До чого сниться 😴 Зло уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Зло що означає

До чого сниться Зло:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Зло уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Зло» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сонник 2012

Зло – відображення страхів. Нагадування про дуальності.

Наснилося Зло, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Зло уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

боротися зі злом

Я перебуваю в будинку на другому поверсі. В реальному житті я в такому будинку не була, але уві сні вже його одного разу бачила. По дому літає зло у вигляді чорної сутності (як хмара або дим &# 8212; не знаю як його описати) і шукає мою бабусю і тітку (з ними в житті зв’язок не підтримую). А вони в цьому ж будинку ховаються від цього зла. Це зло і повз мене пролетіло, бачило мене, але шукало їх. Я його не боялася, знала що не за мною воно прийшло в цей будинок. Взагалі мені сни сняться віщі, але цей сон розтлумачити не можу.

Весь сон був на негативній ноті, спочатку ми шукали знайомих від нашого покійного далекого родича який в чомусь завинив, потім інша похмура картина в большом городе якісь злі люди і раптом я бачу спогад одного з них похмурого людини, і там страшні панічні звуки, злий голос каже: насолоджуйтеся злом, (цей звук проникає крізь мене). потім йде спотворення зображення в воронку в центрі і зі звуком начебто відбувається те ж саме, і я чую спотворені слова: тварини, морок, смерть та інші дивні слова звучать агресивніше спотворення, картинка зовсім запливла у темряві і з наростанням жаху я прокинувся, як ніби мене відвідало саме зло і налякало.

сон як мінімум був не звичайним. Можу спочатку охарактеризувати в 3 словах (апокаліпсис, любов, зло) чітко запам’яталося падаюче сонце на землю, пам’ятаю що я одружився перед цим, Я сам відправився до будинку дружини, там мені відкрили двері батьки дівчини, там була і моя сестра зі своїм хлопцем про якого я знав будинок був повн і я знав що всі будинки, у нас з сестрою з’явилися розмолвкі і спори, але в підсумку все вирушили відпочивати, і я підійшов до вікна і побачив як впало сонце&# 8230; все стало темним &# 8230; і мені стало неспокійно дуже .я побіг в кімнату до дружини, і ми ніби як була розпис ми, де то ходили і ми пережили що то стрьомно в неї що то вселяє вона була налякана а я ніби все прочуствовать через неї все&# 8230;..і потім ми прийшли додому і помоему вона пішла отдіхать&# 8230; коли я побіг до неї, вона була не 1 були сестри.я обійняв їх усіх дуже заспокоював її&# 8230; потім з’явилися демони як я назвав би їх-примари ..почали забирати людей, вони тягнули руки і людина ізчезают &# 8230; я знайшов глину почав себе і всіх намазувати, ніби як знав що ето допоможе &# 8230; Деман підійшов до моєї дівчини і хотів забрати її, я почав просити що б її не чіпав, нно все таки забрав. Після того я як то в нього вчепився і летів просто благаючи що б відпустив її, розуміючи як дорога вона мені&# 8230; і він відпустив тільки місце дівчини був сміття всякий&# 8230;.і я пішов її шукати в міській паніці. &# 8230;..

Снилася квартира і 3 дорослих кота, один з-них накидався на всіх і намагався вкусити, а слина у нього заразна. Потім почалася боротьба в передпокої, нізвідки не візьмись ще 2 дорослих кота і штук 10 новонароджених. вигнала всіх. Потоп у ванній влаштував укусанний людина, поводився як зомбі. Сон обривається і сниться інший: зима, мороз, часи старі (коли були бояри) один з бояр когось карав, стоячи на мосту і хлестая прутом по льоду на озері.Виявляється там була людина, я дивилася, потім побачила хто там, відразу ж витягла і взяла на руки і понесла через замети&# 8230; хтось запропонував відігрітися і сон припинився

Зло вселилася в жінку і вона сказала дивним голосом: не коштує. Че до чого.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ