До чого сниться 😴 Джин уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Джин що означає

До чого сниться Джин:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Джин уві сні по 4 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Джин» по 4 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Джин – виповниться заповітне бажання.

Сон-попередження: – у вас є схильність до алкоголізму і пияцтва.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Пити джин уві сні – наяву спілкуватися з друзями (з випивкою).

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Джин – до пияцтва.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Пити джин – до поганого вчинку: ви опинитеся втравленним в дурне діло.

Приснився Джин, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Джин уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я побачила джина кторой мене няньчити

Вітаю.Я мусульманка, але не дотримуюся жодних мусульманських проповідей.Вчора я бачила сон. Я перебувала в якомусь приміщенні, де було слабке освітлення і була одна. Раптом я помітила що паралельно зі мною стоїть якась істота і це був джин, демон або щось на подобі цього.Я розгубилася і не знала, що робити. А у нього в руці було щось..не пам’ятаю чи то чим, чи то сокиру.Як не встигла озирнутися і він вже почав мене душити. Я була в жаху і не знала що зробити і раптом почала читати якусь суру і він почав скаженіти, але руки з моєї шиї не відпускав, хотів задушити і в цей час пролунав будильник і я прокинулася.

Бачу уві сні ніби в мені сидить джин і я харчуюся його самостійно малітвамі Віташа але не вдається і бачу що мені боляче&# 8230; Від того що він всередині !

джин виконав моє бажання . Ну тільки 2 бажання. І він зелений і з’явився вийшов із землі. І дідуся там бачив. Він давно вже як помер.

Привіт, Так, у мене був такий сон. У моєму кімнаті, гуляє джин, я спробую його (її) вигнати, джин тікає він мене, і зник з шафі. Я йду шафа відкрию, там вже його (її) немає. і тут з шафи листочок стрибає прямо моєму другові і впаде. Я, беру листочок і вдарю своїми кулаками щоб воно виходило. І раптово щось входити і прямо на моє нирці вселився. і тут же момент я прокинувся.

Вітаю!Я кожен раз бачу як мене за руку тягне джин. Він такий чорний і страшний. Я його дуже боюся. Він хоче мене з собою забрати

У мене вселився джин. І я просила допомоги у Всевишнього читаючи молитву &# 171; Калима&# 187; . Не могла пальцями поворухнути, ніби судоми . При цьому погляд був дивним і дуже сильно боялася.

Наснитися не чисте джин з сімейством довгий переслідування я читав ВОСН молитви потрапив до них десь в печерах бачив демонів страшні гарчання один був у вигляді глечика я розбив йому голову читаючи малітву і прокинувся від того що голосно кричав про бога.

Бачив уві сні як я вбиваю жінок джинів і моя дружина роздяглася на голи і пропонує секс питання чому вона відповідає що вони причарують мене. Не встиг убити останнього дружина розбудила сказала що я кричав наяву.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ