і дивлюся, там мій планшет.
Ще уві сні було дуже багато людей, там були ми (5а) 5б 5в 5г
Було дуже багато людей, і до чого такий сон?!

Я втратила важливі для мене речі. І бачила сон що близька мені людина знайшов і приніс то що я втратила в житті. І я так раділа. Що це означає?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ