До чого сниться 😴 Залицяльник уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Залицяльник що означає

До чого сниться Залицяльник:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Залицяльник уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Залицяльник» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Залицяльник – будьте обережні, можуть обдурити.

Приснився Залицяльник, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Залицяльник уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я прісних, що затіяла в будинку генеральне прибирання, старанно пилососа, потім помітила, що шпалери відклеюються і почала їх зривати. Під ними виявилося багато клею і я все це старанно прибирала. І в цей же час до мене нав’язувався залицяльник. Він був не місцевий, тому що не знав, що у мене є чоловік і діти. Він прийшов до мене додому і я делікатно від його відчепилися, але у мене залишилося відчуття жалості до нього. До приходу гостей прибирання була закінчена. Потім мене розбудив телефонний дзвінок.

Приснився красивий чоловік, старший за мене я йому дуже сильно подобаюся він за мною доглядає і не знає, що я заміжня і має дитину і я йому не кажу адже він мені теж дуже подобаються, його друзі ще в моєму сні і начебто вони йому розповідають, що я одружена

Мені наснилося що за мною доглядає один хлопець але я не хочу приймати його подарунки він кожен раз дарує мені їжу і я їм половину

Наснилося багато молодих хлопців, які домагалися моєї уваги до них але без агресії. А я віддала перевагу одному, але інші не здавалися, як я не намагалася їм пояснити або показати, що все серйозно. А наступної ночі, приснився той молодий чоловік якого я вибрала і мені з ним було так добре, що прокинувшись я засмучений, що це був всього лише сон. особи його толком не пам’ятаю і в житті начебто не знайомі, хоча не впевнена.

Вітаю! У моєму сні я побачила свого залицяльника, я ховалася від нього як могла але він мене знайшов, ну і я пам’ятаю що йому допоміг мене знайти один з моїх братів.

Приснився новий залицяльник якого вкусила змія. І ще наснилося море, океан з висоти з островами куди ми збираємося нібито відпочивати

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ