До чого сниться 😴 Дитсадок уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дитсадок що означає

До чого сниться Дитсадок:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дитсадок уві сні по 5 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дитсадок» по 5 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Дитячий сад – проблема, яка, здавалося, була закрита, знову заявила про себе.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити уві сні, як ви ведете свою дитину в дитячий сад, а він вередує і не хоче йти – вам треба більше приділяти уваги своїм дітям.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Дитсадок – до несерйозного суспільству.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Дитсадок – до жартівливому поведінки.

універсальний сонник

У дитячому садку життя було таким простим і безтурботним – сон висловлює ваше бажання повернутися в той час, коли життя не піддавала вас серйозним випробуванням? У дитячому садку ви могли грати півдня і проспати решту його половину. Ви хочете повернутися до витоків?

Якщо ж в реальному житті у вас є дитина, яка ходить в дитячий сад – тлумачення сну може бути іншим. Подумайте про значення вашого сну відповідно зі своїми думками щодо виховання і дорослішання дитини.

Приснився Дитсадок, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дитсадок уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Заблукати в Дитячому садку і повертатися в нього не один раз

мені наснилося, що я зі своєю подругою прийшло в дитячий сад, і нібито ми там повинні залишитися ночувати. але з якихось причин ми йдемо скривджені від туди. а коли одягалися, забрали купу шоколадних цукерок.

Доброго дня.мені наснилося ніби я збираюся за сином в садок.раніше я його не бачила.ніби він жив 3 роки у мами, а потім ніби я пішла в туалет і змивала і змивала воду в унітазі.страаний сон.спасибі заздалегідь за тлумачення

мені снився сон переходила залізницю.бачила товорняк з цестернамі, потім перебувала на території дет саду працювала вихователем пору року літо, сонце, жарко я фарбувала гумові колеса яскравими фарбами зеленого, синього, білого

приснився дитячий сад де було багато дітей і вони снідали було багато їжі (яєчня бутерброди і ще багато чого я не все запам’ятала)

Чоловік я його знаю але дуже багато років тому не бачилися.приїхав до мене я була ніби як на роботі в дитячому садку.але я в саду не працюю.у нього були наклеіни вуса.я сказала що з ним не поїду не кину 3 дітей і чоловіка

мені наснилося що я прийшла в дитячий садок спочатку в одну групу. Там був вихователь чоловік. Він сказав щоб всі батьки проходили. Мені здалося сто це не наша група і я з ким то стала йти збираючи багато речей. Там залишилося зовсім мало батьків.Потім ми пішли в іншу групу на другому поверсі прийшли туди і нам вихователька сказала проходите.Я побачила свого сина і кажу ось же він мій синочок варто

Вітаю.Мені наснилося, ніби я повернулася в свій дитсадок будучи в своєму нинішньому віці (16 років) нібито подивитися, що там та як і відвідати своїх вихователів.Пам’ятаю, що були неможливо виражені емоції!Я була дуже порада і щаслива від того, що переглядала якісь старі малюнки, підробки і т.д, зроблені мною.

Наснилося що подруга виходить заміж за хлопця колотий мені подобається дуже сильно, поки ми ходили по наметами, в пошуку весільних туфель для неї, в одному з наметів сидів друг того хлопця, він був продавцем, запитав спілкуюся я з ним я сказала немає. Далі мені сниться що я працюю в дет саду. нянею. Повела їх є, вони їдять, діти малюки, сама начебто молодша група, я на них дивилася

Я працюю в д / садку вихователем, допомагаю няні роздавати дітям їжу, одна дівчинка погано є, мені її шкода, я присідаю біля неї і починаю її годувати, в тарілці каша і м’ясо. Коли я починаю її годувати, ласкаво розмовляючи з нею, вона починає їсти, я радію цьому. Настрій у мене радісне, я порада тому що я ЗНОВУ працюю в д / садку.Насправді я вихователь д / саду, але працюю зараз сторожем в д / садку, т.до. здоров’я вже не те&# 8230;

Я перебувала на території дитячого садка, дітей не було так як цей сад для привидів -діти. Дуже красиві будівлі, гойдалки, каруслі все в теплих тонах.Тільки на окране біля паркану стояв чорний вінок в пам’ять цих дітей. жах.

Чоловік у уві сні працював вихователем, в дитячому саду, в який я ходила раніше, І у нього там були проблеми, діти билися і йому ще лікарняний не хотіли оплачуватися. У тому дитячому садку ще моя мама раніше працювала прачкою, і мені вона теж там приснилася. Ще мені приснилося, що у мене туди моя дитина ходить і чоловік з ним там няньчиться, хоча у нас дітей немає. Потім мені наснилася бабуся в своїй квартирі, яка померла, вона там застілля влаштовувала і ми у неї там нібито в гостях були з незнайомими мені чоловіками, один з яких намагався за мною доглядати. Потім я побачимо, що у мене є маска, нібито новорічної, і що я багато солі у бабусі нас столі прибирала і викидала.

кілька ночей поспіль уві сні я дивлюся на будівлю колишнього дитячого садка, в якому я буду працювати директором., але що за заклад мені має бути в ньому відкрити я не знаю. Але це однозначно пов’язане з дітьми: чи то школа, чи то дитсадок, то чи притулок. Будівля не зруйновано, але і не тільки що побудовано. Кольорових яскравих фарб немає, тому, що рання весна

приснився дитячий сад там маленькі діти лягали спати була тиха година і я вкладала маленького хлопчика спати

мені злилося як я пріщлось в дет сад поговарілас з нянею і воспіталем і почала розмовляти з дітьми і оььяснять що в садіуе краще чим в школі

Наснилося, ніби я малюю на стінах дитячого садка квіти. Зі мною поруч хтось із близьких. Сон яскравий з позитивними емоціями. Після я побачила ведмедя доброго темного кольору, точно не пам’ятаю. Я стала тікати від нього і він погнався за мною, залізла на зелене дерево високо, він став його трясти. Я зрозуміла, що він може зламати його і сказала:&# 187; Міша не треба трясти, я злазив&# 187; і злізла. (Страху перед ведмедем у мене не було з самого початку, просто не хотіла з ним спілкуватися. ) Навколо було багато зелених дерев. Коли я злізла, ми посміхнулися один одному і пішли разом за руки, в результаті я розумію що поруч зі мною орангутанг або маленька горила дитинча і ми з нею грали, кружляли як з дитиною.

Вітаю! Мені наснилося, що я перебуваю у великому приміщенні, в якому роблять ремонт китайці і приміщення це ремонтують під приватний дитсадок. причому у них то лампочки б’ються цілими пакетами, то вони постійно переклеюють шпалери з різними малюнками.Ще там чомусь пічне опалення.

Я була в старому дитячому садку, там була замкнені двері, в якій лежав хлопчик і читав книгу . У цій кімнаті він був не один.

Наснилося що дочка не йде в дитячий сад, вибігає з групи за мамою в сльозах

в приміщенні дитячого садка з групи в групу за мною ходить лев, в результаті я його не випустила на вулицю, притримуючи з зовні вхідні двері

Вітаю! Мені снилося (не перший раз), що я ввечері (вже стемніло)
прийшла забирати доньку з саду дитячого. Вона поросят погуляти, я чітко бачила її обличчя як вона бігає з іншими малюками, але осіб не бачила. Як би чула їх сміх, веселощі. Що це може означати? Минулий сон приблизно такого ж змісту.

Вітаю! Мені наснилося що я віддала сина в дитячий сад. Хоча ми тільки на три роки віддамо і йому поки рік&# 8230; а сама я уві сні поїхала на роботу і переживала як він там 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 спасибі

У моєму сні я бачила як мама мене розбудила і каже що тітка просить підмінити її в дитячому садку (тітка насправді працює вихователем). І уві сні мені мама каже що я останнім часом почала спати до обіду і я їй пояснюю що у мене відпустка на роботі і я хочу відіспатися. У підсумку ми поїхали в дитячий сад, я зайшла в групу і там діти вже років близько 7 і вони все хором вітаються зі мною. На мені була чужа взуття. Які то бежеві туфлі на короткому каблуці і з дуже довгим носом. (В реалі я таке не ношу). І я в групі у тітки прошуся в туалет вона каже що в дитячий можна. І показала іншу дорогу до дорослого туалету. Я зайшла ніби як в туалет а це виявилася інша кімната і там на ліжку лежить мій двоюрідний брат. Я сіла поряд з дивимося телевізор. А він почав гладити або волосся і я зрозуміла що він хоче інтиму.

Наснилося, що я прибирала зі столу за дітьми в дитячому садку. Була порожня посуд і багато хлібних крихт. Навколо бігали і сміялися діти. Раніше я працювала в саду нянькою і все це виконувала на яву.

Приснився садок в який я колись маленької ходила. Заходжу всередину дивлюся теже лавочки, теже шафки. Проходжу далі бачу сидить вихователь підходжу до неї і починаю щось з нею говорити походу про садок ми з нею говорили.

Приснився сон, в якому мені доводиться забирати з дитячого садка саму себе. Тобто я приходжу в дет.сад і забираю дворічну себе&# 8230; Допоможіть з тлумаченням. Заздалегідь дякую.

Мені снилося ніби я знімаюся на відео в своєму будинку і бачу і чую голоси дітей як в дитячому саду і мені не можна виходити з кадру зйомки дитячого садка.

Спочатку працювала в школі. Пішла працювати в дитячий сад. І розумію уві сні, що коли-небудь я все одно повернуся в школу.

мені прнснілось..що я в магазині купувала речі і потім вирушила з цивільним чоловіком за дочкою в садок.хоча вона ходить в школу.але дочка була по збільшитися як зараз.діти спали але її розбудила вихователь і моя дочка була порада мого приходу.ми стали собиратся додому

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ