До чого сниться 😴 Дитинча уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дитинча що означає

До чого сниться Дитинча:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дитинча уві сні по 2 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дитинча» по 2 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

психоаналітичний сонник

Дитинча тварин – інфантилізм. Нездатність до дозрівання.

сонник Федоровской

Дитинчата домашніх тварин – означають, що ваш добробут буде рости.

Приснився Дитинча, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дитинча уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Уві сні знайшла дитинчат, 2 Шенка гієни і одного цуценя рисі, вони милувалися а щеня рисі їв у мене хліб з рук

ввечері я побачила у вікні дуже багато ворон. Вночі мені наснилося, що по моїй ліжку, в якій я сплю повзають дитинчата тарганів, але ніби це маленькі ворони. А потім у мене на грудях вискочив чорний курча, але знову ж таки я думала що це ворона.

красивий і безлюдний ліс. Цієї ночі приходила кілька разів зі школи до цього лісі, до тваринкам.(З сімейства кішок). Звірків там було багато. більшість мали блакитно-сірий відтінок, один був чорний.

Я в приміщенні, ніби як кімната, де я тимчасово живу, приходять молоді чоловік і жінка, вона дуже втомлені. Жінка засинає, а за нею чоловік, я ще намагаюся у нього щось розпитати, але ось у нього з одягу вилазить маленький дитинча рисі, як великий кошеня. До жаху симпатичний і миленький. Я беру його на руки, він навіть мурчит. показую мамі.Рисеня дуже миролюбний, підлещуватися. Мені він дуже подобається.

Я в приміщенні, ніби як кімната, де я тимчасово живу, приходять молоді чоловік і жінка, вона дуже втомлені. Жінка засинає, а за нею чоловік, я ще намагаюся у нього щось розпитати, але ось у нього з одягу вилазить маленький дитинча рисі, як великий кошеня. До жаху симпатичний і миленький. Я беру його на руки, він навіть мурчит. показую мамі.Рисеня дуже миролюбний, підлещуватися. Мені він дуже подобається.спасибі за відповідь!

Снився будинок покійної бабусі, вона жива і на кухні за вікном у неї були рись з дитинчам, які дивилися на мене і гарчали

спочатку мені сниться що в колясці дівчинка немовля, мені її залишила знайома дівчина, я ката коляску. це відбувається в лікарні. Потім дитина плаче і я беру її на руки, опиняюся в якомусь зоопарку і на руках вже маленький дитинча крокодил. зі мною вже моя подруга, потім я бачу навколо блакитну собаку, якихось домашніх птахів типу курей. спочатку крокодильчик мені подобається, але виникає відчуття що він росте на глозах і потім я весь час хочу його позбутися.

лемур з дитинчатами.багато діток і лемур їх охороняв. багато інших дитинчат тварин і екзотичне дерево-квітку схоже на Архідам. колишній чоловік-батько моїх дітей, але у нас з ним не виходило.

днем з лісу через дерев виходили на галявину з невеликими чагарниками парами матусі з дитинчатами: кішка з кошеням, собака з цуценям і ще хтось із диких некопитних тварин. вони виходили і проходили повз, кожна пара в свою сторону.

будинки у мого колеги < мій екс >виявляю дитинчат медвеженка двох левенят і ще що не пам’ятаю і ще немовляти оч красивого я захотіла його забрати і усиновити&# 8230; тварин я гладила вони оч ласкаві і я думала невже він займається нелегальною торгівлею диких тварин або його коханка нова працює в зоо&# 8230; це все уві сні

Я бачила тікають дитинчат хом’яків, але я їх впіймала і коли почала гладити то побачила що це цуценята

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ