До чого сниться 😴 Заблукати уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Заблукати що означає

До чого сниться Заблукати:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Заблукати уві сні по 26 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Заблукати» по 26 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Азбука тлумачення снів

Заблукати в незнайомому місті, місцевості – значить відчувати невпевненість, невизначеність планів на майбутнє.

східний сонник

Ти заблукала і не можеш знайти потрібний будинок – тебе долає спрага пригод.

Якщо ж ти втратила орієнтир всередині будівлі – значить, тобі варто більше покладатися на інтуїцію. Намагаєшся вийти на втрачену стежку? Ризикуєш зазнати невдачі в добре спланованому справі.

місячний сонник

Заблукати в лісі – лихослів’я.

Заблукати в місті – важкі справи.

імператорський сонник

Заблукати в лісі – світ непередбачуваний і загадковий, а людина лише мала частина світу, що самолюбство часто заважає йому усвідомити, потрібно зрозуміти свою взаємозв’язок і взаємозалежність зі світом природи.

Заблукати в лісі, не відчувши страху і паніки – усвідомити себе як частину світу. Таке розуміння приносить спокій, зникають суперечності і образи, стирається саме поняття несправедливості (природа нібито чимось обділила).

Заблукати і, не поспішаючи, уважно і з задоволенням все оглядаючи, йти по лісі – сприятливо, усунення внутрішніх суперечностей принесе здоров’я, благополуччя, успіх в справах. Сон відповідає сезону весни.

Заблукати в лісі з панікою і спробами вирватися поза увагою до навколишнього, страх перед лісом – це означає внутрішню неспроможність / неусвідомлення себе частиною світу, страх перед будь-якими змінами, недовіра до оточуючих і до життя.

Малий Велесов сонник

Заблукати в лісі – успіх, велика вигода, гроші.

Заблукати в поле – добре, любов.

Новітній сонник

Заблукати – вам потрібна фінансова допомога покровителя.

російський сонник

Заблукати – остерігайтеся вплутатися в кляузние справи; в лісі – розбіжність в сім’ї.

Слов’янський сонник

Заблукати – перешкодам в справах.

Снотолкователь

Заблукати в лісі – віщує нещастя і перешкоду в підприємстві.

Заблукати в місті – важка справа.

Блудити і вийти – виберешся з біди; НЕ вийти – чекай біду, острог.

сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що ви заблукали – незабаром ви візьмете участь у вельми незвичайному пригоді, про який будете довго згадувати згодом.

Заблукати в полі, в лісі – удача в бізнесі.

сонник 2012

Заблукати – відображення втрати орієнтира, напрямки в житті. Відображення невпевненості переходить в паніку.

Сонник XXI століття

Заблукати уві сні в поле – до благополуччя і успіху.

Заблукати в лісі – до неприємностей.

Заблукати на невідомій місцевості – означає, що незабаром вам доведеться цікаву подорож.

Якщо уві сні ви заблукали і довго не можете знайти вихід – такий сон може бути символом ваших серйозних помилок і прорахунків.

сонник Лонго

Якщо вам приснилося, що ви заблукали в лісі – отже, в житті ви відчуваєте цілковиту невизначеність і відчуваєте страх перед майбутнім. У цьому винне ваше оточення, яке невпинно твердить вам, що треба працювати, працювати і працювати, щоб в майбутньому у вас все було добре. Але ви і так працюєте, вам нема на що скаржитися. Просто навколо вас зібралися здебільшого панікери і песимісти, які діють на вашу волю. Що робити? Просто, коли вони в черговий раз почнуть вчити вас життя, заткніть вуха.

Якщо вам снилося, що ви заблукали в місті – значить, урбаністичний світ пригнічує вас і паралізує вашу свободу. ви &# 8212; волелюбна особистість, тому місто з його курними вулицями і завантаженістю руху здатний викликати у вас нудьгу і назавжди вбити бажання виходити з дому, щоб не бути втягнутим нескінченним людським потоком. Можливо, вам потрібно адаптуватися до динамічної міського життя, а це відбувається досить швидко.

Ви заблукали в лабіринті – в реальному житті перед вами скоро постане вкрай складне завдання, для вирішення якої вам буде потрібно мобілізувати всі сили і час. Зате після її рішення ви будете почувати себе воістину тріумфатором.

Ви заблукали у великому незнайомому будинку – скоро ви познайомитеся з людиною, особистість якого викличе у вас сумніви. Він своєю несподіваною появою, своєю зовнішністю і досить нез’ясованим родом діяльності задасть вам загадку, вирішувати яку ви будете весь наступний тиждень. Втім, при повторній зустрічі він зможе розвіяти сумніви, що з’явилися у вас з приводу його намірів.

Сонник для стерви

Заблукати в лісі або в горах – вірний шлях до досягнення поставленої мети, успіх у справах.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити уві сні, що ви заблукали в лісі і не можете знайти виходу – ви потрапите в безвихідне становище.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Заблукати в лісі і не знаходити виходу з нього – потрапити в скрутне становище і не бачити виходу з нього.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Заблукати – зробити помилку, заплутати ситуацію не на вашу користь.

Сонник Мартина Задеки

Заблукати в лісі або полі – благополуччя, здоров’я.

Сонник від А до Я

Заблукати або бути кинутою в лісі, відчуваючи сильний холод і голод – до неприємної поїздці, якій проте ніяк не вдасться уникнути.

Сон, в якому ви бачите себе заблукала в безкрайньому полі – обіцяє вам наяву благополуччя і процвітання. Якщо ви заблукали в дрімучому лісі – то вас чекають невдачі по службі і сімейні розбіжності. Якщо ви при цьому змерзли і відчуваєте голод – вас чекає неприємна поїздка. АУКА, заблукавши в незнайомому лісі – до отримання довгоочікуваних новин.

Збитися уві сні з дороги в заметіль або пургу і блукати в ночі в пошуках шляху або якого-небудь житла – знак того, що ви зробите помилку в рішенні ділового питання і понесете в результаті цього фінансові збитки.

сонник Соломона

Заблукати – благополуччя, здоров’я.

сонник Фрейда

Якщо ви заблукали в лісі або в горах – ви заплуталися в своїх сексуальних контактах і не можете в них розібратися.

Якщо жінка заблукала в печері, лабіринті, приміщенні – у неї явні лесбійські нахили.

Якщо чоловік заблукав в печері, лабіринті, приміщенні – у нього виникає комплекс неповноцінності при спілкуванні зі своїм постійним партнером; цей зв’язок його пригнічує, але він не наважується її припинити.

сонник Цветкова

Заблукати в лісі – плітки, втрати.

Заблукати в місті – важкі справи.

сонник Шиллера

Заблукати в поле або в лісі – успіх у справах і вірне досягнення мети.

середньовічний сонник

Заблукати – до хвороби.

Побачити, що заблукав – до великих неприємностей.

езотеричний сонник

Заблукати в лісі – депресія, поганий настрій.

Заблукати в місті – докори сумління, самокопання і автоматичних. Шукайте причину негативних емоцій.

онлайн сонник

Сниться, як ви заблукали в невідомому місці – ви дуже не впевнені в своєму майбутньому.

Якщо ви загубилися в лісі – у заздалегідь запланованій ситуації ви програєте. Якщо в лабіринті – наяву вам скоро доведеться вирішити одну важку ситуацію, яка потребує від вас багато часу і сил.

Наснилося, що ви заблукали в якомусь місті – сонник обіцяє вам зустріч з якоюсь особливою, яка змусить вас в ній незабаром засумніватися.

Заблукати в місті – ви з задоволенням візьміть участь в авантюрних справах і складете компанію в небезпечні пригоди. Покладайтеся поклику серця, вимкніть на час голос розуму.

Заблукати в лісі уві сні – сварки з швидким примиренням між колегами або близькими людьми.

Заблукати в будівлі – довіряйте своїм внутрішнім чуття, воно вам не підведе.

Заблукати в чужому місті – плідна діяльність, для реалізації якої ви докладете всіх свої сили, порадує чудовими результатами.

Наснилося Заблукати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Заблукати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт, мені приснилося, що ми з моїм знайомим (можливо, майбутнім хлопцем в реальності) повинні зустрітися на зупинці. Я виходжу, його не бачу (здається, приїхала рано) і вирішую трохи пройтися. Іду по вулицях і раптом розумію, що пора повертатися, а де та зупинка &# 8212; не знаю. Мене охоплює паніка, я намагаюся дізнатися у інших дорогу. Вриваються в якийсь будинок (чомусь будинок, з двором, як в селі, а не в квартиру!), Так як мені не відповідають. йду через двір, бачу, що жінка виходить, кричить на мене, я швидко тікаю. І весь цей час мене мучить совість, що він-то напевно мене вже давно чекає, а як повернутися на зупинку, я не знаю. Я починаю здогадуватися, що, можливо, я блукаю по вулиці, паралельної тієї, на якій ця зупинка.

Вітаю! Бачила сон сьогодні вдень. Їхала на білій машині. Перед тим як виїхати хто то мене зупинив. А я різко розвернулася на 180 градусів і поїхала. Але по дорозі кудись я заблукала. Потрібно було проїхати через якийсь будинок. Я не помітила його. Там була жінка у віці, яка вказувала дорогу. В один час вона вже спати збиралася, але я її потурбувала. Вона вийшла до мене і сон перервався. От і все. спасибі!

Я йшла додому, але виявилося, зовсім в іншому місці, було щось на кшталт повені (ну або просто сніг розтанув).. На доріжках було сухо, вони були трохи вище дороги, а на дорогах суцільна вода, я не могла перейти дорогу, а обернувшись побачила, що перебуваю зовсім далеко від місця, де&# 8230; повинна знаходиться&# 8230; Вийти я не могла, так як по всюди була вода.. Хотіла попросити когось підвезти мене, але злякалася&# 8230;

Мені дуже часто сниться сон що я не можу знайти свої будинок або квартиру, як тільки я її знаходжу і заходжу в під’їзд то так само не можу знайти номер кравтіри все по іншому. Сьогодні була дев’ятиповерхівка червона і я не могда її знайти дуже довго блукала але потім зайшла в ліфт і не змогла знайти свою квартиру але потім це виявилося номер готелю і дуже не пріянть.

я була в незнайомому мені місті..і довго не могла знайти потрібний мені будинок..зупинялася і питала у людей..

Я ПІШЛА В САДОК ЗА ДИТИНОЮ ЦЕ БУЛО В ЯКОМУ ТО МІСТІ Я заблукала ЙШЛА НЕ СКІЛЬКИ КВАРТАЛОВ ЧЕРЕЗ МОСТИ ПІД ВОДОСПАДОМ&# 8230; У БОСЕЙНАХ БУЛА БРУДНА ВОДА з відходами ДІВЧИНА НАМАГАЛАСЯ ІСКУПАТСЯ незнайомий і утанул&# 8230; Я НАВІТЬ НЕ НАМАГАЛАСЯ ЇЇ ВРЯТУВАТИ.. ТАК Я ДОВГО ХОДИЛА ШУКАЛА ДІМ І Ш И Л А ПОВЕРНУТЬСЯ НАЗАД ЗІ МНОЮ БУЛИ ЛЮДИ Я НЕ ПОМНЮ ХТО ВОНИ І МИ ПІШЛИ НАЗАД І я прокинувся

уві сні я втратила хлопця, і довго його шукала, причому не знайшла&# 8230; сон снився вчора і сьогодні, тоеесть 2 сну, в яких я його шукала&# 8230; але різні були ситуації

Я повинна поїхати додому, сестра чомусь мене не довезла, залишила біля будинку іншої сестри, ну я замовила таксі. І раптом виявилася в таксі іншої людини, говорила йому:&# 187; зупинити, я таксі замовила &# 187; але ми доїхали не далеко від мого будинку він зупинив і зайшов до себе в квартиру. Я знала як додому треба було дійти, але було дуже красиво (навколо було багато квітів, Дєєва) і я вирішила погуляти, але людей не було і так я заблукала почала скочуватися вниз і там один мужик він побіг за мною і другий слідом за ним, але я втекла від них .

Я була на дні народженні у бабусі в заміському будинку. Взяла двох братів і вирішила піти додому. Ми вийшли і пішли до дороги, щоб зловити таксі. почалася гроза. По дорозі ми зустріли швидку. Вона стояла біля хлопчика, який лежав без свідомості. Напевно його вдарила блискавка. Навколо було багато народу. Ми йшли далі. Дощ не тривав. І тут ми зрозуміли, що заблукали і пішли навпаки далі від дороги. Тоді ми повернулися до швидкої і попросили їх довезти нас до дороги, але вони відмовилися. Ми пішли далі трохи в іншому напрямку і побачили якусь будівлю. Походу це був табір. Я зайшла туди одна. Там було 4 хлопця. 3 стояли, а 1 сидів. Він був голий. Я попросила щоб вони відвезли нас додому. вони погодилися. Тоді я вийшла і стала чекати їх на вулиці. Поруч була річка. Мої брати все кружляли біля неї. почався салют. Точно не пам’ятаю з якого приводу. Вийшли 3 хлопця. Один і них був голий. Але він загорнувся в плед. Вони сіли втрьох попереду, а я з братами взади. було тісно. Поки ми їхали, той голий в пледі приділяв мені знаки уваги і навіть встиг мені сподобатися. Але до будинку ми так і не доїхали. Зупинилися у нашого діда олігарха. Він був дуже радий нас бачити. У той час у нього була вечірка і купа знаменитостей. Один з братів заснув там, а інший просто не захотів їхати. Тоді я попросила того хлопця в пледі довезти мене до будинку. Він став відмовлятися. Я схопила його за руку і попросила ще раз. Було видно він засмучений. Тоді я відпустила його руку, розвернулася і сумно пішла. Стала просити дідуся викликати мені таксі. Але тут ззаду до мене підійшло той хлопець, обняв мене і сказав, щоб не викликали ніяке таксі. Тут я різко прокинулася&# 8230;

Заблукала в населеному пункті в 20 км від нашого села, плакала і зустріла дуже стару згорблену стареньку з відрами у переходів через річку і прокинулася.

Мені наснилося, як я з подругами гуляла і заблукала, здавалася що ходиш по лабіринту, незабаром ми разом з подругами вихід.На цьому сон закінчився.

Наснилося, нібито ми з однокласниками вирушили на шашлики в ліс. І ми з моїм другом вирішили прогулятися по ньому&# 8230; Я заблукала, а він просто зник. Я натрапила на якийсь завод, там була карта щодо виходу з лісу, але я ніяк не могла по ній зорієнтуватися. Далі пам’ятаю смутно, але здається я прийшла в якийсь табір, і там мені допомогли вийти.

Практично кадую ніч мені сниться, що я перебуваю в чужому місті або селищі і шукаю собі транспорт, щоб поїхати додому, при цьому відчуваю величезний страх, що не зможу потрапити додому.

сон кольоровий.Заблукала в незнайомому місті.Бачила далеко православний храм, замок (будова).Людей не бачила.Вихід не знайшла.плакала.прокинулася.

Спочатку я був в школі де повинен був виступити на захід і де спостерігав за дівчиною яка мені подобається.Далі я їду на машині з це дівчиною.далі я не дуже пам’ятаю але дівчину вважав чим те особенимтіпо королеви.у нас були стосунки і я постійно їхав на машині.оди раз без неї. Потім ми в автобьусе я стою бо не хотів сідає дівчина села. ми переглядалися і вона негативно хитала головою. ми їхали в одне місце з групою говорила кондукторка ми зупинилися щоб пропустити стареньку.на следушщей зупинці я вийшов не доїжджаючи до місце куди нам треба.далі йшов по дорозі почув трамваї бачив кілька трамваїв з номерами 3 і 7.далі я дзвоню тієї дівчини і вона каже що виявляється це було заходи підвищення акторської майстерності. вона жалёется що викладач її НЕ взлюбила, я довго не міг зрозуміти про кого вона. при цьому я йшов уперед а потім назад в темряві (на зупинку трамвайну) при цьому я поскаржився що заблукав і що почув трамваї.вона сказала що я виберуся на ньому (я це і сам знав) я запитав чи зможе вона доїхати до будинку, вона назвала 20 автобус. Дівчину знаю в реальності і у нас відносини, на трамваях їжджу часто на навчання, по телефону ми з дівчиною в реальності не розмовляємо, займаємося як хобі акторською майстерністю.

Я з якоюсь групою людей очікувала результату чи то оголошення іспитів, то чи просто якогось повідомлення. відійшла недалеко. щось розглядала, а коли хотіла повернутися до місця збору &# 8212; туди не потрапила. Всі йшла і йшла, уздовж цегельної стіни. мені запам’яталася дуже акуратна кладка&# 8230; Сон приснився в суботу вранці.

наснилося ніби я лежу в лікарні і ось я з дівчатами з палати вийшла на вулицю&# 8230;.і навіщо то пішла від них, то чи на вокзал, то це аеропорт&# 8230;.ходжу ходжу там а зворотного виходу не можу знайти у людей питаю але ніхто не знає.де вихід&# 8230;.я переживаю так як розумію що вже пізно і лікарню скоро закриють..ось знайшла якийсь вихід на вулицю але вийшла зовсім не туди &# 8230; зайшла назад питала у охоронців але ніхто не знає&# 8230;..ходила ходила &# 8230; потім прокинулася

Я пішла з хлопцями в похід, ми йшли по лісі і перед нами постала крута, майже під 90 ° кутом земляна гора, все взабролісь а я намагалася влізти на неї остання, мені допомогли на неї піднятися і пішли далі, все згорнули на стежку, а вийшло так що я повернула кудись не туди, в якісь кущі і довго не могла знайти вихд але все таки знайшла його.

мені наснилося як повинна початися війна і німці дали час покинути село я виходжу на вулицю і не можу знайти дорогу куди мені йти

Заблукала в селі не могла знайти дорогу додому, потім за допомогою бабусі нейзвестной мені, вийшла на трасу

Вітаю. Мені наснилося що я була в своїй старій школі і помітила що у мене брудна спідниця (мене насторожило те що будівля школи була інша, нове і трохи недобудована). Я пішла додому її переодягнути і заблукала, зрозумівши це я озирнулася і пішла в правильному напрямку але виявилася біля будинку де ми раніше жили (я вже не живу в цих будинках в них живе бабуся а я переїхала 3-4 роки тому)

Наснилося це так. Ми з Дівчиною (ми не в стосунках, але все до цього йде) гуляємо по вокзалу, і намагаємося потрапити додому, запитуємо у перехожих станцію, на якій ми знаходимося, але всі називають стара назва станції і ми не можемо зрозуміти, де ми. в Підсумку ми йдемо на електричку, Дівчина встигає зайти, а я ні і двері закриваються переді мною. Я чіпляюся за щось і доїжджаємо до наступної станції, там виходимо. Після ми блукаємо по потягах, які довго стоять (чи то занедбані, то чи в глухому куті стоять) і в один момент Поїзд рушає, і ми швидко мчимо кудись дуже далеко. на Цьому я прокидаюся.

Мені часто сниться що мій улюблені людина мені зраджує і робить з цього буття, в сенсі говорить що все нормально і робить мене в цьому винною. Я думаю що це через мою параної. І часто сниться що я в чужому місті і шукаю там свого колишнього хлопчика. Але я дуже люблю свою людину і не розумію чому саме так все відбувається.

я заблукала не могла знайти дорогу місце стало раптом без людним і мене оточили собаки але я втекла від них і вони не були злими

Уві сні мені зателефонувала подруга і запросила до себе додому, я погодилася, після її дзвінка було 4 вечора, а на вулиці було жахливе темно, я йшла до місця призначення, і поступово почала розуміти що заблукала, але на ліцеї не було нікого, після довгих блужденія я вийшла до автомобільної траси і на цьому я прокинулася

Я чекала маршрутку в іншому місті, щоб поїхати додому, але чомусь я була не на зупинці а в якихось рядах, я ходила в найближчий ларьок багато разів, але коли в останній раз я пішла, то заблукала. Я плакала і т. д

Я заблукала в нічному незнайомому місті, намагалася звернути у провулок, але спочатку почала ковзати по схилу, а потім побачила сходи і спустилася по ній. Людей в місті мало і вони якісь агресивні. Потім я побачила двох жінок пристойних на вигляд, спитала у них знайшли вони жінку, яка малювала картину. Одна з них відповіла -Пішли на х. я їй сказала пі&# 8230; сама. Друга підійшла до мене і дуже ввічливо мені каже: навіщо ви материтесь? ми ж не лаємося. Я стала з нею сперечатися і вона абсолютно легко (я не могла їй опиратися) притиснула мене і заштовхала мені в рот недопалок. я прокинулася навіть з присмаком від фільтра на зубах. При цьому вона була дуже ввічлива.

Мені наснилося що я заблукала, забула адресу де знаходяться мої діти і не знала куди йти в чужому місті, потім зателефонувала чоловікові і він сказав адреса і які то люди допомогли мені викликати таксі

Привіт, мені приснився сон в якому я зайшла в будівлю а коли вийшла то знову увійти не могла хоча це був знайомий для мене район я довго блукала в пошуках входу, але будівля начебто зникло.Якщо як то допоможе то я вагітна, а потім я зайшла в якийсь магазин звідки назустріч мені вийшли двоє знайомих хлопців, вони поставили мене на касі на поличку на неї зазвичай сумки ставлять як ніби я буду розповідати віршик і я стояла і посміхалася і все дивилися на мене і теж посміхалися .

Зайшла в держ. будівлю піднімалася по сходах, а потім коли стала йти до виходу, сходів багато, вода як басейни, але не одна до виходу мене не призводить а мені потрібно швидше т.до. мене біля входу чекають.

Снилося, що я з коханою людиною десь заблукали нас оточували страшні люди ми губилися, вони хотіли нас вбити

Часто сниться, що я виходжу з будівлі досить близького до мого дому, але все ж вимагає пересування на транспорті до моєї обителі. Постійно їду не в ту сторону, потім повертаюся, але вже зовсім не туди, стає все заплутаніше і заплутаніше. По-моєму 1 раз (може більше) досягала свого будинку. Дуже соковито і в деталях сниться саме це сон кілька разів. Сподіваюся на допомогу в його тлумаченні. а також, хочу запитати, коли кілька разів сниться чоловік, який пішов недавно з життя в сумному настрої &# 8212; це добре чи погано?

заблукала в лісі. До цього там гуляла але це було взимку, мене хтось туди привів, потім я залишилася одна. Але змогла насилу знайти дорогу. Потім вже влітку вирушила сама туди гуляти, але заблукала пам’ятаю то пішов дощ і я злякалася

я прийшла в гості до своєї колеги
вона потім пішла за одним він теж був там але я його не бачила
потім я пішла по довгих коридорах там були дуже багато дверей темно коічневих квітів я відкриваю одні двері а там йде урок потім другу відкрила там сиділи студенти а кабінет був медиків або проходив урок про фізіології людини там я дивилася людські органи в формаліні і одна дівчина встала і начіла показувати мені відео як людини ділять на шматки я сказала що бачила це відео і коли подивилася вдруге вона вже сама різала, діставала серце голими руками а я стою і дивлюся на це навіть не дивуючись запитала руками береш
до чого цей сон

Знаю, що я в місті. Знаю, що десь поруч центральна вулиця і я повинна на неї вийти. Зустрічаю людей, питаю їх як вийти, але вони не відповідають что-ли. У якийсь момент зустрічаю неприємних чоловіків, тікаю від них. Але здається я все-таки вийшла на центральну вулицю. Але я налякана.

я заблукала в будівлі і опускалася і піднімалася по сходах шукала вихід всюди було багато людей які начебто зібралися на похорон людини якого я не знаю цю людину було якимось заслуженим працівником

Увійшла в інші двері і не можу згадати в які двері увійти, що потрапити в свою квартиру&# 8230; При цьому була тільки в плавках&# 8230;.

Мій сон почався з того що мені подзвонили і сказали, що іспит з мікробіології (він у мене до речі 31 числа буде) почнеться не в 5 як говорили, а в 3 і якщо хтось не встигне потім вже його не здасть. Я вибігла на вулицю щоб йти в інститут

Я бродив по будинку. Будівля здавалося знайомим, як ніби я в ньому вже був. Але в реальному житті я там не був. Будівля була досить велика, нескінченні двері, коридори, кути, знову двері&# 8230; Я не міг знайти вихід, але найдивніше я знав, де в цій будівлі бібліотека. Я два рази туди заходив, в бібліотеку. Величезна, великі полиці з книгами. Розміром з спортзал напевно. Але це не школа, що то більше&# 8230; Мої блукання по будівлі закінчувалися тим, що я повертався в бібліотеку, так як знав де вона.

Наче я йшла по занедбаного Танел і ніяк не могла вибратися а потім потрапила в темний ліс де були: змії, ящірки.Вони кружляли навколо мене, повзали по мені але точно вже не пам’ятаю чи вкусили вони мене.

зима! завірюха заметіль! я в чужому місті виявилася! дуже холодно!Заметіль б’є по обличчю!Не можу знайти дорогу до будинку своїх родичів! Сожусь в автобус їжу! згадую знайомі місця кричу ОСЬ тут треба йти! Тут я прокидаюся!

снилося ніби я, моя дочка і мама з сестрою кудись йдемо, і не знаємо як повернуться назад.
потім піднімаємося з якихось скелях і робимо собі укриття від якихось мутантів, ми їх не бачимо, але знаємо що вони тут.
при цьому, я як-би пам’ятаю дорогу назад, але повернуться чомусь не можемо.
дивний сон..

ДОБРОГО ДНЯ, ТЕТЯНО . БАЧИЛА ТАК НЕ зрозумійте Толі як на базарі АБО В МАГАЗИНІ ОВОЧІ ТА ФРУКТИ ВСЕ ПРОХОДИЛА БАЧИЛА ЧЕРЕЗ ВСЕ ПОТІМ ВИЯВИЛАСЯ ЯКІ ТО НОВІ РЕЧІ ПОЧАТКУ ДІЛИТИ З ОДНІЄЇ ЖІНКОЮ В ЯКІЙ ТО МЕШОК ПОТІМ ЯК ТО ВИЯВИЛОСЯ БЕЗ ВЗУТТЯ ТА КУРТКИ І ХОЧУ ПОВЕРНУТЬСЯ САМА НЕ ЗНАЮ ЯК ЗНАЙТИ І ДУЖЕ ПЕРЕЖИВАЛА ЩО ЗАЛИШУСЬ НА ВУЛИЦІ ЩО В НЕ знайомі місця І НЕ КОМУ ПОТІМ прокинувся

Вообщем, я вийшла зі школи, я була в селі і чомусь від школи мій будинок був часточок і я пішла Кокойти інший ДОРОГАН, я думала що вона вкоротить шлях&# 8230; І тут я розумію що мій телефон сіл і я не можу нікому подзвонити&# 8230; Я злякалася&# 8230; Спочатку пішла в один бік, а потім в інший.Мені зустрілася людина і я запитала: -Ви не знаєте як пройти до сільраді?(ОН ВІДПОВІВ) -Вона дуже далеко, тобі треба перейти через річку&# 8230;
Але як. Невже я так далеко. (Подумав я)
Я перейшла через річку&# 8230; Ходила по різних стежках і тут мені зустрівся той же чоловік.Він запитав:
-Ти ще не знайшла сільради?
-Ні, Ви не підкажете де вона?
Він сказав куди йти і я пішла.Потім я прокинулася і уві сні так і не знайшла будинок.Про сільради я запитала по тому що вона поруч з будинком&# 8230; Що означає цей сон?

снилося, що втратила в місті зупинку, місцевість прямокутна або квадраная, і не могла зрозуміти в який з кутів потрібно йти, потім опинилася в якійсь квартирі, і хтось в цій квартирі мені підказав, де знаходиться моя зупинка

вообщем заблукала в лісі і не могла знайти як вийти, вийшла на галявину а там труп на дереві висить. в кінці сну амон нас знайшов

Я їхала на машині (сама його вела) і розуміла, що всюди тупик. Я розгортала машину, що то об’їжджала і врешті-решт виїхала на правильну дорогу.

Снилося, що я опинилася всередині храму (церкви). Зовні сама будівля не бачила, всередині ж не все було так, як повинно бути в церкві, але я розуміла, що це саме церква &# 8212; все-таки неясно промайнули ікони, батюшка. Добре пам’ятаю велику прохідну кімнату, де на самому проході з краю стояла висока ліжко, акуратно застелене, а в ногах (до спинки ліжка) внизу була прироблена полку, де стояло багато несучасної поношеного взуття, начебто жіночої. На стінках над ліжком щось висіло, типу зображень, можливо зображення ликів святих (маленькі) але мало, далі бачила на стіні висять на гвіздочках &# 171; вафельні&# 187; серветочки, теж із зображеннями, а ось чого там було зображено &# 8212; не пам’ятаю. В кімнату цю я потрапила з не дуже великого залу &# 8212; типу актового залу, зі сценою і сидіннями (чого не могло бути в церкві на самом деле), по шляху бачила високі, широкі коридори з колонами в теплих тонах, десь були великі дзеркала. Я шукала вихід і потрапила в кімнату з ліжком. Поки я була в кімнаті, думала про те, що непогано б знайти місце, де можна поставити свічки за здравіє близьких. Дивилася на ліжко і думала, хто ж там може спати і чия це взуття (на розум приходило, що тут спить літня служниця церкви, або це місце передбачено для нужденних в нічлігу) Особливої ​​благоговіння, такого як зазвичай відчуваю в церкві, не відчувала. Крещеная, в реальності церква відвідую рідко.

Привіт, мені приснилося, що нібито я їду в гості до свого рідного міста до батьків, а чоловік залишається вдома, я пишаюся там спати, прокидаюся від чоловіка пропущені дзвінки, дзвоню а він каже що заблукав в лісі, я в паніці, але так і не допомогла йому, прокинулася&# 8230; капец&# 8230; що мені сниться&# 8230; що б це могло означати?

спочатку я показувала сестрі місцевість, річку. де я придбала будинок, потім ми піднялися в гору і опинилися в місті, де щось було знайоме, але не могда знайти дорогу додому. Кого б ми не запитали &# 8212; це були молоді покидьки, але жоден з них не показав нам дорогу.

Я прийшла в гості до подруги, вже коли прийшла, згадала, що у неї день народження. Там вже збираються гості, теж все без подарунків. Я вийшла купити хоча б квітів, біля будинку продавалися тільки негарні перестиглі півонії, я пішла шукати квіти краще, і заблукала &# 8212; не могла згадати, це її нова квартира або той район, де вона жила раніше. Я отсутствую вже більше години, в кінці кінців виходжу до магазину у метро Сокольники, мені там продають квіти &# 8212; вибір теж не великий, тольпанчікі або по одній великій троянді. Я купую велику троянду, і мені до неї ще дають цілу тяжулую спортивну сумку різного хліба, я думаю, що ж скаже подруга, якщо їй цю сумку притягти. Але я поки не знаю, як до неї дійти. (Будильник і я прокинулася)

Я уві сні окозалось в якомусь величезному будинку і я шукала вихід і почула кроки і побачила фіолетового примари він довів мене до мого будинку і всю дорогу дивився на мене і либілся

я всередині знайомого будівлі, вийшла на майданчик і вже удвох з чоловіком пішли по будівлі через деякий час, я одна, оточення не знайоме, ходжу і не можу знайти дорогу додому або виходу їх цього величезного лабіринту, в нічній сорочці, в повній розгубленості і паніки. Тільки після паніки вийшла з будівлі і прокинулася

я заблукала в державній установі (школі) і насилу вийшла до парадного ганку, але ніяк не могла піднятися по брудному покатом схилу мені дав руку якийсь чоловік і я змогла увійти в будівлю

Бачила уві сні, як їжу з мамою поїзді, потім вийшли в аеропорт, далі по дорозі я її втратила, шукала довго в цьому аеропорту, потім мені на допомогу прийшли робітники які допомагали мені знайти дорогу, вказували мені шлях, я йшла, там ще на якісь кімнати натикалася, було начебто темний час доби, всі спали в кімнатах, на готель нагадувало це все, в кінці зайшла в одну кімнату там дівчина вкладала дитину спати, я її покликала але в цей момент з далека здалася мама а поруч один з робітників , вони знайшли мене

Я в чужому місті..відпочивала на якийсь базі ..потім вирішила прогулятися..і не могла знайти туди шлях..хоча уві сні я бачила що ось вона паралельно мені..т е поруч..а пройти туди не могла

наснилося, що йшла додому і переплутала дороги. Пішла по дорозі, спочатку була бруд, жижа, а потім взагалі величезна непрохідна брудна калюжа. Потім я повернулася на хорошу дорогу, але на неї так і не потрапила. А зайшла в якийсь магазин. Там продавали мишей і хом’яків.

мені наснилося що я вийшла на пробіжку. бігла бігла, в ліс забігла. заблукала. від кого то тікала. виявилася біля води. вона була чистою чистої. подивилася на неї&# 8230; і в сторону, вода була брудніше трохи. я почала шукати як мені дамою вийти..і все

Я йшла по своїй вулиці рідний і в один побачила багато ітажний будинок (в реальному житті його там немає) я зайшла в цей будинок і мені начілі давати різні солодощі.І не знайшла ту людину якого мені треба було знайти (але я не знаю кого мені треба знайти.

Чи не знайоме приміщення, ходжу по коридорах, шукаю вихід, виходу немає, зустрічаються люди, які виходять і розбиваються з висоти. Я намагаюся їх зупинити і прошу піти зі мною, але вони йдуть. У мене паніка, страх. Ось, що то в цьому роді сниться дуже часто.

Ми подорожували компанією, і переїжджали в інше місце, а я вийшовши з автобуса залишився один не не знав як повернутися на базу зустрічі. Телефони не міг згадати. Потім якось повернувся, але чітко не пам’ятаю як.

я заходила уві сні в свій під’їзд, довго піднімалася не на свій третій поверх а на самий верхній, потім спускалася, але там був інший номер квартири і виявлялося, що навіть вулиця не моя, я була в подиві уві сні. Що це означає? Коли то мені снився такий же сон

я уві сні, в чужому місті шукала якусь хату на його адресу довго і не змогла знайти

Здраствуйте мені приснилося що я йшла і заблукала було темно і за мною бігла собака я зайшла в будинок і потім прокинулася

Мені снилися ці сни неодноразово з різними варіаціями, то є підстава сну все той же &# 8212; я блукаю і не можу знайти дорогу додому, а обставини цього різні.
Спочатку мені наснилося, що я перебуваю в своєму рідному місті, на своїй вулиці недалеко від будинку. Я живу в багатоповерхівці. Я хочу зайти в свою квартиру, піднімаюся по сходах вгору і розумію, що перед моїм поверхом сходи обривається і я не можу піднятися на свій поверх. Я в повному подиві.
Інший варіант &# 8212; мені наснилося, що я не можу знайти взагалі свій будинок. Я блукаю між будинками (багатоповерхівки), які схожі один на інший. Потім ніби як заходжу все-таки в свій будинок, піднімаюся по сходах і впираються в свої двері. Я знаю, що це моя двері. Але потім я розумію, що мій ключ не підходить і я тут не живу. Я точно не пам’ятаю, але ніби як навіть хтось вийшов звідти і я зрозуміла, що тут живуть інші люди.
Ще снилося, що я сіла в ліфт свого будинку і їжу в ньому. І нібито в будинку не 9 поверхів, а 10. Я намагаюся поїхати на свій поверх, але ліфт приїжджає весь час на інший. Потім ліфт ніби збожеволів і почав возити мене сам, а я не натискала на кнопки.
Перш за все, якщо не зраджує пам’ять, мені приснився сон, в якому я перебуваю на сходовому прольоті багатоповерхівки. Я не зрозуміла ні тоді, ні зараз, мій чи це будинок. Але цікаво інше. На сходах ніби йде ремонт і знову я опинилася перед &# 171; провалом&# 187 ;, тобто я не можу піднятися на потрібний мені поверх. Більш того, я перебуваю в небезпечному становищі &# 8212; нібито я стою на чомусь страшенно неміцних і готова звалитися, або я висіла на перилах, точно не пам’ятаю. Вибачте, якщо цей сон не по темі, просто для повноти картини вирішила і його написати.

Я перебувала в невідомому місці, але уві сні це була школа, де дуже багато різних шляхів. Я зустріла маленьку дівчинку, приблизно чотирьох років, взяла її спочатку за руку, ми вирушили шукати вихід, потім я взяла її на руки, після чого ми пішли далі. Пізніше не пам’ятаю що було. Я опинилася в якомусь місці вже без дівчинки, зайшла в незнайому кімнату, де на ліжку лежав чоловік, який мені симпатичний. Лягла поруч, раптом він сказав. що любить мене, але пошкодував про свої слова, тому що не було реакції взаємності, я просто лежала і була в глибокому шоці.

Мені наснилося що я бігла по какой то селі куди то і потрапила на якусь будівництво потім там я знайшла дядечка і він попросив мене вимити котел і тоді мені він покаже шлях додому і там були дуже великі бджоли-оводи
Потім він мені допоміг
Такий сон вже не раз сниться

Я загубилася в своєму навчальному заклад, тобто я знаю його будова, але я не могла знайти аудиторію в яку мені потрібно було потрапити, так як будівля усередині було повністю змінено на інше, не знайоме мені .

мені сниться що я приходжу в ТРЦ з якимось близькою мені людиною, але потім я опиняюся в кінозалі зовсім одна і намагаюся знайти вихід, але в які двері я б не входила, я входжу в інший кінозал і так до нескінченності. Але уві сні я згадую що такий сон мені вже снився і я пам’ятаю що я знайшла вихід. Я вибігаю в какой то великий і довгий коридор і зустрічаю всіх своїх рідних і близьких. Я бігаю по коридору в пошуках табличок про вихід і питаю всіх трапляються мені на шляху людей. Коридор не кінчається і навколо одні кінозали і на цьому мій сон закінчується і я прокидаюся.

Заблукала в будівлі не могла знайти виходу, побачила колегу по роботі. Вона сказала: &# 171; Іди за мною&# 187;. Я її втратила, але потім самостійно знайшла вихід. Бігала по сходах вниз, вгору. Потім побачила приміщення на зразок лікарняної палати, але моя ліжко була зайнята, на ній лежав новонароджений і маленький цуценятко.На сусідньому ліжку лежала моя колега, голова в хустці. Ще бачила, що моя собака теж була зі мною при тому в палаті, але лікарі не робили зауваження на присутність собаки в лікарні. Потім я зі своєю лабрадорша пішла. Сон бачила вранці, я вже прокидалася до цього, потім знову заснула.

Я ходжу по магазину він гарний великий але мені треба проіті через нього що б вийти на іншу сторону з цього будинку але я ходжу і немогу вийти з нього т.до постійно намагаюся пройти по іншим пороходах і знову повертаюся на теж місце і виходу не знаходжу і тут з’являється мій чоловік і каже куди йти і він мене там буде чекати і я знову намагаюся і просипмюсь

Вітаю. Снилося, ніби-то вдома на мене чекає дочка, я біжу по вулиці, знаю адреса, але вдома з іншого міста, номери будинків не збігаються, місцевість не знайома, хоч я на 100% впевнена що це десь тут. Я злітаю, щоб оглянути місцевість, але все одно не знаходжу потрібний будинок&# 8230;

Я йшла по лісу, заблукала і стала кружляти по лісі, далі я довго блукала а вийшла до самої Туреччини.

Мені наснилося що я заблукала у власній школі. Поки я блукала по школі мені зустрівся хлопець він був старший за мене.Він запитав що я там роблю я сказала що заблукала.Він сказав що допоможе.Коли я підійшла до нього у мене заболіла нога він побачив це і взяв мене на руки.Доніс мене до виходу. Я поцілувала його в щоку в знак подяки.Вийшла в двері до якої він мене відніс і виявилася в шкільній їдальні.(Ранше мені снився схожий сон але я сама вибралася)

снилося що я випадково зайшла до церкви і не могла знайти вихід, дуже сильно злякалася.Потім мені допоміг батюшка і ми пішли з ним вниз по порожкам.

Шукала кого то в лісовому таборі, знайшла.Треба було вибиратися, але було пізно і темно, стало страшно.вирішила знайти проведеного, і супутника взагалі б знайшла, але з’явилися з автоматами далі не пам’ятаю

Кругом великі міські будинки я не можу знайти дорогу додому я йду зі сваім хлопчиком він впав вкакой то водойма я його врятувала йду вже ніч не можу знайти свій будинок

Спочатку я заблукала, а потім вийшла до станції метро і зрозуміла, що тепер потраплю туди, куди треба

Було відчуття що їду за місто, в гори на чорному мотоциклі і раптом відчула що мотоцикл їде ривками подивилася вниз і виявила що
сиджу задом наперед а від мотоцикла виходила загроза як від якогось чудовиська я втекла і виявилася на будівництві де навколо будувалися будинки і були купи коричневої глини, я злякалася і не знала куди йти і раптом вийшла до городу або полю де що то робила жінка . Не пам’ятаю що я її питала і що вона відповідала, але знову було відчуття опастности і я опинилася знову на будівництві бродила серед кучь землі і будинків і вийшла до людей і все тут було яскраве кольорове, сіла на лавку, до мене підійшла дівчина і захотіла мене пригостити чимось то (вже не пам’ятаю). Я у мене в голові крутилося що зараз розпитаю як дістатися до дороги в місто і як умовити водія відвезти мене без грошей і вже вдома розплатитися і прокинулася

Мені приснився сон що моя сестра пішла в ліс він був темний, страшний потім її різко почали шукати .Потім сестру знайшли її тиждень не було, потім інша сестра як то різко пропала.І я така йду в ліс там світло добре я кричала їй кричала і знайшла її але було страшно

Вирішила скоротити шлях, пішла через купчасто побудовані тих будівлі. Високі сірі стіни звужуються.лабіринт. Йшла не одна &# 8212; з подругою. Раптом за поворотом &# 8212; чоловік (я знаю що це насильник) йду. Подруга йшла за мною, зайшла за поворот зустріла цю людину. Він її заманює. Я її намагаюся затримати, втрачаю. шукаю. Знаходжу вихід з лабіринту. дівчину втрачаю. Кличу на допомогу і прокидаюся

Я не могла дістатися додому в своєму місті, то зайшла в під’їзд опинилася в церкві, після двічі опинялася на кораблі, і зі мною був чоловік колишній.

мені снився Кохана людина він приїхав камені в місто позваний сказав що я підходжу сонце виходь я у мами запитала можна він у нас переначует мама дозволила і сказала що він може самной спати потім я вийшла його немає звjню йому він говорить що він біля будинку 39 а я сказала що у мене будинок 42 а потім я його шукала і знайшла в міліції

Я пішла з чоловіком і дитиною в кіно.дитина заснула в мене на руках.я посмотіела на чоловіка, але він сів зручніше і зібрався дивитися фільм.В якийсь момент я опинилася на підлозі і поповзла під сидіннями незнаю куди.В якийсь момент зрозуміла що незнаю в якій стороні чоловік.Япродолжіла повзти до кінця ряду: думала там виповз встану і знайду їх.І як ніби мені чи то приснився сон або я уявила собі якусь сім’ю де чоловік привів іншу жінку і займається з нею сексом стоячи біля дверей і вдається його жінка причому я знаю що це не дружина а просто його жінка яка в цей момент його втрачає і дуже хоче його повернути, принижується.Мені її не жаль.але я відчуваю збудження і там під сидіннями в кіно починаю іастурбіровать.Оргазм виходить слабкий і я повзу жальше але вже з метою виповзти і помити руки.Я майже доповзаю до краю і тут фільм закінчується і люди починають вставати.На іеня настає жінка з дитиною, неболяче.я встаю і біжу швидше кудись помити руки.Причому набігу надягаю хустку.Я кидаюсь по будівлі але ніде немає води.Я виходжу на вулицю і на сусідній вулиці знаходжу колонку у будинку з залізним парканом із прутів.Я мию руки і бачу жінку охоронця яка виходить з дому з вівчаркою на повідку.Вона бачить мене.але знімає з собаки поводок.Та виявляється біля мене .Я вже йду думаю головне не злякатися .Але відчуваю страх і собака вчепилася зубамт в мою руку.Япитаюсь вирвати але вона все глибше встромляє зубиМне на допомогу приходить охоронниця тягне собаку.Я болю не відчуваю але відчуваю як роздирає вона мою руку все в коові.Я виоиваю руку.жінка лається на мене?а я тікаю так як поспішаю до чоловіка ісину.На асфальті бачу плями моєї крові.Я поспішаю бігу лунає дзвінок від чоловіка.Я забула про що з ним розмовляла пам’ятаю що мені було прикро&# 8230; Далі я прокинулася

Вітаю! мені наснилося що я заблукав на якому то заводі або підприємстві взагалі для мене проблемою було вийти за територію

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ