До чого сниться 😴 Замет уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Замет що означає

До чого сниться Замет:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Замет уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Замет» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Замет – звістка, яке вас приголомшить.

Приснився Кучугура, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Замет уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сниться що я вийшла з магазину, в якому зустріла своїх колишніх колег, далі борсаюсь в снігу на колінах в заметі перед магазином, чекаю, що моя приятелька вийде і подасть мені руку допомогти вибратися із замету, але так і не дочекалася.

мені наснилося то що я йшла по дорозі і впала в замет і повністю туди провалилася і мені було не вилізти

наснилося, що впала в великий білий замет на спину і не можу вибратися. Але через деякий час без зусиль вилажу із замету, обходжу його і йду по сніговій твердій дорозі.

Уві сні я провалююсь в снігову воду, набираю повні чоботи і тут же лечу в глибоку яму і розумію, що все ніхто не врятує і я вмираю&# 8230;

пробиралася по заметах в теплий зимовий день, важко було йти, поруч був чоловік, який зрадив колись, а попереду був ярмарок з атракціонами

наснилося що зграя собак погналася за мною. я залізла в замет і сховалася. але собаки залізли на сніг і почали мене відкопувати. я прикинулася мертвою.

Я тонула в білосніжному заметі ввечері і потім вибралася звідти. Біля мене стояли 2 хлопчика 8 років і вони покликали мене з собою погрітися в квартиру але до них було недовіру страх там я знайшла кольорові камені і пішла. Потім опинилася в ліфті він їхав вгору і знову увійшла в якусь квартиру там були незнайомі люди і все.

Іду по дорозі і раптом снігоочисна машина з ніг до голови огортає мене снігом. Далеко від мене жінка молода, але вона мені не допомагає вибратися. Я без особливих зусиль (дуже легко) вибираюся із замету.

Йшла зі школи, поруч йшов знайомий хлопчик. Я побачила наступила в якісь шматки снігу прям і провалилася. Ми почали сміятися. Він мене витягнув і обтрусив.

Мені наснилося, що ми з класом відправилися на саревнованія пішки, ми йшли поруч з річкою всюди був сніг і раптом далі дорога перекрита бо там лід, ми вирішив піднятися в гору але там були величезні замети, все змогли піднятися, а я ні і тоді моя знайома спустилася що б допомогти мені і я залізла.Потім ми дійшли до місця призначення (саревнованія) і нас поділили на групи по три людини мене поставили сВладом і Насті

мені приснився сон що моя дитина йшов по заметах і провалився одну особу було видно.Чоловік пішов за ним стрибнув до нього і виявилося що там вода
провалилися у воду в ледя.Закінчилося все благополучно.

Доброго дня, Тетяно! Мені приснився сон, я йду по дорозі, повз проїжджала машина, я злякалася і зійшла в замет. Після чого почала провалюватися і розуміти, що не зможу вибратися.

я провалився в замет з головою, якийсь час не міг вибратися, через деякий час мені вдалося розвалити замет і я вибрався звідти. до чого сон?

провалився в сніг спочатку по груди, почав відкопуватися ще більше провалився&# 8230;.стало повітря не вистачати, бачу світло, а вилізти не можу&# 8230;.

я бачив уві сні на дорозі снігові замети заввишки близько трьох метрів.як нібито я поліз на них і потім якимось чином впав з краю замету на зачищене місце.що це може означати?

Ми т.е. кілька людей йдемо по замету зі зростання зборів, коли ми йшли, то перед нами стояли пакети з продуктами, саме я вирішила відвести один пакет, як я зрозуміла уві сні, пакети належали дівчаткам з ресторану, звідки ми вийшли. Після того як ми взяли пакет і пішли вперед, в якийсь момент я обернулася і запитала де мій син, уві сні я назвала його ім’я, тобто де допустимо Андрій. Хоча, коли ми йшли, його з нами не було. Виходить син йшов позаду мене, якому ще немає 3-х років, побачивши страшного дядька, видать від страху впав в їхній двір з замету висоти паркану, хоча у них у дворі не було зовсім снігу. Побачивши, що він ворухнувся, мені трішки стало спокійніше, що він по крайній мірі живий.

Мені наснилося, що я їхала додому в автобусі взимку, було багато снігу і ми впали в яр прям перед моїм будинком і перевереулісь. Я намагалася вибратися, але все більше і більше тонула в снігу.

Бачила зиму і високі кучугури, я безпосередньо лізу через замет високий і щільний, але мені вдається через нього пробратися і скотившись з замету я бачу себе всю в снігу, обтрушую шубу і піднімаю голову, а переді мною на стовпі величезний вінок чорно-червоного кольору з стрічками, як зазвичай вішають на місцях аварій.

Я виявилася на вершині гори в заметі з головою, з якого вибиралася дуже довго і з завзятістю. В результаті вибралася, витягнула шарф, але шапка залишилася в заметі. Стояла на вершині &# 8212; дуже високо і відчувала страшний страх, т.до не розуміла як спускатися. Попереду бачила церкву.

Привіт, сон, як повнометражний фільм, прокидалася, засипала і знову той же сон, точніше продовження сну. Бачила чоловіка уві сні, відчувала величезну любов до нього, як і в повсякденному житті,

Вітаю!Уві сні я йшла з магазину з покупками, і на мене впав замет білого пухнастого снігу, накрило з головою.Я просунула голову, встала, вилізла з кучугури і пішла по снігу далі.Сніг білий-білий, пухнастий.

уві сні вдягла куртку сірого кольору болохоністий, воно колеги і вийшла на вулицю. там замети. йду вниз по заметах ввечері

я провалилася в замет, не змогла вибратися і прокинулася

Я в літаку на злітній смузі, за штурвалом пілот . Пілот істерить, показує кують карту або документ де відео що на трасі ожеледь і небезпечно.
Літак трохи носить через те, що ожеледь. Пілот кричить намагається рулити . Раптом перед літаком на злітній смузі &# 8212; замет. Пілот намагається впорається з літаком і вивернути кермо щоб літак не розбився. Йому це вдається . всі.

Мені наснилося що я на шпильках в заметі і небіжчик допомагає мені вилізти звідти і потрапити на стежку

Я, чоловік і син стояли на засніженому пагорбі, вони пішли я за ними і провалилася ногами в сніг, сніг чистий пухнастий. І кричу їм допоможіть вибратися, але вибралася сама

Наснилося ніби я провалилася в замет до шиї і не можу вибратися і дихати було важко, кричала допоможіть, потім прокинулася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ