До чого сниться 😴 Заміжжя уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Заміжжя що означає

До чого сниться Заміжжя:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Заміжжя уві сні по 8 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Заміжжя» по 8 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Наснилося, що ти сумніваєшся, приймаючи рішення про заміжжя – значить, оточуючі вважають тебе людиною, схильним до легковажних вчинків.

жіночий сонник

Заміжжя – нічого доброго не обіцяє сон, в якому ви не можете прийняти ніякого рішення щодо власного заміжжя. Це своєрідне попередження про те, що вам варто задуматися про власну поведінку: навколишні про вас не зовсім втішного думки, вважають вас легковажною і обмеженою особливої.

Снотолкователь

Заміжжя – віщує несподіване задоволення.

Сонник для стерви

Заміжжя – щастя, радість, спокій і насолоду.

Сонник від А до Я

Для молодої дівчини сон про заміжжя – віщує обман і печаль, для перебуває у шлюбі – інтриги в жіночому колективі, для вдови – обмануті надії.

сонник Фрейда

Заміжжя – є символом невлаштованості або неблагополуччя в особистому житті. Ви не можете або не хочете вибрати собі партнера.

циганський сонник

Для молодої жінки бачити в сні, що вона приймає пропозицію про заміжжя від свого коханого – знак того, що настане несподіване зволікання в здійсненні її заміжжя.

онлайн сонник

Якщо вам сниться, що ви ніяк не можете зважитися з приводу майбутнього заміжжя – сонник НЕ обіцяє вам нічого позитивного.

Якщо ви вагайтесь в своєму виборі – цей сон означає, що ваше оточення вважає вас легковажною обличчям. Цей сон є попередженням, так як вам потрібно буде гарненько подумати над своєю поведінкою і перестати бути таким несерйозним людиною.

Сон, в якому молода дівчина бачить, що незабаром піде під вінець – обіцяє їй у реальності горе і навіть зраду. Якщо такий сон привидівся обличчі, яка наяву вже давно одружена – в її робочому колективі будуть відбуватися якісь підступи, що стосуються її самої, а якщо такий сон бачить вдова – всі ваші бажання не збудуться.

Наснилося Заміжжя, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Заміжжя уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Начебто я, то чи ховаюся, сиджу зі знайомою в окремій кімнаті розмовляю (себе з боку не бачу, але знаю що у мене весільну сукню) бачу тільки білі туфлі з гострим носом. Вони і мені і моїй знайомій дуже подобаються, обговорюємо ці туфлі. У цей момент до нас стукаються (на кшталт викупу нареченої чи що). я розмовляю як я розумію зі свідком з боку нареченого, жартуємо (по відчуттях я дуже навіть щаслива). Підкажіть будь ласка, що б це означало. Сама я не замужем.

cон був пов’язаний з тим, що я збиралася заміж за постороненного чоловіка вже у віці, але у мене є вже хлопець, і уві сні я думала..як я можу виходити за другова заміж, якщо обранець у мене є&# 8230;

Мені снилося що я виходжу заміж, але не за свого обранця.Плаья білого на мені не було і я була уві сні (як і на самом деле) вагітна, на тому ж терміні що і зараз.Причому людини я цього знаю, він колишній чоловік моєї сестри.

Наснилося, що я вийшла заміж, хоча цієї людини не знаю. звуть Володя. Уві сні він мені начебто сподобався і викликав еротичні бажання.

мені 44 роки, наснилося, ніби виходжу заміж, жениха не знаю і ще не бачила, його сестра купила мені весіль.плаття, фату, все це я одягла, тільки колготки виявилися чорні.білі вона забула купити, я переодягнула їх.одягла тілесні і туфлі чорні, брудні одні, я одягла інші на шпильці, лакові і ще подумала, н буду я вище нареченого, я у всьому цьому вбранні перебувала в якомусь сільському клубі і чекала, напевно нареченого

Наснилося, що я заміжня за знайомим, і він пропонує мені викинути моє старе трюмо, відображення в ньому не бачу, просто дивлюся на нього як на річ

мені наснилося що я вийшла заміж. фіктивний шлюб. але я навіть не роздумуючи погодився. жениха не пам’ятаю. але носила широке красива обручка. потім ми виїжджали на природу. і я розуміла що починаю любити свого спочатку фіктивного чоловіка&# 8230;

Снилося що я зі своїм хлопцем (в реальному житті вже 2 роки разом) просто прийшли і розписалися в загсі, без кілець навіть. Після чого обговорювали з ним що поїдемо трохи пізніше за кільцями і ніби як збиралися протягом тижня їх купити. Це взагалі може якось відноситься до заміжжя? Не було ні весільної сукні, нічого такого.

сон приснився моєї знайомої &# 8212; я вийшла заміж за її померлого брата, який дуже красиво відремонтував мій будинок (теж уві сні)

Доброго дня! Сьогодні мені приснився сон про сногшібательно молоду людину королівської крові. Між нами таємно була пристрасть і любов. І його батько (сам Король, який був моїм союзником), вирішив, щоб між нами має бути весілля, незважаючи на те, що цей молодий чоловік був заручений з дівчиною незвичайної краси. На рішення батька, ця молода людина відреагував дуже радісно, ​​і я отримала якийсь дорогий невеликих розмірів подарунок (я його тримала в руках, але не пам’ятаю що конкретно). У цей момент я бачила в обличчі тієї красивої дівчини повне розчарування, при цьому дуже радісно я посміхнулося. Самого весілля не було. Але ми як пара були дуже щасливі. На яву вже заміжня, планую розійтися найближчим часом, і іншу молоду людину у мене на сьогоднішній день немає.

мені наснилося що я їду в автобусі з мамою і водій мені каже що мене збираються прикрасити хлопці з залізничного вокзалу

Привіт мене звуть патя я бачила уві сні що вийшла заміж за іншого будучи заміжньою що це сон мені прідвешает?

здраствуйте.я одружена.але в любілась шалено в другова я без розуму від нього.я сходжу з розуму коли його не бачу&# 8230; мені приснився сон що він пришол і на колінах зробив мені пропозицію і скозал що жити ні дня без мене не можит.я прийняла його пропозицію і закречала на весь світ що я шалено щаслива&# 8230; патом коли прокинулася виявилося це сон але він такий снився ко Бутт це реально дуже хотілося рассплакатся&# 8230;

на початку мені наснилася що проста я розписалася з мучінай проста в плаття ну не в Белам не пам’ятаю якому а патом мені наснилася делушка в Белам плаття я її називала мама ну не мама і у мене була систра і ми сестрою видалалі заміж маму а мучіна той не хотів ітді праталсяну ми його знайшли і стали вести і сон на цьому закінчився

Мій батько хоче видати мене насильно заміж.(В реальності я заміжня&# 8230;) Я категорично проти.Нареченого дуже ясно бачу.Він мені незнайомий.З батьком скандалю-не хочу пов’язати своє життя з цією людиною.Уві сні він постояно поруч сомной.Там і не вийшла за нього.

всі метушаться.моя померла мама але її я не бачу а тільки знаю про те що вона там той же є .батько тітка все що то організовують.але починається дощ.і як би все все тримають в секреті батько матюкатися як він повезе спиртне итд. я не витримую дзвоню маминої подруги. питаю що таке чому мені нічого не говарят. а вона каже щось прям ти нічого не знаєш. у тебе сьогодні весілля. мій чоловік це друг дитинства. і ще я нібито вже вагітна. він мене приводить в будинок який він будує для нас.там є меблі але немає передньої стіни.церімоній я не бачила. відразу столи. потім його все хотіли військові все побити я заступилася.підсумок ми їмо додому до тітки а там його колишня приходить в якому то купальнику. в загальному марення сивої кобили. та ще й з четверга на п’ятницю

Мені наснилося що я виходжу заміж.але не знаю за кого, не бачила нареченого.всі готуються весілля ось ось, а я ходжу і думаю, як так якщо я не бачила його жодного разу.і не знала як бути

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ