До чого сниться 😴 Електричка уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Електричка що означає

До чого сниться Електричка:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Електричка уві сні по 7 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Електричка» за 7 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Якщо ти дивишся услід йде вдалину електричці – значить, ти готова розпрощатися з чимось, що вважала для себе важливим і дорогим.

Якщо тобі наснилося, що ти запізнюєшся на електричку, однак встигаєш в останній момент застрибнути в вагон – ти зумієш подолати всі труднощі, що виникли.

Молоду жінку сон, в якому вона їде на електричці не в ту сторону – застерігає від прийняття поспішних рішень.

сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви їдете в переповненій електричці і забуваєте там свої речі – значить, Вас очікують неприємності або зміна планів, пов’язані з Вашими новими знайомими.

Якщо Вам сниться, що Ви спізнюєтеся на останню електричку – це застерігає Вас від легковажних і необдуманих вчинків, наслідки яких зачеплять не лише Вас.

Якщо Ви знайомитеся в електричці з людиною Вашої мрії – значить, Ви сумуєте про минулу чи не відбулася любові.

Якщо Ви бачите, що Ваш улюблений їде в електричці, яка йде не в той бік – це означає, що Вам потрібно стати гранично уважним по відношенню до близьких і коханим людям, в іншому випадку наслідки можуть стати незворотними.

Сонник-гороскоп

Спізнитися на електричку – до зради чоловіка або дружини.

Сонник любовних відносин

Їдуча електричка – означає, що вашому колишньому партнеру потрібна підтримка. Якщо ви не допоможете йому, ваш колишній не зможе виплутатися зі складної життєвої ситуації.

сонник Мандрівника

Електричка – символ течії незначних подій, досягнень; тривалі пересадки – труднощі вибору життєвого напрямку, сумніви; мінливість у відносинах.

сонник Фрейда

Бачити уві сні їхала електричку – сон попереджає про те, що якщо ви і далі будете тягти, то вашої допомоги вже не потребуватимуть, ви можете спізнитися. Щоб цього не сталося, поставтеся до сну уважно і, не відкладаючи в довгий ящик, постарайтеся все виправити. Про що йде мова? Швидше за все, підтримка потрібна комусь із ваших &# 171; колишніх&# 187;. Постарайтеся надати її якомога швидше і не бійтеся засудження з боку оточуючих.

Якщо вам сниться, що ви не встигли на електричку – такий сон обіцяє вам випадкову зустріч з людиною, в якого ви потім закохаєтесь, причому симпатія виявиться взаємною.

онлайн сонник

Їхали в електричці повної людей – будете змушені коригувати все те, що довго планували.

Запізнилися на неї – будьте пильні, ви ризикуєте зробити те, про що після будете шкодувати.

Якщо уві сні ви запізнилися на електричку – будьте уважні, доля може послати вам унікальну можливість, а ви ризикуєте її пропустити. У цьому баченні можуть бути корисні підказки та конкретні вказівки до дії.

Їхати в електричці уві сні – ви намітили собі план дій, який допоможе вас здійснити все задумане, і ніщо не зможе вам перешкодити в його благополучної реалізації.

Наснилася Електричка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Електричка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Уві сні я запізнилася на електірічку але вийшло так що я з ким то їхала на верху і дуже боялася впасти.

Я їду в електричці з незрозумілими мені людьми, але вони мені як близькі

Доброго дня. Мені наснилося, що я чи то обмінювалася кільцями з кимось, то я і носила обручку. В кінці сну я йшла поруч з незнайомим чоловіком, але який переживає до нього неймовірну тягу, він повернув мені моє обручку, я йому його кільце, в результаті на руці виявилося кільце, схоже на моє справжнє, але частина каменю ніби випала і так і не знайшлася. Потім був другий сон, я в ньому була як п’яна, поїхала на електричці зі старим знайомим, хоча мені треба було їхати на інший, але він запевнив, що і на ній доїду. Виявилася я в незнайомому місці, попросила повернутися і ми повернулися, так здається було кілька разів. Всі сни за одну ніч. спасибі

Моя мама приводить мене на залізничний вокзал.Тільки здається це не поїзда, а електрички..я повинна кудись їхати..мама йде і я переходжу рейки, а їх багато, бігу і мало не потрапляють під електричку (або поїзд), встигаю ухилитися, біжу в іншу сторону, там теж електричка від якої встигаю ухилитися&# 8230; а далі не пам’ятаю.

З коханим запізнювалісь на електрички, потім купивши Булет ми сіли в Різні вагони. пріїхавші на місце ми були Вже на якомусь мосту з лавочками над річкою, и ВІН сидів мене чека з бабусею, только НЕ памятаю зі своєю чи з моєю покійною. Я Сіла біля них, но Вже до місця куди нам Було нужно, ми Вже почти всією родиною добиралися пішкі по трасі в Сонячно. Допоможіть, будь ласка.

Мені наснилося що я їду в електричці в Москву (їхала з друзями),
Ми туди приїхали куди то сходили (не пам’ятаю куди),
І чітко бачила як ми в Москві чекали електричку.
Цей сон повторився двічі на одну ніч.

Я їду в переповненій електричці, яка вьезжает в тунель. Через вікно бачу тікає наречену в білій весільній сукні. Уві сні дуже гарний настрій. Яскравий і барвистий сон.

Я їхала в електричці, яка постійно тряслася і пізніше з’їхала з рейок але не хто не постраждав.. і ще в цій електричці знаходилися дівчата лесбіянки ,

Привіт, снився електропоїзд. і я вийшла раніше на 3 зупинки своєї. Не пам’ятаю нічого, що відбувалося в ній, але пам’ятаю, що після виходу з неї, я схаменулася і зрозуміла. що вийшла не на своїй станції, потім я почала по цьому селу бродити, зателефонувала своєму хлопцеві, і через кілька хвилин він забрав мене на машині додому.

Другий сон снився: як потонула подруга, мені подзвонила її мама повідомила, що у неї недоступний телефон, я вийшла відповідно на вулицю, я побачила її тіло на ганчірці, її ніс якийсь чоловік з катафалки, вона була синя, і я хотіла кричати , але потім зрозуміла, що відкривши рот я не можу видати звуки.

мені наснилося що під’їхала електричка, відкрили двері але вона не зупинилася а лише пригальмувала на зупинці, але я встигла на ходу залізти туди. Далі виявилося що у неї відмовили гальма або ещечтото поламалося і поїзд зійшов з рейок і превернулся. мій вагон перевертався повільно. я не постраждала в ньому.

Вагон електрички 4 чоловіки їхало зі мною в одне який сидів на проти красиві очі . за вікном дерева травичка зелені

Я збиралася за кордон, чому то в аеропорт їхала на велосипеді.Згадала, що не взяла паспорт і ста повертатися, т.до на велосипеді довго, дуже боялася спізнитися поїхала на поїзді ледве встигла застрибнути в вагон.Села на сидіння, а там чи то тапки, то чи красивий кошелечек і хтось сидів поруч і навпаки.

Вітаю. Наснилося, що з чоловіком і сином їжу на електричці. Але там кімнати, як в готелі. І я готую суп. Потім, ми сходимо на потрібній нам станції, стоїмо і раптом я розумію, що забула катсрюлю з супом на вікні в електричці. Я звертаюся до чоловіка, але він каже, що не встигне забрати. Син теж не підірвався. Тоді я сама побігла, заскочила в вагон, але зрозуміла що не можу бігти швидко, т.до. до моєї ноги причепився чорну валізу, нібито наш багаж. І в цей момент вагон рушив. Я відкрила двері і побачила швидкість&# 8230; Якимось чином я опинилася вже на землі, назустріч бігли чоловік з сином. Електричка поїхала і тут з’явився натовп узбеків, які почали чіплятися до жінки, не зрозуміло звідки взялася. Син встав попереду мене і прикривав від них, щоб вони до мене не стали пріствать&# 8230; є ще продовження, але хоча б дізнатися, що це означає? спасибі!

Я їду в переповненій електричці під’їжджаю до кінцевої станції. Через людей і того, що машиніст швидко закрив двері не встигаю вийти. Їду назад з думкою вийти на першій же станції. А їхала я на нову роботу. виходжу. зустрічаю подругу. пояснюю ситуацію. Іду на станцію за квитком. Поки ходжу пропускаю пару електричок наступних в потрібному мені напрямку. купила квиток. прокинулася.

Мені уві сні приснилося, що я не змогла вийти з електрички, після цього електричка стала розганятися і збила машину, що може це означати?

Не встигла вийти з електрички, після чого електрчка стала набирати швидкість і проскочила на червоне світло, збивши машину.

Їду в тамбурі електрички.поруч мужик якийсь, начебто знайомий ми про щось розмовляємо.На зупинці виходимо і прощаємося рукостисканням.

Їхала явно конкретно куди то, села в вагон точно за розкладом, там були люди столики, приглушене світло з блакитними лампочками, доїхала точно.Потім назад, мало не запізнилася, але встигла, думала села не на ту, а потім виявилося вона мене навіть ближче до дому підвезла.До чого це?

Пол на пероні був прозорим і місцями були великі дірки, був страх, що впаду вниз.Потім під’їхала електричка і ми з мамою в неї сіли, в ній було небагатолюдно, але все ж для мене місця не було, так як пасажири розляглися або поставили сумки на вільні місця.

Наснилося, що я виявляю себе в школі. Причому ця школа була захоплена терористами, і я є їх заручником. Чомусь один з терористів спочатку стукав мені по ногах, але я мужньо терпів біль. Потім другий терорист йому каже: &# 171; Треба ж, терпить! Давай, будемо йому нігті виривати &# 8212; може бути не витримає!&# 187;. Потім ці терористи кудись пішли, може бути, за спеціальними щипцями. Тоді я чомусь починаю плакати, причому плачу як вагітна жінка при гормональних змінах. Потім встаю (чомусь я не пов’язаний, можу ходити!) І йду за якусь колону, а там в цей час знаходиться не те комп’ютер не те телевізор з диском. Якась жінка, можливо, працює в захопленій школі до нападу терористів, каже мені: &# 171; Навіщо ти встав?! Тебе ж зараз застрелять терористи!&# 187; Я їй відповідаю: &# 171; Ну і нехай мене розстрілюють!&# 187; (На кшталт: все одно життя суцільну муку! або щось подібного значення). Вона дістає диск Уітні Х’юстон і ставить його в цей не те комп’ютер не те телевізор. Однак музику я так і не почув, ніщо не зазвучало. Потім я чомусь вибігаю з захопленої школи і бачу що проїжджає повз мене товарний поїзд (товарняк). Чомусь він десь неподалік зупиняється для навантаження і розвантаження, і я міркую: його треба терміново наздогнати. Товарняк виявився дуже-дуже довгим. Я біжу за його останнім вагоном, коли він проїхав повз мене, уповільнюючи хід, добігаю до станції, поїзд зупиняється. Я щось передаю в руки комусь, що знаходиться в вагоні, а потім обертаюся &# 8212; а потяги вже немає, як крізь землю провалився. Я чомусь повертаюся в захоплену школу і кажу жінці (яка ставила диск Уїтні Х’юстон): &# 171; Мам, я передав, скоро з Москви повинна приїхати велика електричка!&# 187;. Потім чомусь бачу глибоку ніч, а потім проїжджаючу повз школу електричку, і тут же зриваюся, якимось чином вибираюся зі школи і біжу н станцію, з одного боку тому, що електричка була &# 171; велика&# 187; (Малося на увазі: столична, з владою і з поліцією). Стою на станції і чекаю цю електричку. Додивитися сон так і не встиг: прокинувся в подиві, на моменті, коли електричка здалася далеко. Чому я не був пов’язаний, і як мені вдалося не тільки уникати терористів, а й ухилятися від суворого покарання з їхнього боку (розстрілу), та ще й кудись бігати з захопленої школи? Як у жінки виявився диск Уітні, і чому терористи не забрали його, і яким чином в захопленій школі виявився програвач? Що це був за товарняк? Що це була за електричка? На що мене випробовували терористи на початку сну? Чому я рішуче налаштований на те, щоб мене розстріляли терористи? Що мені треба було передати через співробітників товарного поїзда? Чому електричку я називав &# 171; великий&# 187;? Чому і кого я називав мамою? Дуже хочеться розшифрувати і розтлумачити це дивне сновидіння і дізнатися, які знкі мені подавала доля таким чином! Велике заранее спасибо за тлумачення настільки незрозумілого сну!

наснилося як їхав з братом на електричці без квитків, але чому то у неї електровоз штовхав вагони ззаду, у всякому разі я так уві сні думав, там були контролери і ми вийшли на якийсь станції і пішли купувати квитки, поки купували їх, електричка на якої ми приїхали поїхала.

як ніби їду в інше місто, купила квиток, у мене в руці валізу. тут відразу ж приїжджає електричці, я сідаю в неї, шукаю місце своє, а воно вже зайнято, потім дивлюся на квиток і виявилося що у мене на інший час, і моя електричка через 20 хвилин, і слід зупинка Поиде через 2 години, але тут різко останавдівается і двері відкриваються, і я вийшла, потім стояла чекала свою електричку. повз провезжалі короткі електричці, сон я не додивилася і прокинулася

мені приснився я в майбутньому сервант сервізом 2 девушкірядом я в білому бачу себе в серванті через скло . як би кімнати . він йде до мене на зустріч поруч дівчина в білій блуске відкривши рот закриваючи долонею здивована схожістю .я тихо говорю брат бачу ручки від дверей але сервіз заважає я і дівчата почали прибирати акуратно на підлогу відкривши дверцята зверху вниз я обійняв себе привітавши в душі і на серце не бувалі .чистота радості.було багато сервізу чашки тарілки красивий зоварнік .

Чи не знакоіая симпатична женьшіна просить їй допомогти.ми їдемо сней до її знайомим в старий будинок..там діти починають бігати грати з’являються нові люди. Я починаю вмивати грезних дітей.женьшіна хоче зі мною сексом я її відкидаю.тут по телевізору Путін каже що почалася війна.і ми починаємо швидко збирати речі. Тут один знайомий.ми СНиП раніше працювали жбурляє дитини і він починає плакати. Я піднімаються і заспокійливу хлопчика. І починаю бити це чоловіка ногами. Потім не знайомий чоловік просить мене допомогти пріворіть трубу газову. І ми всі натовпом біжимо на еліктрічку я відстав. З натовпу якийсь хлопець кидає порожню пляшку в город і від туди двоє чоловіків ганятися за нами.я відстаю про натовпу але відривати від наздоганяли нас мужиків. Не встигають на електричка бачу як вона йде..і починаю ловити папуткі.

я побачила електричка спізнювалася на неї побігла до неї стрибнула і поїхала місцевість по початку була незнайома але потім я згадала що колись була тут колись
потім мене різко перекинуло в якусь метушню не зрозуміло я то сплю то не сплю потім стежка на зупинку до електрички я біжу на неї і сідаю в електричка

Купували зі знайомим квитки, потім шукали де стоїть електричка, за часом ми не встигали в неї сісти, але якимось чином я встигла у мене в руці була сумка з речами, електричка була повна, але я дуже сильно засмутилася через те що не побачила поруч з собою знайомого, подумала що він запізнився, але через пару хвилин він зайшов у вагон теж з сумкою.P.s Знайомого людини я люблю вже понад 10 років, але до сожіленію доля нас розкидала у нього і у мене вже є сім’я, але в Данн момент у нього дуже великі труднощі в сім’ї.

я уві сні поспішала на електричку з дитиною маленьким (в житті у мене немає дітей) і не знала в яку мені сідати.. коли села в оду, то залишила дитину а сама вийшла посмотрпть де мої батьки. Мама сиділа в іншій електричці, я зайшла щоб покликати її і потяг почав їхати (в правильному напрямку) дитина залишилася в іншому поїзді і поїхав в неправильному напрямку.. я плакала і просила мені допомогти.. але ми поїхали і не зупинилися

їхала електричкою, коли вийшла з електрички, через деякий час зрозуміла, що забула речі повернулася на вокзал але на жаль

Мені приснився сон що я їду від бабусі дамою у мене багато речей і я не встигаю їх зібрати прошу бабусю допомогти!потім в родеби як я дивилася у вікно і побачила що їде електричка і ми з бабусею біжім на неї встигаємо але потім як електричка рушила я побачила що ми забули пакет і натискаю на стоп-кран і ми довго стоітм

бачила електричку, села в неї і їхала. потім опинилася в маршрутку, в руках купа дрібниці. номіналом 5 і 10 гривень. ще впали на підлогу п’ять гривень я намагалася підняти але не змогла

Перший сон: Я каталася на фіолетовою Хендай за кермом одна, в житті машину не воджу взагалі, спочатку трохи боялася, але потім зрозуміла, що їду ідеально і на дорозі машин немає, почала просто кататися по вулицях в задоволення. Накатавшись припаркувала машину і вийшла, згадала що забула ключі в машині повернулася, мені сказали, що поруч стоять люди що потрібно трохи подалі перегнати машину, і запропонували допомогти. на цьому я прокинулася.
другий сон: покликали мене на день народження, повинна була поїхати з подругою, але я десь затрималася, і вона поїхала раніше, ще я не встигла купити подарунок, але грошей у мене було з собою багато, тому подивившись що у мене пачка, вирішила , що подарую грошима, або якщо по шляху буде який-небудь нормальний магазин то заїду і куплю. встала на зупинку і там по одному шляху ходили і трамваї і електрички, проїхало кілька трамваїв, а я чекала саме електричку вона під’їхала зупинилася, але я не сіла тому, що мене хтось з перехожих запитав про назву поруч перебувала, толі компанію, магазин, я придивилася і сказала що це те що йому потрібно. електричка поїхала. я вирішила поки пройтися або зайти в магазин, що б, що то купити. але зустріла якихось знайомих вони мене відволікли, і побачила під ногами поруч лежить свою собаку, він тремтів, я згадала що забула його погодувати, прокричала, що. млинець забула кілька днів тебе вже не годувала ,, і побігла з ним додому, перебігли ми через дорогу, і мене розбудили.

Уві сні я знала, що спізнююся на електричку.Коли я на ходу в неї встрибнула зрозуміла, що це не та електричка яка потрібна і моя буде наступною. Пам’ятаю, що ми зробили півколо на рейках і тоді мені здалося, що я вже в автобусі перебуваю. Я попросила зробити зупинку. починало темніти. Я зрозуміла, що та електричка яка мені була потрібна вже давно поїхала. починало темніти. Я піднялася на якийсь будинок м побачила, що внизу є зупинка і я побігла туди.

Пізній вечір на платформі. Сиджу в електричці, багато вільних місць, електричка рухається, у вікнах темно, миготять за вікном тіні пейзажу. Їду нібито збирати гриби. По салону рухається жінка, зупиняється біля мене. Я її питаю коли буде станція &# 8230; (Назва не пам’ятаю). Вона дивно на мене дивиться, я так і не зрозуміла чи то я її проїхала, то чи не доїхала. Потім відразу опиняюся в кімнаті. Де знаходяться 2 ліжка. На одній справа знаходиться цілується парочка. З лівого боку на ліжко сідаю я, входить чоловік, який приносить цілий мішок грибів, зверху мішка викладає гриби на ліжко і каже вибирай. На цьому сон закінчується.

Спочатку я бачу себе в кріслі стоматолога-жінки, вона успішно лікує мені зуби. Потім ми з чоловіком намагаємося сісти в електричку, але вона ще не приїхала до платформи. І ми її чекаємо. спасибі.

Їду на електричці або поїзді, народ і раптом моя дочка вийшла, а поїзд поїхав.Я в паніці, плачу, прошу допомоги у людей

Б вечір, я відчував що мені треба їхати, але знаходився в незнайомому мені місці &# 8230; побачив залізничні колії зрозумів що я можу скоротити&# 8230; легким бігом я побіг по цих шляхах &# 8230; на якийсь час мені здалося що втрачаю свідомість&# 8230; але в кінці кінців добіг до станції став чекати &# 8230; побачив проноситься вагон (помилився думав мій) але слідом за ним була електричка сіл в неї

Стою на платформі, ранок, зима, підійшла електричка і раптом я зісковзує між платформою і електричкою вниз, падаю на рейок, відчуваю його і прокидаюся від жаху.

Наснилося, що я чекаю електричку після прогулянки, мені здається що я в великому місті, зима, сніг, я перебуваю трохи поотдавіть від зупинки і тут підходить електричка і ще на зустріч йде електричка, поки я до неї бігла вона вже поїхала, але Водій побачивши спізнюються зупинився, але я так і не змогла сісти, тому що борта були виш голови і на неї було нереально сісти і я не сіла.

Був сонячний день мій покійний чоловік і ще якийсь чоловік несли електричку на руках вона була без коліс . Коли ми з чоловіком зіткнулися мені здалася що це і ще мій батько (він теж помер вже давно), як би дві особи в одному . Був якийсь свято і вони раділи, я подумала чому ж я не коли не радію а весь час бурчить і тут же підняла руки вгору і заліковала і мені було так радісно і так добре, а чоловік подивився на мене з подивом .

Була червона електричка і чомусь розбита я хотів на ній поїхати, але не поїхав, так як вона була розбита (Мені так сказав водій електрички).

Приснився сон їдемо з чоловіком в електричці я виходжу на нашій зупинці а він кудись пропадає його немає .

Ми з друзями сиділи в лісі біля старої синьої електрички. Потім всі почали в неї заходити і сидіти там, розмовляти.після все почали кудись йти, і я прокинулася. Скажіть будь ласка, що це означає?

Мені наснилося що я бігла за електричкою і коли вона їхала вже і закривалися двері я вчепилася за неї і зайшла в неї, на ходу пару раз мало не випала з неї, але все ж втрималася, влаштувалася на зручне місце, у вікно побачила машину знайомого до якому відчуваю почуття, машина була пошкоджена, але швидко зникла з моїх очей.Я вийшла не на тій зупинці і заблукала, з’явилося велике бажання зателефонувати знайомому машину якого я бачила у вікно.

Мені наснилося, що я з сім’єю поїхала на море, але жили і їхали ми чомусь в електричці&# 8230; Ще з нами поїхали нами наші родичі / друзі, які не повинні були їхати з нами. На море було дуже красиво, пляж закривався о 23:45. Ще я перші дні відпочинку на морі сиділа вдома! Тільки під кінець відпочинку я пішла з усіма на море&# 8230;

Спочатку я спізнювалася на електричок&# 8230;.бігла, щоб встигнути. Так і не встигла&# 8230; Прийшла на вокзал і купила новий квиток чекала електричок 12 хвилин&# 8230; Приїхала електричка, я сіла на своє місце народу було небагато

Наснилася електричка в якій я їхав.І коли виходив на своїй станції, то забув речі.Після я її все ж наздогнав, при цьому не увійшовши в вагон в якому їхав.Я біг через вагони, і мені весь час заважали люди пробиратися до моїх речей
Але в кінці сну я все ж знайшов свої речі

Привіт, сон почався з того що я вийшла гуляти з другом, було літо, тепло, на годиннику було 15.00. І він мені каже що ми повинні встигнути на електричку так як їхати 3 години, і я кажу що не поїду, він навіть образився, на цьому сон закінчився. Сон було кольоровий, в теплих тонах, але там де я його зустріла місце було не знайомі.

Я заходжу в електричка що б їхати додому, але не можу поставити сумку і постійно падаю, не можу нормально сісти

Я, мама і сестрою
були в Росії ми купували іграшки . Потім мене забрала Женя і ми гуляли з Темою.Женя робила стрім на Ютуб а я хотіла срать я побачила папір я посрал
а на крісло і витерла папір .Потім Женя на вагах побачила 7 годині вечора вона хотіла відправити мене в електричку по дорозі даставалі тіло зі снігу це дівчина була гола я злякалася .Далі я з Женею і Темою йшла ми піднімалися сходами .Женя мені сказала що повинна приїхати в 9 години вечора .Вона пішла . Я чекала . Я випадково пропустила дві електрички на третьому я зайшла і побачила мого однокласника Єгора у нього була тільки сасіскі і ковбаса він вийшов потяг став потихому їхати там були сходи на електричці він Залісся на сходи і побачив що сасісок нету а ковбаса є

Темний час доби. на пероні багато народу. все мечатся то на інший шлях біжать, то на цей повертаються, приходять електричка за електричкою все сідають і їдуть а я не можу увійти занадто багато народу. і мені треба доїхати до станції метро аеропорт а все електрички туди не їдуть. весь народ роз’їхався, перон спорожнів. залишилося кілька людей і я.

Мені снилося електричка в яку потрібно було ще встигнути сісти бо вона могла в будь-який час виїхати причому дуже швидко набирала обертів. В один прекрасний момент ми всі вийшли з неї і навіть кондуктои. Потім вона рушила і швидко поїхала без всіх. Кондуктори почали свариться і кричати а ми всі були в шоці від того що там немає ні душі і її ніхто не зможе зупинити. Незабаром підняли працівників залізничного вокзалу і її якимось краном зупинили і повернули нам.

Я стою на платформі вночі
Нікого більше немає
Темно тільки ліхтарі освітлюють все
Я досить довго її чекала потім коли вона приїхала села в неї
Там я знайомлюся з дівчиною
Починаю розповідати що є шляхи електричок де відбувається щось дивне і ми поїхали всі виеснять
Далі я не пам’ятаю обрізками
В самому кінці я виходжу заміж на райських Острава все добре все веселяться

У житті з мамою спілкуюся дуже рідко. А сон приснився що я тримаю її за руку і ми разом біжимо по віадугу, опаздиваюем на електричку. Я її кваплять.

Їхала в переповненій електричці з людиною яким раніше добре спілкувалися. який взяв з собою коня. І коли треба було виходити. Я не встигла вийти. двері зачинилися. Я натиснула на стоп і все таки вийшла на своїй зупинці

Привіт, приснилося що стоїть електричка і хто то мене відволік або що то і я вийшла з неї, і дивлюся день закрилася і залишилася лише щілину я застрибую тримаюся за цю щілину і кричу людям і чоловікові що покличте контролера хай відкриє мені, і тут я розумію що зараз буде зупинка, мені потрібно зручно взятися що б НЕ зіскочити, і дивлюся що на вході мої речі лежать а там лежить мій телефон який я дуже хотіла ! Але при вигляді того що я бачу колишніх друзів які помічалися не раз в крадіжці, боюся що його зараз хто то при виході сопрет, і його вистачає хлопець, я кричу віддай і стрибаю з електричці, потім знову заскакують і кричу чоловіку що мовляв зай там сіл мій телефон забрав, він біжить і куди то на виході зникає, а я обманом як то починаю його душити і вимагати з нього гроші тому що він його розбив у мене на очах телефон, але він каже що ні копійки не дасть на що я так сильно його душила що він не міг не чого зробити тільки сміявся, і мене це дратувало ще більше ! І мені так було прикро що я хотіла його вбити, але прокинулася

Я їхала в електричці, познайомилася там з хлопцями і проїхала свою зупинку, а до цього мені жінка, мабуть вона кондуктор або хтось такий в електричці дала 5000 гривень, я взяла. Потім через якийсь час я знову опинилася в цій електричці, з цими ж хлопцями з цієї ж женщіноц кондуктором, але їхали ми в іншу сторону, я знову вийшла не на свій зупинці, в якомусь полі де не було толком вокзалу, просто зупинка, а кругом поле. Ну я стояла чекала свою електричку, іноді проїжджали деякі дуже швидко і не зупинилися, 3 зупинилися, але я не сіла бо мені туди не треба було, в одну мене прям насильно звали щоб я сіла і за підсумком приходить моя, я садусь, а там кондуктор яка дала мені гроші сидить і розповідає історію якусь про мене а в кінці каже що якби побачила мене-то вбила б, на я вибігла з цієї електрички і стала чекати знову, дочекалася і поїхала додому

Я повинна була їхати на електричці в шляху ходу з співробітниками по роботі, йшла не поспішаючи через красивий тц. Прийшла за 15 хв до відправлення і захотіла відійти за булочкою, а співробітники зупинили, сказали як це, а раптом не встигнеш, як ніби це було оч важливо, але у мене не було настрою, мені було все одно на поїздку, я просто повинна була бути разом зі своїми. Я їх послухала, ми сіли і поїхали

Кудись їду, йде дощ, темний світ, в електричці перебуваю один, немає ніяких сторонніх звуків, тільки стукіт коліс, на душі якось холодно і самотньо було в той момент, за підсумком приїжджаю туди звідки я приїхав і розумію що потрібно прокидатися

Я йду по лісовій стежці, далі сидить багато людей, в тому числі моя сім’я. Через хвилин 5 приїжджає електричка, і ми з моєю сестрою радісно біжимо туди, потім всі інші (з родини) сідають у вагон і ми їдемо

чекав на електричку. Дочекався її, зайшов в порожній вагон і відразу вийшов. Стояв чекав іншу, але прокинувся!

Мені наснилося що я їду в електричці з бабусею і з сестрою маленької, чомусь ми не вийшли з електрички і нам довелося її зупинити, коли я вийшла мене помітив водій і закрив двері і зібрався їхати ну я махнула рукою щоб він почекав щоб вийшли, коли бабуся вийшла я навіть не помітила як вийшла сестра я дуже злякалася що вона не встигла вийти, але потім я її побачила, що йде попереду, потім сон прорвався від страху, тривоги, хвилювання.

Їду на електричці. Проїхав свою зупинку. Вийшов, разом зі мною з неї на цій зупинці зійшло мало людей. Я вийшов з останнього вагона, а інші пару чоловік з тих, що ближче до першого. Я голосно питав у них, що це за зупинка, де ми, але вони не відповідали. Місцевість де я виявився абсолютно незнайома і це було літо (сьогодні у нас вранці було 10 градусів морозу), я пройшов від зупинки зовсім небагато. Там була якась галявина з травою і деревами, маленька річечка. Там були якісь незнайомі молоді люди (мені 41). Ми про щось спілкувалися і вони намагалися наді мною пожартувати, але я відчував себе цілком упевнено і відповідав тією ж монетою. У підсумку вийшло якесь жартівливе і цікаве, ні до чого не зобов’язує, спілкування. При чому ми так і залишилися не знайомими.

Доброго дня. Їхала в електричці і про пустила свою зупинку, вийшла на наступній. Села в електричку у зворотний бік і знову пропустила свою зупинку.

Вночі на перон під’їхала електричка, я спокійного зайшла в вагон, але побачила темряву мені було дико страшно, ця темрява мене розриває. Я дуже кричала Саша.
Перед цим мій начальник запропонував мені частку в бізнесі і я пішла думати .Його звуть Саша

Наснилося що я спізнююся на електричку але яка то жінка натиснула на стоп-кран і електричка почала зупинятися але я в неї так і не залізла, до чого це!?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ