До чого сниться 😴 За упокій уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні За упокій що означає

До чого сниться За упокій:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться За упокій уві сні по 2 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «За упокій» по 2 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити заупокійну службу – до поминок.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Поставити в церкві свічку за упокій – до смерті.

Наснилося За упокій, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться За упокій уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

добрий вечір! Чи не знайшла потрібного тлумачення свого сну і тому вирішила написати. мені приснився сон з четверга на п’ятницю, ніби уві сні мені моя свекруха розповідає, що їй уві сні приснилося, що вона поставила мені свічку за упокій, і що вона сама так злякалася свого сну, що прокинулася і більше не заснула, і все це вона розповіла мені уві сні. Я не знаю що думати, я молода, маленький синочок росте, страшно за себе. Допоможіть розібратися будь ласка.

Моїй матері наснилося що уві сні прийшла тінь кого саме вона не бачила, і тінь сказала що я її син написав за упокій живій людині і що це відбитися на моїх дітях і сказав що я це робив сам не не знаючи цього.обьясните прошу що це може означати у мене маленькі діти і вагітна дружина.я знаю що цього не робив.

я прийшла до церкви поставити свічки за здравіє, у мене було з собою 2 свічки, але вони колись уже горіли. я ще купила 3 ​​свічки поставити за упокій своїх близьких, але вони чомусь були маленькі і короткі, не такі як я принесла з собою. коли ставила свічки за упокій то одночасно і поставила свої свічки теж за упокій, хоча вони призначалися за здравіє моєї мами і ще когось, але я не можу згадати за кого. допоможіть будь ласка розтлумачити сон! спасибі заздалегідь.

Я ставлю свічку за упокій померлих родичів, потім все свічки гаснуть і я запалюю її знову (свічка велика і крива). Зі мною поруч багато знайомих мені людей і місце де я ставлю свічки &# 8212; це не церква.

Доброго дня!
Мені наснилося, що я зайшла до церкви і хотіла поставити свічку за упокій за бабусю, але свічок не було і я попросила у подружки т.до вона зі мною була, вона дала мені свічки вони були маленькі, коли я запалила свічку не виявлено в церкві місце, де ставлять за упокій, але потім запитала у служителя церкви він мені показав, але це було звичайне місце, коли я поставила свічка погасла і потім я намагалася запалити, але від моєї свічки все тухло, а від свічки щось чорне капало і гасила інші свічки, так я її і не запалила, потім прийшла якась бабуся і почала матом лаятися що це значить? Підкажіть будь ласка

МЕНЕ ХОТІЛИ покусав ЩУРА ЯКІ при стрибку ПЕРЕТВОРИЛИСЯ В ВОЛКОВ, АЛЕ Я ЇХ ВБИЛА! Потім поїхав до ЦЕРКВА І ХОТІЛА ПОСТАВИТИ СВІЧКУ ЗА УПОКІЙ ШКІЛЬНОГО ТОВАРИШІ І НІ ЯК НЕ МОГЛА ЗАПАЛИТИ СВІЧКУ, вона гасла, ламають, згинатися АЛЕ ПОТІМ Я ПОБАЧИЛА ЩО ВОНА КОШТУЄ І РІВНЕ ГОРИТЬ. ДО ЧОГО ЦЕ?

мені наснилося що нова дружина мого колишнього чоловіка поставила свічку за упокій моєму синові. я ясно бачила фото сина і свічку з написом за упокій. уві сні я сильно плакала з цього приводу.

снилося як я інші люди ставили померлому уві сні за упак душі свічки&# 8230; насправді людина жива&# 8230; що це могло б означати?

здрастуйте мені приснилося що я перебуваю в церкві хочу поставити свічку за упокій і бачу померлого тата в труні.але підійти не можу, доводиться ставити свічку за упокій всіх святих але свічка гасне я запалюю її вдруге в цей момент мене відкидає від ікон хвилею і я не можу підійти ні до канону ні до образів святих.до чого це сниться?

вітання. мені наснилося, що в церкві я ставлю свічку за упокій моєї пробабушкі все було очетліво, я купувала свічку і поставила її і помолилася за упокій.це було в ніч з 19 на 20.(Хоча насправді вона померла 19 числа), але у мене не було грошей щоб купити свічку я і не пішла. ось так.

прийшла до церкви ставити свічку за упокій, покійному свекру. коли ставила свічку, вона виявилася ніби паперова і зламалася. обпекла мені руку, я її взяла додому. от і все.

Я заходжу в церкву там багато всяких ікон і є люди я йду до ікони де ставлять свічки за упокій я беру у мами свічки чомусь чорні і ставлю свічки померлим братові татові і одного і читаю молитви своїми словами

йду по дорозі, в стороні бачу начебто церква, мені пропонують написати ім’я і дату, я пишу ім’я Сина і яку то дату, пам’ятаю цифру 10, потім виявилося, що я замовила заупокійну службу, коли зрозуміла це дуже сильно плакала. Потім бачила дерев’яний будинок і в кутку фото сина, знову сильно плакала, навіть ридала.

поставила три свічки за упокій в церкви, хотіла поставити свічки ще Божої Матері і Сергію Чудотворцю але ікон не було взагалі і я пішла

заходжу в церкву, беру свічку, переварачіваю, обмотую волоссям людини і ставлю цю свічку за упокій, і замовляю молитву за упокій. ця людина жива і здорова.

Наснилося, що я я прийшла до церкви, взяла папірець, намалювала на ній хрестик зверху написала якийсь ім’я, потім написала ім’я своєї маленької доньки, постояла подивилася ще раз на листок і зробила приписку перед ім’ям немовля.

мені сусідка сказала що вони мені поставили свічку за упокій і жити залишилося мало то що я помру молодий, а сказала її внучка потай від бабусі

Я хочу задати питання, уві сні, мені небіжчик дарує велику купюру грошей і квіти живі (чи то 3 або 4, 3 точно були квітів) як кошик квітів, уві сні жива людина вибачився, за те що в поспіху поставив в церкві свічку не за здравіє, а за упокій, і тут же дарує велику грошей (уві сні було свято 8 березня)

мені наснилося що я прийшла до церкви і поставила одну свічку за здравіє свого чоловіка (свічка горіла рівно і не тухла) і ще одну свічку поставила за упокій своєї покійної бабусі ця свічка початку гаснути я знову і знову її підпалювала але вона все гасла.

Я разом зі своєю бабусею (жива 85 років), готувала бутерброди з темного черствого хліба і залишків ковбаси, що б роздати нужденним людям, при цьому бабуся говорила мені що б я поменше накладала ковбаси. самі по собі бутерброди виглядали як обьедкі.

Мені наснилася що я ставлю свічку в церкві
за упокій колишнього чоловіка і все приносять мені співчуття з його кончиною, а він живий до чого цей сон.

Наснилося, ніби я була на прощанні в похоронному залі. Небіжчика я не бачила. Ставила свічку близько вінка, а люди обурювалися., що я взагалі прийшла. Потім сіли за стіл. Стали розглядати портрет, на зразок жінки. Почався дзвін (за упокій, як я зрозуміла). Потім стали чутні переливи іншої церкви. Я для себе відзначила, що там служба проходить &# 171; красивіше&# 187;. Але дзвін злився і вийшла приємна мелодія, зовсім не похоронна.

Дзвінок у двері. Питаю: хто там? Чоловічий голос відповідає: приходьте сьогодні читати &# 187; заупокійну&# 187; з першої до п’ятої. (Малося на увазі нічний час.) Я відповіла йому: я не прийду. У мене діти вдома, я їх вночі самих не залишу. І він пішов.
Сон мені цей приснився напередодні Різдва в ніч з 5-го на 6-е січня. Він щось значить?

Вітаю. Мені снився сон що я прийшла до церкви там йшла служба і я пішла ставити свічку за упокій і сильно плакала.
І свічку ставила как-будто за близьку людину.

я ставила свічку за упокій своїх родичів уже умершіхі промовляла їх імена

я в церкві ставлю свічку за упокій а підпалює її батюшка потім я йду ставити а вона згасла і я її так і поклав

Мені наснилося що моя близька людина, відправився до бабці. Потім баба показала 2 тварин змію і собаку. це мій страх і мого хлопця. Потім ця людина відвідав церкву і ставив свічки за упокій нам. Що це може значить
ь?

Вітаю! Мені наснилося що я в церкві ставила свічку за упак дідуся. І уві сні я його бачила він виглядав не найкращим чином&# 8230; живіт у нього наче обгорілий&# 8230; (Він помер.не була хрещеним).
І в цьому ж сні я ходила по ринку і хотіла що-небудь вкрасти з речей.

Спочатку мені приснився Ісус, він не розмовляв зі мною, після чого, було якесь застілля на якому можна було поставити свічку, я підійшла запитати чи можна поставити свічку за упокій рідного мені людини (він мертвий), мені сказали, що такого немає.

Перебуваю в церкви, хочу подати записку за заспокоєння, тримаю в руках свічку, і раптом в церкви стали все свічки гаснути і стало темніти, у мене паніка почалася і я прокинулася.(Виявилося що мене будила п’яна сестра)

Стара темна церква де горять тільки свічки, свічки великі і яскраві і я ставлю свічку нині покійному батькові. Але раптом церква починає гойдатися як під час землетрусу і руйнується, все покидають церкву але начебто там залишається жінка з дитиною мені не знайомі і потім я бачу вже уламки зруйнованої церкви з під яких вилізли ця жінка з дитиною неушкоджені. Потім сон продовжився вже іншими подіями в яких я з якимось маленьким хлопчиком уві сні начебто моєю дитиною зібралися кудись їхати на машині з моїм батьком якого немає в живих і він падгоняет нас начебто ми довго збираємося, але в підсумку я нікуди не поїхала до сні і начебто прокинулася на цьому. Дуже дивний і страшний сон для мене і я дуже тепер переживаю що він означає. Мій email [email&# 160; protected] Заранее спасибо

З суботи на неділю приснився сон, що хтось поставив мені велику, товсту, білу свічку за упокій. Якась жінка зупинила цю людину і присоромила, зі словами&# 8230; ЯК НЕ СОРОМНО, АДЖЕ БЛИЗКИЕ ОДИН ОДНОМУ&# 8230; і загасила цю свічку&# 8230;..До чого цей сон?

Я була в церкві. ставила свічки. Одна з них була за упокій. Я промовила кому з померлих я її ставлю, але вона згасла і зламалася навпіл. І одна єдина з тих, що стояли там свічок теж погасла. І я пішла.

жінка надя попросила щоб я і сестра покійного поставили свічки за него и дала нам ЦІ свічки но НЕ внашій церкві а у церкві яка знаходиться в магазині

Була в церкві, і писала на листочку за упокій живу маму, себе і кохану людину, а потім зрозуміла що переплутала листочки за здравіє і за упокій

Була в церкві взяла дві свічки церковні, і пішла ставити за упокій
Але не могла запалити сірника постійно гасли а якщо поджегала все таки всечки то вона відразу тухла, і молилася за померлих родичів
Ще уві сні коли ставила свічку, батюшка сказав що це останні дві

покійна мати страждає в труні, встає і питпитается відламати хрестик на Шифонер з наклейки у вигляді храму, я її гомко зупиняю і читаю молитву&# 187; Отче наш&# 187; і за упокій.А в іншій кімнаті бачу ще одну матір, вона виглядає погано і капає.Прибирає все г&# 8230;.про рукою в чашку і цією ж рукою намагається доторкнутися до моєї щоки.

Вітаю!Мені наснилася як я зайшла до церкви і хотіла поставити свічку за упокій дідуся.У церкві були люди і було дуже тихо, все як у реальному житті.Справа в тому, що у нього день народження через 4 дня.(Дідусь помер рік тому)
Далі сон: я пішла купувати свічки, купила на всі гроші, потім захотіла поставити за упокій, але не знайшла свічник за упокій, я запитала у священика, де я можу поставити свічку, а він вивів мене з церкви і направив в іншу.Коли я пішла в ту церкву, то вона вже закривалася і служби все закінченим.Так само я побачила, як з цієї церкви вийшов батюшка і почав свою сповідь в своїх гріхах.на цьому сон закінчується.
Буду дуже вдячна за допомогу в розшифровці сну!

Приснився сон що я хотіла поставити свічку за упокій ну не було куди поставити було багато людей і не було місце все люди стояли зі свічками в руках

Привіт мн приснився сон що я купую свечкт в церкви і хочу поставити за здоров’я та упокій і чому то з початок я поставила за упокій стояла в рукедержала а ось поставила не пам’ятаю що це означає
моя смерть? Або смерть близьких?

Мені наснилося що я зайшла до церкви поставити свічки за упокій мами, але мама моя жива! До чого може сниться такий Сон?

Я зайшла до церкви, мені знайому (я іноді її відвідую), поставила свічки як годиться під іконами, потім підійшла до ікони, де завжди ставлять свічки за упокій, підпалила якийсь маленький недогарок, який потім загасила, стала молитися (хреститися) за всіх своїх близьких покійних, називала їх імена. Далі, я вже вдома і мені мама каже, що потрібно сходити до церкви, я їй відповідаю, що на днях там була в поминальну суботу і згадала всіх.

Я заходжу в церкву беру 2 свічки і ніде ставити&# 8230; Піднімаюся на другий поверх і бачу хрест ставлю&# 8230; Одна свічка згасло потім виходжу з церкви і не можу знайти рідних щоб поїхати додому до міста.. Церква розташована за містом

Моїй сестрі приснилося що вона ставить свічку за упокій мені&# 8230; І тут же розуміє уві сні що я жива .

Ми з бабусею були в церков, я поставив свічку, а бабуся підходить і каже що тут ставлять за упокій маленьких дітей, і каже мені що поставить мені через рік в квітні перед сесією

Дочка уві сні подала записки за упокій і написала три імені одне з них моє, чого очікувати?

В церкви хотіла поставити свічку за здравіє ворогові, а поставила за упокій. Сам сон не пам’ятаю. Тільки це.

Вітаю! Наснилося з вівторка на середу, що я в церкві, купила свічку і пішла ставити за упокій. Поставила, і вголос промовила ім’я і прізвище, а це жива людина, дівчинка 14 років! Що це означає?

Сон сниться з 23 на 24декабря, уві сні я читала молитву: за новопріставленную Ніну, просила Господа допомогти їй на тому світі і відпустити їй її гріхи&# 8230; (Це моя мама, але вона жива, але дуже хворіє і вік її 82года)

Мені наснилося, що мама попросила тата поставити свічку за упокій дідусеві, я випадково почула і починаю його шукати, і знаходжу його на вулиці, я себе заспокоїла підійшла до нього і мовчки його обняла і він мене. Потім я з ним поруч пішла гуляти і на цьому я прокинулася.

Сп ться що я в прийшла до церкви і ставлю свічку за вже покійну бабусю. Свічка ламається навпіл. Я намагаюся її склеїти. Мені якась жінка каже давай допоможу. Як то склеїли але коштує вона на бік зігнута. почала поправляти. знову зламалася. Як то склеїла але вади видно. Запалила і поставила

Привіт, мені приснився сон Приснився ліс, спостерігала за білкою вона забралася на верхівку дерева, пригледіла так а з за великого білого обкладинка ,, над ним гарний собор, потім бачу церква на землі.Бачу нею стоїть якийсь чоловік ставить мені свічку за упокій, знаючи що я жива.

Приснився сон в якому я в церкві купую свічку щоб поставити за упокій людині який живий, і ця людина продає ці свічки а його близнюк стоїть поруч зі мною.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ