До чого сниться 😴 Ексгумація уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Ексгумація що означає

До чого сниться Ексгумація:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Ексгумація уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Ексгумація» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Ексгумація – звістка, яке сильно засмутить.

Наснилася Ексгумація, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Ексгумація уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Мені наснилося, що я з мамою перепоховала кількох людей. При цьому ми як-би наводили порядок. Ці трупи поховані не в своїх могилах. А одна могила була порожня і ми знайшли цього померлої людини. Відчуття були не дуже приємні, але потім я відчула полегшення, що навела свого роду порядок.

Моя племінниця бачила сон як її батько робив ексгумацію її мами і бабусі. маму вона бачила чітко, а бабулю немає. На питання навіщо він це робить, він відповів, що йому потрібно розчесати їх. Мама у неї померла 3.5 роки тому, а бабуля 1.3 міс назад.

ексгумація трупа недавно померлого тата, а мама (жива), лягала до нього в горб і не хотіла звідти виходити

Доброго дня! Мені наснилася ексгумація родича, процесу я не бачила. Я побачила вже тіло, причому з піднятою одягом, голим животом. Тіло було ніяк не зіпсовані. Через час родич лежаліна боці, притиснувши ноги до грудей, я говорю що він живий, а мене не слухають і закривають труну, обмотуючи його чорною плівкою. Що б це могло означати?

Наснилася, що ми на дачі в будинку у бабусі всією сім’єю і наша собачка. Спочатку я йду її шукати у дворі, вона грає з сусідським собакою. Потім ми йдемо на цвинтар і вибираємо могилу для когось із родичів. Кладовище знаходиться поруч з дачею. На кладовищі нам кажуть, що щось сталося з бабусиної могилою, нібито розкопали могилу і вкрали труну, я тіло лежить так під снігом. Я стала поправляти сніг, закривати тіло повністю как-будто ковдрою укутують.

Бачила уві сні що я роблю ексгумацію. густо люди стоять. і не до кінця відкрила бо говорила що запах пішов неприємний. і все

Наснилося, що збираються ексгумувати дідуся, щоб виявити від якої хвороби помер, хоча діда немає вже 30 років, зібралася вся родина а я проти цього.

наснилася померла від раку мама що ми зробили ексгумацію і вона ожила але продовжувала хворіти лежить їй не добре говорить що не хорошо просить її вкрити, вкриваю виходжу на вулицю зустрічаю друзів детст залазити на дерево і говоримо про це говоримо і розумію що цього бути не може і мені це приснилося потім прокидаюся

Наснилося, що деякі члени сім’ї, включаючи мене, з дна моря дістали труну померлого родича, щоб забрати для справи кільце, яке було на померлого або в його труні.

наснилося що давно померлу, мою пробабушку хочуть ексгумувати і перепоховати в іншому місці, багато народу все метушаться, потім погоня, потім ми, не пам’ятаю з ким припинили гонитву.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ