До чого сниться 😴 Загибель уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Загибель що означає

До чого сниться Загибель:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Загибель уві сні по 8 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Загибель» по 8 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

місячний сонник

Загибель корабля: холостим – швидкий шлюб; одруженим – розлучення.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити уві сні загибель людей – до потрясіння.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні загибель людей – до військових дій.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Бачити уві сні, як гинуть люди, або бачити свою загибель – до спасіння.

сонник Мандрівника

Загибель власна – спокійна смуга життя, успіх; іншого – крах плану, надії.

сонник Цветкова

Загибель корабля – швидке заміжжя (для незаможних); розлучення (для одружених).

езотеричний сонник

Загибель – транспорту з людьми маленькі радості. Окремої людини поправляться справи. Тварини – радісну звістку, виграш.

онлайн сонник

За сонником, якщо ви побачили свою загибель – вас чекає умиротворена радісне життя.

Наснилося, що постраждали інші – будете чимось вражені.

Сон, в якому ви бачили смерть якогось звіра – передвіщає удачу, отримання корисної інформації.

Наснилася Загибель, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Загибель уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося ніби я стала провалюватися під землю, в яму. Земля м’яка, пухка&# 8230; Я стала хапатися руками за що-небудь і все марний, земля обсипалася і я провалювалася все глибше і глибше&# 8230; Були в цій землі великі, товсті коріння, за які я намагалася вхопитися&# 8230; Але вони чомусь виявилися живими, і сприяли тому, що б я загинула&# 8230; Вони ворушилися, оберталися, тим самим прікапивая, присипаючи мою голову, коли тіло моє вже було зовсім занурене&# 8230; І найголовніший момент, я кричала, просила свою маму (її вже багато років немає в живих) про допомогу&# 8230; А вона відвернулася, що не подала мені руку і пішла&# 8230; У підсумку я загинула&# 8230;.

бачив людей на схилі і в низині, що виконують земляні роботи. Потім був в наметі, прилетіла птах, клюнула тканину намети зовні і заспівала: &# 171; Таємниця!&# 187 ;, вийшов з намету, людей в низині засипало пухкою землею, жінки розгрібали землю дерев’яними лопатами, став їм допомагати, багато загиблих

Вітаю! Мені наснилося, ніби-то мій колишній чоловік поїхав кудись далеко на заробітки.І мені подзвонили звідти і повідомили ніби мій колишній чоловік і ще одна людина загинули.Уві сні я дуже переживала!

уві сні гинуть разом зі мною дружина і син від вибуху. і потім, я як би намагаюся заново прожити цей момент, змінивши події, щоб не сталося вибуху, але кожен раз не виходить. не пам’ятаю чим закінчився сон

мені приснився сон що хтось плаче за кимось на вулиці і кричить синок.після чого спускаючись вниз по дорозі я побачила лежать на дорозі дівчинку і хлопчика, дізналася не знаю як що ніби-то дівчинка взялася за оголений провід а вона з хлопчиком йшла за руку і його вбило струмом а дівчинка лежала поруч в конвульсіях.ще одразу снилося що я йду з хлопчиком в низ по сходах і дивлячись на цих дітей говорю що якісь б труднощі нас не ламали в даний час найголовніше що ми живі і здорові.сон снитися після стресу після зради і догляду з- сім’ї чоловіка .будь ласка поясніть мій сон.спасибі.

Наснилося, що мама мого хлопця трагічно загинула, я прийшла в їхній будинок мене не пускали довго до мого хлопця, але в результаті пустили і ми з ним сиділи. У нього наверталися сльози і я плакала

Вітаю! Чоловікові вже два рази поспіль сниться, що я з ким то займаюся любов і його зводить це з розуму. Вчора ввечері був такий сон: він побачив, як я з ким то займаюся любов’ю, потім ми їдемо в машині по скелястій місцевості, лаємося, я не можу загальмувати і ніби як потрапляємо в жахливу аварію&# 8230; Сьогодні вранці, він теж прокинувся з тим, що я уві сні з колишнім займаюся любов’ю, а він дивиться. Що таке з ним відбувається?? І каже, що по відчуттях, це не просто сон і не просто так.

Ми з другом приїхали на білому джипі на поле він вийшов з машини і підійшов до обриву раптом обрив почав повзти вниз і він впав в прірву після чого почала рушаться земля шматками як з обриву і на якому шматку я стояв я теж впав в обрив і я прокинувся до чого це?

я бачу віщі сни -пріснілось замах на мене -пирнулі ножем в живіт -я закричала і прокинулася-потім уснулаа під ранок знову сниться що взуття промокла пішла в шльопанцях-була в магазині -з злості штовхнула велику коробку з тістечок і втекла -мене наздогнали охорона і прокинулася

Сон був схожий з вмістом фільму Пункт призначення.не пам’ятаю чому, але я бачила уві сні як випадковим чином гинули люди (точно не пригадаю, але начебто це були тільки дівчата) весь сон у мене було присутнє почуття страху.після цього я шукала уві сні свого хлопця, як ніби ми десь відпочивали (нібито турбази, і все це там відбувалося) але не змогла знайти його, від цього у мене ще більше страх оселився.на наступний день він прийшов сам і дуже сильно п’яний.і далі я не пам’ятаю

У цьому сні я був маленьким хлопчиком років 5 ми з батьками і з тіткою куди збиралися вранці. І поки батьки збиралися ми вийшли на вулицю і сіли на лавочку з тіткою це був не мій будинок не мій район будинок стояв у полі не по часточок була дорога було похмуро вогка осінь. я сидів і дивився на небо і побачив падаючий метеорит і сказав тітці загадати бажання потім хмара розійшлися і я побачив не бачене по красі. це були спалахи від вибухають зірок і я сидів і молився що б це не біля нас відбулося. і раптом почала появлется чорна діра і почала засмоктувати землю в себе.

Вітаю! Мене звуть Едуард. в цьому сні снилося що люди гинуть як ніби це був 2012 чи так званий судний день але я чомусь один залишився в живих.

Підвальне приміщення повне диму білого звідти виносили мертвих людей і живих пожежні їхали але вогню не бачила

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ