До чого сниться 😴 Дути уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дути що означає

До чого сниться Дути:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дути уві сні по 6 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дути» по 6 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

ідіоматичний сонник

«Обдурити» – обдурити; «Надутий» – важливий, ображений; «Дутий», «дутий авторитет» – несерйозний, неспроможний, перебільшений; «Надути губи» – каприз, образа; «Надути» – образитися.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Дути уві сні на чай, щоб він охолов – якщо ви хоч раз обпеклися, то і на воду дути будете.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Дути уві сні на гаряче, щоб охололо – ваші любовні пристрасті підуть на спад.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Дути уві сні на свічку, на чай – до печалі; на молоко – до прибутку; на палець – до приниження.

Сонник медіума міс Хассе

Дути губами – вогонь; дути в руки – зробити подарунок; в інструмент – прихильність.

Сонник від А до Я

Дути уві сні в піч, в погасаючий багаття і т. п. – наяву накликати на себе непотрібні клопоти. Просто дути на повітря – до втрати місця через тривалу хворобу.

Дути в мідні духові інструменти – остерігайтеся вогню, можливий пожежа в вашому або сусідньому будинку.

Якщо уві сні ви дуеті на змерзлі руки, намагаючись їх зігріти – значить, наяву втратите дуже улюбленого рідної людини, гостро переживаючи те, що трапилося і відчуваючи себе осиротілої.

Дути на волосся, намагаючись відкинути впала пасмо – отримаєте бажаний подарунок.

Дути комусь в обличчя – знайти прихильність до тварини в будинку.

Наснилося Дути, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дути уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Поясніть будь ласка значення такого сну: хлопець, до якого я небайдужа, сидить навпроти мене й уривчасто дме мені в обличчя. Заздалегідь вдячна!

Снилося що хто то схилився над мною і дув на голову здавалося що все відбувається наяву стало якось не по собі і я прокинувся

Я не знаю, чи був це сон чи реальність. Просто Дія відбувалася в моїй кімнаті, на моєму ліжку. Я скокойно спав, і раптом відчув, що хтось сів на моє ліжко (вона трохи просіла, та й скрип пружин ні з чим не переплутати). Я насправді миттєво прокинувся і повернувся в ту ж секунду в цю сторону, десь хтось нібито сіл. Але там нікого не було. Довго не міг знову заснути. Було просто страшнувато. Але я заспокоїв себе і заснув. Що було далі &# 8212; не знаю, чи це сон, чи чи не сон. Я сплю на боці завжди. І я відчув, що хтось лежить за моє спиною і дме на мене&# 8230; було холоднувато, коли починали дути, при чому в тому місці, куди дулі (плече і частково шия. Я різко прокидався і повертався, але нікого не було і все припинялася. А як тільки лягав на подушку, відразу провалмвался в сон і все повторювалося. Дивно те, що я дійсно прокидався, навіть дивився скільки час на телефоні (було 5 ранку з чимось)&# 8230; потім я запитав: ти хто? У відповідь мовчання. Запитав: до худу або до добра. На що я почув жіночий голос, але не розібрав відповіді. Це було одне слово, але тихо сказане. Я перепитав, але не почув відповіді. Потім запитав: можна задати питання? У отримав стверджувальне ТАК. Повторив свій попередній питання, але мені не відповіли. Потім вона мені сказала: мені пора йти.. і все закінчилося. Але під час бесіди на на мене постійно дула. Пару місяців тому був схожий випадок, але без діалогу.

Вітаю! Підкажіть мені будь ласка&# 8230;.Бачила як покійна бабуся нахилу мою голову і дула мені на волосся.

Наснилося що обмінялася обручками зі знайомою але перш чим одягнути його подула в нього і одягла!кільце мені підійшло було рівним і гладким!за ніч мені приснилося на безімянном пальці обручку 3 рази в різних ситуаціях, але я їх не пам’ятаю!(В реальному житті з чоловіком давно не живу і кільце не ношу)

Уві сні я намагалася зайти ні з свій під’їзд, але не розуміла чому не можу потрапити. Ззаду підійшов чоловік з цього під’їзду (я його раніше бачила) і як би обняв мене . Потім ми дуже мило розмовляли. Яким чином ми опинилися в парку і у мене були фісташки. Я взяла зверху вже чомусь відразу очищені горіхи і поклала на тарілку. Хотіла покласти ще фісташок, але відмовилося що їх немає. Я брала з пакета якусь м’яку лушпиння і дула на неї, вона розліталася

уві сні мені приснився хлопець який мені подобається. він мені в лоб дув від чого мені було лоскотно і я сміялася

здрастуйте, мені наснилося як я сплю і на мене хтось дме, спочатку з одного боку голови, потім з іншою і мені дуже страшно, я намагаюся прокинуться, але не виходить, як ніби хтось пов’язав мене, і я в комі

Уві сні прийшов хлопець який мені подобається, і я прикинулася сплячою. Він дув на мене щоб розбудити.я не прокинулася, і він пішов

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ