До чого сниться 😴 Життя уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Життя що означає

До чого сниться Життя:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Життя уві сні по 2 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Життя» по 2 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сонник Здоров’я

Насолоджуватися життям – до поліпшення здоров’я і позитивних емоцій; натішитися життя – до хвороб легенів.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні своє життя зміненої, тобто представляти її в іншому варіанті, чим вона склалася в реальності – віщує наяву нові альтернативи для вашої майбутньої долі.

Так, бачити себе живе під землею – говорить про невідворотну небезпеки, яка може звести нанівець всі ваші справи і скинути вас з займаних висот на саме дно життя.

Наснилася Життя, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Життя уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилася справжнє життя

Вітаю! приснився сон ніби я в якійсь незвичній піщере, де всі камені були темно червоного кольору, а там шаман пророкувала майбутнє якийсь дівчині а у коло були розкидані різного типу жіночі ланцюжки, я їх збирала і тут шаман розлютилася і сказала: ти не проявила повагу, шуміла і тебе дух вовка прокляв&# 8230;..

Вітаю! коли я лягаю спати, то перебуваючи як би в дрімоті починаю бачити своє прожите життя і потім мабуть засинаю, але коли уві сні раптом мені потрібна допомога, то я різко прокидаюся і в реальності вона мені також потрібна, що це?

Я виходила заміж. Пишне весілля, багато гостей. Я красива, в світлому (але не білому) довгій сукні. Мене вбивають, і я стаю духом (це я розумію не відразу) Я повертаюся до свого нареченого, ми в дуже красивому саду, але він відділений від мене залізним ґратчастим парканом. Я дуже плачу і прошу його сходити до мене на могилу (сама ттуда йти боюся).

Побачила уві сні яким би було життя якби я діяла інакше, хоч би якою вона була якби пізніше мене не стало з якоїсь причини і як би склалося життя у близьких мені людей.
всього ТРИ життя. одна з яких моя справжня, в двох наступних я вмираю. Підсумок: уві сні зробила для себе висновок, що йду правильним життєвим шляхом і то що відбувалося в моєму житті відбувається правильно і я не помилилася

Вітаю. Допоможіть мені будь-ласка. Нещодавно мені наснилося, що ми з друзями грали в одну гру. Кожен порівнював усіх по черзі з певним предметом. наприклад: &# 171; Вася &# 8212; дощ&# 187;. До мене підбігла маленька, незнайома дівчинка, років 5-ти &# 8212; 6-ти, і порівняла мене з самим життям. Вона взяла мене за обидві руки і промовила: &# 171; ти &# 8212; життя&# 187;. Допоможіть будь ласка розтлумачити мій сон. Заздалегідь дякую.

мені приснився сон, вся моя попередня життя, як ніби дивився фільм про себе, бачив всіх родичів, уві сні зламав собі палець.

мені рідко сняться сни які збуваються.але вони реально збуваються і мене це дуже лякає!відбувається все саме так як було уві сні!коли то я бачила сон, що я познайомилася з людиною, і він взяв мене за руки, і вони були теплі.те ж саме трапилося зі мною сьогодні, і це було саме там, то місце, яке було уві сні.все саме в тих деталях і подробицях.що мені робити?

Я побачив уві сні все своє минуле життя з маленьких років з ясел і донині

знаєте мені приснився сон, то що я повернувся в шкільний час і міг змінити все своє життя, але я любив одну дівчину в реальності, і домагався її уві сні, і все йшло успішно, м були провали, я один знав майбутнє і говорив їй як ми в майбутньому любили один одного

здрастуйте, якщо чесно розказевать дуже багато і довго, Останні час дуже погано сплю . Що саме снитися в основному не пам’ятаю. За пів року до це го з кожним сном я була впевнена що трапитися що щось погане, але тоді у мого близького друга в родині хтось помирав .Протягом останнього тижня таке відчуття що уві сні я проживаю друге життя. Але росказать не можу хоча і пам’ятаю сон&# 8230;.

Мені наснилося що мені хтось подзвонив і сказав що моя Мама померла. Потім я її побачив уві сні і вона мені каже: Пообіцяй що у тебе в житті буде все добре. Потім я уві сні прожив життя. Все було як на яву.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ