До чого сниться 😴 Засудження уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Засудження що означає

До чого сниться Засудження:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Засудження уві сні по 2 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Засудження» по 2 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сонник Морозової

Приснилося осуд оточуючих – пророкує Вам якісь вчинки, для Вас абсолютно нормальні, але незрозумілі іншим людям. Ви змушені будете виправдовуватися і пояснювати.

Сонник від А до Я

Сон, в якому вас засуджують за те, що ви самі вважаєте гідним похвали – означає несправедливе ставлення до вас в реальному житті.

Якщо засуджують ваші погані нахили або вчинки – це віщує серйозну хворобу або невдалий візит в гості до скупим господарям.

Засуджувати самої чиєсь негідну поведінку або невміння зі смаком одягатися – наяву вас чекають непередбачені ускладнення з близькими людьми.

Якщо ви стаєте засудженої за вироком суду – такий сон віщує погіршення самопочуття, занепад в справах і сварку з коханою людиною.

Наснилося Засудження, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Засудження уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! сподіваюся Ви мені відповісте, поскільки мій сон мене хвилює.Мені сниться чоловік (хлопець) перед яким мені дуже соромно (це була скороминуща зв’язок з ним).Уві сні він мене засуджує. а точніше я знайомлюся в парку атракціонів з хлопцем, який говорить що він мене знає, як раз той самий хлопець йому про мене розповідав, і в дуже поганому світлі, після чого я починаю виправдовуватися. але до цього сну мені снився інший. де я з подругою пішла до його другові гуртожиток і зустріла того самого хлопця, який підійшов до мене і знову ж почав засуджувати, тільки вже особисто. що могло б це означати? все, що відбувається вже було рівно рік тому в травні, а зараз почав мені снитися.

Я нахожус майже в порожній квартирі в ній 4 жінки все ведуть по різному перебуваю з трьома катор мене засуджують вони як матрьошки маленька, по більше, і найбільша від останньої виходить не приємне враження осуд, квартира не брудна, майже немає меблів, 4 я періодично з’являється і показує мені волосся (довгі, красиві, блондинка, хороші) і йде на кухню я за нею, вже сиджу бачу всіх блондинка по телефону з права струнка, (мене не засуджує) а ці 3 сидять і мелють противні, але саме в кінці мені плететс коси дитина дівчинка

Таке відчуття, що мене привезли якісь люди до ряду гаражів де тихо, я стою спиною до гаражів, далі під’їжджають і одна людина, який приїхав запитує це він ? І сон закінчується, допоможіть.

Вітаю! Приснився сьогодні вночі сон, де мене все ненавиділи крім мого кращого друга. Я пішла в магазин, купила 3 ​​пляшки вина, але в ліфті на першому поверсі розбила їх випадково і поки піднімалася на 10-ий поверх, де раніше жила, виявилося, що прорвало трубу і всі сусіди, все погано знайомі люди (уві сні виявилися сусідами ), почали в прямому сенсі тикати в мене пальцем, що я прорвала трубу і проблема в мені, на що я сказала, що всього лише розбила вино. Коли я спускалася назад, щоб прибирати все це, то в праву руку потрапив осколок і йшла кров. Постійно ходила мама по сходах біля мене, але вона була з пакетами і розмовляла по телефону, і не бачила, що відбувається. Коли я прибирала вже в ліфті, то з’явився кращий друг, який допомагав мені. Я кілька разів мало не впала в шахту ліфта і дуже боялася, постійно падала. Потім один мені допоміг прибрати, і наступна картинка, де я в дуже дорогому ресторані, присіла ща столик і побачила хлопця, який когось чекав і не дочекався і в голові промайнула думка &# 171; а що, якщо це доля&# 187 ;, і потім третя картинка, я в цьому ж ресторані, знову з цим одним стою і намагаюся дізнатися котра година, щоб не запізнитися на потяг.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ