До чого сниться 😴 Забути уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Забути що означає

До чого сниться Забути:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Забути уві сні по 6 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Забути» по 6 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Наснилося, що ти повинна відповідати на іспиті або виступати з промовою, однак забула слова – тебе не полишає сумнів у правильності прийнятого рішення.

Якщо ти забула вдома ключі і не можеш потрапити в квартиру – значить, ти займаєшся справою, яке тобі не до душі. Спробуй змінити роботу.

психоаналітичний сонник

Пішовши з дому, щось забути – витіснення.

Сонник Деніз Лінн

Забудькуватість – зазвичай свідчить про те, що ваші думки зайняті чимось іншим. Зупиніться і задумайтеся про те, що насправді відбувається в глибині вашої душі. Це може бути знак того, що про вас забули або ви відчуваєте себе всіма забутим.

Якщо таке відчуття охоплює вас досить часто – заявіть собі: &# 171; Там, де я, &# 8212; там веселощі&# 187;. Це означає, що ви завжди повинні відчувати себе душею суспільства. Сформулюйте свій намір. Вирішіть, що ви завжди повинні знаходитися в центрі всього, &# 8212; так воно і буде!

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Забути щось сказати уві сні – до поганої пам’яті.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Забути щось уві сні – забути наяву.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Забути щось уві сні, намагатися згадати – до марної, безславного праці.

Наснилося Забути, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Забути уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я намагаюся піти з дому по якому те важливої ​​справи і весь час щось забуваю, то сумочку, то що то з неї. І постійно повертаюся. бігом. боюся спізнитися. На мені непрівичнон мені плаття і туфлі. Все в чорних тонах. На вулиці ніч. Плаття чорне, колготки, туфлі, сумка. І яка то страшна паніка опаздать.

Вітаю. Я ходжу в театральну студію вже майже рік. Мені дуже подобається і саме заняття, і колектив. &# 171; Справжніх&# 187; акторів з нас посвящат в &# 171; актЕри&# 187 ;, але для цього треба пройти випробування часу та інше. Так ось, мені снилося, що, хтось із мого класу дав мені прочитати статтю зі шкільної газети (у нас немає газет). І там я вичитала, що певних людей (кого попало) присвятили в &# 171; актЕри&# 187 ;, але про мене забули. Присвятили навіть тих, хто ніразу не виступав, але не мене.

Наснилося, що вдома подруга забула в мене дві курточки. Це я помітила, коли в гостях була інша подруга. Присутність уві сні першої подруги не пригадую.

Я йшла здавать аналіли кров з пальця а потім поспішала на семінар на який потрібно було їхати. Направлення на аналіз і телефон моб. забула вдома. Мене не хотіли прийняти без направлення (лаялися) А без телефону не могла зрозуміти звідки вирушає автобус на семінар. Додому за часом не встигала. Кров не здала а на семінар побачила одного і по ходу таки поїхала)

Ми всією сім’єю поїхали на відпочинок, але потім різко всім відпочиваючим повідомили какаю-то новина, що потрібно всім їхати, причому екстрену. Вночі все люди почали збиратися, ми брали з собою якісь непотрібні речі, які навіть не наші, так робила і абсолютно все. Коли ми збиралися всі виходити, я не знаю де я була, виходжу від кудись батьки зібрали майже всі речі і пішли. Я схопила свій портфель і ще якусь фіговіна, віднесла в автобус, але якимось чином я одна сиділа в номері, та й взагалі в готелі, думала де ж все і коли виглянув у вікно, все їхали, я швидко почала спускатися і наздогнала, але чи вдалося мені їх наздогнати так і не знаю.

я днями повинна виїхати на сесію, і вже тиждень мені сниться що ч постійно щось забуваю, то все речі, то гроші, і згадую вже на місці прибуття. до чого це все, мені вже не подобається це!

Здраствуйте, у мене 2-3 дні підрив снитися сон про: Я весь час щось забуваю вдома (наприклад я йду гуляти і хотіла взяти з собою якусь ту важливу річ, але я забуваю) І мене це лякає уві сні&# 8230; Я весь час щось забуваю взяти, і я уві сні чуствую незручність

Я з батьками і коханою людиною була в подорож. Після зупинки ми пішли гуляти в різних напрямках. Я пішла з мамою. Коли ми повернулися, то сіли в машину і поїхали. Вдома я згадала, що ми забули моєї коханої людини. Я додзвонилася до нього. Він відповів, що повернувся на черговій машині.

мені неодноразово сниться що у мене своя машина але чомусь неодноразово я забуваю в машині ключі коли заходжу додому або комусь додому і постійно коли я згадую що забула ключі в машині один раз це було спеціально, так як думала швидко вийду, але у сні чомусь з моєю машиною завжди щось траплялося то хто то в ній незрозуміло сидів, я їх викидають і переживала, що там що то пропало, але начебто все на місці було, то її викрали і я побачила її, там зупинили, де складно проїхати і якийсь не зрозумілий чоловік з вікна кричав, що це за те що його залили, потім я поїхала до місця де вона спочатку повинна була стояти і я дістала ключ тримала в руках і вчилася закривати машину через електронний ключ.що це може означати?

Я їхала зі свого міста в інший і вже йдучи згадувала що забула вдома потрібні мені речі, спочатку дзвонила рідним, щоб вони мені їх привезли, але все одно згадала щось забула. Потім на нас напала собака, я перекинула на її якусь незрозумілу річ, після чого у неї пішла кров, я дуже злякалася

Мне снилось що я їхала на автовокзал в таксі і раптом згадала що я забула покласти в сумку все необхідне для лінз. І потім я прокинулася

Виходив з дому що то забуваючи, ключі, цукерки, телефон і кожен раз повертався, ішов я повільно, хоча дуже поспішав, ходив я не в свій будинок, а в чужій

Мені снилося як я їду в метро на вокзал зі своїм класом, на вокзалі моя подруга зрозуміла що ми з неї забули все речі вдома, включаючи документи, їжу, гроші та одяг. Ми хвилин 15 думали їхати додому чи ні. Все таки поїхали, приїхали додому взяли речі які лежали в портфелях і поїхали назад. Приїхали на вокзал, сіли в поїзд і поїхали в Санкт-Петербург.

Я йшла в магазин і кожен раз забувала деьгі, то забуду що потрібно купити, то пакет забула, потім знову повернулася додому і вже я не захотіла і діти в магазин бо кожен раз що то забуваю

Я пам’ятаю, що уві сні я і мої однокласники стали тваринами, я точно не пам’ятаю якими вони всі були, але точно різними .Я була сірим кроликом, а моя однокласниця Женя білим .Ми бродили по галявині, бігали по ній, після чого виявилися всі в Інституті, Де нам повідомили, що ми не чинитимемо туди і нам краще йти.Ми пішли і стали бродити, шукати новий університет .Але мене лякало те, що я забула дещо геть і не могла згадати, що це саме, але весь сон я намагалася це згадати.

Наснилося що ми з чоловіком моєї сестри зібралися їхати до ними на квартиру забратися, приготувати Поїсти. Ми хотеліссделать моїй сестрі як би сюрприз. А ми з батьками живемо у власному будинку, ми з чоловіком сестри вже зібралися вийшли з дому. Дійшли до моста, і тут я згадала що забула свій телефон, я попросила у нього його телефон щоб знайти вдома свій.Його телефон був у чорному чохлі. Я пішла додому відкрила ключами двері, знайшла свій телефон, хотіла швидко зібрати продукти, там картушку, яйця. Непомітний що дуже швидко минув час. Я хотіла зайти ще в одну дуже красиву кімнату яка закривалася на замок, але не встигла. Мені подзвонила моя подруга і сказала що чоловік моєї сестри передав що він повертається додому, він замерз і йому набридло чекати. А на вулиці було холодно, я вийшла подивитися на вулицю де він, а я побачила свою сестру з ним що вони поверталися в двоем, побачила що моя сестра була в новому зимовому чорному пальто.

уві сні, я обслуговувала людей, було весілля, я прийняла замовлення, відразу пішла на кухню, готувати прилади. налив суп, я понесла його, згадавши, що потрібен хліб. пішла на кухню, нарізала хліб, пішла відносити. дійшла до столу, згадала що потрібна ложка, пішла за ложкою і СОГ мій прірвался. що може означати?

Наснилося що йдучи з аудиторії я виявила що забула свій новий ноутбук. Відразу повернулася і назустріч йшла жінка з аудиторії і несла мені мій ноут. Я його взяла у неї, але вона чомусь мені дала від цієї аудиторії ключ і я пішла туди, але вже з повернутим мені ноутом. Потім снитися кухонна мийка, і я торкнула мило і чомусь мені в руки посипалися шматки мила нового, і я їх намагалася не впустити і утримувала всі шматки за допомогою якоїсь ємності, щоб не розсипалися.

Привіт, мені сниться що я з мамою вночі йду на маршрутку і я що то забула і повертаюся додому, біжу бачу якихось чоловіків один з них впав у болото. Я теж біжу по болоті, вночі додому. Бачу тата на велосипеді, він Едіт, а я крикнула і він обернувся&# 8230;. Допоможіть, що означає цей сон?

Мені наснилося що я гуляла з сестрами молодшими а потім знайшла чий то телефон і пішла додому тим самим забула сестер у дворі і це вже не одноразовий сон

Привіт, приснився сон, де я забувала або де то залишала свої речі, і уві сні ніби я літала з високою сходи, спершу у мене було відчуття того, що я забула вдома гаманець і мені нема на чому було поїхати на автобусі, потім я виявила його в своїй сумці, потім залишила гаманець в якому то місці, потім забула сумку на підлозі, і у мене було якесь дивне стан уві сні, ніби я була п’яна

Забула зовнішність та ім’я колишнього хлопця. а коли зустріла його, не могла згадати, але якісь дивні почуття відчувала і плакала

Мені наснилося то, як я з мамою (з якою у мене не дуже хороші відносини) виявилася в аеропорту. Ми з нею ходили по залах аеропорту, і ми потрапили в інше місто так і не сівши на літак. Пам’ятаю мене мама вивела з аеропорту і ми опинилися в якійсь вуличці. Ми йшли, розмовляли по душах. Раптово я зрозуміла, що забула вдома, в іншому місті фотоапарат (а це важлива річ для мене). Потім мама взяла мене за руку і почала перекладати через дорогу. Було багато машин. І в підсумку, коли ми перейшли 3-4ую, вона побігла, тримаючи мою руку в своїй і злетіла. Це був не політ швидше. Це було схоже на тривалий довгий стрибок. Ми пріземлілісьсь на гілку величезного дерева, повного листя. Страху сильно не ощащала, при тому, що страшенно боюся висоти. З цього дерева ми так і не злізли.

Часто сниться як уже вийшовши з дому розумію що забула щось, без чого не обійтися в тому місці куди хочу піти, але ж я ще вийшла в притул або навіть спізнююся. Доводиться повертатися за однією річчю, а потім розумію що на цей раз забула щось інше, і так раз п’ять за один сон. Бачу подібне досить часто, систематично раз у кілька місяців вже на протязі близько року. До чого це все?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ