До чого сниться 😴 Зародок уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Зародок що означає

До чого сниться Зародок:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Зародок уві сні по 5 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Зародок» по 5 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сонник 2012

Зародок – відображення нового починання. Відображення зародження нового життя. Необхідність зміцнення імунної системи.

Сонник Деніз Лінн

Зародок – первинна форма життя, будь це насіння, суперечки або нирка. Він може служити символом початку чогось нового, поштовху до зростання.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Зародок – сниться до вагітності.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні заспиртований зародок – до відвідування видовищного заходу.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Побачити уві сні зародок – до невиправданого ризику вашої дитини.

Приснився Зародок, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Зародок уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

знаю що я вагітна.з чоловіком посварилися, так дрібниця якийсь.я пішла лягла на ліжко, і раптом відчула як дитина заворушився в утробі, живіт весь ходором заходив.термін не великий.було дуже приємно.

Вітаю!Бачила уві сні палату і я уві сні коли сплю без болю народжую 6 маленьких зародків прокидаюся дивлюся кров запечена в формі керпечей і там вони не Щевельов один грам 500 інші маленькі.Я із запеченою кров’ю Клоду їх на стіл і відпочиваю на кушетки сама порада що вони всі мертві.вдається чоловік і кричить на лікарів що я тут три дні а вони нічого не роблять.Лікар всіх забрав.І я з чоловіком входжу в сад.І не зрозумію в місці ми чи ні адже я була вагітна не від нього і тому ми розтане а тепер коли їх немає що буде.(Я зараз вагітна двійнею 13 тижнів) Допоможіть зрозуміти що за сон.

мені приснився маленький дитина такий маленький як зародок і я його тримала він заплакав і я ростаяла він коли його годуєш він росте з кожним днем ​​я не знаю що це може означати

Сьогодні з четверга на п’ятницю приснилося, що тримала на руках кота (саме кота, а не кішку!!), Який народжував! народилося штук п’ять коричневих маленьких недорозвинених кошенят (у вигляді зародків, як пуголовки) розміром близько 2-3 см. На мій подив я їх з’їла! Це не дає мені спокою, т.до. я навіть звичайного м’яса їм мало! Будь ласка, розкажіть детальніше, що це означає!

Будь ласка допоможіть розібратися в сні. Сон був дуже барвистим і реалістичним про те що купаючись у ванній я засумнівалася що у мене закінчилися місячні вирішивши перевірити це виявила дивні незрозумілі виділення з піхви, м’язами набравши і випустивши назад з себе воду з ванної я &# 171; виплюнула&# 187; кривавий згусток як мішечок, вода у ванній при цьому залишилася чистою і прозорою, Комочек розкрився як квітка і стало видно зародок дитини на пуповині красивий приємно рожевого трохи кровянистого &# 171; натурального &# 187; кольору. Емоції від того, що відбувається були неясними нерозуміння того, що відбувається і перша думка про те, що місячні тільки закінчилися і навіть за умови того що вони могли йти поверх вагітності то вагітність в принципі виключена так як секс з чоловіком був давно. Слід зазначити що як сон так і переживання під час нього були близькі до реальності. спасибі за допомогу!

тримаю зародіш в руці

Я тримала в руці мертвого 7 -8 тижневий плід (зародок), без крові, просто біле тіло, оформлення вже. Наче я напружилася і він випав, дуже легко, мені в руку.

Прокинулася вранці, одягла штани і коли засунула руки в кишені.
натрапила на маленький пакетик. У пакетику в воду плавав маленький зародок.
дуже гарний але дуже маленький? Напишіть будь ласка до чого цей сон?

Вітаю! Мені приснився сон з четверга на п’ятницю, що я розбивала багато яєць і в кожному яйці зародки курчати.спасибі велике за допомогу!

Вітаю!!бачила уві сні ніби у я була вагітна на маленькому терміні, але плід був мертвий. до чого це.

Вітаю ! Приснився сон в якому прийшла до дівчина з якою зраджував мені чоловік, покликала мене вийти з нею на вулицю, підняла сукню там було все в крові, потім дістала звідти недоношеної дитини відірвала йому голову і викинула на землю, а я з жахом дивилася на нього , шукала загальні риси з чоловіком! Після чого я начіла бити сиоего чоловіка в жахливій істериці, вигнала його (але ми були не в своєму будинку), з’явився якийсь чоловік з яким я цілувалася, його мати нагадала мені поруку якусь любовну хвороба і що треба від її лікуватися!

у мене вийшли яйця і потім зародок в плівці я взяла його в руки і він заворушився далі я прокинулася до чого ткой сон якщо пройшли місячні в цей день сон з четверга на п’ятницю

Мені не в перший раз снитися цей сон: я бачу на ділянці пташиний двір старі кури качки гуляють самі по собі а десь поруч в закуточке лежать вилуплення яйця і в них такі маленький курчатка вони пищать я кидаюся ловити курей або качку що посадити кого небудь на курчат нікого не спіймала і хотіла вже викинути скурлупой з курчатами бачу зовсім поруч під кущем сидять такі ж курчата вони самі вижили без дорослих курей я туди кладу курчат і вони починають самостійне життя&# 8230;

Мені приснився сон я йду на унітаз я вагітна і в ето час народжую, народила не дитину а зародок якийсь ембріон і подумала что ето викідіш, точно знаю що уві сні була в пологовому будинку.

Тетяна, здрастуйте, мені приснився то зародок, то дитина, він був зовсім з долоньку. Я його тримала, він був в плівці, я вставляла в плівку крапельницю, до чого це? ось мій майл [email&# 160; protected]

Мені наснилося що я у лікаря, він каже і показівает на знімках УЗД, що я вагітна, але плоду два, і обидва мертві, що какби я завагітніла спочатку одним вже як 6 місяців і етого незнаю, носила мертвого, як би позаматочного, потім другим завагітніла і прийшла вже до нього, а він расказал що бачить два мертвих плода і показує мені дві червоні плями на знімку, каже що другий помер від того першого мерт..що я носила його разом з другим і незнаю етого!Незнаю чи ви зрозумієте, але ось такий сон був.) Кстате з четверга на п’ятницю!Вибачте що з ошибке), недавно прокинулася.)

Снилося то що я йшла не пам’ятаю куди, і я опинилася вагітна в той час-потім при ходьбі з мене випадає зародок дитини, і я тримаю його в руках і несу протягом якогось часу і плачу, він був зовсім маленький, Я була просто в шоці від такого походження&# 8230; Я не дійшла до місця куди прямувала (я навіть не пам’ятаю куди прямувала) і різко прокинулася.

Мені наснилося що я народила або скоріше з мене випало велике кількість біленьких зародків, штук сто, вони всі живі, ніби людські, я їх розглядала, не відчуваючи страху або відрази, поруч з ними були якісь темні шматки &# 8212; бруду або каменів.

що то з мене випало. стала розглядати, виявився зародок десь 1,5 см. схожий на морського коника. потім він став змінюватися. став більше і весь шипами, але не гострими. потім він став зменшуватися і зовсім зник. я намагалася залишитися наодинці з мамою і показати їй. сказати, що я виявляється була вагітна і не знала і ось втратила&# 8230;

зі мною був знайомий поруч. бачу зародка але не в животі і він починає стрімко зростати. пелена відходить і він далі зростає. приблизно до 2 або 3 років зростає. я здивувалася так. потім сестру старшу бачу і біля неї етот же процес відбувається ще одна дитина так само зростає. обидва хлопчики.

Моє ім’я-Ірина, 40 років .Мені наснилося, що у мене вагітність двома немовлятами, чітко вималювалася спинками через шкіру живота. Відчувала себе нормально&# 8230;.перебувала в лікарні (в біло-сірих холодних тонах) &# 8230; мене помістили в окрему, пристойну палату&# 8230; правда не зрозуміла навіщо мені зробили укол в п’яту (вкололи вітаміни не шкодить НЕ мені не зародкам уві сні). Момент пологів я не бачила, але бачила себе після них, в біло-сірому халаті, я проходила повз жінки, яка тримала свою новонароджену дитину на руках (зазначила, що дитина зморщений і страшненький), а мої дітки новонароджені були славними))..Заздалегідь дякую за Ваші труди в тлумаченнях наших снів. раніше, таких снів не бачила (живу з дитиною, чоловіка немає, залетіти нема від кого)&# 8230; С ув. Я))

Сниться зелений чоловічок на задніх лапках стрибає, лізе на руки до мене. Очки добрі добрі, любов до нього неймовірна у мене. Став стрибати і в плече потрапила величезна тріска. Я взяла на руки, стала плакати, викликали хірурга, він сказав, що дуже пізно. Потім у чоловічка стала бузкова головка. І тут же я посадила його в крихітну коляску і стала катати його. І тут до мене хто підходить і запитує: &# 171; Ти, що не розумієш, що це твоя завмерла вагітність?&# 187; І я прокинулася.

мені наснилося що я варю яйце в каструлі і внезамно воно почало кровить.я вирішила викинути і поставити нове яйце.і так робила кілька разів.всі вони кровили.до чого це?

наснилося що купили яйця і коли розбили то там зародок курчати який починав потихеньку оживати і так все яйця

Я прийшла до генекологія а він показує зародка і що я вагітна. Бачила з боку лікаря все, Про вагітність напередодні не думала

Мені наснилося що я пішла в туалет по маленькому, взяла папірець і стала витирати, а на ній окоровавленние ембріони. Вони були з ручками і ніжками.Один бувальщина більше іншого.Той що по менше був мало в крові.Я плакала не знала як сказати чоловікові про те що у нас могли бути діти.Уві сні я не знала що я вагітна.

Уві сні побачила, що раптом в руках у мене виявляється зародок дитини-мертвий, причому весь розрубаний, внутрішні органи назовні були.Чітко пам’ятаю кишки стирчали. В голові у мене крутилися питання &# 171; звідки?невже це моє?чому все так виходить&# 187;.Снилося з середи на четвер.

Знайшла піску або землі яйце без шкаралупи. А там зародок, вже курча в плівці. Подивилася а він дихає. Я засинала його назад для того щоб доразвілісь

Привіт мені приснився сон так: нібито я сів їсти на сніданок варене яйце, я його відкусив, а там був сформований зародок курчати з дзьобом і яскраво вираженими крильмі, він був Кравино-ораньжевого кольору і мені сказали нібито що курча схожий на жабу.

Вітаю! наснилося мені, що я і ще кілька людей в основному дівчата займалися ніби як дослідження чого то живого і в той момент я була вагітна і раптом що то трапляється і що то зле вселяється в мене а точніше в живіт помойму. і ось я ніби як уві сні не розумію що вселилася але нібито розумію і бачу з боку як буд то бачу сон.приходжу додому займаюся своїми справами і відчуваю що що то погане є всередині і ніби це щось намагається щось зделать сказати і весь інший сон я мучилася відчуттями і було моторошно але настільки реалістично./заздалегідь дякую!/

мені наснилося ніби я бачу два зародка &# 8230; але вже сформовані&# 8230; і ось ось повинні народитися&# 8230; і до чого губки одного-дівчинки як би пов’язані з пуповиною хлопчика&# 8230; і я розумію, що це мої діти!!

приснився сон ніби я у гінеколога і мені повинні робити біопсію подивившись мене лікар запитав що з зародком робити будемо я сказала залишимо і прокинулася

мені приснився крихітний дитина з кулак (ось тільки я не змогла зрозуміти я його народила або це був викидень, а може і аботр)

Мені сьогодні наснилася подруга, як ніби вона в масенькій пакетику в сантиметри 2 принесла що -то там лежав зародок кролика, без шерсті, голий ще норм не сформиров-ся, я їй кажу в пакетику потрібно дірочки зробити, а то він задихнеться, вона зробила і каже ось ці ліки треба йому вколоти. Він небув хворим, просто для подальшого його формування, потрібні були ці ліки.

уві сні приснилося, що я увіла як хтось пошкодив частину чужого зародка (ручку) і я намагалася щось зробити щоб врятувати його.

Доброго дня! Уві сні у дворі знайшов свіже чисте біле яйце курки, підібрав і коли ніс додому хотів відкусити половину, а звідти все густе як ніби варене і здалися темно сірі пір’я курчати. я злякався, що отруєний тепер. спасибі!

Мені наснилося, що я перебуваю у лікаря, мені роблять якусь операцію по гінекології, і дістають з матки якийсь мішок і я бачу в ньому дуже багато діточок термін приблизно 12 тижнів, і лікарі кажуть що причина того, що я не можу завагітніти це те, що у мене цей пакет з дітьми, вони не можуть вибратися звідти і вмирають. Скажіть до чого може приснитися таку маячню?

Доброго дня, Тетяно! Ямен був медикаментозний аборт (замерзла бер) 10 днів тому. Зараз відчуваю себе добре. Але сьогодні приснилося, що начебто я пішла в туалет і в мене вивалився зародок дитини, прям чітко видна голова, ручки та ніжки. Я злякалася, т.до. уві сні думала що все вже вийшло. Кчему б такий сон? або це просто мої переживання? спасибі!

чоловік готує мені на сніданок яєчню і закриває її кришкою я відкриваю кришку і ВІЖИ прозорий білок і замість жовтка зародок повертаюся до чоловіка а замість нього чоловік моєї сестри щось мені намагається сказати і я прокидаюся

Я прийшла в гості. З чоловіком стояла на веранді, по середині на стелі висіла лампа але був напівтемрява. Підійшла жінка і вона впустила на підлогу прям на світло зародка. Він (зародок) був живий але весь в гематомах! Я почала переживати за нього, підійшла по ближче, хотіла підняти він був з долоньку. але тут мені не дозволили, сказали що я можу що-небудь поламати. І тут я відвернулася а коли повернулась він зник.

снитися мені що я сходила в туалет і приходжу я з туалету а мама мені приносить звідти ембріон і я його викидаю у відро і так рази три вона приносить а я викидаю

Вітаю!мені снилася моя тітка, яка тягарем, хоча в житті вона не вагітна в даний момент.бачила його чоловіка, який на зберігання мені віддав помолвочноє кільце, напад військ, я починаю боротися і захищати тітку і її двох дітей і дітей в її животі.все різко припиняється.бачу як її дочка стоїть біля неї, і два ембріона без крові за якими мурахи маленькі чорні повзають.ось ми вже в кафе і все що то святкують.і тітка і дядько і вся сім’я

Вітаю. мені наснилося ніби я несу в руках маленький зародок людини, прикриваю його рукою від холоду. У моєму сні поруч зі мною йдуть мої подруги. Але раптом по необережності я його розчавила в руці і побачила кров&# 8230; стало дуже страшно. Розтлумачте будь ласка ((

Мені наснилося, що я хочу в туалет. Знімаю трусики і бачу на них в викладені у вигляді рибальського сітки викладені зародки дітей. Їх було дуже багато. Основна маса була рожевого кольору (як би живі), інші були синього кольору. І я хочу засунути їх назад але не знаю як.

Я сиділа за столом і відчувала запах тухлого взяла варене яйце відкусила його а потім побачила всередині зародка сірого кольору

Здрастуй мене звуть.Анна і мені приснився сьогодні сон.Я бачила головку дитини в утробі до чого це може бути?Підкажіть мені будь ласка

Мені наснилося що я розбиваю яйце, а там в білку плаває сформувався толі курча толі пташка, я ще намагалася розглянути, але яйце точно куринное. Курча не рушав

мені снилося, що я завагітніла, і через кілька наприклад 5 місяців ще завагітніла. І я думала до я буду в декретній відпустці чи ні, адже у мене є двоє дітей

Вітаю! Робила уві сні яєчню, з яєць які привіз чоловік від мами. Розбиваю 1 яйце-курча (без пір’я, згорнутий, одним словом ембріон). Не знаю мертвий чи ні, я не зрозуміла, але запаху &# 171; тухлятини&# 187; я не пам’ятаю (іноді я відчуваю запах і смак уві сні). 2 яйце &# 8212; теж саме,&# 8230;..весь десяток.

Вітаю! Допоможіть! Я бачила уві сні зародження малюка у себе в утробі як ніби з боку. Це були дві кульки які поруч один до одного як ніби один за іншим і навколо яскраве світло. І почуття щастя всередині&# 8230;

Доброго дня! сьогодні мені приснився дивний сон, буд то на початку я купую солоний омуль і сосиски у мужика, а потім бачу якийсь мішок і з нього вилазить чоловіча рука, яка хапає за груди мою дружину!! я відкриваю мішок, а там зародок у якого доросла рука! в загальному я її відрізав ножем&# 8230;.до чого це? допоможіть будь-ласка!!

ДОБРИЙ ДЕНЬ, БАЧИЛА ВО СНЕ ЩО Я САМА ІЗ СЕБЕ ЯК БИ витягнув (ПРОЦЕС НЕ БАЧИЛА А ВІДЧУВАЛА, ЩО САМА ВИТВЩІЛА) БО Я вболіваю токсоплазма (ПЕРЕДАЄТЬСЯ ВІД КОШЕК) ЩО БИ ЙОГО НЕ заразитися І МАЛЮК БУВ У ВИГЛЯДІ РИБИ ЧЕРВОНОЇ З кісток риб’ячими І З людськими чоловічі ЯЙЦЯМИ, А КОЛИ Я ПОНЯЛА ЩО ЙОГО НАЗАД НЕ МОЖУ засунути, ЩО ЙОГО ТРЕБА БУЛО ВИНОСИТИ ТО У МЕНЕ ВСЕ ВСЕРЕДИНІ обірвав. Вранці прокинулася ВІДРАЗУ ЗА ЖИВОТ схопили і ПОНЯЛА КУО ЯК ЩО ЦЕ СОН. 12 ТИЖНІВ ВАГІТНОСТІ.

мені приснився сон зародок як ніби я на роботі пішла в туалет і сильно почалися виділення а потім відразу зародок вийшов я злякалася поклала в кишеню

Бачу жінку лікаря а в руці у неї яйце типу страусину..т.е. велике а там маленький людський ембріон ніби як навіть живий..Шевелл..але ніг не було&# 8230; лікар каже подивіться який він гарненький але без ніг..мене сон дуже налякав і засмутив&# 8230; до чого б це??у мене вже є син 11 років..про другу дитину сильно не замислювалася поки

добрий день, з понеділка на вівторок приснився зародок (щойно народженого кота), в кінцівці я зі своєю начальницею (ми медики) його умертвили. Прокинулася з неприємним осадом. Підкажіть будь ласка трактування цього сну.

Дівчина моя тримає зародка в склянці і каже ,, що в лабораторії він до росте . я не схвалював такі думки і зародок дивився на мене хворими грусная не живими очима. P.S. місяць тому вона зробила аборт.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; приснився сон неначе я зверху відсовую шкіру на животі заглядаю і бачу зародок дитини і чуствую що з чоловіком лаємося

сниться що я збираюся посмажити яєчню, розбиваю яйце а там зародок, я беру друге і там теж уже сформувався пташеня.

приснився сон що я побачила в унітазі черв’ячка але зрозуміла що це зародок і було видно що хлопчик і що це мій син. Поруч зі мною стояла моя мамма, її в живих вже немає і говорила що схожий на мене. зародок був живий але в воді і я плакала кажучи що це моя дитина я не хочу втратити. Через пару секунд став виходити інший зародок це я зрозуміла що з піхви і говорила дайте мені таблетки це мої діти не хочу втратити

Вітаю! мені наснилося, що через шкіру я побачила маленького ембріончіка, він спав)) коли я провела по ньому рукою, він почав пищати, кусатися і дряпатися&# 8230; після цього болів живіт. термін вагітності у мене два місяці і я сумніваюся чи варто його залишати&# 8230;

Мені приснився сон, що я начебто щось готувала з яєць, розбивала кілька яєць вони були звичайними, а останні 2 були наче з меленьким зародком курчати. До чого сон.

мені наснилося що я приймала ванну і у мене випав зародок, який був мертвий. Я підняла його і показала чоловікові, зародок був скам’янілий. Ми дивилися на нього і чоловік каже &# 187; на мене був схожий&# 187;&# 8230;&# 8230;&# 8230;..

Наснилося що де-то гуляли на природі, а потім хотіли поїсти вже вдома і я вбила 3 ​​яйця а потім взяла 4 я сумнівалася хотіла інше взяти і розбила а там 4 зародка причому 2 з них схожі на людські. дивний сон

з понеділка на вівторок вже після 24.00 приснилося що я чищу варені яйця, складаю їх в тарілочку &# 8212; вони були білі без всяких пошкоджень, але потім коли приблизно залишилося почистити ще 10 я побачила через скарлупа що вони місцями трохи темнуваті але не надала цьому значення, а коли приступила до очищення то побачила що в середині білка є пташеня. Він був з пір’ям і пір’ячко були чорними як у нормальної пташки (чимось схожий на горобця) і у всіх інших було те ж саме.Придивившись в тарілку з уже почищені хорошими яйцями знайшла і там 2 яйця з пташками. Їх було чітко видно &# 8212; очі, дзьоб, тільце, крила і лапки, а крильця у всіх були розкриті ніби вони зібралися летіти.Та й сам білок був чистим &# 8212; білим. Якщо зможете то будь ласка допоможіть розтлумачити сон. Заздалегідь велике спасибі.

Мені наснилося, як з мене вийшов плодовий міхур, я стала його розглядати і побачила там маленький ембріончік.

з однієї жінки вирізали близнюків одного засунули бабусі чоловіка іншого намагалися мені, але він не вліз тоді мені його віддали і сказали ростити . до чого це

приснився cон в якому в якому я розбиваю яйце ножем, а всередині жовтка зародок курчати

Мені снилося, що від кого-то відокремився зародок, приблизно 30 см, весь гладкий такий, синюшність-фіолетового кольору, з маленькою голівкою, крихітними ручками та ніжками. На дотик я його відчувала: холоднуватий. Відокремився і прибіг до нас: до мене і якимось ще дітям. Спочатку ми всі разом бігали, грали, нам було весело. Але потім я чомусь побачила воду: чисту, прозору навіть. І цей несформований дитинка почав в цій воді тонути. Я намагалася його врятувати. Двічі мені це вдалося. Але складалося враження, що я його витягаю, піднімають над цією водою (думаючи, при цьому, що потрібно підтримувати голівку і бути уважною з хребтом), а він навпаки, сам в цю воду опускається. За третім разом він потонув, точніше, просто захлинувся. Потім снилося якесь старе кладовище, де я ще з кимось шукала місце, щоб його поховати. А кладовище було якесь дуже старе і похмуре, в заростях, кущах і кілька зруйноване. Сон цей снився мені з четверга на п’ятницю, з 23.042015 г. на 24.04.2015 р. Раніше нічого подібного не снилося. Було дуже важко прокидатися: відчуття, що я ще не &# 171; додивилася&# 187;. До чого все це. Заздалегідь вдячна за відповідь!

я взяла п’ять яєць два з магазину а три домашні у сусідки взяла. я почала їх розбивати щоб посмажити і два які з магазину вони хороші а ті три з великими зародками.

я була в колі. мене покликали до телефону. я зайшла взяти трубку а там всюди кров. вийшла на вулицю в машині лежать мертві діти зародки. їх повинні були в морг відвезти

мені наснилося що я була у гінеколога на перевірки а він у мене зародка витягнув і сказав що йому 2 місяці і що якщо за ним позалицятися він ще вижити може до чого б це снилося?

Доброго дня.
Мені наснилося, що в мій двір прийшла жінка (дуже повна і незвично одягнена) і принесла з собою яйце прив’язане до її руці сіткою. Сказала, що у мене зараз чорна смуга в житті і вона зможе сказати причину невдач. Потім пішла в ріг будинку, пошептала щось над цим яйцем, розбила його і вибігла з двору шокована. Я підійшла до розбитої шкаралупі і побачила два зародка (вже повністю сформованих пташеня, але ще без пір’я). На цьому я прокинулася. Що б це могло означати?

Мені наснилося буд-то я йду гуляю і бачу циганку я до неї підійшла. Вона народжувала потім народила і залишила мені дитину, а дитина на руку поміщається і весь прозорий такий, спочатку я його хотіла на лавці залишити але потім вирішила забрати й пішла в найближчу лікарню що б його врятували, тому що він дуже маленький і весь був якийсь прозорий. Я занесла його в лікарню але його не змогли врятувати він наповнився якимись паличками коричневими з’явилися волосся він як би почав старіти і помер.

мені приснився начебто приїхали старий товариш по службі і привіз собою дитину породила його дружина трохи раньее часу, але чому то дитина була зовсім маленький вміщувався в долоньці, і я цю дитину тримав і носив на долонях і оберігав щоб нічого з ним не сталося, і задовался питанням чому він такий маленький і що його треба доращивать, почав розпитувати скількох місячним він народився і окозалось що він народився на другому третьому місяці вагітності і окозался живим і тоді я подумав якщо я народився семимісячним і вижив, чому б не вижити цій дитині хоча посути це ембріон і тут у дитини почали відкриватися (прорезатся) очі

Снилася стара подруга з якою навчалися в інституті.Вона прийшла до мене в гості і ми почали розспрашівать один у одного як справи не стала вона мамою, а вона у мене запитала те ж саме, я говорю, що немає, але тут перед очима з’являється картинка на якій зображений зародок і я розумію, що це моє УЗД і вона мені каже, а як же ти не мама, якщо ти вагітна?І я починаю розуміти, що я дійсно вагітна і думаю як же я раніше цього не помічала?!

Вітаю! Уві сні Я збиралася смажити омлет, 2 яйця були звичайні з яскравими жовтками, а два були з зародками.
спасибі.

Мені приснився зародок в яйці, я розбиваю яйце і бачу білок світлий, а зародок замість жовтка, і немає запаху .

я тримала 2 яйця думала що свіжі і поклала їх кудись потім хтось їх почистив на моїх очах і там був дохлий зародок а друге яйце було порожнім я сказала приберіть цю гидоту від мене і все більше нічого не пам’ятаю! а взагалі я переживаю від того що я вагітна

Вітаю! Наснилися яйця, а всередині видно живі зародки. З одного яйця вилупився курча&# 8230; але він якийсь не звичайний&# 8230; А потім я уві сні згадала, що їла яйця&# 8230;.але не помітила що б там що то було..

чоловік намагався зварити яйце а я не дозволила він запитав чому а я знала що там зародок відкрила шкарлупку а там зародок трикутної форми закруглений по краях і видно як мозок будова сіренького кольору

Мені приснився мій ембріон, як буд-то я заглянула сама-в себе, я чітко побачила що він росте, розвивається. Все було червоно-рожеве, прямо як в документальних фільмах

значить так сон був знайшла яйця багато стала перевіряти а там зародок і вони виглядали так новонароджених діти також ноги руки очі немов чоловічки

Вітаю.Мені останнім часом сниться, що щось не зрозуміле. пару днів назад кладовищі і якісь надгробки.Вчора діти -хлопчик чужий снився. сьогодні: &# 171; залазити в холодильник, беру два яйця, розбиваю їх, а там мертві зародки, без пір’я, і ​​тримаю їх так в руках, не знаючи що з ними робити

Кілька разів вже снилися зародки. двоє. Цього разу начебто як лежала в лікарні і повинна була за ними доглядати (я так розумію, це мої). Розмір &# 8212; як гусениці, дрібні такі, противні. Як на картинках кількамісячного плода. Але вони на тумбочці лежали і рухалися. А ще згодом почали присмоктатися до мене (не проти грудей, до голови) і таким чином харчуватися і рости. В кінці сну я їх чи то знищила, то чи втратила. Дуже лякають такі сни.

на прийомі у лікаря на узі апараті я бачила свій ембріончік. А потім я знала, що чекаю дитину.

доброго вам дня!
приснився сон, як я висякатися згусток соплів з кров’ю, після чого поклала під подушку, а коли дістала, там був зародок. з чим це може бути пов’язано?

йду я і збираю з землі курячі яйця вони як цибулини в землі стирчать багато багато &# 8230;.а деякі вже були замерзлі я думала що в завмерлому яйці зародок помер розбиваю а він живий ще

Доброго дня. Мені приснився зародок (у вигляді русалки) в чаші з прозорою водою, коли я стала придивлятися до цієї частіше, вода стала чорніти. Що це може означати?

Я вагітності насправді термін 19 тижні і уві сні я сиджу в тоалете а там я бачу кров і мертвого зародка а потім мені сниться як корабель тоне а я в човні спасаюсі а вода дуже брудна і приплив на берег на мене нападає бешенниі слепоі кролик і кусає за руки

Наснилося що у мене багато сестер одна з них вбила людину і ховалася інша боялася темряви у третій трапився викидень у її був ембріон кошеня у старшій теж викидень але ембріон зовсім малий і не рухався і у мене стався викидень але я відчувала як він ворушиться і б’ється серце в Підсумку вони були всі у мене в руці і один мене вкусив за палець я їх викинула

Здраствуйте.мені приснився зародок поза утробі на підлозі і харчувався від курячих яєць і швидко зростав

Моя покійна тітка принесла мені кілька яєць, щоб я приготувала з них їжу. Я розбила їх все, вони виявилися з зародками різного ступеня зрілості. Всі яйця довелося викинути.

Вітаю! Мені сьогодні приснився дивний сон. Уві сні я, вибачте, тугіше, і з мене вийшов грудочку. Я встигла зловити долонькою. Дивлюся, а там 2 ембріона, перший см. 2 другий см. 3, обидва живі і ворушаться. Я так злякалася, хотіла викликати швидку, але не зрозуміла, що їх вже не врятувати (((. Я зараз вагітна 9 тижнів, скільки діточок поки не знаю.

Вітаю! !! мені приснився сон як буто я хочу розкрити плівку в якому знаходиться не народжена дитина їх двоє один малінькій а другий більше але вони сформовані але чомусь Малинка як ембріон.

Мені з суботи на неділю приснився дуже маленький зародок як я його тримаю на долоньці, хоча вибачте за подробиці у мене з чоловіком в найближчим часом не чого не було в плані сексу, у мене тим більше маленька дитина йому зараз півтора місяці, і я хочу дізнатися можна взагалі завагітніти після пологів через півтора місяці. Я дуже хочу дізнатися швидше відповідь, з не терпінням буду чекати. Спасибо большое в заздалегідь.

Вітаю!Наснилося ніби я укладаю дітей спати, а в ковдрі знаходжу купу мертвих зародків-дітей терміном 7-9 міс.кричу звідки вони. а голос мені у відповідь, що тут кладовище для немовлят, і диван ваш стоїть на цьому місці.

мені наснилося велике яйце як гусяче та било видно що в яйці чтотоесть яйце било немношко тьомное але всередині виявився великий гусьонок жолтава кольору пухнаста але він не Дішан яйце як буто на дві частини разделіля і я ево немношка тряснула і отуда появіля етот ціпленак

беру в руки яйце (по відчуттю варене) розбиваю, а воно тухле, випливає чорна рідина, розкололася на дві половинки, розкриваю, в правій руці шкаралупа з мертвим зародком (Гусеня), а в лівій шкаралупа з вареним яйцем. Підсвідомо я знаю що треба з’їсти ці яйця, але не можу, нудота і відраза сильніше

Доброго дня!
Приснився сон що я знайшла маленького зародка розплакалася і відкачала його пальцями і побачила як маленький ротик почав дихати.. Потім минув час і я бачу цього хлопчика живуть в моєму будинку і ще багато дітей і всі вони зайняті і захоплені справами загальними. У будинок до нас приїжджали люди за допомогою чи порадою.
спасибі

мені дала мама три яйця. я розбила що б приготувати їх . а в них були два мертвих зародка а в третьому живий з пухом. я взяла його і понесла швидко до мами бо не знала що робити

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; приснився сон де я ищю свою корову і зустрічаю в великий скарлупа зародка автомобілів з лева була велика ціла яйце

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; Приснився сон де я ищю свою корову з права у бачив зародка карів в скарлупа з права яйце було ціле

Після інтимної близькості почалася кровотеча і стався викілишь . зародка я тримала на руках і плакала .

Привіт мені вже тиждень сниться один і той же сон то почуття вагітності то вагітна а Седні мені приснився дивний сон неначе я у себе в животі побачила дитинку тижнів вже 23 десь а побачила я не через узі а живою картинкою, до чого може бути цей сон?

з розбігу стрибнув з гори в замет, думав полечу, а коли впав в замет зауважив розбите яйце із зародком

Наснилося що у мене почалася менструація, причому з недоноски, багато крові, а поруч лежав не народжений дитина весь по шматочках і в крові, т е ручки голова ніжки все окремо. У мене місяць назад була завмерла, плануємо ще вагітність, може це якийсь попередження

Багато пташок красивих в клітинах, я доглядаю за ними. А поруч окремо в гнізді інша пташка, на знесла яйця прямо мені і чоловікові в руки, штук 10. Я подивилася на просвіт і побачила всередині зародок (схожий на людський) і вирішила 1 залишити, і підклала його назад по пташку, щоб вона висиділа.

риба булу спека а между ними мертві зародіші рибки чи якоїсь тварини я не зрозуміла но думала что то риба і мені Було огидний а на ранок трусило

Тримала в руках гусяче яйце і розкривала його, що б зародок з’явився на світло. Потім прекрасний жовтий пухнастий гусеня бігав по дому

Бачила ембріона в Пузиря в воді ніби тільки зародилося життя

Купила я помаду, стала мазати губи, а з неї викотився шматочок, який ожив і перетворився в маленьку собачку.

У п’ятницю мені приснився сон, що я вагітна.Але зародок знаходився не всередині мене, а прив’язаний до мене збоку в чорному пакеті
Пакет був прозорий і було видно, що дитина жива.Що це означає?

Наснилося кілька яєць (намагалася мабуть щось приготувати) перше яйце розбили було нормальні, два інших були зародки курки (скоріше за все мертві), вони були викинуті разом зі шкарлупой. До чого такий сон? Що він означає?

приснився зародок-ембріон біло-блакитного кольору на моїй долоні

Зродиші курчат мертві і живі я відбираю живі і думаю як їх врятувати а надії мало

купувала яйця курячі у знайомої а там чорний маленький курча

Вітаю! Бачила уві сні зародка, але сформував зародок, руки, ноги, голова і тд. бачила у себе в животі, Відчуття було вагітності, живота не було. Я думала як бути. Чоловіка поки немає і хлопця теж

Я була маленька (сон снився давно), у мене є молодший брат, на той момент він не так давно народився.
B одного разу мені приснився сон, про який я думаю вже багато років:
я сиджу в кімнаті на підлозі і бачу, як мама з якими то людьми (не пам’ятаю чи були вони мені знайомі) розбирає мішки.
В одному з мішків я побачила якийсь маленьке дивне тіло.. уві сні я була впевнена що це мій брат зародок (на той момент, повторююсь, брату в реалі було менше року).
Потім я бачу як мама підкидає мішки в вікно, я дивлюся туди і бачу як цей зародок літає в космосі.
На даний момент брату 13 років і з ним все добре.
Але я довго думала про це сні і мені стало цікаво з чим це могло бути пов’язано.
Завчасно дякую за відповідь.

Добрий ранок. Я вагітна і мені пріснівся сон, что БУВ вікідіш. Я в руках тримаю зародіш на Лодонь, якоби 2 разом, и смороду перекручувалісь шівілілісь. Скажіть це может буті сон до двійнят?

мені наснилося як я хотіла що то спекти почала розбивати яйця а в них були циплята деякі вже з оперенням

У мене ночальний термін вагітності, бачила уві сні неначе в їжі знайшла людський зародок, який лежить у величезній лінзі для очей&# 8230; Цей сон не дає мені спокою, до чого це?

Сьогодні мені приснилося що щось жахливе.Що я народжувала в туалеті і потім топила ще в планценте зародків, і вони на мене дивилися, двоє було їх.Що це означає?

У ніч на понеділок цього дня мені приснився сон в якому я нібито захотіла в туалет і в мене вийшов спочатку маленький ембріон (в круглій оболонці) можна сказати зародок і він ворушився тобто він був живий, а за тим з мене вийшло щось схоже на послід.При цьому крові я не бачила!і цієї ж ночі мені снилося що мій хлопець уникає мене і не хоче спілкуватися, а я плачу намагаюся з ним поговорити дізнатися чому, а він не хоче!нібито підозрює що я змінила!до чого ці сни?

я була вагітна від колишнього чоловіка і трапляється викидень. Зовсім безболісний і ембріон дуже гарний в прозорій оболонці як в яйці схожий на лялечку . при цьому дівчина яка з чоловіком каже: _ у тебе не вийшло, а ось я вагітна і виношу

Наснилося збираю курячі яйця і два яйця у вигляді людського зародка. Кілька яєць були м’які, одне розбите.

Приснився сон що у мене ніби як нічого не було але я побачила у себе в животі зародка і там зробили маленькі ведмедики, а чому це?

Ситуація: я дістаю з себе щось. Справа звична, я спокійна, процес будт тампон дістаю. А на ділі дістала маленький см10х10ембріон. Чи не рухається він і синьо-сірого кольору. Приміщення і все інше не пам’ятаю, все розмито було. Хіба що кольори фонові були теплими і приглушеними: коричневий, бордовий. Знаю, що була спокійна: &# 171; ну, ембріон і ембріон&# 187;. Сон в ніч з п’ятниці на суботу.

Вітаю! Мені наснилося, що переді мною на столі мертва заморожена курка, я її дозволяю і виявляю в ній зародок, спочатку я думала, що він мертвий, але він почав рухатися і дихати, на цьому сон перервався&# 8230;

Наснилося ніби моя свекруха померла (жива) а син її старший живий (покійний) і він стоїть на кухні плаче і кидає тарілки в вікно неначе бачу її привид а поруч стоїть незнайомець і тримає 2х мертвих ембріонів і я починаю думати що вони мої ( вагітна ранніх термінах)

Мені наснилося, що я повернулася з пологового будинку з трьома близнюками імбріонамі, це дві дівчинки і один хлопчик, вони були крихітні менше долоні, і дуже страшно пахли рибою, я то роняла їх уві сні то втрачала!і не розуміла що відбувається, моя дочка називала їх братиками і сестричками, ми їх любили!через два дня сон продовжився і я дізнавалася у гінеколога чому у мене трійня, адже у предків не було близнюків

Привіт, мені приснився дивний сон . Ніби я беру свої трусики а туди до цього мій 10 річний. Син поклав ембріони різних тварин, вони все в слизу, руки мої в слизу. Потім я йду на кухню мити руки.

Andy):
Мені снилося миша лежала на ліжку біжить миша тут до бігає до дверей і назад в обратку я намагалася долонькою вбити її але вона була жирною такий походу я її не вбила. Тут я раптом взялася за праву сторону жмвота де росте дитина там вийшов візерунок зародка розміром з долонькою на голові волосся були в хвіст зроблено.

Тут дитина як то виявився на долоньці у мене маленький такий розмір долоньки чи його хтось взяв з рук я не могла зловити хоча бачила я тягнулася бігала за ним але і прокинулася

Мені сниться сон неначе я вагітна і дуже метушню за дитину, тому що працюю багато. І ось я бачу його ембріоном але не всередині себе аснаружі і кажу &# 187; Слава богу все з тобою добре, і на мене дуже схожа, ніс мій&# 187; віддаю дитину своєї старшої племінниці і біжу на роботу. А малятко спить спокійно і ніби вона в міхурі

Мені приснився зародок дитини у мене в долоні. А коли я його хотіла показати мамі, розкривши долоню я побачила квітку.

Уві сні я вагітна, живіт великий і я дуже порада такій події, відчуваю як ворушиться. Потім чомусь починаються пологи, вони в моєму ліжку, все в крові, але пологи пройшли легко і без болю. Кінець сну: я тримаю на руках маленького ембріона (див 10), у нього немає рук і він мертвий. У мене дуже сильна скорботу. Що це може означати ?

Вітаю.Я хочу підсмажити яєчню, розбиваються два десятка яєць і в деяких виявляються зародки.

Вітаю. Сниться, що я хочу комусь хочу зробити яєчню, (пам’ятаю що поруч був хлопець і я його не знаю), беру куряче яйце, розбиваю його, дивлюся в нього, а там бачу майже розвинений зародок пташеняти, але він спить. Я назад беру шкаралупу і акуратно з’єдную її знову разом, намагаючись не пошкодити зародок. Поєднавши шкаралупу я ложу яйце на стіл. І сон про яйце закінчується. До чого це?

Сниться, що я тримаю в руках варене яйце воно вчасно варіння лопнула на дві частини одна більша за іншу я піднімаю меншою і там з Варін зародок . І ще по-моєму я його над кусіла не пам’ятаю

Прісних ембріон в Пузирко з мене і я на нього нажимаю і видно що це чоловічок голову очі носик але він ніби як не жив яж його витягла з себе.

хлопець з бородою підняв на руки, був веселий, і я теж.
магазин фокусів і ми стояли у нього, після прогулянка. ясний день
зародок, піднесли мені, показали. листопаді його не взяла, хоча знала, що він мій. вся команда працює в якомусь надзвичайному, фантастичному місці, в тому числі і повна жінка, знали, що зберігає його для мене

Витягаю плодове яйце у ​​чоловіка (з геніталіями) навколо нас була вода брудна.Чоловік був не російською зовнішності (Японець, кореєць)

мені наснилося, що заболів живіт, прийшли місячні (точніше виділення як перед місячними), коли я стала витирати кров папером, то помітила маленького зародка з ручками і ніжками .

Сниться лікарня УЗД і звістка про вагітність. (Уві сні відчувала дуже приємні і радісні ємоції.
Чула уві сні дитячий голос який просив &# 171; мама спаси мене&# 187;

Розбиваю яйця в сковорідку на яєчню. Розтопила багато вершкового масла. Перше яйце велике. розбиваю . Двужелтковое. І як буд то я знаю, що індиче, і ніби 2 головки, я їх викидаю. Потім вирішила великі не брати, відкласти. Розбила парочку поменше. Там вже маленькі білі відростки з білка. потім прснулась

Уві сні знайшла ящик з яіцамі вони були з зародків багато яєць все зародищі були живи я віднесла їх бабусі

Наснилося плодове яйце у ​​собаки. У ньому був зародок. Дуже маленький. живий зародок. Я бачила як він ворушиться.

Я бачила що у мене пішли місячні і випав плід маленького не сформована дитини і він був світло сірого кольору

Приснився зародок якого чоловіча рука топила в озері зародок був в целофлофановом прозорому пакеті Часто сняться гардероби жіночі багато людей туалети шкільні та лікарні і я в них них

Наснилося, що у мене на нижнього щелепі зуби будиночком ростуть, вони викликали без були і крові; лежить на отримала, а потім починають перетворюватися в ручки ембріона і як від пульсу рухатися трохи

Я чую можемо мами крик я біжу відкриваю двері в ванній, і бачу дитина моя мама народила недоношеного дитини він був в крові&# 8230;.і він не подавав життєвих ознак&# 8230; як помер&# 8230; я закриваю мамі очі і говорю не смотри не плач&# 8230;.і відштовхує цю дитину ногою в сторону і дитина починає плакати&# 8230; ожив&# 8230;.я прокинулася від плачу дитини

Що означає, тримати свого зародка в руці

Мені наснилося, що я роблю в кулінарний коледж, і мені потрібно пройти випробувальний тур, але він проходив будинку у моєї бабусі. Інгредієнтами були в основному яйця, час було необмеженим на приготування страв, потім різко сон змінюється, і я вже опиняюся вагітної. Моєму щастю не було меж, але в той же час я розуміла, що я не зможу вчитися, працювати і т.д. Мені було приблизно 15-16 років уві сні і не було ніколи статевого акту, І я раділа вагітності, але в той же час було сумно від того, що я не зможу вчитися і отримати хорошу професію. Потім виявляється, що моя подруга теж вагітна, і я запросила її погуляти, ми гуляли і проходимо повз нашої школи, там сидів хлопець, якому я раніше подобалася, він був дуже сумний. Ми вирішили присісти поруч з ним на лавочку, я постійно дивилася на живіт і раділа, але замислювалася про навчання, і моє обличчя відвідувала, то посмішка, то смуток, в той час, як мої однокласники мило спілкувалися. Потім мій живіт з пружного став перетворюватися, як у щелеобразнимі, я злякалася, встала, а живіт лопнув і з нього потік жовток і білок, я стала дуже сильно плакати і на цьому сон перервався.

Привіт Сьогодні вночі наснився сон неначе я сиджу на горщику і у мене викидень і від туди випадає дитина з пів долоні красивий з пуповиною не в крові а як народжена дитина я покликала на допомогу маму якої вже немає і сказала убий його вона взяла його в долоньку і розчавила його

Я не одружений чоловік, живу вам скл з дівчиною. Одного разу інша дівчина зробила від мене аборт, за моєю ініціативою. Сьогодні мені приснився зародок убитого дитини

Наснилося що я народила, але я не бачила як народжувала.. Перебувала в пологовому кімнаті і та на миски лежали даношешие зародку як кошенята народжені напевно десь 7 або 8 точно не пам’ятаю скільки приблизно так. До чого це може бути

Привіт, кілька днів тому, я бачила уві сні ембріона, який вийшов з мене під час менструації, було багато крові, я взяла його в руки і розглядала, це все що я пам’ятаю.

У мене снилося зародок як в матці в воді але на Ружі і я не дова вийти або як правильно сказати народитися був живий

мені наснилося що зародок бігав у мене під шкірою а потім вискочив і я просила лікарів (яких не бачила уві сні) його зловити і повернути в мене, зародок був живий і дуже жвавим

Привіт, мені приснилося що я розмовляю з зародком, він просив зустріти його, що це означає?

Мені наснилося що у мене випав мішечок як міхур прозорий але міцний і всередині був зародок синього кольору він був прикріплений до стінки міхура і я сама сиджу в шоці що втратила дитину але крові не було

Яйця и булу курки и воеа Швидко кудісь діласт, але в одному ж зародок красивий, я тримаю це яйці в руках и дмвіоась на світло, щоб роздівітісь и поклала на сонечку, щоб ембріона Було видно воно шівмлілось и диха&# 8230; здавалося что воно таке здорове

Наснилося що народила дитину але на дуже ранньому терміні і зробила це таємно після чого тримаючи дитину на руках він вкусив мене

Зздравствуй я бачила ВОСН на кришці від банку зародків і показувала їх своєму хлопцеві він говорив що це не зародок а равлик без будинку і зародок ворушився

Снилося ніби у мене два ембріона в животі на узі. І одному що щось загрожувало його замалювали фіолетовим кольором

Уві сні я з лікарями створюю ембріон, і я цілодобово біля нього сиділа, і питала у лікарів ще довго? А вони говорили не все так відразу, а я сиділа і переживала прежівется чи ні.

наснилося, як 2 зародка почали рух в матці до верху і прикріпилися до неї. Уві сні побачивши подумала, близнюки чи будуть.

Вітаю. Мені наснилося що я вагітна на ранньому терміні, потім щось сталося і у мене він спокійно вийшов зародок, він був дуже яскравий і червоний, пам’ятаю почуття розгубленості і я не знаю що мені робити, далі я прокинулася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ