До чого сниться 😴 Домофон уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Домофон що означає

До чого сниться Домофон:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Домофон уві сні по 4 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Домофон» по 4 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Російський народний сонник

Домофон – взаємини на дистанції.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Перемовлятися по домофону – до переговорів з родичами.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Перемовлятися уві сні по домофону – до недовіри.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Говорити по домофону – до неприємного слуху.

Приснився Домофон, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Домофон уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Чула уві сні дзвінок у двері, а потім дзвінок в домофон. Скажіть, будь ласка, що це означає?

Мені приснився домофон. Я хотіла подзвонити в свою квартиру. Коли я натискала на цифри 75 у мене натискалися не ті цифри. Поруч зі мною стояв чоловік і питав куди ти дзвониш? Я відповіла, що дзвоню в свою квартиру. Цей домофон кодбудто був зачарований.

Потрапив в полон до німців в лісі тут же через мить втік з полону ви йшов на березі мор, де стояло місто в центрі нього тік струмок біг по струмку було багато бризок був весь мокрий по шляху зустрілася собака я з нею поговорив вона повідомила що за мною погоня і спрасіла у мене сигарету я тут же побіг далі забіг в магазин іграшок їх там було дуже багато, потім випрогнул в заднє вікно магазину і побачив будинок багато поверховий де мене чекав домофон подзвонив в кв №22 мені відкрили двері піднявся на другий поверх але там не було нічого з вигляду кинутий офіс дуже давно після чго я прокинувся!

Я прийшов в квартиру своєї бабусі. Там ні кого. Я намагався знайти ключ від охорони в тумбочці, там було багато ключів, але жоден її працював, злякано підійшов до дверей вона була відкрита і не закривалася, ні хто так і не прийшов

Я набираю наприклад 1234 в домофон, а набирається 9876&# 128549; і розмовляють взагалі інші люди, а не мої 🙁 це те що здивувало уві сні, а ось сон взагалі довжиною в ніч&# 8230;. Скрізь по бувала я в цьому мені..

Не знаю як описати, але я постійно дзвонив на номер 806, і там був страшний голос, і страшні звуки, з чим це пов’язано?

Наснилося що я спала і хто подзвонив в домофон я підійшла і запитала, чи не хто не відповів, а я відкрила домофон двері

дзвонить домофон. Я підходжу, щоб відкрити. Далі в домофон каже Батько: «терміново спускайся вниз або терміново виходь!». Далі я прокидаюся і починаю одягатися, але розумію
що це був сон)

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ