До чого сниться 😴 Дитина уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дитина що означає

До чого сниться Дитина:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дитина уві сні по 42 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дитина» по 42 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Азбука тлумачення снів

Дитина – показує, що деякі риси вашого характеру назріли. Зверніть увагу на свій внутрішній зростання.

Дитина однієї статі зі сновидцем – є його «внутрішньою дитиною».

Дитина протилежної статі – показує на недолік м’якості у чоловіків і стійкості у жінок.

Бачити уві сні незнайому дитину – знак того, що ваші нові задуми здійсняться, але зажадають багато зусиль.

Бачити свою дитину – взаємини з ним.

американський сонник

Дитина – грайливість, здатність радіти, відкритість.

англійська сонник

Якщо уві сні Ви няньчити дитину – значить, горе і серцеві розчарування підстерігають Ваш будинок.

Якщо Вам сниться хвора дитина – це передвістя того, що смерть може забрати когось із Ваших близьких. Для дівчини сон, у якому вона бачить себе матір’ю дитини – знак того, що її може спокусити і кинути її кавалер. А для юнака сон, в якому він бачить себе сімейною людиною, нянчащім немовляти – послужить передвістям ошуканих любовних очікувань. Можливо, через смерть його коханої.

Коли заміжній жінці сняться пологи – значить, незабаром її залишать усі хвороби і нездужання, вона завагітніє і народить здорову дитину.

Якщо самотній жінці присниться, що у неї є дитина – значить, її доброзвичайність під загрозою.

Сон про смерть Вашої дитини слід трактувати в протилежному значенні – Ваша дитина одужає.

Ведичний сонник від Шрі Свамі Шивананда

Якщо уві сні Ви няньчити дитину – це може свідчити про наближення горя і печалі.

Якщо Вам сниться хвора дитина – це може пророкувати смерть родича.

східний сонник

Міцний і красивий дитина – символізує взаємну любов і міцну дружбу.

Сон, в якому дитина робить перші самостійні кроки – означає: ти маєш право розраховувати на власні сили і не покладатися на чужу думку.

Няньчити дитину – до обману з боку близької людини.

Брати на руки хворої дитини – несприятливий знак, на тебе чекають глибока печаль і душевні муки.

Плаче дитина – віщує проблеми, в тому числі і зі здоров’ям.

імператорський сонник

Люлька / ліжечко дитяче з дитиною або без дитини – відноситься до ритму життя раннього дитинства: немовля без уособлення з конкретною дитиною &# 8212; це стан надлишку внутрішніх сил.

Бачити уві сні люльку порожню / с невідомим дитиною (він у споює тлумачення) &# 8212; є пробудження пам’яті про необхідність узгодити свої ритми життя мікрокосмосу з ритмами Всесвіту. Свідомого бачення проблеми тут ще немає, але є необхідність змін, пам’ять намагається знайти загублене ланка. Стан дорослого в нещасті &# 8212; це максимум зовнішніх проявів при повному виснаженні внутрішнього, що веде до депресії.

Плаче (пхикає) хворої дитини бачити і тим більше тримати на колінах, на руках – несприятливо, так як це повне уособлення себе з дитячою безпорадністю, але з уже відірваними від Космосу ритмами. Дивлячись по переважаючим уві сні емоціям, шукаємо вже постраждалі органи. У зовнішньому відношенні сон віщує розвал в справах і відносинах внаслідок втрати почуття адекватності сприйняття. Необхідно змінити ставлення до світу і свого місця в ньому.

Свого або знайомого дитини бачити уві сні – інформація про нього, тлумачити слід за змістом сну.

італійський сонник

Побачити себе маленькою дитиною – означає чиєсь дитинство, останню дату історичної еволюції власного &# 171; ін се&# 187 ;, або дату чужого втручання.

Малий Велесов сонник

Дитина – праця, суперечка, бійка, напасти, клопоти, диво; годувати – прибуток (молодухе) / хвороба або смерть (старої); груди смокче – ворог причепиться; повний дитина – приємні турботи; худий, плаксивий – неприємні турботи; брудний – хвороба; немовля – порожні справи, клопоти; плаче – про дурість свою плакати; хлопців великих бачити – допомога; багато дітей – клопоти, тривога; на плечах у чоловіка – син народитися; у дружини – дівчинка.

мусульманський сонник

Якщо хто побачить уві сні мале дитя, йому відоме і знайоме, це – до веселощів, а якщо то дитя бачить сон не буде відомо і знайоме – спіткає його турбота, і печаль, і з’явиться у нього ворог, але не сильний.

Якщо хто побачить уві сні дорослої людини в образі дитини – зробить справу, яке накличе на нього закиди.

Якщо це побачить уві сні жебрак – досягне задоволення й відпочинок, а якщо багач – то який-небудь інший чоловік заволодіє його майном.

Новітній сонник

Позашлюбна дитина – це не виключено в реальності (по крайней мере, сон вказує на вашу схильність мати позашлюбної дитини).

Виношувати дитину – до матеріального прибутку, достатку.

психоаналітичний сонник

Дитина (який може бути одним з дітей індивіда) – дитина в самому індивіді, його обіцянки і надії, асоційовані з дитинством; дитяча натура; початок нового життя, яка подібне до зерна, що містить потенції всього рослини, містить потенціал цілісності.

Гра (побиття або покарання) з дитиною – мастурбація.

Російський народний сонник

Дитина – символ продовження життя, але так само клопоту і занепокоєння.

Якщо вам наснився дитина – з упевненістю можна сказати, що наяву, ви сильно переживаєте, що відбувається навколо вас, щось не дає вам спокою.

Плаче дитина уві сні – означає, що незважаючи на ваші клопоти, ви не отримуєте бажаного результату.

Тримати дитину на руках, заколисувати – від вас багато потрібно, і шлях до успіху буде нелегким.

Сон, в якому ви годуєте дитину – обіцяє вам клопітка справа, але воно принесе вам моральне і матеріальне задоволення.

Карати дитину уві сні – значить, наяву ви відчуваєте великі незручності, і вам доводиться виконувати роботу, яка вам не до душі.

сімейний сонник

Веселий симпатичний дитина – сниться до взаємної любові і міцну дружбу.

Плаче дитина – до поганого самопочуття і розчарування.

Жінку, яка уві сні няньчить дитини – чекає обман від людини, якій вона більше всіх довіряє.

сучасний сонник

Плачуть діти уві сні – знак розчарування і погіршення здоров’я.

Чистий гарна дитина – пророкування взаємної любові і теплої дружби.

Якщо Вам сниться йде дитина – це символ незалежності, в тому числі і від чужої думки.

Якщо жінці сниться, що вона няньчить дитини – в реальному житті вона буде обманута тим, кому найбільше довіряє.

Брати на руки дитину, хворого на пропасницю – дуже погана ознака. Ваш розум наповниться сумом.

сонник 2012

Дитина – нагадування про внутрішньому дитині; необхідність перестати пригнічувати його. Нагадування про невирішені проблеми дитинства. Відображення бажання мати дитину (якщо усвідомлюється несвоєчасність, то необхідність більш ретельного оберігання).

сонник Азара

Народження дитини – сімейне щастя.

Сонник для закоханих

Дівчину, яку сниться, що вона няньчить дитини – наяву чекає обман обранця, який вона переживе дуже важко.

Сонник-гороскоп

Дитина зі світлим волоссям – яскраві емоційні враження.

Дитина, який грає на музичному інструменті – пора більше приділяти уваги власним дітям.

Сонник Деніз Лінн

Дитина – може нагадати вам про дитину, що живе в вас і наділяє вас такими якостями, як грайливість, здатність радіти, відкритість. Дуже часто ви не визнаєте в собі дитячість. Дайте свободу дитині, що ховається в вас, дозвольте самому собі радіти і веселитися. Якщо не зараз, то коли ж? Час прийшов! Цей знак також може вказувати на те, що старі, нерозв’язані проблеми дитинства піднімаються на поверхню і чекають рішень.

Якщо вам на думку спадають спогади дитинства, навіть неприємні – це означає, що ви проходите крізь очисний етап і багато наболілі питання переглядаються зараз. Чи бажаєте ви підсвідомо мати дитини? Дуже часто жінки, перш чим завагітніти, починають всюди помічати дітей, навіть якщо вони свідомо не хочуть заводити дитину.

Якщо ви перебуваєте на тому життєвому етапі, коли вам зовсім не бажано народжувати дитину, а ви починаєте постійно і всюди бачити дітей – вам слід оберігатися особливо ретельно.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо уві сні ви відчуваєте занепокоєння і тривогу за власну дитину – наяву вашому сімейному щастю нічого серйозного не загрожує.

У той же час, якщо уві сні ваша дитина бачиться вам безнадійно хворим або мертвим – це означає, що ви передчуваєте реальну загрозу, і вам слід бути напоготові. Такі сни зазвичай закликають вас прийняти якісь термінові заходи.

Грати з дітьми уві сні і відчувати від цього задоволення – знак того, що всі ваші плани здатні привести вас до успіху.

Безліч веселих дітей в вашому сні – віщують деяку метушню і не дуже серйозні клопоти. Бути може, щось буде відволікати вас, заважаючи основним заняттям.

Плачуть діти уві сні – віщують неприємності і прикрі перешкоди в справах.

Бачити себе в сні маленькою дитиною – знак проблеми, з якою ви не зможете впоратися. Зазвичай такі сни застерігають вас від того, щоб не братися за будь-які справи, в яких ви мало що розумієте.

Бачити маленькою дитиною кого-небудь зі своїх знайомих – передвіщає, що вам доведеться виправляти чужі помилки або вирішувати чужі проблеми.

Сонник Девіда Лоффа

Як об’єкт ваших сновидінь дитина – являє собою щось, що вимагає турботи і уваги. Тут важливо визначити, чи виходить почуття відповідальності від вас самих або воно нав’язано ззовні.

Сон за участю дитини – може снитися жінкам дітородного віку як відображення закладеного в них інстинкту дітонародження.

У чоловіків такі сни – сигналізують про певній частці занепокоєння, особливо для сексуально активних чоловіків, яке, мабуть, пов’язано зі страхом перед зобов’язаннями батьківства.

сонник Здоров’я

Бачити дитину на руках або плечах – до народження дитини в сім’ї; бачити симпатичного, що грає дитини – до хорошого самопочуття і настрою, до благополуччя в справах.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо вам сниться, що ви вагітні і, судячи але всьому, у вас повинен народитися хлопчик – означає, що ви не будете щасливі в шлюбі.

Дуже брудний дитина уві сні – до недостатньої турботи про ваших дітей.

Качати уві сні неспокійного дитини – до стресового стану.

Побачити уві сні недоношеної дитини – до жіночої хвороби.

Прикрити ковдрою дитини уві сні – до турбот про дитину.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Виношувати дитину – до турботи про дітей.

Умовляти уві сні примхливу дитину – до немилості долі незабаром по відношенню до вас.

Качати дитини – до турботи.

Недоношеної дитини – до появи невеликих грошей.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Качати уві сні дитину, що вередує – до хвороби дитини.

Виношувати дитину – до безпліддя.

Вередлива дитина – до хвороби дітей.

Побачити уві сні недоношеної дитини – до горя.

Сонник медіума міс Хассе

Незаконний дитина – обплутають плітками.

сонник Міллера

Бачити уві сні дітей, що плачуть – до поганого здоров’ю і розчарування.

Веселий, чистий дитина – це винагорода любов і багато хороших друзів.

Дитина, що гуляє один – знак незалежності і зневаги негідними думками.

Якщо жінка бачить уві сні, що вона няньчить дитини – її чекає обман від того, кому вона найбільше довіряє.

Бачити уві сні, що ви берете на руки свого хворої дитини, якщо у нього жар – цей сон передвіщає душевне страждання і печаль.

Китайський сонник

Обіймаєш дитини – віщує сварку.

Смерть дитини – говорить про словесної сварки.

Бачиш новонародженої дитини – віщує велике щастя.

сонник Нострадамуса

Дитина – символ надії, майбутнього.

Якщо вам приснилося, що дитину вкусив звір – цей сон свідчить про те, що в майбутньому на землі з’явиться велика кількість вампірів, які в першу чергу будуть становити серйозну небезпеку для дітей. Сновидінню такий сон пророкує зустріч з антихристом, який захоче зробити його своїм учнем.

Побачити уві сні вагітного чоловіка – знак того, що в майбутньому все-таки трапиться те, про що говорять вже протягом багатьох років, тобто чоловік завагітніє і народить дитину. Можливо, це відбудеться не без втручання темних сил, але цей факт прославить цього чоловіка і його дитину на весь світ.

Якщо уві сні ви побачили дитину-інваліда – такий сон попереджає все людство про ту небезпеку, яку представляє наша забруднена атмосфера. Сновидінню цей сон пророкує зустріч з людиною, яка буде дуже сильно мати потребу в його допомозі.

Побачити уві сні брудного дитини на руках занепалої жінки – сон говорить про те, що земля знаходиться в дуже великій небезпеці. В майбутньому СНІДом буде заражено небувалу кількість людей, і людство опиниться на межі вимирання. Але коли буде здаватися, що тяжке становище вже ніщо не змінить, з’явиться людина, яка винайде ліки від цієї страшної хвороби.

Якщо вам наснився дитина, у якого немає кінцівок – такий сон свідчить про те, що земля знаходиться в реальній загрозі. Через те, що навколишнє середовище дуже сильно забруднена, на світло буде народжуватися дуже багато дітей з різними фізичними вадами, а також психічними відхиленнями.

Побачити уві сні здорового усміхненого дитини – щасливий знак. На землі нарешті настане щасливий час, коли світом буде правити любов. Люди перестануть боятися воєн, злиднів і голоду, а тому народ на світ безліч здорових красивих діточок.

Побачити уві сні дитини, що біжить по землі – означає оновлення і символізує нове людство.

Сон, в якому дитина стискає змію або вбиває її – передрікає, що людство знайде спосіб запобігти загрозі ядерної війни.

Якщо уві сні ви побачили себе дитиною – це знак того, що ви підійшли до тієї життєвої межі, коли необхідно переглянути і змінити своє життя.

Побачити плаче дитини – наражати на небезпеку своє майбутнє.

Шукати уві сні свою дитину – намагатися знайти загублену надію.

Бачити уві сні дитини, зриває квіти – означає духовне просвітлення.

Тримати в сні на руках немовля – намагатися знайти вихід зі скрутного становища.

Сонник сучасної жінки

Плачуть діти уві сні – віщують погіршення здоров’я і розчарування.

Веселий, життєрадісний дитина – сниться до взаємної любові і безлічі хороших друзів.

Дитина, що гуляє один – знак незалежності і презирства до життєвої вульгарності.

Якщо жінка бачить уві сні, як вона няньчить дитини – її обдурить той, кому вона найбільше довіряє.

Брати уві сні на руки свого хворого, що розривається в лихоманці дитини – такий сон віщує душевні страждання і печаль.

сонник знамень

Красиві доглянуті діти – на щастя, удачі.

сонник Таро

Дитина – надії на справедливість виправдаються.

сонник Федоровской

Якщо вам наснився двоголова дитина – вашу сім’ю спіткає велике нещастя.

сонник Фрейда

Дитина – є загальним символом статевих органів, як чоловічих, так і жіночих.

Турбота про дитину – символізує ваше дбайливе ставлення до своїх органам.

Плаче дитина – символізує оргазм.

Однак покарання дитини – символізує вашу тягу до самозадоволення.

сонник Шеремінской

Маленька дитина – велике здивування; красивий -радость; голий і брудний – суди, несподівані турботи.

Якщо матері наснилося, що її дитина несильно захворів – наяву йому не будуть загрожувати серйозні захворювання, але з ним можуть відбуватися дрібні неприємності.

Якщо власна дитина приснився дуже хворим або ж він помер – наяву є серйозні причини для занепокоєння.

Якщо приснився просто мертва дитина – незабаром вас чекає неспокій і розчарування.

сонник Езопа

Дитина – коли надмірно піклуються про когось або опікують, то в цьому випадку говорять: «У семи няньок дитя без ока». Напевно, одним з найбільш поширених висловів є наступне: «Чим би дитя не тішилося, аби не плакало».

Дитина – є символом клопоту, занепокоєння, примхливості, мінливості, тому якщо вам наснився дитина, то з упевненістю можна сказати, що ви дуже переживаєте через що відбувається навколо, щось не дає вам спокою, і як сигнал вашого душевного стану в сновидінні виступає дитина.

Якщо вам наснився плаче дитина – це знак того, що незважаючи на всі ваші клопоти, ви не отримаєте бажаного.

Тримати дитину на руках, заколисувати, присипляти його – наяву від вас буде потрібно велика працездатність, тому що шлях до успіху буде дуже нелегким.

Сон, в якому ви годуєте дитину – обіцяє вам клопітка справа, яке закінчиться з вигодою для вас, принесе моральне і матеріальне задоволення.

Карати дитину уві сні – наяву відчувати незручності, дискомфорт, тому що ви будете виконувати роботу, яка вам не до душі.

французький сонник

Якщо ви побачите уві сні дітей – сон обіцяє вам удачу і успіх в справах.

Якщо уві сні ви весело розмовляєте з дітьми – доля готує вам наяву справжню радість.

Уві сні вести дитину за руку – передвістя щасливого результату в серйозних або небезпечних справах.

Український сонник

Дитину вродити – багатство.

Як сниться дитина повненький – це турботи на добро; худенька, плаксива турботи на погане.

Дитину маленького бачити уві сні – великий клопіт.

Якщо жінці сниться, що вагітна або годує новонародженого – буде прибуток. Той же сон побачить старенька – віщує важку хворобу і смерть.

Якщо сниться, що дитина купи смокче – будуть бідність, що не відчепишся.

Дитина на столі, оживає – смерть цієї дитини.

Багато дітей – тривога.

Дитина на плечах у чоловіка – у вагітної жінки народиться хлопчик, на плечах у жінки – народиться дівчинка.

універсальний сонник

Якою дитиною ви були, на вашу думку? Ви з ранніх років процвітали, і в школі, і в захопленнях, завжди були активні, або ж були недорозвиненим &# 171; гидким каченям&# 187 ;, який розцвів, вже подорослішавши? Іншими словами, ви вважаєте, що всі радощі життя людина отримує в юності або вони все ж приходять до того, хто готовий чекати?
Не важливо, що саме ви думаєте. вік &# 8212; це стан душі!

Найбільш очевидні поняття, пов’язані з цим символом &# 8212; грайливість, невинність і відкритість світу. Можливо, саме так ви сприймаєте життя зараз. Ви відчуваєте себе веселим і безневинним створенням? Ви дивуєтеся всьому, що бачите в житті?

Що дитина (або діти) роблять в вашому сні? Якщо ви граєте з ним (ними) – це говорить про ваше бажання заспокоїтися, розслабитися і навчитися сприймати життя менш серйозно. Або ж діти вас дратують і ви вважаєте, що вони відволікають вас від справ?

Дитина також – сімволізіруюет блаженну наївність. Можливо, ви наївно ставитеся до чогось або комусь в житті і через це стикаєтеся з неприємностями. Можливо, подібний сон говорить про вашому незрілому поведінці щодо когось або чогось. Можливо, в якійсь певній ситуації ви ведете себе, як дитина, тоді як слід пам’ятати про те, що ви доросла людина. Яких людей ви бачили поруч з собою уві сні? Які ваші взаємини з ними в реальному житті? Можливо, щось у вашому житті розвивається успішніше, чим ви очікували. Для вас це справа вирішується легко, як дитяча забава?

циганський сонник

Якщо вам сниться сплячий немовля чи маленька дитина – ви по своїй природі соромливі і довірливі.

Повзає немовля – вам потрібно швидко думати і приймати рішення.

Плаче немовля – вам доведеться вирішувати безліч дрібних проблем.

Годувати немовля грудьми або бачити, як годують немовля грудьми – ви повинні побоюватися довіряти людям, які не є вашими близькими друзями, Ви відчуєте труднощі в бізнесі.

езотеричний сонник

Дитина незнайомий – ставлення до вас когось із оточуючих.

Плаче, незадоволений – ви викликаєте негативні емоції своєю поведінкою.

Грає, стрибає – ставлення до вас ділове, серйозне.

Сміється, радіє – до вас ставляться з любов’ю, ви викликаєте позитивні емоції.

Хворий, потворний – негативне ставлення до вас загрожує перерости у відкриту війну

Гарний, міцний – ви можете спертися на оточуючих і розраховувати на їх безкорисливу участь і підтримку.

Якщо поруч з дитиною знайомий вам людина – це ставлення до вас його і тих, хто з ними заодно.

онлайн сонник

Образ дитини в сновидіннях, в більшості випадків, символізує піклування, хвилювання, капризи, мінливість. Так що, якщо у вашому сні був такий символ, ви на даному етапі страждаєте через розвиваються навколо вас подій.

Таким чином, якщо дитина здорова і красивий – сновидіння відображає надійну дружню який любовний зв’язок.

У разі якщо він хворий уві сні – незабаром смерть відніме близької людини у сновидіння.

Дитина однієї статі зі сновидцем – сон відображає ставлення людини зі своїм «внутрішнім дитиною».

В іншому випадку – відображення того, що сновидець занадто активно пригнічує в собі прояв якостей протилежної статі.

Бачити позашлюбного – можливо народження такої дитини наяву.

За сонником, бути самому в образі дитини – попередження про те, що людина недостатньо компетентний, щоб самому вирішити проблеми.

Іншу людину в такому образі бачити – ви будете змушені виправляти огріхи когось іншого.

Якщо дитина вам не знайомий – здійснення задуманого вами потребують докласти максимум зусиль.

Дитя уві сні самотньої жінки – її честь можуть очорнити.

Подібні сюжети для чоловіків – підсвідомий страх перед відповідальністю за утримання дитини.

За сонником, якщо дитина плаче – вас чекають біди, іноді хвороби.

Дитина інвалід приснився – контакт з кимось, грудки знадобиться підтримка.

Хворого в руки взяти – сновидец буде страждати, що відіб’ється на його психіці.

Бачити мертвого уві сні – незабаром вас наздожене розчарування.

Заколисувати дитину – вам належить багато зробити для власного успіху.

Снилося, що годували його – ваші клопоти в результаті принесуть вам велику радість.

Годування грудьми – натяк на те, що вам не варто довіряти тим, кого ви мало знаєте.

Якщо ви його караєте дитину – це відображення того, що вам неприємно виконувати свою роботу.

Няньчити уві сні – у вашій родині незабаром трапиться горе.

Свою дитину побачити уві сні – сон відображає ваші з ним відносини.

Снився процес виношування малюка – чекайте зиск грошей.

До чого сниться бути матір’ю дитини – попередження про те, що молода людина здатний її кинути.

Його перші кроки – ви володієте всіма, щоб домогтися бажаного.

Тривожитися за нього уві сні – щастя вашої родини стабільним.

Згідно сонником, гарна дитина – значить, незабаром вам несказанно пощастить, втілиться в життя ваша найзаповітніша мрія.

Якщо уві сні дитина маленька – це обіцяє вам поліпшення абсолютно у всіх сферах вашого життя, вдасться домогтися небачених успіхів в роботі і при цьому самим найкращим чином поліпшити своє особисте життя.

Майбутня дитина уві сні – передвіщає вам успіх в бізнесі, а також просування по службовій драбині, вам вдасться зайняти дуже відповідальний пост, що дозволить вам відчувати себе успішним і таким, що відбувся людиною.

Уві сні розумієте, що у вас дитина в животі – незабаром у вас дозріють грандіозні ідеї, але щоб їх втілити доведеться неабияк потрудитися і переживати.

Вам приснився новонароджена дитина – значить, в реальному житті доля буде неймовірно прихильна до вас, чекайте якогось сприятливого події.

Дитина грудної уві сні – чекайте якогось приємної події наяву, щось вас несказанно обрадує.

Якщо вам приснилося годування дитини – будьте готові до того, що людині з вашого найближчого оточення знадобитися ваша підтримка і сприяння, доведеться розщедритися, щоб вирішити його проблеми. Якщо ви годуєте його грудьми – це можна розцінювати як сприятливий знак, який обіцяє порятунок від неприємностей і важких недуг, ваше життя повільно, але впевнено почне налагоджуватися.

Уві сні ви бачите, як дитина смокче груди – значить, радість, взаєморозуміння і матеріальне благополуччя стануть постійним супутниками вас і ваших близьких, будете жити, не знаючи печалі.

Сон, в якому дитина на руках спить – віщує вам величезну радість, в вашому домі статися справжнє свято, яке всіх ощасливить.

Качати дитини уві сні – знайте, ніщо не прийде до вас саме по собі, якщо хочете бути забезпеченими і щасливими, потрібно буде виснажливо працювати.

Якщо вам наснився дитина в колясці – зможете проявити себе з найкращої сторони на роботі або вразити всіх своїм неординарним талантом, що принесе вам не тільки загальне визнання, а й матеріальну вигоду, головне діяти рішуче і не зупинятися ні перед якими труднощами.

Згідно сонником, няньчити дитину – значить, наяву пережити підла зрада, вас розчарує той, в кого ви навіть не подумали б засумніватися.

Якщо вам наснився чужа дитина – це попередження про те, що хтось намагається найнижчими і підлими способами розладнати всі ваші справи.

Якщо уві сні ви намагалися усиновити дитину – вам не варто зараз переїжджати, тому що на новому місці найімовірніше ви будете почувати себе набагато гірше.

Якщо вам приснилося, що ви намагаєтеся врятувати дитину – попереджає про те, що зараз і в реальному житті їх потрібно оточити опікою і піклуванням більш звичайного.

Втратити дитини уві сні – це дуже поганий попередження про те, щоб ви не затівали ніяких нових підприємств і не вплутувалися в авантюри, так як, прагнучи отримати вигоду, ви зазнаєте колосальну невдачу, вас будуть підстерігати величезні матеріальні збитки і моральну шкоду, ваше чесне ім’я буде назавжди спаплюжено.

Наснилося, що вашої дитини вкрали – значить, вам варто простіше ставитися до життя, не засмучуватися через кожну дрібницю, і тоді ваше життя засяє новими яскравими фарбами, і ви побачите, наскільки вона прекрасна.

Якщо уві сні ви бачите, що дитина тоне – це може передвіщати сімейні неприємності, або ситуацію, в якій вам доведеться відповідати перед особами можновладцями, які займають більш високе соціальне становище, чим ви.

Обіймати дитину уві сні – це сприятливе бачення, обещающе вам благополуччя і повне взаєморозуміння в сім’ї.

Якщо ж він сам обіймає вас – з кимось із рідних трапиться велика біда, але вам потрібно буде зберігати присутність духу і не видавати свого розпачу.

Якщо уві сні дізналися, що дитина хвора – це обіцяє вам величезні засмучення, які будуть межувати з відчаєм, що відбувається з вами може навіть призвести вас в справжню депресію.

Якщо уві сні дитина інвалід, з обмеженими фізичними або розумовими здібностями – знайте, хтось просто не зможе обійтися без вашої підтримки і сприяння.

Бачите уві сні, що дитина впала – знайте, на шляху до мети виникне маса непередбачених перешкод, які в значній мірі ускладнять її досягнення.

Збити дитини уві сні – вам слід поміняти тактику і стиль поведінки, щоб отримати бажане не обов’язково «йти по головах», в іншому випадку нашкодите, перш за все, себе. Можуть виникнути складнощі на роботі, через які доведеться надовго забути про підвищення.

Якщо приснився плаче дитина – ви будете розчаровані безчесним вчинком того, кому безмежно довіряли, через це може навіть погіршитися стан вашого здоров’я.

Шукати дитини уві сні – не варто пускати справи на самоплив і жити з натхнення, ваша інтуїція зараз мовчить, тому апелюйте до розуму і логіці, намагайтеся міркувати раціонально.

Знайти дитини уві сні – це вірне передвістя сприятливих змін у вашій долі, вас чекає щастя в любові, і а також успіх у бізнесі і кар’єрі, зможете істотно збагатитися.

Якщо вам наснився голий дитина – виникнуть непередбачені обставини, які вас аж ніяк не порадують і змусять відправитися довгу і виснажливу дорогу.

Одягати дитину уві сні – доведеться метушитися і займатися справами, які не принесуть ні користі, ні задоволення.

Якщо вам приснилося, що дитина описав – в реальності ви занадто перевтомилися, і якщо ви не зробите собі повноцінний відпочинок, то до всіх неприємностей додадуться ще й проблеми зі здоров’ям.

Якщо ж ви уві сні бачили, що дитина обкакался – вам не варто братися за нові проекти і справи, так як вони обернуться для вас додатковими труднощами і засмученнями. Також бачення – попереджає про те, що багато сил і часу доведеться витратити для вирішення проблем своїх найменших родичів.

Побачили уві сні забруднені, брудного дитини – це знак того, що ви занадто мало уваги приділяєте своїм дітям, оточіть їх ще більшою турботою і участю.

Якщо уві сні ви стали мити дитину – це свідчення вашого перфекціонізму і честолюбних спонукань, які змушують вас робити все можливе і неможливе, щоб довести свою перевагу і спроможність.

Купати дитини уві сні – після довгих старань ви все ж зможете виправити всі свої помилки і загладити свою провину, будете реабілітовані в очах оточуючих.

За сонником, сплячий дитина – це може говорити про те, що ви занадто вразливі і сприйнятливі, вами легко маніпулювати, а життєві труднощі буквально збивають вас з пантелику, що є серйозною проблемою для вас.

Грати з дитиною, організовувати його дозвілля – це обіцяє вам величезну радість, ваше життя буде сповнене благополуччям і процвітанням.

Якщо жінці в період, коли вона вагітна, уві сні привидівся її майбутній не народилася дитина – це значить, що вона прекрасно впоратися з роллю матері і зможе виховати здорових і освічених дітей. Бачите малюка, який тільки теоретично може у вас бути – наяву всерйоз задумаєтеся про поповнення сімейства, і будете розглядати це як одне з найщасливіших подій в житті.

Сповивати дитини уві сні – причини своїх невдач в бізнесі або кар’єрі шукайте в оточуючих, хтось із них нишком плутає всі ваші плани.

Сниться рудий дитина – це символ успішності і життєвого успіху, вам вдасться побудувати міцну сім’ю і забезпечити добробут і процвітання у власному будинку.

Якщо приснився недоношена дитина – вас чекає не суттєва прибуток, але поставтеся з вдячністю і до цього подарунку долі.

Сон, в якому померла дитина – є вказівкою на те, що у нього і в реальному житті є проблеми зі здоров’ям, і вам потрібно якомога швидше звернути на них увагу, щоб не допустити ускладнень.

Вам уві сні привидівся мертва дитина – будьте послідовні і докладні в своїх діях, метушаться, ви можете зробити непоправну помилку.

Приснився Дитина, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дитина уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сон просто переслідує мене весь день&# 8230;.Мені наснилося, що у мене народилася дитина, т.е. я знаю, що це дитина, а виглядає він як клубок білого кольору, м’який і з нерівною поверхнею (як збільшені під мікроскопом клітини).Але не викликає негативний емоцій, а почуття занепокоєння за нього.Мені пояснюють, що він просто в такій стадії розвитку, що це все нормально і через кілька днів він стане звичайним немовлям.Я його чомусь ложу в пластмасовий лоток, який вкриваю в’язаним мохеровим пледіком рожевого кольору (у моєї дитини в дитинстві була шапочка такої фактури і кольору) &# 8230;.причому перший день зберігаю в холодильнику, а потім все в тому ж лотку і укритим, але на вікні, де багато світла, сонця .І все чекаю, коли ж відбудуться зміни&# 8230; Начебто бред какой то, але не можу позбутися .І поруч зі мною є чоловік в темному костюмі, відполірованих туфлях і чорному пальто, я його уві сні начебто знаю і намагаюся притиснутися до його руці, але обличчя не бачу.Весь день таке враження, що збереглися відчуття від дотику до обох, така теплота і захищеність &# 8230;.

Сон дуже дивний, ось так було уві сні&# 8230; Мене попросили доглянути домашнім вихованцем, ним виявився маленький крокодил. Спочатку це мене насторожило, дуже, як його годувати, адже він може вкусити. Я намагалася бути від нього подалі. Він (цей вихованець) повзав осторонь сам по собі. Але за ним треба було доглядати, піклуватися. Якось він тал перетворюватися в дитини з крокодильчика, причому, такого міцного і чистенького. Ніхто з ним не хотів займатися. Я прийняла рішення нагодувати і змінити штанці, т.до. він після їжі покакать.Я поміняла штанці йому. Виявився він людиною і без хвоста. Але щось мене продовжувало насторожувати. Прийшов час його віддавати. Дитина не хотів йти від мене. Несподівано він почав говорити по-людськи, але якось слабо і нечітко, як маленькі діти. Це всіх дуже здивувало. Він мене назвав по імені. Став називати деякі предмети були навколо нього. За ним прийшли інші господарі. На цьому мій сон закінчився. Дитина не хотів зі мною розлучатися, це було останньою думкою. Він мене полюбив.

Сиджу в напівтемній бідно обставленій кімнатці, в своєму старому будинку. Поруч зі мною мій близький друг. У кімнаті з’являються маленькі огидні суті, не пам’ятаю їх виду, пам’ятаю тільки огиду і страх, які вони викликають. Мені страшно і гидко. Раптом одна сутність падає на диван між нами.(Якийсь згорток невеликий, брудний) Потихеньку розгортається, і я бачу що це маленька дитина, рук і ніг не бачу спочатку, тільки голову і голий торс, покритий темними плямами, брудний. Ми сидимо й не знаємо, що робити, вбивати його або викинути шкода. Потім з’являються ручки і ніжки, брудні, в плямах, він ними ворушить і намагається навіть говорити. У мене асоціація з моїм сином. прокидаюся . Сон дуже довгий.

Машина збила 4-х чоловік &# 8212; 2 дорослих: чоловіка і жінку і двох дітей. Жінка залишилася жива, чоловік і діти загинули. Видно кров на снігу, машина. Погляд спостерігача зверху.

Що може означати якщо я сама вагітна

vosne ya videla mne znakomuyu rebyonka ona pobejala komne prigala i silno nojkami obnimala menya tak silno chto mne daje ne nujno bilo poderjat rukami chto bi ne upala ona sama menya obnimala.i eto bilo mne ochen priyatno ya iz etovo poluchala udovolstviye.skajite pojalusta chto znachit etot son.

В ніч з п’ятниці на суботу наснилося, що мій син скотився з крутої гори на велосипеді, впав з нього на дорогу і на нього наїхала машина, старий москвич. Машина пропустила його між коліс, але пошкодила йому праву руку, вона була закривавлена. Дитина плакала, кричав. Я взяла його на руки і вирушила з ним у лікарню.

Сон з суботи на неділю.Це був жахливий сон, я прокидалася плакала, засинала і бачила продовження своїх мук.Значить так: Справа була вдома, я займалася домашніми справами, прала.Мій син -ему 7 зараз, і уві сні той же вік, грав в машинки поруч.Тут раптом бачу що вода на слив в коридор ллється, я терміново покликом чоловіка.А синові голосно кричу, щоб відбіг, чому то розумію, що його може вдарити струмом.Вода чиста з порошковим піною.І в цей момент бачу гримасу на обличчі мого сина-одне око по-моєму лівий починає смикатися, він встав і витягнувся весь.Я підхопила його на руки, і розумію що його вдарило струмом, і що струм пройшов через ліву половину.Я сама медик, працюю медсестрою Анестезист, уві сні я це реально розумію.Кричу чоловікові щоб викликав швидку, і щоб готували реанімацію і реаніматолог був на місці!!Я це так кричала, що прокинулася!!Плакала, потім сяк-так знову заснула і бачу продовження-Я вже розумію, що син мертвий!!Плачу, ридаю, знаю якби відразу була в лікарні може можна було б що-небудь зробити, про себе повторюю-дефибрилляция-масаж-ШВЛ&# 8230; це порядок реанімаційних заходів при електротравми..Знову прокинулася заснути боюся, стільки жахливих емоцій!Син мій такий довгоочікуваний, відразу скажу я вже місяць у відпустці і наслідки роботи відсікаю..та й стаж у мене 15 років, ніколи такого сну не бачила раніше.Допоможіть зрозуміти, за раніше спасибі.

Сниться померлий батько, який робить ремонт у своїй квартирі.

Підскажіть будь-ласка, что может означать мій сон: мені пріснівся сон з четверга на п, ятницю, что я народила дитину, и я дуже переживаю, я дивуюсь чи в неї всі пальчики, чи з нею все добре. Ну в прінціпі все Було добро дитина лежить на підлозі, а біля мене Нікого НЕ має и я давай кричати, щоб хтось прийшов пуповину обрізаті. І на цьом мій сон Закінчився.

Вітаю! Вранці 28 березня, мені приснився сон ніби у нас з моєю колишньою дівчиною народилася дитина. Я при ліг на диван взяв його на руки, а колишня дівчина лягла до мене на ноги. Все це відбувається в її квартирі

Реально мені 46 років, народила в 36 народжувала легко з першої сутички. Хочу ще але не виходить. На картах таро вийшло, що народжу доньку.
Днями приснився сон: я вагітна, відійшли води і сама народжую, сівши в низький умивальник. У сестри від хвилювання заболіла нога, дружина мого брата допомагає їй, а я сама народжую, боюся що дитина впаде в умивальник, але вдало розродилася і втримала в руці. Болі не було, народила легко, злегка тугіше дуже красиву синьооку дівчинку (реально ми кароокі) і радісно ласкаво кажу їй моя блакитноока дівчинка. Пуповини не було. Сон мене дуже схвилював, не можу забути. розтлумачте будь ласка. величезне дякую.

Хто зможе детально розтлумачити до чого сниться дитина . У мене немає дитей . Але уві сні дитина здавався рідним . Ми лежали на підлозі один на проти одного і грали .Наскільки пам’ятаю дитина була красивий, у віці 10 років .Сам сон був короткий .Спочатку ми душевно грали, але сон перервався на те, що він заснув, я його обійняв і сам закрив очі з посмішкою . В душі була така величезна спокій і радість за те, що це моя дитина .

Мені пріснівся сон з неділі на понеділок. Наснилося что я в якомусь навчальному закладі зустріла хлопця, которого я не знаю, ВІН мені в сні дуже подобається. У сні ми з ним Знайомі. ВІН тримаю на руках маленьку дитину, я відразу взяла дитину на руки и побачим что вона дуже гарна. Я з татом дитини погран з дитиною, а потім вона заснула в мене на руках, в цею годину тато дитини говорив по телефону и я почула что мама покинула дитину на батька и ВІН тепер сам віховує дитину. І я в сні захотіла стати дружиною цьом незнайомцю и мамою цієї дитини.
Будь ласка підкажіть что це означає. Цей сон не виходе в мене з голови.

Кілька разів снився один і той же сон. Я вагітна, але дитина не народжується, а помирає ще в утробі, про це мені в усіх снах повідомляла знайома жінка. А недавно мені приснилося що я насилу завагітніла але виявляється що дитина народиться з жахливими каліцтвами. Дітей у мене немає, допоможіть розтлумачити, страшно!

Приснився такий сон: мені ворожка наворожила що у мене буде дитина-хлопчик. Але ворожка тримає мене за руку і хитає головою, що він мене любім буде. До чого цей сон?

Мені наснилося РУДИЙ ДИТИНА, ДО ЧОГО ЦЕ СНИТЬСЯ?

Мені приснився дуже дивний сон.
Я стою в черзі і віддаю дитячу коляску, мене запитують скільки років моїй дитині. І я починаю пригадувати, що у мене є маленька дитина. Якого народила нещодавно. Я йду туди, де його залишила.. У цей момент розумію, що дитину я не бачила тиждень, і припускаю, що він помер&# 8230; вже представила, що він мертвий..розумію, що потраплю за ґрати. Але не так сталося та було. Я дивлюся там лежить дитина, дівчинка і їй вже пару років. Я дуже зраділа, що вона жива. Але через пару годин я розумію, що моїй дитині близько місяця, і це хлопчик. Як виявилося, дівчинка подумала, що дитина мертва і викинула його в сміття, я вибігаю з дому, біжу шукати свого хлопчика. Я його знайшла, він живий. Я дуже сильно зраділа, але здивувалася.З ним все було окей. він здоровий. Після цього я ні на крок його не відпускають. Дбаю про нього.
Коли прокинулася почала думати, де моя дитина. Через хвилин 10 зрозуміла, що у мене його немає і не було ніколи. До речі, місце де було дівчинка мені дуже знайоме, але я ніяк не можу згадати, що це за місце.
Що цей сон хоче мені сказати? Може хто-небудь знає?

мені наснилося сьогодні два сну в 1 що я біжу по воді босоніж після дощу.потім вода йде і я вже качусь на підборах по брудній доріжці після дощу і забруднилася рука і я шукала калюжу в якій можна було помити руку я струшувала бруд але калюжі висихали на очах.потім ззаду підійшов хлопець типу познайомитися і запросив на чашку кави до своїх друзів але у них мені не сподобалася неохайна обстановка і я пішла.2 сон &# 8212; сімейна пара у них маленька дитина я спостерігаю з боку мо сестра починає грати з цією дитиною і підкидає його вгору все вище і вище я в шоці що вона творить на кшталт спочатку всім весело але потім вона дуже високо його підкинула дитина дістав до гілки дерева і і вона не встигла його підхопити і він впав на землю. підбігли батьки малюка я в жаху як їм буду дивитися в очі що з малюком я так і не зрозуміла в роді живий. я прокинулася в жаху

Вітаю. Мені приснився сон, що я гуляю з восьмимісячним хлопчиком і чекаю коли приїдуть його батьки. Я знаю цю дитину і його батьків.

бачити уві сні свою дитину

втратити чужу дитину

З гір падав свій дитина

Перебуваю в кімнаті з якимось молодим чоловіком і раптом ми бачимо як на лоджії як ніби зі стелі звисають дитячі ніжки ми з жахом і раптом до мене на цю лоджію (на балкон) падає дитина, чи не новонароджений, а старші років 4-х наприклад , дівчинка. Яговорю чоловікові біжи нагору це напевно у них випав дитина. Він йде. Я ж не можу зрозуміти як це могло статися, нагорі то стелю, ні дірки нічого немає, як вона впала зверху. Думаю треба викликати швидку, адже з нею напевно щось не так. Підходжу, а з нею все впорядке і вона симпатична така, з довгим волоссям. Правда, я вже не Виель відкриті у неї очі, ворушилася вона. Але глянула, а в кімнаті на дивані у мене раптом лежить немовля. І прокинулася.

Мені присівши як ніби я папала в лікарню і лікар поклав на перила немовляти чоловічого роду і пішов. Я теж пішла, а потім опинилася знову н цій же сходах і дитина була ще там, я почала дзвонити лікареві і ми почали з ним лаятися. Лікар з яким я лаялася мій гінеколог. Потім він справ куди то цю дитину, а коли мене виписали додому мені дорослий хлопчик приносить цього ж дитину додому і я його починаю тримати пісіть і какати і залишаю собі. До чого такий сон сниться?

Доброго дня! Бачила уві сні старшого брата, який помер в 2009 році, з новонародженим хлопчиком на руках. І він хотів віддати його мені. Дуже цікаво все до чого?

Уві сні відкрила двері, а там в кошику лежить красиво одягнений дитина, начебто дівчинка, така спокійна, не плаче. Потім взяла цю дитину на руки і він також спокійно поводився. Потім в кошику побачила записку, де була написана ціна цієї дитини в розмірі 1430 руб. Дитина була дуже веселий, здоровий і чистий.

наснилося, що моя доча кличе: мама-мама, а я мию посуд і не звертаю уваги.потім її голос став тихим, віддаленим, я намагаюся знайти її і ніде її немає. я метану, переживаю, так і не знайшла її.

повторюваний сон. Забуваю погодувати немовля. вірніше &# 8212; раптом бачу немовляти, згадую, що він у мене є і з жахом згадую, що не годувала його вже кілька днів.

Уві сні знайшла фотографію чужу дитину в місці з зошитом, тетран була вся списана хочу дізнатися для чого приснився цей сон.

сниться тато який помер 7 років тому ніби няньчить хлопчика і дочки в цю ніч сниться теж няньчить хлопчика нашого але і вона теж померла 3 роки тому але дітей як такої у нас вже не може бути

Вітаю! Приснився сон. Дівчинка новонароджена, але дуже розвинена, мало не 2 3 місяці намагалася ходити і говорити мама. Єдине звернула увагу у неї були родимки на преплечья.

у мене народився хлопчик. Він лежить на ліжку у мене в кімнаті. Я його там залишаю і йду до гостей і там про все розмовляю. І потім мої родичі називають його по імені Слава, а мене це дратує і ім’я це мені категорично не подобається і я кажу: це моя дитина і я вправі йому дати ім’я і назву його Льошею так як Льоші самі візучіе Як Олексій Воробйов. Іду до нього в кімнату в місці з сестрою, я беру його на руки і заколисують. І раптом не багато отвернувжісь до сестри що то СПРО, як він помирає я його трушу щосили сподіваючись що він прийде до тями але на жаль. І потім я відчуваю якусь порожнечу і мені дуже боляче.

ме приснилася маленька плаче дівчинка, років 2-3. вона стояла на вулиці в темряві під дощем, що це може означати?

Приснився дитина хлопчик ніби він мій син (в житті у мене немає сина) і його вбив якийсь чоловік, як ніби його батько, але він не мій чоловік (у мене в даний момент немає чоловіка і це не та людина, який був моїм чоловіком). Він був не в собі, бився з якою то ще жінкою і теж схоже її вбив, вони всі були закривавлені, він кричав, щоб я несла дитину в лікарню, але він лежав нерухомо і я була як сторонній спостерігач і розуміла, що він не живий вже. Що б це значило? Сон приснився з суботи на неділю.

Доброго дня! Підкажіть будь ласка &# 8212; у нас в офісі є вагітна співробітниця, і наснилося ніби я запропонувала їй виносити її дитини, і моментальньно у мене округлився живіт, і я виношувала її дитини
a

здрастуйте, мені приснився сон, що я довгий час пробула в лікарні.коли приїхала дізналася, що я народила дитину і він знаходиться у мого колишнього хлопця.я його випросила.пізніше я з дитиною перебувала у свого біологічного батька і його матері.потім прийшла додому.там ніхто не був шокований тим що у мене є дитина, і все з ним няньчилися.потім я прийшла до свого кращого друга і він весь час сидів зі мною і моєю дитиною.

Мені вчора подзвонила подруга, сказала, що бачила мене вагітної, сказала, що уві сні я була дуже щасливою, в той же день ввечері інша подружка написала, що бачила мене з дитиною, типу я вже народила, і т д

Доброго дня.наснилося що ми з чоловіком в якомусь приміщенні типу госпіталю.тримаю на руках дитину хворого чужого.і мені пропонують його взяти.а я думаю, взяти чи ні.а у дитини начебто ніжки хворі не ходять.чорненький хлопчик.року два.худий такий і не красивий ..і в підсумку віддаю його назад, і думаю про нього, шкодую його про себе&# 8230;

Я ПОБАЧИЛА ВО СНЕ ЩО Я вагітна, І Я знімав на УЗД І ЯУВІДЕЛА ЩО У МЕНЕ БУДЕ ХЛОПЧИК. я була дуже щасливою

з чоловіком в розлученні 10 років. останнім часом часто бачу, що ми все кудись збираємося в поїздку, то різні квартири, але вони все вимагають ремонту..

Народила дитину, дівчинку, красива така&# 8230; тільки от молока у мене не було, мені сказали робити суміш, я відійшла що б її приготувати, а коли повернулася моя дівчинка була вже з волоссячком на голові, грала в гру на моєму телефоні і майже ходила, я подала їй суміш і взяла на руки

Жінка передала мені в руки маленького важкого дитини на зразок мого НЕ понятнг дівчинка або хлопчик

Мені наснилося: що я і не підозрювала що я вагітна (не було ніяких ознак вагітності: до чого я здивувалася), і тут несподівано народжую (навіть живіт не виріс). Народила теж як то швидко що й не помітила (не пам’ятаю яким чином). Малюк був таким крихітним і гарненьким. Потім я бачу картинку як він став хлопчиком року 3-х напевно. Я чітко бачу його обличчя, І говорю своєму чоловікові і іншим: дивись який він гарний, з яскраво-блакитними очима, ми добре постаралися, в батьків пішов такий гарний. І я насолоджуюся дивлячись на своє дитя: що він крихіткою коли був (хоча і несподівано народився), що коли року 3-х був.

Ми з чоловіком в найближчому плануємо дітей, напевно і приснився такий сон. А ще почали свою справу, може і до цього ставиться.
Роз’ясніть будь ласка.

наснилося застілля, я мої сестри, зовиці мої і ще хтось. Застілля веселе, гарне. У дверях з’являється мій чоловік з якоюсь жінкою, у жінки на руках дитина (хлопчик) дуже красивий і усміхнений дитинка. Чоловік пропонує його усиновити (в реальності коли я пропонувала він категорично був проти). Я з подивом повертаюся до нього, і все виявляють схожість між дитиною і моїм чоловіком. З’ясовується що це позашлюбна дитина мого чоловіка. Страшенно прикро, мовчки встаю і збираю речі, тому що я проти. я прокидаюся з важким осадом

Мені снився недоношена дитина маленька, коли брала на руці він як на моєму долоні, а коли лежить на люлка начебто не такий маленкий. Я там думаю ще що ми в лікарні ще нас не виписали. Я ще збиралася годувати побачите груди притискала молоко вийшла.А потім піріснілась зовсім інше раптом ми з чоловіком сидимо і до нас приходити жінка вампирша якийсь, через вікно вилазівает я ще думаю про дитину все ще перебуваємо в обльніце я до нього йду і обіймаю.Потім я прокинулася вже через будильника.

Мені снилося те, як я народила дівчинку завчасно і прийом швидко і швидкоплинно&# 8230;. і я з кимось підбирала їй ім’я (коли називала Даша або якось по-іншому-вона плакала, як тільки говорила Настенька -вона раділа і посміхалася) і я її затуляла спиною від кого-то&# 8230;

Мені наснилося що мій коханий чоловік приїхав із зовсім ще маленьким дитинчам, приїхав а я йому кажу що вона тебе вигнала? Він каже немає сам пішов, а я йому кажу а дитина чому з тобою, а він каже він їй не потрібен і він буде нещасний.Я йому кажу проходь тільки у мене не прибрано, а він каже чому я йому кажу бо я посла корів. А потім я займалася з цим маленьким дитиною і була щаслива.

грала з маленькою дитиною дівчинкою років 1-2 дівчинкою таке враження що це моя дочка, але у мене немає дочок насправді

Бачила уві сні власну дитину в руках. Приємний дитина близько рочки. Всі родичі друзі і знайомі прийшли мене привітати з народженням дитини. всі радісні

Качала на руках немовля, причому сильно чим потрібно. Через це у мене в голові були думки яка з мене мати і що у мене немає материнських інстинктів. При цьому наспівувала колискову щоб дитина заснула. Він спокійно лежав і засипав у мене на руках.

По-перше я вагітна. Снилося що не знаю у кого вдома нас тримали вроди в заручниках і у мене був телефон і хотіла викликати міліцію, в результаті я втекла. Біжу по дорозі, зі мною почала бігти якась жінка з коляскою, на зустріч їде велика машина. Вона штовхає коляску через дорогу, випадає дитина і потрапляє під колеса, і у дитини вилазять аж кісточки з ніг, і дитина в шоковому стані цілує собі кісточки.

граюся з дитиною він сам встав і пішов! (Він ще не ходить) починаю кликати дружину вона приходить а він не хоче йти вона йде він знову встає і йде

Доброго дня! Мені наснилося що я дала ім’я дитині Мілена) хоча я не вагітна і дітей у мене немає. що це може означати? самої дитини в ВОСН я не пам’ятаю.

снилося.що напарниця показала мені записку де було написано: сьогодні вночі померла в лікарні.А у нас на роботі у співробітника недавно народилася дівчинка, маму відпустили а дівчинку немає у неї були проблеми

моєї свекрухи приснилося що моя дитина хлопчик гуляє і він дуже сильно схожий на мене! але насправді у мене немає дітей і я не вагітна!

Наснилося що я уві сні була мамою.Маленька дитина якого я весь час тримала на руках не давайя не кому, навіть на хвилину.Я мій чоловік і дитина були на весіллі та були дуже щасливі.

Я бачила уві сні малюка дуже симпатичного і веселого з білявим волоссям, спочатку ми з ним кудись ішли він був бідно одягнений і мокрий потім веселий, потім у чоловіка на руках. Мені 40 так що навряд чи це до народження дитини, хоча іноді хочеться

я народила дитину, кімната була погано освітлена, холодна, сіра. потім я встала, взяла в руки дитини, він містився у мене в долоні, пішла його мити, і він перестав дихати у мене на руках

мама няньчити чужу дитину і захлинувся у ванній. і при нас помер. ми його сховали в кімнаті. було страшно від того, що мертвий дитина поруч і прийшла його мати. і питала, де його син

Вітаю! У ніч з середи на четвер приснилося, що, проходячи повз сусіднього будинку від будинку, де зараз проживаю (три однакових будинки в комплексі), я зупинилася і глянула через праве плече. Побачила дитини років 5-7 (своїх дітей немає), що падає з вікна. Дитина була голий і при падінні помер. Навколо нього стовпилися люди, а я стояла і плакала. При цьому погода була ясна. Потім різко прокинулася. А вночі раніше (з вівторка на середу) мені снилося, що я зі своїм майбутнім чоловіком була на рибалці, ловля не вдавалася, а коли я вже засмучуються що-небудь зловити, він сказав, щоб я спробувала ще раз. Я закинула спининг з берега в неспокійні, але сині води, і тут же відчула, що вудка стала тягнути. Я довго і старанно витягувала рибу, потім різко смикнула за вудку і витягла велику рибу, більше метра довжиною. Коли я її витягувала, вона була живою. А потім, коли я повернулася на слова майбутнього чоловіка &# 171; Оце так, окушок!!&# 187; і подивилася на видобуток, риба була без голови і випотрошених, готова до приготування їжі, при цьому пахла свіжою рибою. Далі я прокинулася.
Підкажіть, будь ласка, що б це могло означати?
Наперед дякую!

я бачила сестра тримає дитину і одягає його речі сестра у мене заміж виходити збирається і вона балувала його

На руках тримала ребёнкка, розуміла, що народився у нас, це був хлопчик, він весь в пелюшках описав Сон із четверга на п’ятницю

Мені зараз 15 років і мені сняться вже такі сни.Все було так я взяла дитину з дивана і пішла в іншу кімнату він почав плакати, я покликала маму і вона каже погодуй її я запитала як вона взяла на руки дитину, а я почала його годувати грудьми.

Мені приснився сон в якому я везу в лежачої візку чужу дитину, а на зустріч мені траплялися знайомі вони мені мило посміхалися.А потім снилося, що одному знайомому дала 22 гривні, нібито в борг.

Мені наснилося, що я няньчила у своєї тітки з чужою дитиною. Цю дитину я дізналася, це був дитина однієї знайомої. Я з ним грала, а потім додому відводила, пам’ятаю ще, що на вулиці було холодно, а я його не одягла, і боялася, що прохолоне. Потім одягла його і повела до себе додому. До речі дитина-хлопчик. І мені так сподобався він, такий хороший.

Привіт у мене дуже не зрозуміло і заплутаний сон, з початок мені снилося що травень знайома вагітна, я ніби й бачила животик її, але і не бачила, так як він бод речами через це я їй не вірила, потім у неї почало то хворіти внизу і одна з моїх знайомих її початку дивитися і мазати, і коли вона її дивилася випадково народилася дитина, без каки або сутичок без крові без пуповини, чистенький дитина. .я його відразу взяла і понесла дитину до лікаря в іншу кімнату і почала йому говорити що так не буває що б дитина народилася чистим і без пуповини а пупочок був уже зав’язаний.але лікар &# 8212; знайома мені не повірила .вона сказала що це нормально .Перед виходом з квартири моєї де все це відбувалося я зустріла знову це жінку вагітну вона була знову з пузом як невчем не було і я їй не вірила .Потім цей сон перервався і мені приснилося що я забрала свого маленького брата і тікає з ним від мами по дорозі тримаючи його на руках, ми спочатку разом бігли з братом але потім він заснув і я його взяла на ручки і побігла .коли я втомилася я сіла в машину щоб нас підвезли але з машиною що щось трапилося і ми зупинилися, і ось мама вже підходить ми сховалися в цій машині і вона пройшла повз і не помітила нас .і обірвався сон

мені приснився коло знайомих облич, как-будто ми таборі з татом і його дружиною і ми грали в гру, передавали дитину під музику, як-ніби тільки лише з род-будинку закутані в блакитну простирадло чи ковдру, я не пам’ятаю, і коли музика зупинялася той у кого дитина повинна була щось розповісти або зробити, я не пам’ятаю, потім він опинився у мене в руках і я прокинулася&# 8230;..до чого це?
P.S.сон був з суботи на неділю

мені снилося що у мене був маленький дитина (красива дівчинка), якого я дуже любила і весь час носила на руках, заради неї я переїхала в інший будинок,

Вітаю! Мені постійно сняться немовлята. Сниться або я вагітна, вагітність і пологи проxодят легко, або я народила і дуже щаслива цього. Сни світлі, приємні, чуттєві. Сьогодні вночі наснився дитина невідомої статі. Ця дитина була моїм і що найцікавіше вже міг говорити. Я його везла в колясці, а потім поправляла йому штанці і одягала кофтинки. І ось я потім кажу сама собі &# 187; народила дитину, а ще навіть не знаю хто це&# 8230; дівчинка або хлопчик&# 187;. Хотіла подивитися, почала намагатися знімати штанці йому і на цьому щось обірвалося.

я взяла дитину на руки, місяць, два дитині, і по всій видимості це була дівчинка, вона заплакала у мене на руках, після&# 8230; її забрала моя мама в коляску і вона заспокоїлася, заснула

2 чужих дитини .їх поклали в пакет.але вони не мертві.у одного рука зламана.і дали мені цей пакет потримати а потім почали звинувачувати, що я це зламала.

Вообщем приснився мені дитина, якого я народила, зараз дітей у мене немає!Весь сон відбувся з того, що я дбала про малятку.Гуляла з ним, купала його, взагалі весь свій час проводила з ним.І була дуже-дуже щаслива.

Наснилося, що я на прийомі лікаря стамотолог, але сиджу не в кріслі а на стільці.а лікар готує інструменти. У кабінеті манеж і там два маленьких дитини голенькі близько року. Один встає і перелазить через манеж і ледь не падає, я звідкись вискакувати й ловити його. Тримаю його і він починає писати. Я думаю, добре що зловила інакше б він впав. Діти не плакали, по моєму це були дівчатка. До чого такий сон?

Я тримала в руках немовля, сон був такий м’який і теплий, а малюк просто чудо, в реальному житті я не замужем і дітей немає навіть хлопця немає

Наснилася як ніби у мене дитина (пологи не снилися) вже 2-4 міс. дівчинка&# 8230; гарненька, чистенька, (у мене немає дітей в реальності) Я її передівала, цілувала, милувалася нею, годувала чому то з пляшечки, носила на руках&# 8230;.

Доброго дня, Тетяно! Вчора вночі мені приснилося, ніби я вагітна, хоча хлопця у мене немає, а відносини в останній раз були близько двох місяців тому. Уві сні я бачила, як росте мій живіт, але мені не було важко або боляче, навпаки легко. Потім я народжувала, теж без особливих зусиль. Далі мені принесли мою дитину, але я не знала, хлопчик це чи ж дівчинка. Дитина була весь в крові і якийсь синій, він не плакав, Я доторкнулася до нього долонею і прокинулася.

приснився сон такий що уві сні я побачила свою дитину якого ще немає і він був дуже схожий на кохану людину з яким я живу

наснилося, що я вагітна) поруч лежить майбутній чоловік, а потім ця дитина (хлопчик) починає говорити зі мною&# 8230;.- &# 171; хіба ти мене не любиш?!&# 187; вагітність не планую

Приснився, сон, ніби я (батько) купив синові кросівки. Він в них пішов в школу. Стоячи на балконі я спостерігав, як син повертався зі школи. Він йшов і плакав, а на одній нозі не було кросівка, тільки одна підошва, яка впивалася в ногу до болю. Син прийшов. Я його вилаяв і злегка дав по попі. Син мені сказав, що я сам купив такі погані кросівки, а тепер ще й лаюся. Мені уві сні стало соромно, що я його вилаяв.

Спочатку він сидів на стільці в міхурі в мильному, а я його чи то малювала, то чи ліпила, а потім я підійшла лопнула бульбашка і взяла його на руки і він посміхався, а я була найщасливішою

мені снилася маленька дитина (хлопчик, як новоройдені), я тримала його на руках.він був голим, ми були на кухні і враковіну він багато покакать, потім я Вімала попку

мені снилася маленька дитина (хлопчик, як новоройдені), я тримала його на руках.він був голим, ми були на кухні і враковіну він багато зробив за великим, потім я Вімала попку

Наснилося, що сиджу я в лікарні. Лікарі тримають моєї дитини за голову в стороні. Голова у нього трохи більше тіла. Подають мені і кажуть, щоб притримувала за голову. Я щаслива. Годую лівою груддю. груди щільна. Права груди більше, чим ліва. Народився хлопчик з рудим волоссям. У моїх руках голова вже виглядала менше, чим на початку сну

бачу малюка, що плаче даю йому соску він спльовує даю ще раз знову так само, після лягаю поруч і даю ще раз соску він смокче заспокоюється і обіймає мене хочу встати не відпускає

уві сні бачила дитину ходив дитина і там був мій хлопець і хто то ще ні пам’ятаю жінка чи травні родичка обличчя не бачила

мені наснилося ніби бі я взяла на руки дитину не знайомого мені ніби бі жебрака і десь йому 5-6 місяців! я притиснула його до себе і він так заспокоївся.

я точно не пам’ятаю пам’ятаю тільки що у нього стало розпухати вухо і від туди сочитися якась жідкостьпотом хтось пришол і повіз його в лікарню

Привіт, мені приснився сон, що невістка прийшла c якоюсь жінкою. Та жінка тримала мого внука, а у внука (йому ще й року немає) прорізалися зуби, тобто у нього були зуби

Мені наснилося, що у мого коханця скоро завагітніє дружина, і ми посварилися, хоча до цього було все чудово.

Приснилася чужа незнайома дівчинка років 3. Я була мало не в захваті від неї (аж надто красивою, милою і привітною вона мені здавалася). Але незважаючи на все це я шукала притулок для неї, тільки це був не дитячий будинок, а щось інше. У підсумку я її кудись прилаштувала, не дивлячись на почуття жалості від растованія з нею.

Мені наснилося, що У МЕНЕ ДВА МАЛЬЧИКА ДИТИНИ І ОДИН ВСЕ ЧАС відповзає ПО Д КРОВАТЬ. Я тримав їх ЗАЛИШАЮТЬСЯ І ВОНИ БУЛИ В ОДНАКОВИХ СИНІХ кофточка)

Вітаю! мені сьогодні приснився дитина і уві сні я розуміла що він мій (хоча у мене немає дітей), там була ще моя рідна сестра, ця дитина був красивий, посміхався, потім начебто почав скиглити і ми з сестрою вирішили що йому болить животик, сестра чому то почала давати йому м’якоть помідора і він перестав скиглити, а почав посміхатися. я уві сні була така задоволена що у мене з’явилася дитина. а на даний момент у мене затримка, і я дуже сподіваюся що вагітна!

Молода людина, з яким я живу, але планую розлучитися приснився мені підлітком. Він і його брат теж. Уві сні брат вище і мужніми, а мій молодий чоловік зовсім як підліток. У житті молода людина вище брата. Я уві сні спілкувалася в основному з братом. а за молодою людиною спостерігала як би з боку. Він був дуже симпатичним.

Мені наснилося ніби мені сказали що у мене є син чи дочка, і ще був один чоловік він хотів вбити його або забрати далі не пам’ятаю.

Я вела за руку маленького хлопчика, він знайшов іграшки на дорозі і почав їх збирати, я почекала коли він підбере і ми пішли далі. Відчуття було уві сні що це мій син. Дітей у мене на даний момент немає.

Мені наснилася подруга дитинства з маленькою дитиною на руках (дитина десь від 1 року до півтора років.Це була мальнькая дівчинка, така Пампушка.Зустрілися ми біля будинку моїх покійних бабусі і дідусі.Я підморгувала дитині як це прийнято дітям і дитина мені відповідав взаємність..

Вітаю! уві сні я бачила, що дитина з початку сказала пару слів, а потім заговорила пропозиціями при цьому дитина дуже погано говорить? email [email&# 160; protected] Заранее спасибо!

Вітаю. мені 34 роки, у мене є дочка, я дуже хочу ще дитину. сьогодні мені приснився сон, що я народила дівчинку від свого улюбленого людини. в реальності у нас не виходить завагітніти&# 8230;&# 8230;..що це означає?

У мене на руках було багато дитячих шапочок і кепок. Одну з кепок я одягла маленьку дівчинку. Потім опинилася в маленькій кімнатці де було багато дитячих речей, весь час вибирала їх не знаючи що купити.

Уві сні бачила дорослого сина немовлям, якого посадила на горщик і він пописав.Потім з’явилася нині покійна свекруха і стала нахвалювати
що він пописав в горщик, а потім теж покійний свекор дав йому виноград і абрикоси.

Доброго дня, Тетяно! Я часто бачу свою вже дорослу доньку (27 років) і свого померлого сина уві сні маленькими. У моєму сні завжди хороша сонячна погода, часто бачу берег, море. Ось мучуся питанням до чого це мені сниться, щоб це могло бути?

На вулиці мені знайома дає потримати немовля .Я не можу його втримати. У мене болять руки.І я думаю, що я часто уві сні не можу тримати дітей. Далі я його несу на руках. починається заметіль. Мені кажуть, що погуляли і пора додому. Заметіль красива і мені дуже подобається. Я притискаю дитини і йду.

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилося щось на зразок викидня. Я не знала, що вагітна уві сні. Коли все сталося, я знала, що це 8ая тиждень. Однак дитина була досить великою і вже сформований. Він був живий, как-будто я тільки що народила дитину, але трохи менших розмірів, чим 9тімесячний. Пам’ятаю як він лежав на голому столі, сам голенький, без будь-яких пелюшок, ніжками, ручками ворушив, але не активно, пам’ятаю відкриті очі, живі очі. Але мені сказали, що він помре. Сталося все в селі у моїх батьків, а живу в місті. Потім бачу себе в автобусі, їжу в місто. На якійсь зупинці заходить в автобус старша сестра мого чоловіка. Коли я їй розповіла, що була вагітна, але ще не сказала, що був викидень, вона стала мені говорити, що не потрібно це нам, як це так, навіщо мовляв&# 8230; На що я їй відповіла: &# 171; Не хвилюйтеся, я втратила дитину&# 187;.Це все що я пам’ятаю. Насправді я не вагітна, і у мене є дочка 6ти років. Заздалегідь вам вдячна!

Мені сниться мій син, що він почав ходити в перший клас школи. У всіх дітей є з дому обіди, а я весь час забуваю йому його дати з собою. І він каже, що з ним поділилися. Я часто телефоную в школу, щоб дізнатися як він там і дуже тривожуся. Кілька разів забираю його додому після уроків. А потім приходжу в наступний раз і не можу його знайти, вже всіх дітей розібрали, залишився тільки його друг чекати маму, а мого синочка немає. Я кричу його ім’я, і ​​шукав я його, у мене починається істерика, паніка і я прокидаюся.

мені наснилося що у мене народилася дочка, я так радів і вона, лежав на спині і тримаючи її в руках, вона теж раділа і сміялася я був шалено щасливий!!

Я бачила уві сні наворожденого дитини, я весь час грала з ним, а він обвивали мене ручками. моментами ми сміялися до упаду, в якийсь момент дитина не вміє говорити сказав що я крута. )))))Що б це значило?

Наснилося, що я калічити й убивати свою дитину. Він плаче, але я змушена це зробити, як ніби це закон якийсь. Я не хочу цього робити, мені боляче, але в підсумку вбиваю. Потім беру другу дитину, калічить його, і моя мама каже, що я можу не робити цього, я зупиняюся і дивлюся, що моя дитина залишиться калікою від моїх рук. І прокидаюся в сльозах.

Сон я поворичіваюсь до тазика в якому в воді обличчям в низ лежить мій син&# 187; уві сні йому десь 2-3міс&# 187; я його хапаю викачую воду і він починає дихати потім знову дихання зупиняється я його притискаю до себе кажу дихай і він знову почав дихати&# 8230;

Мені наснилося, що я кудись пішла і познайомилася там з чоловіком, виникла дуже сильна любов, і через 3 дня я вийшла за нього заміж, ходила до нього на роботу все було так мило, приділяв мені дуже багато час, потім приснилося що якийсь свято, все в білих кольорах, і стоїть ліжечко з дитиною, і поруч мама нібито мого нового чоловіка, я беру дитину, а у нього голова дивної форми, обличчя видовжене, а верх де волосся як два горбка, потім я кладу його в ліжечко і мама відходить його, і я переживаю що він один залишиться, потім повернулася ця жінка і сказала що все добре, дитина був не наш, в житті дітей немає, і чоловіка зі сну-це людини я не знаю, в житті є хлопець, уві сні я думала що треба йому розповісти що я заміж вийшла, уві сні мені було дуже приємно усвідомлювати що я вийшла заміж і хотілося з усіма поділитися&# 8230;

Наснилося, що у мене є син, хоча в реальному житті немає. Він прям новонароджений, я з ним няньчитися, воджуся, граюся, мені це все дуже подобається уві сні. Прям можна сказати зазнала радість материнства. Потім гуляю зі шкільною подругою, у якої вже є діти, і ділюся емоціями. Дитинка в цей час вдома. Потім дзвонить мама і питає чи вдома мій молодий чоловік, а то вона забула ключі. У реальному житті з молодою людиною все складно. Бабуся каже, що їй не віриться, що вона стала прабабусею. Загалом сон досить позитивний, але дивовижний для мене. І дуже реалістичний був.

Снилося як ніби я йду вздовж дороги з дитиною в колясці, він не спав, розглядав все навколо. А навколо на узбіччі машини і люди, таке відчуття як типу зупинки. Уві сні я хочу поїхати на попутках разом з малюком.

Вітаю!я уві сні бачив що я сиджу зі своєю дівчиною за столом я беру сигарету і починаю курити!а вона мені каже що, ти дуже багато куриш ,, а потім я бачу що я граю з маленькою дитиною.що це означає?

Мені снилося, що я виграла в покер, але грала з якимись аферистами і ніяк не могла забрати гроші.

Також доводилося бігати під зливою від величезного собаки.

Ще яскравим був дитина, маленька дівчинка, дуже красива в яскравому малиновому платті, кучерява.

Я її взяла на руки, а вона почала ходити в туалет по-великому

дитина, мертвий, багато людей, ворожнеча, агресія, поділ дітей, погоня, відірвалися від погоні (втекли), високі гори

Приснився дитина, уві сні був це моя дитина, голенький, веселенький, маленький, це дівчинка, (я наяву дуже хочу дівчинку), уві сні вона зробила перші кроки свої&# 8230; і потроху ходила, я була шалено щаслива і задоволена. Мав приїхати її батько&# 8230; первийраз побачити її..але навіщо приїхати не зрозуміла, він як ніби скучив і хотів побачиться, цього порада я не була&# 8230;.в реальному житті &# 8212; це колишній хлопчик, через якого у мене було багато проблем.

МЕНІ ДУЖЕ ЧАСТО СНИТЬСЯ МАЛЕНЬКИЙ ХЛОПЧИК ПРИ ЦЬОМУ ВО СНЕ Я БАЧУ І СВОГО СИНА І ПОСТІЙНО НЕ РОЗУМІЮ ЗВІДКИ ЦЕЙ МАЛЮК ВЗЯВСЯ ВРОДЕ І Я НАРОДИЛА А ВРОДЕ НІ, АЛЕ ВІН МІЙ. МАЛЮК ЗАВЖДИ спокійною і слухняною.

мені наснилося, що біля мене лежить дитина. моя дитина. вона була такою спокійною і веселою. чомусь я її лаяла, але вона не плакала, вона ніби розуміла і відразу лягала спокійно.

мені приснився чужа дитина з незнайомою жінкою яка його лаяла і він плакав. Це була дівчинка вона була одягнена в бузкове плаття і лілова в’язана шапочка. Їй приблизно 1,5 рочків. Коли я взяла її з машини у мами і заспокоювала я запитала як її звуть. Мама її сказала Валентина. Тоді я представилася що мене теж звуть Валентина.

снилося що ми з чоловіком були в квартирі яку ми продали 5 міс тому стояли там і дивився і в вікно а за вікном як в круглому басейні плавали два чорних лебедя по колу і як би показували якісь фігури чи крилами і весь час плавали по колу лебеді були великі і красиві а потім був салют яскравий іяк свято люди

народження дитини (хлопчика) з фізичними відхиленнями з двома головами і переплетеними кінцівками, страх, паніка, занепокоєння за малюка і величезна любов до нього&# 8230; чітко бачила одне з облич дитини і свекруха була поруч підтримувала мене

Мені наснилося, що я няньчу свою дочку, новоражденую. А потім з нею щось трапилося, тому що у неї з носика йшла кров.

я сплю на ліжку прокидаюся від шерехів і звуків (це уві сні) виходжу і бачу двох дітей одного я знаю це мій племінник а другого немає але обидва улибаються але мені все одно як то моторошно другого то я не знаю

мені наснилися діти хлопчик і дівчинка, але на даний момент в реальному житті у мя немає ще дете не можу завагітніти.Уві сні діти мені снилися яко б мої і я за ними доглядала гуляла годувала

Я була в магазині одягу разом з моїм хлопцем, вибирали йому штани. Він відійшов до консультанта. Я зупинилася біля стелажів. Тут розумію що в цьому магазині я вже була. Несвідомо починаю ногою підгортати в одну купу папірці що розкидані по підлозі. звертаючи увагу на це сміття співробітників магазина. Тут розумію що потрібно пройти в інший відділ. Дивлюся там все з маленькими діточками в колясках&# 8230; дивлюся перед собою у мене теж дитина в колясці. Маленька дівчинка . Симпатяжка з карими очима. Вона мені посміхається і показує язика. Я сміюся і кажу &# 171; ти травня маленька, підемо тата шукати&# 187 ;, а сама про хлопця своєму думаю. У нас немає дітей.Поки навіть в планах.

я коли лягала спати у мене болів живіт. і вночі мені раптом сниться такий сон що наче з мене виходить якийсь сіре з кров’ю в кульках речовина. і тут же уві сні я наче йду в туалет і з мене вже випадивает маленький лисий дитина на той момент він був живий так як він плакав. ну а потім я просто прокинулася.

Вітаю.Мене турбує сьогоднішній сон .Він приснився з 00,30 до 01,15. Я міцно обіймаючи драла на руках свою молодшу дочку маленькою сильно обіймаю і цілу говорю часто їй люблю і на нас велика хвиля нахлинивает кілька разів але ми не падаємо а міцно стоїмо на ногах. До чого це, Я прокинулася вся мокра.

Наснилося, що я вагітна і в мене буде трійня, три хлопчика. Перший народився не життєздатним і лікар мені каже, що швидше за все він помре, Цього хлопчика я тримала в руках, він був дуже маленький і в крові. При цьому я бачу інших жінок, які народжують і зі мною знаходиться мій старший син. Уві сні народився тільки 1 хлопчик і при цьому я залишилася вагітна

приснився дитина як буд-то моєї колишньої дівчини. і я відчуваю що це може бути дитина від мене.
але насправді у неї не було дитини.

я бачила уві сні, що вагітна, що йду на пологи гола і чітко бачу груди, у мене на шкірі з’являються стрії і я питаю у лікарів: це заживе або так і залишиться, потім йду з коляскою по вулиці і всім кажу, що я народила сина, все навколо посміхаються, світить сонце, квіти цвітуть.

мене звуть олександра мою дочку ангелина їй 1,10
моя дитина у біга по пішіходной стежці і різко перебіжала через дорогу і я за неї і мене трохи незбіла велика червона фура і ангелина забігла в магазин і я за неї і там я її по била по жопе

Я перебувала в кімнаті комунальної квартири (не своєю), виймала випрану моє білизна з машинки-автомата, розбирала його і розвішувала на мотузки, що знаходяться в цій кімнаті.Причому знімала чуже білизна (сухе), звільняючи місце на мотузці для свого.Потім бачу на своїх руках дитини-хлопчика (місяців 6 йому), одягненого в блакитну маєчку, памперс і пінетки.Пол дитини явно не бачила, але розуміла чомусь, що це-хлопчик.Потім бачила його йдуть (з заднього ракурсу), але він уже був більше ростом (як би тільки вчився ходити, йшов невпевнено).Сон приснився в ніч на Трійцю, т.е. на 08.06.2014!

народила двійню хлопчика і дівчинку, приймала пологи двоюрідна сестра і я відчула недовіру їй і вона що недоговорює і була в її очах завести вдавала що нормально

Я бачила що народила дитину спочатку був хлопчик, а потім через пару хвилин дівчинка, а третій не знаю хто був був мертвим

мені приснився мій син в лікарні, як ніби він там один лежить і я прийшла його проведовать?сам сон був похмурим, як ніби він чимось сильно хворіє уві сні

наснилося, що я тримаю свою дитину (сина) на плечах і бачу в дзеркалі свою дружину з дівчинкою на плечах з дуже життєрадісним виразом обличчя, а потім з’явилося ще одне відображення дружини, але вже без дівчинки і він була дуже спокійною, навіть смиренної, злегка грусеной

Привіт, уві сні я з чоловіком виявилися в дитячому будинку не знаю як, і чоловік з іншої кімнати привів маленьку дівчинку за руку, на вигляд півроку і вона йшла ніжками взявшись за руку мого чоловіка, і він сказав що ось її візьмемо.

Приснилася дочка я її побачила у вікні вийшла вона почала плакатб і радіти що я еенашла що про неї забули а потім я весь сон намагалася її знайти і врятувати.врятувала.

Я чоловік мені наснилася моя дочка вона каталася на роликах і стукнула я її заспокоював РРН приснився під час днвного сну

Побачила, ніби народжую і так легко без мук народила дівчинку і думаю виявляється я можу народжувати і в пізньому віці .Насправді ми хочемо дитину, мрію про це хоч і мені 50 і маю дітей &# 8230;.Я прокинулася радісна&# 8230;

Мені наснилося, що я беру в свою сім’ю чотирьох маленьких дітей, не зовсім немовлят, але до року.Я взяла, але звідки не пам’ятаю 3 дівчинки, вони були такі гарненькі, а після звідкись взявся хлопчик. Начебто він лежить на столі зовсім голенькі.і я дивлячись на нього відчуваю себе такою щасливою.

ми їхали по трасі за місто&# 8230; і в один проїжджаючи бачимо новонароджених дітей у великій кількості, вони все в крові&# 8230; розмазані по асфальту, вмирають&# 8230; у кого відірвані руки, ноги, голова&# 8230; це було жахливо, а головне ми проїхали навіть не зупинилися допомогти їм&# 8230; Щоб це могло означати?

Prisnilosi chto rodila po ocheredi dvoe detei: devochku i malichika, derjala ih na rukah
Potom srazu prisnilisi moi pokoinie dedushka i babushka

мені наснилося, що я в лікарні перебуваю в піл, за вікном на вулиці темно, сомной в палаті я бачу свою куму з її дитиною (у неї дійсно дівчинка 5 місяців) я тримаю на руках у себе свою дитину, я невижу підлогу, але спеці , що дівчинка.потім я куму не бачу, а бачу цивільного чоловіка, він сидить поруч.я йому кажу видешь правду нам нагадали, що скоро буде дитина

Спочатку бачила чорний дим, що йде з труби у сусідів. Потім бачила свого дорослого сина дитиною. Приблизно 1,5-2 рочки.Він біг з банкою компоту, впав.банку розбилася.Я його швидко підхопила на руки. Від розлився компоту утворилася бруд, але він не забруднився.Однак, трохи порізав склом палець. Була крапля крові.

пріснілcя, що народила дитину дівчинку, у якої були з’єднані ноги, і шкіра була салатового кольору.Ми з нею лежали на ліжку.

Дитина була уві сні моїм (хоча в житті дітей у мене немає) він був маленький, але не грудним, може місяців 5 від роду, він спав у своєму ліжечку, і в цій же кімнаті спав тато цю дитину (в житті у мене з цим людиною є любовні стосунки, але дуже складні, то спілкуємося то немає) і уві сні він спав теж, я вийшла з кімнати, в квартирі були мої родичі, я просила вести себе їх тихо щоб не розбудити дитину і його тата

Дитина лежав на ліжку і я присіла біля дівчинки і стала з ним розмовляти. Дівчинка зраділа побачивши мене і ми з нею розмовляла і запитала я чи любить вона своїх батьків і вона відповіла та й я повторно запитала кого вона любить більше і відповідь була такою тата. А я ще раз запитала а маму не любиш відповіла люблю і маму. Я встала і відійшла в сторону, потім хтось з родичів за нею приїхав і відвезли дівчинку додому.

Мені наснилося що я народила сина і йому було вже на вигляд як 2 роки, я була удівліна і у всіх питала уві сні чому він такий великий і ще я сильно хотіла дівчинку і була спочатку не надто порада, він був таким неслухняним

Я бачила уві сні дівчинку одну з тих хто ходить з моєю донькою в садок у неї були світлі кучеряве волосся, вона як би була у нас в гостях хоча я її бачила лише кілька разів, загалом я уві сні заплітала її і побачила що її вуха були деформовані як би верхня частина вуха зрослася з нижньої і були покриті темними дрібними волосками, так як дівчинка сімпотічная я питаласі заплести її так що б їх не було видно.

бачила то що дитина загубилася я не можу знайти, плакала і ледве знайшла, дитина стояв і плакав на одному місці, він теж шукав мене

Вітаю! Мені приснився сон неначе я тримаю на руках чужу дитину але мені здається що це моя дитина. І раптом з’являється приємний чоловік і цілується сомной. Продуманий сходи і мені потрібно спуститися вниз а з дитина важко і покликом жінку і кажу їй забери дитину. Вона взяла дитину і йде далі. І ще приснився сон продовження це чи ні не зрозуміло але в один ніч. Купили спальний гарнітур красивий і чоловіки складають їх. І начебто 2 спальні кімнати між ними великий відкритий місце як арка одна з них дитяча кімната. Приємний був сон коли прокинулася хороші враження були. До чого все це? Заздалегідь дякую!

Хитав дитину сина на руках, загорнутого в рожеве або біле рушник, ще хтось сказав уві сні що він вагою 4 кг і народився недоношеним

Я заміжня, але у нас поки немає дітей. Мені наснилося, що я тримаю на руках свою дочку, у неї великі сіро-зелені очі, світлі кучерики і вона шалено усміхнена, сміється. У мене просять її дати потримати, я не даю, а малятко сміється і так на мене дивиться, ніби все розуміє&# 8230;

Зд-йте Тетяна.Снився дитина 1-2 роки хлопчик і я щиро радів йому і підкидав його на руках.Поруч була дівчина перша любов в молодості з якою я провів би все життя.Зараз вона заміжня і живе в іншій країні я одружений синові 20 років.З дружиною не клеїться разом не живемо, думаю розійдемося, різні характери.Точно пам’ятаю, сказав їй уві сні, в наступному житті обов’язково будемо разом.

Вітаю. Бачила уві сні свою дитину. Нам зараз 6 місяців, не плазує ще, але намагається сідати і ходить в ходунках. Позавчора наснилося що він почав робити кілька кроків сам без підтримки. Я дуже раділа за нього. Так само в кімнаті були присутні рідні. Сестра з одним і чоловік, начебто все.

Кілька днів з періодичністю в 4-5 днів вже три рази мені сниться дитина, уві сні я відчуваю що це моя дитина і я дуже за нього переживаю, я намагаюся оберегти його сьогодні мені приснилося що ми лежимо на ліжку і він спить поруч а я обіймаю його і сторожу його сон

Зараз я перебуваю в очікуванні дитини. Вчора мені приснився сон, ніби я в тому ж віці що і зараз побачила свого сина який був уже дорослий. Начебто я його до цього моменту взагалі не бачила. Ми з ним обнімалися цілувалися (віталися так) і потім ми з ним пішли гуляти і якась дівчина підійшла і почала з ним розмовляти і він переключився з мене на неї. Я плакала довго, потім далі вже не пам’ятаю.

я не замужем і мені 25 років. а приснилося мені що я народжую, народжую я в воді, пологи проходять без болю (зазвичай я відчуваю біль уві сні). народжую я близнюків, і коли народжую, я знаю що у мене повинні народиться близнюки. після пологів я питаю хто у мене, мені відповідаю що близнюки &# 8212; дівчинки, і я про себе думаю, чому не хлопчик і дівчинка&# 8230; потім бачу що годую їх грудьми, а дівчатка такі красиві, пухкенькі і білі.. до чого це?

prisnilas chto u menya est muj i rebenok malchik.my troem ehali kuda to i vse byli v golubom kombinizone.muzhem byl paren s kotorym ya rabotau i on mne simpatichen. my vse byli takie schastlivye smeyalis

Вітаю! я розлучилася зі своїм хлопцем з його вини, але моєю ініціативою, а сьогодні він мені наснився. Уві сні мій хлопець посміхався і простягав мені на руці зовсім новонародженого (ще в крові) дитини, стать не знаю, але це був мій дитина, а ось як народжувала не бачила. Сон був під ранок, буквально в напівдрімоті

Вітаю! Мені наснилося що я приблизно на 6 місяці&# 8230;.. і нібито дитина кричить в животі, нервує. Лікарі хочуть робити пологи&# 8230;&# 8230; І уві сні я лягаю спати і мені снитися мертвий дитина!

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося що я зі знайомим чоловіком сиджу у нього в машині і розмовляю. Коли він трохи потягнувся вперед, за ним я побачила дитину (хлопчика) місяців Трез-чотирьох. Він був голим, тільки памперс на ньому був, у нього був брудний живіт, мені здалося, що йому холодно і попросила чоловіка дати мені дитину. Але він взяв його і віддав сидить ззаду дружині. Я повернулася до неї (сидячи в машині я думала що нас тільки двоє) і попросила дитини. Вона простягла його мені, дитина звивався і плакав. Передова мені жінка сказала мені бути оккуратно, так як у дитини болить живіт. Я взяла його на руки, погладила животик, дитина успакоілся, я його обняла і як то все посвітлішало і хлопчик опинився рудоволосий, веселим. все, я прокинулася з якоюсь внутрішньою тривогою, щоб значив мій сон? спасибі заздалегідь.

Мені сниться що я лежу в лікарні з сином. (Він немовля, 3 місяці) заходжу в палату до медсестрам і у них в пелюшках лежить теж Малюк. Спочатку він був гарненьким, на вигляд здоровим . Я поклала сина поруч. Ми поговорили з няньками, як раптом я повертаюся і ця дитина лежить на підлозі, кричить і видно, що у нього каліцтва вроджені. Медсестра мені каже &# 8212; Іди, іди геть і на цьому моменті я прокидаюся

Я тримала на руках немовля це був хлопчик я його намагалася нагодувати з пляшки, було навколо багато народу будинок в якому я перебувала мені знаком я там жила з колишнім чоловіком, але люди мені були незнайомі крім кількох

Вітаю!снилося, як ходила в магазин пішки з чиїмось дитиною на руках і швидше за все, по відчуттях, це був маленький піврічна дитина мого родича.а ось якого, сказати не можу&# 8230; пам’ятаю, що цю дитину міцно обіймала і своїм обличчям притискалася до його крихітному глічіку&# 8230; по-моєму це був хлопчик&# 8230;

дуже часто сниться, що народжую дитину!народжую без будь-яких ускладнень, що власне мене і турбує, тому що в реальному житті важко народжувала&# 8230;..

я була вагітна живіт був не великий&# 8230; потім відразу я опиняюся в пологовому будинку народжую я бачила як роблять мені кесерово дитини витягли зашили&# 8230; потім я його не разу не бачила..типо мені сказали ти робила оборт&# 8230;

у мене немає дітей. мені приснився дитина хлопчик він вже такий великий місяців 8. Сімпотічний, такий гарний. я його кочу в колясці і побачила що він без шапки подаю його мамі на руки і надею шапку, і при цьому говорю що за своїм сином я буду дивитися добре і буду стежити за його здоров’ям, я ще ребонку щось біля рота витерать!

я бачила уві сні младелца хлопчика у мене на яву немає дітей я замужем а дітей не можемо придбати
хлопчик був красивий на руках у мене

Я йшла по дорозі, як ніби стежу за колишнім хлопцем, він розмовляє з моєю подругою, а я підслуховую на поле. Він запитує дорогу на річку. А вона показує на озеро. Я вибігаю і тут бачу його друга з дітьми в машині він на мене дивиться і посміхається, а я дивлюся на хлопця колишнього і не можу підійти, ніби він зі своєю дружиною. І тут величезна хвиля річки, на спині у мене дитина хлопчик, ми тонім, повітря не вистачає, потім випливаємо.

Доброго дня, Тетяно!Сон був про нас з хлопцем ми їздили як нібито у нього є інший батько типу короля у нього був замок дуже красивий.Він нам пропонував жити там.Але мій хлопець хотів тільки по гостювати, що мене здивувало в цьому сні ми були з хлопцем одружені і у нас була новонароджена дочка яку він тримав в руках і милувався, хоча в житті він зовсім не обіцяє в майбутньому нічого.Сон був на стільки чітким і яскравим, дуже приємне і тепле відчуття було уві сні.Заздалегідь дякую!

бачила уві сні ніби у директора народилися 4 немовляти, а я віддаю їм свій старий будинок, беру малюка і несу його годувати матері дитини

Бачила уві сні дитини (хлопчика), він бавився, а я забиралася в кімнаті&# 8230; Я у нього запитала:&# 187; -Ти хочеш на вулицю синок?&# 187; він заусміхався, я сказала:&# 187; -Зараз мама забереться в кімнаті, і підемо пограємо!&# 187; І взяла його на руки, він посміхався&# 8230; інше я смутно пам’ятаю&# 8230; саме цю яскраву частину&# 8230; але у мене поки дітей немає!

мені приснився сон що я вагітна і в мене дитина почала з живота витягувати ноги і руки потім з мене злізла шкіра я її віддер до кінця і бачу що живіт ізчес а поруч дитина дорослий року 3-4 а по до мною темно-червона кров, до чому це.

в моєму сні я носила на руках чужова хлопчика, дитини
я всюди носила його і боялася відпускати або віддавати комусь, все було заплутано як в тумані, я Нісон по вулиці і не розуміла чого хочу і шо зі мною відбувається

Мені наснилося, що у мене народилася дитина (в житті у мене троє дітей), почалася війна і я побігла шукати свого середнього сина, а коли повернулася-немовля померло.

Ну це був дитячий садок в квартирі моєї сестри і вона там була вихователем і вона попросила мене подивитися за дітьми і сама вийшла

мені снилося що я вагітна, і дитина лежала не як повинен комочьком в утробі а як ніби обіймав мене з нут що його ніжки можна було відчувати в нижче живота&# 8230; і це на стільки був реальний сон що я поснули в холодному поту

я прийшла до улюбленого з дитиною але не сказати йому про дитину а просто там де він живе там я працювала.в дитячому будинку.його друзі хотіли розповісти про наш зв’язок.але він не дав він захистив нас і повів і наказав друзям захищати і зберігати цю таємницю.він подивився на малюка я не пам’ятаю який був стать дитини.і він дізнався в дитині себе.запитав це що моя дитина?я сказала що так.і він не стримався його прорвали почуття батьківства.він так був щасливий що що у нас є малюк і потім він кудись зібрався їхати сказав це заради вас мої улюблені я так хочу бути з вами.і я зроблю все для цього.прямо як у справжньому житті.але в реальності у нас з ним тільки взаємна симпатія була і не більше і вже не разом з ним.і дітей немає у мене ще поки.але так хорошоо так приємно було від сну цього.

Танечка справа в тому що я дітей своїх бачила уві сні він прям так їв рисову кашу був дуже голодним і коли я його взяла на ручки він був маленьким хоча йому 2, 5 я дуже сумую за ним у мене їх троє вони у бабусі а я в москве грошей треба заробити

мені наснилися мої однокласники і маленький малюк пухкий, який посміхався&# 8230; але що він там робив не пам’ятаю, скоріше не розумію

мені приснився сон ніби молода дівчина дуже світла схожа на сусідку народжує, з початок переймами ходить по кімнаті а потім народжує, ніби ми з дівчатами живемо в гуртожиток, я гладжу пелюшки, пологи приймалися в кімнаті медсестрою&# 8230;

мене переслідувало приведення померлого хлопчика. який називав себе моїм сином. а я уві сні була вагітна, він мене гладив по животу і не хотів, що б народжувався цей дитина, а потім він мене шукав ще з групою таких же дітей років п’яти

здрастуйте, мені приснився дитина з блакитними очима і білим волоссям, гарний такий, Ребок. Пол хлопчик

Я побачив малчіка років 2-3. Він грав радісно. Мій тато питав чия дитина я мій кажу. від кого ? Я не знаю я ще Ниський не спала може від Бога

Привіт, мені з четверга на п’ятницю приснився сон що я народила другу дитину хлопчика, уві сні я дуже порада була цього навіть ім’я пам’ятаю як назвала, коляску бачила а самого малюка немає на мою, що оточують були дуже здивовані цією подією .Другу дитину не планую зовсім хоча і не проти.Що найцікавіше що моїй подрузі наснився теж такий же сон і її син дружить з моїм

Вітаю!Сьогодні уві сні бачила маленького хлопчика, віком приблизно до року.Я тримала його на руках, заколисуючи. вкладала спати.Збиралися в дорогу з ним.Дитина не мій. У самій дітей поки немає.

У третій раз бачу один і той же сон де хто намагається убитий мого сина або поранити його і мене троє дітей але завжди бачу моє другого сина сьогодні я побачила що він дуже худий хворий я всім показують але немає справа не кому навіть батькові і уві сні син показує руку свою я бачу як але великому пальці поріз глибокий але немає рани що це значить ласка допоможіть я дуже переживаю за сина

Я БАЧИЛА ВО СНЕ, ЩО ДИТИНА ПАДАЄ І розбивається, Я НЕ ЗМОГЛА ВРЯТУВАТИ ЙОГО І ВСЕ НА МЕНЕ БУЛИ ДУЖЕ СИЛЬНО злі і скривджених!

Я вагітна уві сні побачила вже народився дитини він був хлопчик очі були схожі на чоловіка зеленню я обіймала його цілувала і була щаслива але в реалності я поки не знаю стать дитини у мене 3 місяці вагітності

Я дівчина 24 роки, у шлюбі не перебуваю, є молодий чоловік. Наснилося що я вагітна, але я це тільки як би відчуваю, але не бачу, приснився плід на начебто на узі, але виглядав він як новонароджений і були в дитині явні подібності рис обличчя з моїм нинішнім молодим чоловіком. снилися якісь ліжка, що я весь час гладжу себе по животу, дуже порада цій вагітності і терміни вже до пологів підходять, кілька разів озвучувалася кількість тижнів&# 8230; але я точно не пам’ятаю яке. коли прокинулася, довго не могла відійти від відчуття що так все і є.

Мені приснився дитина, але що дивне це моя дитина хоча мені 14 років. Я з ним ходила в школу і вона слухала вчителя. А коли писала слова, то писала їх ідеальним почерком (НЕ друкованими літерами, а великими) коли я хотіла подивитися і виправити помилки їх там просто не було. А до речі спочатку вона писала на стіні, а потім в зошиті.

мені приснився немовля на руках не знайомої жінки. він був маленький і у нього було 3 голови. 2 зверху і 1 знизу. і як би вона його не перевертала він все одно опинявся вниз головою і плакав . це були зрощені 2 дитини. (Це були близнюки народжені зрощеними)

Мені наснилася моя дочка (у мене немає дітей взагалі) я зрозуміла що це моя дочка тому, що мені вже снилася вона тільки з кожним сном вона стає старше. Я практично не пам’ятаю сну, за винятком того моменту що на неї хтось напав, я його не побачила, тільки почула її плач&# 8230; на Ручці у неї була кров..І я потім вимовила дивну враз коли тримала, що плаче вона на руках. Я сказала &# 187; Тепер він не заспокоїться поки не знайде її&# 187; і я прокинулася!

Мені наснилося що я бачу як падає з висоти моя дочка, сон був кольоровий, і дуже справжній. Я стояла прям під нею думала що Пома, але вона впала зовсім в іншій стороні, я тільки встигла обернутися і побачила як вона впала і вдарилася головою, крові не було.

Здарвсвуйте. Мені цієї ночі снилася власна весілля, я віде5ла свого нареченого. Я снився весь день весілля, як я до неї готувалася і бачила деяких гостей весілля. Коли я одягла весільну сукню я дивилася сама на себе в дзеркало і одягала фату. Потім я прийшла звідкись мокра і мій наречений запитав, чому я така мокра: &# 171; я в річці викупалася&# 187;. Я боялася що я не висохну до початку весілля. Весь цей день я говорила що давно не була на весіллях і не знаю як вона проводиться. Потім я висохла дуже швидко і взяла на руки свого сина &# 8212; позашлюбного сина від нареченого, якому було приблизно 2 3 роки. Що він мій син і що від мого нареченого я понила зі сну. Моє весілля так і не сотоялась, вже був вечір а я так і була у весільній сукні і чекала коли ми поїдемо розписуватися. І там був Незапрошення гість від якого залежало моє весілля. Мені 18 років. Я незаміжня.

мені прислів що я народила хлопчика, а в квартирі сталася пожежа і дитину врятувати не встигли, потім снилося що чоловік з полиці зачепив і кинув кільце (НЕ обручки), а коли я нагнулася його підняти під ліжком лежали всі мої кільця (які є на самому справі)

Доброго дня, Тетяно! Мені приснився сон два дні тому десь, що колишня колега народила дівчинку, а вона вагітна в даний момент. І начебто я перебуваю у них вдома, її чоловік тримає свою дочу, а колега моя бігає туди сюди не зрозуміло. Я там з якого дива перебуваю? Взагалі якийсь дивний сон. Допоможіть будь ласка зрозуміти значення цього сну. велике спасибі.

мені наснилися два дитини вони обидва були в крові і у одне з них була деформована ніжка але він міг ходити але дуже погано. Уві сні моїм близьким було все одно на дитину і я акуратно взяла його на руки. Атмосфера сну була дуже страхітливою

Я бачила уві сні маленьку дівчинку нібито я її народила без чоловіка і вона розмовляла але не зі мною а з моїми рідними ще бачила її батька який не захотів підійти і подивитися на доньку на ній було Червона Шапочка але вона чомусь було дуже брудна і я її зняла з неї

Я зі своєю дочкою на руках (їй 6 років), але уві сні вона маленького розміру, кудись-їмо поїздом і на вокзалі мене грабують, коли я біжу в громадський туалет. Коли я заходжу в нього я бачу сідниці людини. який повністю в унітазі (як буд-то провалився).

Доброго вам дня! два місяці тому мені наснилося що у мене народилася дитина від мого хлопця але я з незрозумілих причин їх кинула і дитини виховував його батько. через місяць сниться ця дитина тільки він вже постарше (лет5) снилося нібито я зав’язую йому шнурки. через місяць (вчора) приснився той же хлопчик тільки він знову немовля, уві сні я з ним няньчила і дуже любила його

сон сьогодні як я купую дитини мені дають колиска в ній близнючки дівчинки кажуть вибирай одну довелося розлучити немовлят

зустріла питущого чоловіка з коляскою в якій лежав немовля з розбитою головою він був живий худенький такий і блідий я взяла коляску і побігла шукати лікарню а чоловік пішов з іншим мужиком і сон перервався

Вітаю. Мені наснилося, що ми в гостях у моїх батьків, синові моєму 1,5 рочки він гуляв поряд з нами, а потім я бачу як він підходить до підвалу, але я нічого не роблю, бачу як його ніжка вже над ямою, я почала кричати і тут він падає туди. Я кричу у мене істерика, мама мене заспокоює, тато спустився в підвал, я на четвереньках повзу до підвалу, дивлюся вниз і бачу мого малюка у тата на руках у нього вся голова в крові і тато каже що він помер. Я відразу ж прокинулася і всю ніч проридала.

Вітаю. мені наснилося що я і мій чоловік у нас в спальні вдень вирішили зайнятися сексом, наш син спав у своєму ліжечку. у нас була пристрасть. ми цілувалися. потім я лягла на свого чоловіка і почала совати його член в себе. коли я подивилася куди пхати, я у бачила як у мене з піхви стирчить ніжка немовляти, вона була чиста, без крові. я уві сні подумала що мені здалася. я навіть засунула член в піхви і у нас почався статевий акт, я ще раз подивилася і побачила що ніжка дійсно стирчить, хоча уві сні я не була вагітною. я злякалася лягла і кажу чоловікові що мені треба народити його і почала тужиться . потім я прокинулася. у мене навіть живіт захворів як при місячних. сон був кольоровим, як ніби в реальності.

Був сонячний день, я була на вулиці чекала свого хлопця, він приїхав вийшов з машини, обхопив рукою мене за талію і сказав: пішли робити твоїх батьків бабусею і дідусем&# 8230; підкажіть будь ласка&# 8230; до чого цей сон був??

Мені наснилося СЛАДЕНЕЦ ХЛОПЧИК, ЙОГО ЗАЛИШИЛИ ПІД ДВЕРИМА І Я ЙОГО ВЗЯЛА ДО СЕБЕ. ЧЕРЕЗ ДЕЯКЕ ЧАС МЕНЕ МАЛЮК НАЗВАВ МАМА

Мені приснився мій чоловік, який грає з дочкою, нашою донькою, у нас на жаль немає дітей, вони були такі радісні))) У мене напевно вже зовсім з головою погано через те, що діти не мають

Приснився що я займався коханням зі своєю дівчиною і народилася дитина начебто дівчинка точно не пам’ятаю.І я був дуже радий що на світ з’явилося маленьке диво.

я народила сина недоношеним у нього голова був великим і мова довгий годувала його грудьми але коли він посміхнувся мені він був дуже красивим схожий на мою хлопець, і я його втратив він все рівно він знайшов мене на своєму дню народження він пригощав мене з тортом я відчув смак торта і відчуваю запаху дитини він каже-мама я люблю тебе, я назад втратив його, коли підмітала на вулиці один хлопчик танцює дуже талановитий його показує на тв він відомим був і його звали Ерік або Едік що то таке підійшов до мене і каже мама етоже я твій син я плакала і дуже хотіла обійняти його але все рівно він зник. я не можу його знайти і дуже довго чекав своєї дитини я так люблю його але не можу знайти, я ніколи не була матір’ю після цього сну у мене прокинулася материнське почуття, коли прокинулася дуже сильно плакала і до сих пір думаю про цю сні що скажете допоможіть??

Уві сні мій 3х тижневий дитина вказав мені на двері, якої немає в спальні, і запитав &# 171; Це що?&# 187;. Потім не промовив ні слова! В такому форматі мені снилися тільки віщі, що попереджають сни&# 8230;.а цей не можу зрозуміти. Дуже прошу Вас допомогти!

Привіт, я бачила уві сні немовляти, хлопчика, свого ворога. Але відчуття, ніби дитина призначався тільки для мене

Вітаю. мені наснилася моя дочка, їй 11 років. ніби вона пішла гуляти з подругою і її довго не було.коли вже було пізно, я не витримала і побігла її шукати. і тільки я пройшла кілька кроків по дорозі, як тут вона біжить мені назустріч а подруга йде спокійно ззаду. мене здивувало те, що моя дочка брудна особливо обличчя, і в одній майці і трусиках.біля мене вона навіть не зупинилася, пробігла повз. я її наздогнала, взяла за плечі, стала розпитувати, але вона мовчить і тільки закриває очі, ніби засинає&# 8230; поясніть, будь ласка цей сон. я місця собі не знаходжу.заздалегідь дякую.

Мені наснилося ніби у мене 3 сина один років 16 другий року 4-5 а третій ще не народився я вагітна і ось ось мені вже народжувати .Я народила хлопчика і акушерка мені сказала що він важить 9 кг .Потім мене біля рід будинку зустрічають моя бабуся і тітка бо батьків у мене немає і ми їдемо на машині хоч у нас машини немає .Ось і все що я пам’ятаю .

Мені наснилося, що я народила дитину, а потім він помер, але як народжувала, не бачила, і як помирав теж, просто знала і все, але образ його був, він був в зелененьких костюмчику, більше нічого, коли я дивилася на інших дітей.як вони грають, я уявила, що та дитина зараз міг би з ними повзати і розплакалася..

Я вагітна, малий термін і мені наснилися пологи і чужі і мої я бачила дітей але моя дитина наче народився хворим і я звинувачувала узі що вони погано зробили я так кричала уві сні на це і не хотіла цієї дитини, після прокинулася від сильного серцебиття

Добрий день моєму синові зараз 20 років мені часто сниться мій маленький син уві сні я з ним граю іноді сниться його покійний дідусь мій батько що він з ним грає сни завжди добрі з минулого бачу як виховували його я трохи стурбована цими снами буду вдячна за відповідь

Практично сам сон я не пам’ятаю.Тільки один момент, що я йду разом зі своєю сім’єю, а на руках у мене малюк і дуже важкий. Я аж фізично відчула його не легкий вага уві сні.

я купала дитинку він сміявся я загорнула його після купання в сорочку чоловіка і уві сні іспитивалf щастя і прокинулася в гарному настрої але він не був схожий не на мене не на чоловіка

Мені снився маленький дитина, по відчуттях мені здавалося, що це моя дитина, хлопчик. Хоч особливо не було видно за статевими приладдя. Я везла його кудись на машині, я була за кермом. Особливо квітів якихось яскравих уві сні не було. Потім я йому почала міняти пелюшки і мене мало не вирвало, був неприємний запах і я прокинулася. Емоції я відчувала тільки теплі, нічого не турбувало.

Мені снилися два дитячих інкубатора в найбільшій будівлі з високими стелями. Було схоже на якийсь сектний об’єкт. В інкубаторах Було дві дівчинки. одна &# 8212; моя дочка, друга &# 8212; дочка дівчата, на ім’я Ліза (знаю, що у неї вже є діти, я заміжня, але дітей ще не плануємо). Примітним було те, що мене хтелось назвати Єлизавета, але передумали, так як в один зі мною день на кілька годин в тому ж пологовому залі народилася дівчинка, яку назвали також. Уві сні я знала, що моя дочка народилася 3-го вересня, якраз в ніч з третьго на четверте вересня мені снився цей сон. Поруч був гуховатий дідусь другої дівчинки, і він сказав, що вона народилася 1-го вересня.
Р.S. На передодні я дивилася фантастичний фільм, в якому екранізувалася проблема тотального безпліддя на планеті.

Вітаю! мені наснилося, що у моєї колеги по роботі, яка вже дуже довго не може завагітніти, є дитина, дівчинка років 2. Я чітко бачила, як вони з чоловіком вантажать коляску в машину, а вона тримає дитину на руках. дівчинку ні з ким залишати і тому вона бере її з собою на роботу. Потім пам’ятаю погано, але потім я з цією дівчинкою как-будто сиджу, і гуляю з нею за руку по селу. там нас з нею раптово оточують байкери на великих потужних мотоциклах і їдять колами навколо нас, здіймаючи хмари пилу, ми стоїмо на узбіччі дороги. Дівчинка абсолютно спокійна, що не налякана, взагалі ніяк не реагує, а я відчуваю сильну тривогу, і на цьому сон обривається.

Бачила свою дитину (хлопчика) але дорослим подростом хоча дітей у мене немає .хлопчик уві сні був якимось вундеркіндом який швидко виріс і подорослішав

Я бачу дитину, дівчинку.Вона виходить з за шафи, проходить по кімнаті і йде на балкон. Років 10, висока худа, одягнена в сіру непоказну одяг. Іноді сидить по серед кімнати і грає з кошенятами. потім йде.

Няньчила чуже немовля, дівчинку. Не було ні тривог, ні труднощів. Дуже спокійна дитина. Було легко з нею. Підсвідомо відчувала, що це дитина моєї суперниці. Вона його ніби як мені віддала. Сон приснився з суботи на неділю. Я його запам’ятала, хоча вже давно не можу запам’ятати сни.

мені приснився маленький дитина, я тримала його на руках!він був такий гарненький і пухкенький!ми з ним танцювали під дуже приємну пісню

Бачила уві сні маленького милого дитини солодко сплячого біля багаття, буд то б все відбувалося в лісі. Я побачила цю дитину, щоб уберегти його від вогню, який до нього пробирався, вирішила не будя перенести його в інше місце. Я підійшла до дитини, взяла його в руки, він так солодко спав, як грудочку, подивився на мене мило крізь сон, і далі перекинувся спати. І у мене продзвенів будильник (((

Вітаю! Мене звуть Вікторія, мені 23, заміжня, є дитина 2,5 місяця. Сьогодні вночі мені приснилося, ніби я купаю свого синочка разом з чоловіком (але чоловіка не бачу, а лише чую і знаю, що він поруч) і малюк лежачи у ванні починає какати і такими яскравими жовтими какашечкамі, а я стою сміюся, піднімають його і вони плавають у нього за спиною, а я чомусь радію, Підкажіть, будь ласка, що це означає? спасибі.

Напередодні сну, я спілкувалася з сусідкою і її малятком-дочкою (1,7 міс), вночі сниться, що я її тримаю на руках і раптом, через деякий час, я її втратила, вона зникла, я її шукати, але &# 8230;..хтось сказав, що типу малятко вкрали&# 8230; я її так і не знайшла

Уві сні я бачив свою дружину, ми перебували на вулиці, потім сілось яблучне дерево з красивими плодами яблук, я зірвав красівийй плід і дав його дружині. вона його спробувала, потім не пам’ятаю. пам’ятаю як почалися пологи у дружини, вона народила дівчинку без допомоги лікарів, я чітко пам’ятаю на вигляд немовляти. Потім я задавав питання дружині як назвемо дочку. сам в голові перебирав імена. на тому і прокинувся.

я дуже довго не можу завагітніти. і тут мені наснилася як я в пологовому будинку, потім раділа дитини хлопчика і назвала його яролав як хотіла назвати його. я тримала його на руках він не плакав, але я відчула що це ребнок, він дуже схожий на мого чоловіка. що це означає?

Мені наснилося що я сиділа в батьківському домі (хоча з батьками ми посварилися і не спілкуємося взагалі) і тут дзвінок у двері і приносить знайома мені дівчинка моєї дитини (я зараз дійсно вагітна) але уві сні я не пам’ятаю ні як народжувала не чого але дитину забираю, це виявляється дівчинка.Але коли я її беру я ледве стримую її на руках я з нею мало не падаю але в кінці кінців заношу в будинок

Часто сниться як ні можу знайти свою дитину, він ніби йде в школу і його немає довго, починаю його шукати, дзвонити, трубку ні бере&# 8230; бігаю біля школи а потім прокидаюся.страшно.Один і той же сон практично протягом нескольки років. Якщо ваші послуги платні, скористатися ними я ні зможу.Вибачте.

Мені наснилося НІБИ Я ВИЙШЛА НА ДОМУ І там лежало МАЛЕНЬКИЙ ГРУДНІЧЁК А БІЛЯ НЬОГО Свідоцтво про НАРОДЖЕННЯ ТІЛЬКИ ТАМ НЕ були вписані БАТЬКИ Я ЙОГО ЗАБРАЛА В ДІМ ПОТІМ ПІШЛА КУПУВАТИ ЙОМУ РЕЧІ І прокинувся

я в пологовому будинку вагітна, але не могла народити дитину у мене матка че то нето, але бачила дитина хлопчика.Лікар сказала це твій син.я його пещу і ніжно дивлюся на нього

Мені приснився моя дитина і мого колишнього хлопця, з яким ми розлучилися вчора. Він був немовля, і коли я несла їжу хлопцю, побачила як він спить з малюком&# 8230; Потім ми обговорювали, що треба ліжечко і коляску. Але сон був в подробицях, яскравий, чіткий.

як нібито я була на маленькому терміні вагітності, але живіт видно було, і як ніби-то дитина не правильно лежав в утробі і мені сказали робити кесарів..але потім я бачу немовляти у себе на руках..і я так все це відчувала і переживала..до чого б це??

я грала з немовлям (дівчинка приблизно 6міс). я включала музику а вона посміхалася (так цікаво і смішно посміхалася). намагалася сфотографувати її посмішку і ніяк не виходило. потім вона описів мені на руки&# 8230; а коли я підняла виявилося що вона ще й обкакалась.я віднесла її в ванну помитися. прийшла її мама і помила.потім я сиділа одна і сумувала за малятку.і коли мама принесла її чисту я дуже зраділа що вона поруч

я бачила як буто у мене було дитина і я радів що у мене є дитина і ми були щаслива дитина мене називали мамою

Мені наснилося, що я приїжджаю в красиву село. Небо похмуре, але золота пшениця дає теплі відтінки сну. Це село – місце, куди люди приїжджають відпочивати прямо великими групами і сім’ями. Місця для наметів перебувають прямо серед пшениці і трави, в залежності від зони. Ми приїжджаємо з моїм хлопцем і шукаємо відведений організаторами наші місця. Йдемо по асфальтовій дорозі, зліва і справа поля. Навколо люди з дітьми. Все позитивно не дивлячись на погоду. Уже зібравшись розташуватися на місці, відведеному для нас, я помічаю що через 3 метри готичні пам’ятники, як маленькі обеліски, без ангелів та інших прикрас. Я розумію що це залишки покинутого кладовища. Ми вирішили поки не зупинятися на цьому місці і повернулися на асфальтову дорогу. Потім до мене підбігає маленька зовсім дівчинка і я беру її на руки і граю з нею. Можливо цей сон – суміш вражень. Весілля недавно у друзів була з тематикою пшениці, були маленькі діти. А ось образ кладовища зачастили в моїх снах. При цьому я не відчуваю страху або містичної хвилі в серце. Навпаки – в душі як то мирно.

у мене була дитина він був дуже маленький я його купав в душі він потім ригав і про какао я його купував і все! був сон кольоровий, але я був не злий я з любов’ю до нього =))))

Наснилося МОЯ ДОЧКА САМОСТІЙНО ПОЧАТКУ ХОДИТИ, в реальності боїться і без руки дорослого не йде, плаче, дитині 11 місяців.

Приснився чужий хлопчик місяців 6, за яким нас попросили доглянути тиждень, поки батьки вирішують якісь свої проблеми. Ми за цей час до нього так прив’язалися, що не хотіли з ним раставаться.

уві сні я збиралася з родиною в дорогу, збирала багато речей. а коли сіли в автобус, схаменулася що забули дитину, всі поїхали а я повернулася за дитиною.

мені приснився сон що я з сім’єю перебуваю в аквапарку, добре бачу молодшого сина купається в басейні і добре пірнає в воду. потім через деякий час ми збираємося додому і я забуваю там свою дорожню сумку і ключі від будинку. по дорозі додому я згадую що я залишила сумку і повертаюся за нею в аквапарк. заходжу в кімнату і бачу на стіні сотню ключів і не можу знайти свої.беру чужі і вішаю їх на місці.

мені наснилося сон, де поруч зі мною маленький хлопчик, року 1,5-2 напевно. він такий радісний, повненький, гарний такий, лежить поруч зі мною і базікає, я мовчу, слухаю його. А він задоволений такою, щасливий, розмовляли довго. Тільки я не знаю чий він дитина. Сама Я не заміжня, і дітей немає.

Мені приснився дитина, абсолютно не знайомий мені раніше я питала його як давно він їв і везла його на машині в невідомому напрямку &# 8230;

Мені наснилося, що я народила доньку.І вона така гарненька біла, я раділа, а потім я розгорнула її, а у неї полножкі нету.Мені стало страшно, ія подумала, що треба віддати її в дитбудинок.Далі не пам’ятаю

Мені наснилося що моя сестра народила дитину а я його взяла собі і в думках у мене що сестра ще маленька, я його сама буду ростити.

Сон почався з того що я втратила свідомість, прокинулася а у мене на руках син з красивими великими синіми глазаі від коханої людини, хоча в реальності ми з ним у сварці і вже довгий час не спілкуємося

мені наснилася що я тримаю 2 місячної дитини на руках і це була дівчинка.а до цього мені не скільки разів снилася що я вагітна

Привіт мене звуть Галина мені 20 років . я уві сні бачила сон неначе у мене була грудна дівчинка. при тому як на яву у мене немає дітей. і я з мамою не могла вибрати ім’я своєї дочки уві сні.

мені приснився мій новонароджена дитина (дівчинка). Красива, усміхнена. Я годувала її грудьми. Ми разом з чоловіком і сином розглядали її, жартували.

Наснилося, що я була вдома, збиралася на роботу, мій син грався, що щось жував смачне. Потім я вийшла з квартири, з якої то, нова, не нам де зараз живемо, і син вибіг за мною на сходову клітку, і там не було купуючи &# 8212; захисту і мій син ступив туди, і я зрозуміла, що він впав, глянула вниз і побачила тільки ніжки, я розуміла, що це він.я прокинулася в жаху. З почуттям тривоги. Сон приснився з п’ятниці на суботу з 3 на 4 жовтня. Підкажіть, будь ласка, що це означає. Потім, через я заснула і мені сниться сон, що я бачу як сидить на лавочці моя тітка вагітна, хоча вона вже немолода і поруч сидить моя двоюрідна сестра, яка зараз вагітна, але сидить без живота. Коротше, у мене ніч кошмарів. Підкажіть, я вас прошу, що це означає. Заздалегідь дякую Вам.

мені приснився колишній коханий чоловік, і дитина (дівчинка 2-3 років) ми разом були щасливі і він мені сказав що б я з нею подружилася

Доброго дня! Наснилося мені те, що я стою на височини і спостерігаю за сумували підлітком, якого оточують люди, причому в порожньому просторі, потім коли я його покликав і сказав &# 171; не плач&# 187;, все люди обернулися і почали дивитися на нього (одночасно і синхронно), на що підліток витер сльози, посміхнувся і почав махати мені рукою!! Підліток мені не знайомий!

Я бачила свою дитину уві сні струму народженого, залишала його одного на добу струму приходила годувати, все це робила від страху щоб ніхто не дізнався про це. Що це могло значить?

звідки то у мене з’явилася коляска з сплячою дитиною, потім дитина незручно лежав, мені захотілося укласти його зручніше він прокинувся&# 8230;.. це виявилася дівчинка&# 8230;. красива&# 8230;.. в одному вусі багато сережок. На вулиці було не дуже тепло, але дитина була одягнена легко и я знала їй не холодно&# 8230;.. Мене цікавило хто батьки. До колясці підійшов молодий чоловік я запитала, ви батько . Він відповів: так. я сказала що дитину треба одягнути, хотіла принести з дому одяг, але запитала може у нього є &# 8230;. Взяла дитину на руки і пішла додому . По дорозі зустріла свою кохану людину, він взяв у мене дитину и сказав: повір, я впевнений в собі&# 8230;.. какой то чоловік відвернув його увагу, я взяла дитину і пішла . Далі не пам’ятаю

Вітаю! Мені вже вдруге сниться, що я народила дитину і забуваю його погодувати. Сьогодні мені снилося що народила хлопчика і залишила його в пологовому будинку, і знову ж забула погодувати, але знала що повернуся за ним і тут же народила другого і про нього забула. згадую через пару годин і лину стрімголов за своїми дітьми

наснилося що моя дитина засинає на ходу. трохи відвернуся &# 8212; він вже спить на землі.я його буджу, піднімаю, а він знову засинає

Я бачила однорічного-Полуторогодовалий дитини, загорнутого в ковдрочку. Мені принесли його і дали в руки. Це була дівчинка, вона спала. Потім прокинулася і я з нею няньчити. Я її міцно притискала до грудей і називала своєю. Ревно притискала, і оточуючим твердила, що вона моя дочка. Дівчинка була красивою і спокійною.

я зі своїм хлопцем поїхала подорожувати, ми опинилися в полі, і на руках я тримала маленьку дівчинку в рожевому костюмчику, потім я віддала йому дитину що б він не впав

двоє дітей хлопчик і дівчинка дуже маленькі місяці так з 2-4. сплячі на сусідніх ліжках, дівчинка з дорослим чоловіком, а хлопчик зі мною.

Бачила як ніби відразу після весілля у мене народилася дитина, до чого за дуже короткий термін, я тримала його на руках

Вітаю.прісних що я зі злістю кидала кирпичь на свого цивільного чоловіка .а потрапила в голову своєї дитини і у нього пішла кров

Вийшла заміж 3 місяці тому.еше не вагітна.але бачила сон як бутдо у мене дитина маленькии новорождениц&# 8230; і я його давала свекруха потримати . Уві сні я була вдома

Приснився дивний сон. Я в якійсь лікарні, лікарі. З’ясовую свій аналіз крові. Причому наяву у мене хворий зуб за який я дуже переживаю. Вобщем чомусь кров для аналізу уві сні брали саме з зуба! Вобщем приходить медсестра і каже що мій результат аналізу передбачає хронічну онкологію. Рака я і в житті завжди боюся&# 8230; просто тому що курю і знаю що шкідливо)) Вобщем уві сні ця медсестра посилає мене кудись для точного підтвердження аналізів. Я йду по вулиці туди. Поруч зі мною якісь люди на кшталт мої нові друзі з лікарні з ними хлопець. Він зізнається мені в коханні а я говорю пізно я умераю від раку. Причому настрій уві сні чомусь обнадійливо веселе. Потім у мене в руках опиняється лежача коляска в ній чужа дитина. Він плаче мокрий і холодний. По дорозі зустрічаємо вулицю повністю заповнену кішками і їх кошенятами. Причому кішки нереального кольору навіть яскраво рожеву з ораньжевого смужками бачила. Так йшла везла коляску розчарована в собі. Розтроєння що мені зізналися в любові а я закінчена&# 8230; Дивний сон. Що небудь можна сказати про нього?

мені дуже снитися погано мій 1.5месячний дитина то він хворий повний рот землі а в ніч на понеділок бабусі приснився що моя дитина лежить в труні мертвий

маленька дівчинка дивиться на мене щось говорить. потім поруч з нею з’являється людина в чорному балахоні. вона притискається до нього, а він в свою чергу ховає її під свій балахон. потім він повертається до мене і під капюшоном я бачу череп.

ми десь були я навіть не знаю де! і там ми за ким то ганялися хотіли нас вбити! а ми намагалися вбити їх ну і начебто ми всіх убили листопада завжди боялася що у мене заберуть і вб’ють дитини який був уві сні! у цієї дитини були великі карі очі і темне волосся і коли я брала його на руки він весь час сміявся! коли ми були вже вдома ми пішли в магазин не знаю навіщо! ну і значить зайшли ми з братом дваюродним і потім зайшли мої старі друзі нажаль ми з ними залишилися ворогами і один з них навипендрівался на мого брата і ми пішли!потім я побігла до двору і хотіла показати мою дитину але вони вже пішли і я зграя зі своєю подругою біля двору і з дитиною а дитина мені посміхався і я йому посміхалася!ось і все але у мене немає дітей мені всього 13

Вітаю!Мене звуть Анатолій, у вівторок мені приснився сон, як з території кладовища виходь маленький хлопчик, йде до мене, я беру його за руку і ми кудись ідемо, а рука у нього холодна, сниться ніби він помер, а ми йдемо з ним і я захищаю його від живих людей.А в кінці я його захищаю, і обіймаю, і він виявився теплим.Скажіть, будь ласка, до чого це?

перебуваю в чужому приміщенні ніби як на квартирі багато людей все жіночого роду молодиее але все як в тумані осіб не бачу .відбувається якась зустріч чи уявлення. раптом беру гарненьку вбрану дівчинку на руки сідаю і бачу що вона починає сильно плакати я сильно засмучений початку заспокоювати щось обіцяти дівчинка швидко заспокоюється і починає сміятися. у мене на душі відразу полегшення радість

Мені приснився маленький немовля. Його тримав на руках мій коханий чоловік. Я в розлученні маю двох дочок. З цією людиною стосунки складні, т.до. він в невизначеності бути зі мною або повернутися до колишньої дружини.

Приснився син про існування якого я не знав, на вигляд йому було років 5-6.Ми з ним хотіли піти в театр.була зима.

Мені приснився мій 7-річний син. Якийсь чоловік, незнайомий, підняв його високо над головою і хотів скинути з мосту в річку. Я злякалася, простягнула руки, щоб вихопити сина і сон обірвався. Вранці син мені сказав, що йому приснився сон як мене (його маму) заарештовує поліція. Сни нам приснилися з суботи на неділю в одну ніч.

сниться син помер йому било23 року сниться завжди маленький то за ручку йдемо то спати укладаю то він хоче до нас

скажіть будь ласка що означає якщо ось бачиш дитину у вікно і говориш з нею але варто зайти в будинок її ніде немає що значить я не можу зрозуміти я сала бояться цього сну

Вітаю. Я вранці вам написала свій сон про новонароджених дітей яких я знайшла. Ви мені ще не відповіли

привіт Мені приснився сон що буто мої мленькі 7 місячний син зробив свої перший крок прибігаєм до мене з улибкоі

Вітаю! мені вчора приснився сон, що переді мною торт білий гарний з красивими фруктами. Я його початку їсти ложкою з середини. Якимось чином перед очима залишилася половина торта і на розрізі побачила малюнок. Точніше мені його початку ні звідки не візьмись показувати співробітниця (вона вагітна), зображена була жіноча матка і яєчники, на малюнку вона показувала як відбувається запліднення, після на цьому ж зрізі побачили новонародженого в ліжечку. Я вважаю, що це може бути надумано, т.до. у мене зараз затримка місячних. спасибі!

снитися мені, что я життя без маленькій донечці обстригають хвостик, щоб волоссячко в очі не лізло, хоча знаю, что стрігті ее нельзя.
донечці 8 місяців

Наснилося що збила на машині хлопчика років 6-7 на пішохода, але дитина практично не постраждав, я повела його до лікаря, лікар теж заспокоїв, що з дитиною все добре.

я мій однорічний син сіли до кого то в авто, почалася стрілянина в наше авто, дитина сиділа на руках, загорнутий в покривало, я пригнула голову від куль, стрілянина закінчилася, ми з авто отьехалі далі, я заглядаю на сина під ковдру, а його застрелили ((((прямо в головку ((

кілька немовлят в комбінезонах. переставляю руками. і вибираю одного немовляти. я йому дуже порада. він посміхається. дуже гарненький. все над ним розчулюють

велика тінь превралілась в дитини, який приніс послання що все поростет м’ятою о 4 годині /
[email&# 160; protected]

Вітаю. у мене тільки 5 місяців вагітності. А сьогодні наснилося що у мене почалася сильна кровотеча і дитина народилася, как-будто просто випав з мене разом з кров’ю. Це сталося вдома. Я була сильно налякана, що він помре а я не встигну його в лікарню відвезти. Він був зовсім крихітний, але живий і виглядав, як доношена, я погодувала його грудьми. У паніці бігала і збирала речі для лікарні і прокинулася&# 8230;.

Вітаю! мені наснилося що ми з подругою потрапили в розплідник, де розводять кошенят і щенят. їх було дуже багато і вони були милі і пухнасті. так само в цьому розпліднику було кілька діточок, як я зрозуміла для усиновлення. я взяла одного з них на руки і стала укладати спати. він заснув і я переклала його на ліжко

тримаю дитини на руках (не свого), дитина випадає з рук, а у мене немає сил його утримати. Хапаю то за ручку, то за ножку- марно, мучуся від безсилля і через біль, заподіяного немовляті. Такі сни сняться мені дуже часто.

Добрий день, вчора мені приснився сон про те, що моя дочка, якій зараз вже 16 померла, коли їй було близько 6-7 рочків

Це був мій дитина, недавно народився (але в реальному житті у мене немає дітей), він був занадто розумний для свого віку, говорив як дорослий

Мені наснилося &# 8212; що я сиджу вдома з рідними. Тут бачимо за вікном якась страйк, багато людей і вдарили якусь бабусю. Ми з братом вийшли заступиться. Вийшли ну і не чого не зробили. Тут опинився я вдома заходжу в кімнату а там убита маленька дівчинка мені вона не знайома. Я почав плакати і Бутт я знав хто її вбив щось сказав ну чому (&# 8230;&# 8230;.) Не пам’ятаю що. І все прокинувся.

До чого це может бути?

чоловік завагітнівши тиждень потім народив, без зусиль, великої дитини недоношеної, який через деякий час стає генієм

Снилося НЕ ЗНАЙОМИЙ ДИТИНА радісним і щасливим І Я радів НАМ БУЛО ДУЖЕ ДОБРЕ

бачила уві сні новонародженої дитини якого кинули батьки, весь сон намагалася взяти дитину до себе і в руках тримала нагодувала чому не пам’ятаю але він був ситий так і прокинулася

сиджу я в туалеті з мене виходить дитина схоже на викидень. Спочатку був мертвий. А коли я його дістала він живий. Я його обняла.

Другий раз вже снилося що гине сестра чоловіка зі своїм чоловіком і їх двох дітей віддають нам, хоча друга дитина ще не народився насправді.

Мені снився дитина якого я народила уві сні, самі пологи не снилися, снився дитина хлопчик, назвала його Артем уві сні йому було близько рочки, малюк був красивий, спочатку я його вчила ходити, водила за ручки капотом везла в колясці і у нас зламалося колесо , але потім я зробила і все було добре.

Взагалі в житті зустрічаюся недавно з хлопцем. Мені сниться, що я зустріла знайому, у неї виявився дитина від моегот молодої людини і вона попереджала мене, що він також кине мене з дитиною. Потім сон як то переплелася і я вже стою на балконі багатоповерхового будинку (не пам’ятаю точно з ким, але з дівчиною). Я привертала увагу людей з вулиці

Привіт)) бачив я дитини він наш))) мама народила)) красивий і розумний)) я навіть знаю як його звати)) вообщем він лежав я поцілував його і ніби він прокинувся&# 8230; густо лежали батьки і дитина поповз до мами і почала шукати груди і знайшов)) воот далі не пам’ятаю)) чекаю вашої відповіді))) дуже дякую!

2 місяці тому помер мій син 16 років.часто сниться маленьким рочки 3 або 4 йому.просто сниться нічого не просить .гуляємо з ним або як ніби у кого то в гостях де багато народу на зразок знайомі все але насправді я їх не знаю.після того як прокинусь не страшно хочеться зрозуміти до чого такі сни може що то треба зробити?

мені наснилося як мого чоловіка б’ють а потім як на мою дитину лежачого в кравате падає какойто мужик і прідавлевает моєї дитини потім приежайте швидка і каже що моя дитина на межі життя і смерті але Ськарі всього що через пару днів моя дитина помре до чого цей сон

у мене приснився хвора дитина років 5 я недавно втратила плід в 6 ти місяців до роду але дитина була мертвою не побачивши білий світ як можна зрозуміти до чого приснився хвора дитина

Привіт мені приснилося що, я народили дитину сама, мені ніхто не встиг допомогти, я лежала на ліжку і дитина впала на підлогу, що потім з ним було не пам’ятаю. Снився начебто хлопчик, а ще недавно снилося що народила дівчинку, хоча в реальності вже маю і сина і дочку. Дуже чекаю відповіді, спасибі.

мені приснився немовля хлопчик, я з ним сиділа в черзі, в поліклініці, через стінку працювала пилорама, було дуже шумно, горів сильно вогнище

Снилася дуже красива маленька дівчинка, дуже схожа на ляльку. Вона була замкнена в клітку, розмір був точно підібраний під її зростання, вона весь час стояла, прути клітки були білими.

Мені наснилася дівчинка 4-х місяців десь, я тримала її на руках і вона була товстою. Багато сайтів переглянула не можу знайти тлумачення: (Заранее спасибо.

Здрастуй, при снився такий сон неначе бабуся переходила рейки з маленьким хлопчиком, вона була в віці, і тут в вигулькнув трамвай, бабуся встигла і дитина потрапляє під рейки і під трамвай потрапляє його рука, було багато крові, була швидка, були родичі мої і все плакали

Вітаю. Мені наснилося, що я їду у відпустку, начебто навіть в іншу країну. Потім опиняюся живе в якомусь місті з новими сусідами, які чомусь ополчилися на мене. Мене від них веде якийсь залицяльник, ми опиняємося в сільському будинку, де зайняті всі кімнати, причому як нормальними людьми (кілька жінок, які виїхали відпочивати в екологічно чистий район), так і в окремій кімнаті якимись розбещеними наркоманами.І тут я у кого-то відбираю своє немовля, якого я нібито комусь дала на час потримати.він в декількох яскравих, різнокольорових, кричущих майках, на голові кілька одягнених один на одного масок звірів, я все це знімаю, маски зриваю, одну за одною і починаю пошуки, як би його помити і в що одягнути, т.до. у нього ще весь животик розмальований якимись фарбами. Тиняюся з кімнати в кімнату, всюди все зайнято, тільки знайшла раковину з краном в кімнаті у наркоманів. А вони тягнуть до мене свої руки, хочуть перешкодити. У підсумку я його відмила, але звернути нема в що. А він веселенький, грається зі мною, не плаче і почуттями, що тільки бути поруч зі мною, на моєму плечі йому тільки і треба. Тут приїжджає сестра з якимось залицяльником і його сином-підлітком, який якийсь скорчений, я прошу її відвезти мене в місто, додому, а вона якась незадоволена, але погоджується. І все-таки я скаржуся на неї мамі, хоча з думок у мене &# 8212; у що ж я його буду одягати, т.до. я не пам’ятаю, як його народжувала і знаю, що вдома у мене немає для нього ніякого одягу. Вирішила поки закутати в махрову простирадло і потім думати, де взяти одяг.Підкажіть, будь ласка, в чому тут справа, я прокинулася в 1-30 ночі і тепер не можу заснути, дуже багато всякої інформації, я схвильована, хоча сплю завжди всю ніч міцно і сни свої не пам’ятаю, а цей був дуже яскравим.

я спав моя колишня дружина зі своєю сестрою пішла в магазин а її сестра перед відходом поставила коляску з немовлям поруч з піччю коли я прокинувся коляска була червона від жару

я вагітна майже 6 міс сниться що я народила хлопчика красивого великого при цьому пологи не бачила але дуже задоволена була ВОСН

Моя мама вагітна. Вона вчора потрапила в лікарню. Ми думаємо у неї викидень. Сьогодні вночі я побачила сон, як я йду по вулиці. зима. Наближення Нового Року. На вулиці стояв продавець і покупець. Покупець ретельно вибирав собі овочі. У продавця не було Товару хорошого. Можна сказати у нього був сміття. Він умовляв її купити. Але та далі сперечалася і вибирала ще ретельніше. Я пройшла повз нього. Він запитав у мене &# 171; Ну що робити? Чому так?&# 187; Я відповіла &# 171; Не знаю.&# 187; Далі я побачила сім’ю. Сім’я з 3-х чоловік. Мама, тато і дитина (менше року дитині). Батько попросила матір поміняти дитині підгузники на вулиці. Мама була не в настрої і замкнутої. батько запитав &# 171; Ти хочеш розлучитися?&# 187;. мати відповіла &# 171; Так.&# 187; і пішла. Батько міняв пелюшки. Дитина встав на ноги і не досить з Чи не задоволеним обличчям пішов кудись. Папа попрощався. Мама усміхнено йшла в іншу сторону. Дитина в протилежний бік, а тато залишився посередині дивлячись на дитину.

Бачила уві сні дитини чоловічої статі, раннього віку. Хлопчик хотів зістрибнути з якихось труб в прірву, я підбігла з початку кричати на перехожих,&# 187; мовляв, що ви не бачите?&# 187;

Я бачу будинок дерев’яний високий, там багато людей заходять і виходять, потім біжу і бачу свою померлу сестру у неї на руках дівчинка і вона мені каже, що її немає чим годувати і навколо порожні коробки від сумішей дитячих і я шукаю і нічого не знаходжу.

привіт, підкажіть будь ласка мені сьогодні приснився сон що уві сні штовхається ребёно
до і ніжкою випирає в живіт що це значить?

Приснився склад, на якому я працюю. Ми з співробітницями поспішаємо до воріт, щоб першими встигнути сісти в машину. Біля воріт на землі дитина, а поруч вантажна машина, яка трохи здає назад і ледь не зачіпає дитину, навіть, здається торкнулася його ручки. Ніхто нічого не робить. Повна тиша. Я піднімаю маленького і притискаю до себе. Недалеко стоїть автобус. звідти йде жінка, дякує, що я позбавила їх від турбот і дає мені два кільця візерункові, які нібито були з цією дитиною. всі&# 8230;

мені часто сниться що у мене на руках маленька дитина (хлопчик) зовсім ще немовля, хоча таких маленьких дітей у мене немає, і я думаю коли це я встигла народити цього малюка?

мені сниться що я народжую дитину, сьогодні була дівчинка, до цього не пам’ятаю підлогу. І він якийсь маленький, хоч як мене доношена, але все нормально, народився в строк. А потім я відношу його в спальню, щоб спав, і забуваю про нього. А через пару&# 8230; днів навіть, згадую і піднімаюся, а він як спав так і спить, не кричав навіть. А сьогодні наснилося що коли я згадала про неї, піднялася, а їй вже років зо 3 і вона прекрасно говорить.

уві сні мені наснилася ніби у мене є чоловік і дитина, дитина завжди знаходився зі мною але уві сні я любила зовсім іншого чоловіка як і в житті. Це був вечір або день але було тепло схоже на літо, його хотіли вбити і він жив в багатоповерховому будинку в 9-ти поверхівці (цей будинок у житті реальному є у мене в місті я цей будинок добре знаю оскільки живу недалеко від його і кожен день проходжу повз його) ті люди які хотіли його вбити вони руйнували цей будинок і кричали їх було дуже багато. Ми встигли сховатися спочатку сховала дитину, потім його і в кінці сама сховалася (в чому дивина що всі меблі яка була в тій хаті така як і моя у мене в квартирі і навіть квартира такаеже) але вони прийшли на знайшли нас спочатку мене. Я почала фліртувати з одним з них щоб врятуватися і сон обірвався.

Зустрічався з дівчиною в школі, дуже любили один одного. Переїхавши в місто, я наробив помилок і вона в підсумку розлучилися. Розлучилися Ооооочень нерозумно. Минуло 5 років. Мені приснився страшний сон про те, що вона лежить і на неї падає величезний чим і розтинає живіт, він кричить від болю, я все це бачу але нічого не можу вдіяти&# 8230;.прокинувся зі сльозами на очах і в холодному поту&# 8230;.Я просто відчував що їй дуже погано, але не зрадив цьому значення&# 8230; подумав&# 8230;&# 187; Це просто сон&# 8230;&# 187; Через деякий час виесняется що вона живе не так давно з хлопцем&# 8230; І у неї були дуже важкі пологи&# 8230; була інфекція якась&# 8230; кароче вона була при смерті&# 8230; ледве відкачали її&# 8230; З’ясувалося, що як раз коли вона була при смерті, при пологах, як раз в цей момент мені і прісних цей сон&# 8230; що їй погано.
Намагався налагодити з нею контакт&# 8230; виходило тільки листуватися, на більшій вона відмовлялася&# 8230;.боялася сильно що знову спалахнуть почуття&# 8230; а у неї чоловік. З листування було ясно, що у неї залишилися до мене почуття&# 8230; що вона ще любить мене&# 8230; І я її досі люблю&# 8230;.дуже&# 8230; Сора за сваркою в листування з нею зі спроб з’ясувати через що&# 8230;..через що ми не разом&# 8230;. У підсумку діалог припинився&# 8230;..ще на 3 роки&# 8230;.
Я вже як 2 роки живу з іншою дівчиною&# 8230;..начебто &# 171; люблю її&# 187 ;, і вона начебто &# 171; любить&# 187; мене&# 8230;.Після Нового Року, вона йде від мене&# 8230; мовчки&# 8230; воно і зрозуміло&# 8230; це нібито &# 171; любов&# 187;. Але перед відходом мені знову сниться сон&# 8230;.про те що знову щось не так з тією дівчиною&# 8230;.яка перша&# 8230; яку до сих пір дуже сильно люблю&# 8230; Не пам’ятаю що було уві сні, але пам’ятаю точно, що їй знову було дуже погано&# 8230;
В результаті виесняется, що вона живе окремо з чоловіком, чоловік в місті, вона в селі у мами. Там же працює, син в садок ходить. Ніби як немає місць в садочку горродском&# 8230;..коли насправді садів купа&# 8230; і місць повно.
Намагаюся налагодити з нею контакт, знову&# 8230;.але не з’ясування стосунків, а просто дружній&# 8230;.ніби вийшло&# 8230;.Про сина у неї рассправшіваю&# 8230;.питаю як у неї справи&# 8230; ну т.д. Начебто все нормально&# 8230; але зустрінеться як і раніше не хоче.
Каже що за останній тиждень стільки раз в &# 171; однокласники &# 187; заходила, скільки до цього за рік не заходила. А за останній тиждень вона тільки зі мною і спілкувалася там.

Тепер моє запитання! Чому мені вже другий тиждень сняться сни на одну й ту ж саму тему. А саме: Сниться що я або гуляю з її сином, або граю, або вчу його&# 8230; сміюся з ним, розмовляю. Вобщем веду себе так, буд то це мій син. Уві сні цей пацан щасливий і я то же&# 8230;.Її саму не видно, але відчуваю що вона поруч! І мені це подобається уві сні. Я просто так щастлив ще не був як уві сні. Мені так було добре що у мене є такий класний син. хоч я і знав що він не мій&# 8230;.Навіть не хотілося прокидатися&# 8230;.
Підкажіть, що означають ці сни&# 8230;

Наснилося, що моя старенька мати-яка насправді маленька, худа, ледве-ледве душа в тілі, – і уві сні така ж, і сниться ніби в свої 80 років несподівано для всіх народжує дитину від свого старого-мого вітчима абсолютно здорового сина. Самі пологи ясно НЕ віжу- а вітчим зовет- типу щось відбувається, і розумію, що народила. Я не вірю своїм очам, в голові: як таке може трапитися! Не знаю що робити, дивуюся, порада що жива, а потім лаю її-типу, яка стидуха, як сказати людям, ще ругаю- сама однією ногою в могіле- як дитину будеш піднімати? А старі довольние- нічого, вас підняли і його піднімемо! Я возмущаюсь- це мені доведеться піднімати! Загалом-вони задоволені, а я маюсь- як сказати родичам, братам-сестрам, що у нас братішка- молодше наших онуків!

Я побачила маленького дитини без одягу пухкенький красивий дивитися на мене гарний сидить і на мене дивитися, а я милуюся їм і хочу підняти і обійняти його. такий ніжний дитина, очі дуже гарні як ніби він до мене хоче на руки дивитися і посміхається

Здраствуйте! мені тільки зараз снився сон, у мого долоні дитина. Я працюю в росія, а дружина моя там вна батьківщину, В сон моє батько страдаеть від чого то. Скажіть будь ласка що це означатиме? Дякую вам заздалегідь!!

сниться що начебто я народила дитину хлопчика, але ще в лікарні, і я приходжу його забирати але не пам’ятаю точної дати його народження і мені кажуть що інших дітей немає тоько цей і показують мені хлопчика кажуть він отказник і прошу що б мені його віддали, але потім з хлопчиком відбуваються чудеса начебто він змінюється і фізично і зовні але потім повертається до колишнього вигляду, але мене це лякає і я відмовляюся його брати, і в Карідоро лікарні зустрічаю однокласницю яка мені каже навіщо ти зробила аборт?хоча я точно знаю що його не робила але довести їй це не можу, і прокинулася якась опусташенная як ніби зрадила цю дитину зі сну

ми були з моїм улюбленим були в школі (але обидва давно її закінчили) він мене цілував&# 8230; а ще там був дрібненький дитина&# 8230;.зразок його братик або сестричка (точно не пам’ятаю)

З того, що я запам’ятала, що я була матір’ю. Це була моя дочка і ось я була на день народження подруги, при цьому були інші однокласниці і люди. Ми зайшли в аптеку (-магазин може) і дитина була у мене на руках, вона була трохи більше чим немовля, ще не ходить і не розмовляє) у неї були шалено красиві і блакитні очі і ось я її тримаю і потім починаю плакати, дуже сильно від того, як же сильно я її люблю. Я знаю точно, що її звали Юленька.І ось ніби тільки зараз до мене дійшло розуміння і прийняття її, що вона мояя дочка, що я її мати і ніхто інший, що це моя майбутня життя і я готова до цього, це моє, я хочу цього, я знаю, що мені доведеться впорається і я впораюся. Я прям відчувала, як же сильно я її люблю. При цьому дівчинки, що знаходилися там (однокласниці і подруги) вони особливо не звертали на нас уваги, або вони не знали, що це моя дочка, або це було нормально&# 8230; І потім ми вийшли і мамина подруга ніби прийшла допомогти мені, щоб я як би була в компанії і взяла доньку, я їй довіряла. І потім пішла кудись з дівчиною, чомусь важливою для мене, але мало знайомої&# 8230;

Чоловік побачив сьогодні нашого майбутнього дитини (ми поки плануємо), хлопчика, як ніби він його розглядає крізь мій живіт, як ніби крізь плодовий міхур, він скоро має народитися&# 8230;&# 8230; Запам’яталися йому його губки як ніби мальовані олівцем, чіткі, темненькі, схожі на його власні. Цікаво, наскільки правдивий може бути сон на понеділок, і як його можна тлумачити.

сон: немовля дівчинка &# 8212; не моя, але у мене на руках, типу дочка моєї кузини; у дівчинки кров &# 8212; типу травма стегна..

Я уві сні була рід будинку там бачила своїх знайомих які були сомной пологовому будинку коли я народила 1 дитини ми дізналися один одного через 5 років я їм кажу скільки у них дітей вони мені говорять що вони днями народжували 2 ох дітей а у мене 4 ий був я говорю їм що у мене 4 дітей 3 хлопчиків 1 дівчинка і я сама не розумію звідки взявся 5 ий дитина але він у мене є

снився сон колишній чоловік, нібито я його обманюю що у мене є коханець, він злиться, намагається мене нібито поцілувати, але це не так він постарався в мене плюнути, не вийшло, потім бачу дитину, на санках, маленький одягнений чорну шапку і начебто шубку , я везу його по снігу і все питаю, йому не холодно, але дитина дуже маленький, майже грудної.

Доброго дня! Мене звуть Анастасія, мені 17 років. Мені приснився сон (1) уві сні (2) У першому сні, мені наснилося, ніби я забираю свою дитину (мені сказали його не забирати, але я не послухалася). Відчуття що 1 сон снився мені давно, і я розуміла, що це сон і нічого страшного не станеться (і це все я сприймала в 2 сні). Тепер 2 сон: я стою в своїй старій школі і, дивлячись в перед, бачу чорноту. А з цієї чорноти мене як ніби хтось кликав (тягнув навіть), я чітко розуміла, що це через цю дитину. Після цього я дуже сильно злякалася і вибігла зі школи у двір. Зустріла двох одногрупниць. Потім вони пішли, мені довелося знову зайти в школу (зайшла, щоб піти до тата). І коли зайшла в той же самий коридор, де я бачила чорноту, все було нормально, чорнота зникла. І я стала усвідомлювати, що ця дитина існує і я що &# 8212; то неправильно зробила (проти волі духів тих з чорноти), і вони хочуть мене як би забрати до себе. Потім я прокинулася повністю. Все відбувалося як в дуже страшних фільмах.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230;
Я бачила на кравате дитини тільки народженого він лежав розгорнутий і поруч сидів батько дитини це був хлопчик
йому читали Азан його день, я сматрю на дитину когбуто спочатку чужий, а матом я падумала що йому холодно і знайшла його думаючи що це мій хлопчик &# 8230;
Що це знає я взамешательстве падскажіте.

бачила дітей трійнят. одну з них тримаю на руках, не встигаю впоратися з трійнями, поклала їх всіх на підлогу щоб не впали з ліжка. Потім дивлюся на них, а вони ковтають ланцюжка срібні, намиста. Один за іншим проковтує ланцюжок, а я витягаю через рота дитини ланцюжок у одного, дивлюся вже друга дитина поклав в рот намиста, і тут вже третій теж біжутерії якісь проковтує, так і в істериці я прокинулася, вся мокра, спотевшая

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося, що шукаю грудну дівчинку і не знаходжу. навколо тиша, тільки думки в голові, що її ж треба нагодувати, а раптом вона, не дай Бог, від голоду вже померла, що ж буде&# 8230; В реальності такого дитини у мене немає. Уві сні миготить образ новонародженої, загорнутої в білу пеленочку і в неяскравим рожевої з рюшами шапочці. Іноді здається, що вона спить, іноді, що очі відкриті і вона трохи посміхається. Бачу я її як би на витягнутих руках майже перед собою, трохи зліва. ,Але не зрозумію, тримаю я її або просто вона поруч. Сон бачу від першої особи (я завжди бачу сни від першої особи, т е так, як я бачу все навколо себе наяву). Хочу нагодувати її, але не грудьми, а з пляшечки. І уві сні я навіть не зрозумію, що я сильніший відчуваю, страх, що з нею щось трапилося і мене потім звинуватять, або переживання за неї. І взагалі уві сні я не зовсім розумію, звідки у мене ця дитина, але майже не сумніваюся, що він мій. Заздалегідь дякую!

У мене немає дітей, я незаміжня і відносин теж немає. Сьогодні вночі наснився мій неіснуючий дитина. Новонароджена дівчинка, але на вигляд місяці 1,5-2. Красива, спокійна. Поралася з нею і переживала, через те, що замість пелюшок у мене була тільки не дуже чиста марля і кілька памперсів. Все це проходило в майже покинутому будинку бабусі.

Я СЬОГОДНІ ВО СНЕ БАЧИЛА покійного МАМУ З ДИТИНОЮ НА РУКАХ Я КАЖУ МАМОЧКА ДАЙ Я ТОБІ ВАЖКО ВОНА НЕ ХОЧЕ І ПОЧУВАЮ ЩО ДИТИНА обоссал в памперсах ДИТИНА МІСЯЦІВ 3-4 І НІБИ ВОНА ПРИЇХАЛА ДО НАС У ГОСТІ Я купувати квитки НЕ ЗМОГЛА НЕ ВЗЯЛИ ПАСПОРТ ВДОМА НЕ РІДНІ МІСЦЕВІСТЬ ТЕЖ ЧУЖА ІНШІ ВО ВСЕ ВСЕ ЗНАЙОМІ ЩО ВОНА ХОЧЕ МЕНІ СКАЗАТИ?

ya prinemala rodi u sestri i derjala rebionka na rukax neznaya kak otrezati pupovinu

Dobrij denja! ja vasne videla 4to ja v skhole u4usja i u menja radam v kalaski sidit malekij mal4ek moj rebonak, i on ho4et kusat a u menja mala denga 4tob imu kupit pojest, i ja srazu na urokaf karmlju svojego rebonka bula4kami i sikoladkami.

мені снилася моя дочка вдома ніби встала на ніжки і швидко пішла начебто боялася впасти я хотіла зняти її перші кроки на телефон але тут згадала що треба скоріше нитка між ніг розрізати, звідкись вискакувати пальцями перерізую і вона падає на попку.

мені наснилося, що у мого 14-річного сина народилася позашлюбна дитина (стать не знаю), він наївно цьому радіє, а я в паніці, але їжу в пологовий будинок щоб подивитися на &# 171; матусю&# 187; і дитини, і сподіваюся що це якась помилка. що б це значило ?

Привіт, мені приснився сон ніби я вагітна хлопчиком.Він народжується 10 ноября-це день народження мого померлого дядька.Що це може означати?

Я побачила уві сні що тримаю на руках новонароджену дівчинку загорнуту в пелюшки, і яку я назвала своєю дочкою.

я їхала на швидкої за кермом, там мені треба було перекласти будь то трупів і я побачила труп дитини грудника і кинулася до нього вкрила халатом своїм теплим і дала свої груди дитині т.до уві сні розуміла що він живий ще і йому треба тепло і годування та коли він їв він накакали на мене поки годувала.

бачила голову з волоссям дитини як я його народжую, потім грудьми годую бачила своє молоко, і все як наяву

мою маленьку 2х літню Донечка збіль машина. знайшли ее в річці стікав кров’ю, ледве діхаючою. в річці риба булу

бачу як нібито я на дивані і поруч зі мною малюк, мій малюк, що я його люблю більше всіх, що я його годую грудьми, одягаю міняю памперси

Все було або вночі, або все в темних тонах. Я грав з дитиною. І раптом якась темна сила мене забрала від дитини. Уві сні я голосно закричав.
При спогадах цього сну у мене по шкірі йде мороз до сих пір.

спочатку купають дитину в тазу, після я дістаю дитини з води, а він весь у довгих білих волоссі

Доброго дня.
Допоможіть, будь ласка, розгадати сон, в якому я купаю двох чудових дітей-синів (одному близько двох років, другому менше року). Поруч зі мною чоловік і коханець і обидва мені допомагають. Уві сні я чітко усвідомлюю, що молодша дитина &# 8212; це син коханця. Він дивиться на нього з любов’ю і ніжністю.

я бачила сон про те типу я народжувала 4 близнюків.батьки були проти. і я потихеньку вбивала їх. нікому не показувала. ще не знаю від кого?

Я сама ще незаймана. скоро заміж виходжу. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. мені страшно

Вітаю! Мені приснився сон, ніби бабуся не забрала дитину з садка, приїжджаю я в якусь квартиру, в окремій кімнаті у мене дитина, він відкрив мені шпінгалет, я почала його обіймати цілувати, на цьому сон закінчився, потім наступний з якимось стороннім чоловіком зажималась, цілувалася щоб ні хто не бачив

Мені приснилося, что я народила дитину хлопчика в собі в будинку, но я не чула щоб ВІН плакав а потім Якби відразу почав Говорити, и пер ти м две неділі мені пріснівся сон что я вагітна сон пріснівся такоже з четверга на п’ятницю

Я роздягаю дитини . дівчинку. Вона радісна весела. Шапочку знімаю з неї потім светр. Саджу на коліна знімаю штани. волосся поправляю. Немов звичайне перевдягання після прогулянки. І де то недалеко від нас бачу силует її мами яка спокійно дивиться. До кінця не розділу. прокинулася.

здрастуйте, Тетяна, мені снилася моя знайома, у якої немає дітей, але вона хотіла б їх мати. у мене теж немає дітей, теж дуже хочу. Ось мій сон: знайома гуляє по місту з коляскою, я зустрічаю її на вулиці, в колясці хлопчик, і цей хлопчик якимось чином виявляється поруч зі мною і тягне мене за руку давши зрозуміти що хоче зі мною погуляти і ми йдемо від неї з ним.

Сиджу взимку на вулиці розмовляючи з незнайомим чоловіком, до мене підходить хлопчик років 5 і каже мені &# 8230; «мама я хочу їсти, підемо додому!»

мені 13 років і мені сниться ніби мама сидить з подругами і у неї в руках немовля мій новий брат я з ним граю він здоровий все добре і мирно

Я тримав на руках дитину під пахви якого народила моя колишня дружина він був схожий на мого рідного сина, я запитав хто батько а вона сказала що не знає.

я вагітна 7 місяць, по узі сказали що дівчинка&# 8230; і сьогодні приснився сон що я в пологовому будинку і у мене дівчинка народилася красива як лялечка&# 8230; до чого це а точніше тлумачення такого сну?!

мені наснилося що моя дитина якому 1 місяць спить біля мене і я його закутала в ковдру а потім беру на руки і у нього немає голови і снитися таке майже кожен день

Zdravstvuyte Tatyana. ya videl svoyu doch&# 8230; kak budto bi ona uje razgovarivaet&# 8230;.i mne obyasnyaetsa v chem to. takoy son chto on znachit

знайшла новонароджену дитину на вулиці попросила знайомих принести йому одяг і їжу в цей час він на мене накакали пішла підмити його

Привіт, приснився досить дивний сон, хотілося б дізнатися, що він означає. Наснилося, що моя сестра завагітніла, причому двійнею. Але виникли ускладнення і мені довелося виношувати одного з її малюків. Виношувала важко, були болі часті. І в кінці бачу, що сестра народила, а я ще вагітна. Сон був дуже яскравий і запам’ятовується. Допоможіть будь ласка дізнатися, що він означає.

Бачила дитини приблизно 5-6месяцев, обкакался і я хотіла поміняти повзунки але знімаючи їх опеньків накакали ,, дитина ніби моєї сестри, я дивуюся що, чи не няньчити з дитиною , .. до чого б це ??

Я йду по дорозі, раптом бачу сидить дитина на моєму шляху, звідки не візьмись люди і питаю &# 8212; Це ваша дитина, а я відповідаю, що не мій, у мене немає дітей, а люди намагаються всучити його мені в руки&# 8230;.

мені приснився немовля, і що я його ложу в ліжечко і качаю, що б це могло означати? я зараз вагітна, на 9-тому місяці

Минулу ніч мені приснився дитина якого я ніс і він все какал і какал, потім мене всього обкакался майже з ніг до голови . Сьогоднішній сон, чужий дитина плакав, какао і я бігав в аптеку йому за ліками і памперсами, В аптеці мене впізнала якась літня жінка і зробила мені знижку на ліки, і я прокинувся .

Моя дитина уві сні почав робити перші кроки, впав і розбив ніс. А жінка яка уособлювала мою матір (в житті вона інша) а це якась худа і страшна, сказала ,, не треба швидку, я сама все зроблю ,, і попрямувала до моєї дочки з якимось гострим предметом, Я схопила дитину і втекла

уві сні я народила дочью.але ця дитина не схожий на ту яка у мене є.по скільки я мати трьох дітей.уві сні у дитини волосся з червоним відтінком.але народження дитини для мене не переляк, а яке то полегшення.потім плутанина.бачила якийсь туалет дачний пам’ятаю.ктото мене насварила що я не одягнена після пологів в туалет бігаю.

Моя знайома вагітна і ось їй вже скоро народжувати, приблизно на 7-8 місяці вагітності.Мені наснилося, що я з мамою плачу уві сні, тому що у неї важко хвора дитина (я дізнався зі сну, що хлопчик).Я точно не пам’ятаю, але здається уві сні була загроза викидня&# 8230;

Уві сні бачила як ніби син є в’язнем і мучиться,
дорослішає на моїх очах і я не можу йому допомогти і тільки спостерігаю за його стражданням і як він росте

сниться, що медсестра приносить дитину, я розумію, що це мій! питаю підлогу, вона каже хлопчик! сон приснився з четверга на п’ятницю

Привіт я сьогодні вранці після 7 ми заснула бачила сон неначе у мене дівчинка але не я народила приблизно 6.7 месец але я за неї дивлюся як моя вона зі мною

мені приснився сон що мій син став уві сні ходити моєму синові 4 з половиною місяці він пройде і падає пройде і падає але сам ще не ходить

Сон про вагітність і потім про дитину.(Процесу народження не снилося)
здавалося все в темних тонах (можливо в чорно-білих)
Чи не одружена, хлопця немає. хворію і скоро повинна хрестити дитину.

vo sne ya kormlyu rebyonka lyalichku svoim grudyu. mne 22 goda ya ne jamujem. i prichom takayu son kogdata vidila. takoy son sinitsa mne uje dvajde

я прийшла будинку а в мене на ліжку лежала дитина! я за катувала шо чия дитина! мени в Казали шо моя і дитина! заривали я в Зялай ДИТИНА на руки і дала сцать

Вітаю. мій останній сон сниться вже не перший раз. Наче я народила хвору дитину і віддала його якийсь бабусі, яку я не знаю.Бачила бруд на дорозі по якій я йду . поруч зі мною собака. раніше бачила обличчя дитини-сьогодні я не бачила ні дитини, ні цієї бабусі.Ще уві сні мене моя мама сварила, щоб я не ходила кудись.

ніби у чоловіка народився син йому вже 2 роки ростила його якась тітка а мама малюка сиділа в тюрмі і вдома скандал я плакала . до чого це&# 8230;

Приснився колишній зі своєю вагітною дружиною бачу її живіт і вона весь час в чорному Другий раз сниться цей сон і завжди присутній хлопець третій персонаж обом нам знайомий У цьому сні був ще хлопчик якого він підкидав як її дитини хоча у неї дівчинка Я відчуваю ревнощі і все час хочу її прогнати і вона не чинить опір що ось ось піде поки він не бачить і я прокидаюся або далі сон забуваю

Бачу, що приходжу в кімнату, де багато людей і панує тепла атмосфера. Я розумію, що несподівано з’являюся там, але мене дружелюбно приймають. Там, де перебуваю я, кілька людей, чимось активно зайняті, при цьому вони веселі. Я підходжу до них і прямо переді мною з’являється немовля . такий доглянутий, Здоровенький десь місяців .5-7. Мене долає нестримне бажання взяти його на руки, я питаю, чи можна, і мені дозволяють. Дитина легко пішов до мене і дуже ласкавий зі мною. Я відчуваю такий приплив сил, заряд бадьорості і позитиву!, Намагаюся дізнатися, хто це хлопчик чи дівчинка. І мені з посмішкою показують його батьків-я обімліла мама АБ, а тато Філіп. Я ось сумні, але вони стоять неподалік, в центрі великої зали і доброзичливо мені посміхаються, здається вимовляючи:&# 187; Все в порядку.. і в нас .. і в тебе&# 8230;&# 187;

мені приснився дитина дівчинка я її називала Юля вона була новонародженої і уві сні моєю дитиною хоча у мене двоє дівчаток але з іншими іменами 9 і 6 років я цю Юлю знайшла в чужому домі і хотіла її забрати додому але мені не дали вона красива і мені посміхалася

Вітаю!
Допоможіть розшифрувати сон-все відбувається ніби в окупації, я стою у яру, там дитина (не пам’ятаю підлогу), але він веселий- я думаю &# 8212; треба ж, ми в окупації, в будь-який момент за нами прийдуть і я граюся з ним, і думаю- ось за нами прийдуть і що то зроблять (погане) &# 8230;. І я одягаю йому босоніжки, вони хороші, шкіряні, але не нові&# 8230; І ось за мною приходять, і я вже сама шукаю собі і вдягаю босоніжки, теж, начебто не нові і йду &# 8230; І сон кінчається &# 8230; Спасибі, якщо відповісте!

сниться, що я на вулиці застібаю комбінезончик доньці (їй 4 рочки). Вона вередує і не хоче одягатися. Це на центральній вулиці в місті навпроти Торгового центру, де я працюю. При цьому навколо ні людей, ні машин. Правда, ззаду стоїть хлопчик такого ж віку. І мимо проходить жінка і озираючись, щось сказала щоб приструнити дочку. дочка послухалася. А потім я опиняюся у косметолога. Наче я прийшла на чистку особи (років 10 не робила цього). Мені дають одягнути якісь фартухи поверх верхнього одягу. Я приміряю, але мені нічого не підходить. Косметолог, то чи казах, то чи татарин &# 8212; кудись іде. І мені моторошно хочеться додому до дитини. Я швидко йду. Але не доходячи до будинку зустрічаю свекровь- вона хочуть зустрітися зі мною. Вона ледве може говорити, опускає вниз голову. Я намагаюся спокійно запитати, &# 171; Що-небудь зі Златою? Говори, ото я зараз помру&# 187;. У самій клубок у горлі. А вона мені: &# 171; Вона жива. Але вся, вся&# 8230;.&# 187; Я чомусь розумію, що її збила машина і в жаху прокидаюсь . І уві сні ще дивуюся, чому я залишила її одну у торгового центру..А коли свекруха мені це сказала, подивившись на мене, то виявилася це якась інша сива жінка. Допоможіть розтлумачити . Сон приснився з четверга на п’ятницю. вчора!

Доброго дня. Сниться, що я беру доньку на руки з ліжечка а на балконі помічаю кота молочного кольору, агресивного, я побоюючись за дочку йду щоб його скинути і закрити балкон, але кіт стрибає на дитину. Я її закрила схопила кота вільною рукою і викинула у вікно. Дивлюся на дитину, а замість дочки на руках білий кіт, а дочку виходить я викинула. Уві сні розумію, що це сон. Прокидаюся уві сні (а на яву продовжую спати), уві сні чую як прокинулася моя дочка і ду до неї, а вона якась просто, йду з нею в зал, а тут тато і білий кіт я прокинулася.
Дуже важкий осад від сну залишився.

Я тримаю свою Дінині на руках, вона нібіто боліла, я з нею ходила до лікарні потім булу з нею в чужій квартирі, но вона мені булу Постійно на руках.

Мені наснилося що я народила доньку але я не замужем

Я тримаю на руках, а точнееон лежить на плечі і я перевіряю покакать він чи ні.

уві сні приснилася сусідка зі своєю маленькою донькою, а я просила її подивитися за моїм внуком, але вона не могла. я пішла зі своїм маленьким онуком в іншу квартиру, а там бігають кури і повно пуху на підлозі. Потім снився незнайомий чоловік, який збирався посидіти з моїм внуком.

спочатку це була гра з маленькою дівчинкою а потім ми опинилися з нею у вугільній ямі.яка швидко наповнилася каламутній непрозорій водою і дівчинка незважаючи на мої крики і заклики вийти з води-захлинулася і спливла догори спиною.Дитина схожий на мою внучку

мені пріснівся сон як я цілуюсь и обнімаюсь з хлопцем (з одним мого Чоловіка) и наче в сні мені ВІН дуже подобається и я его кохаю немов его я відвойовую в якоїсь НЕ знайомої дорослої жінки.а ВІН відповідає мені взаємностю такоже обнімає и цілує

У мене перша дитина хлопчик і щас я тож вагітна. 2ночі підрив я уві сні плакала в одному сні через своєї мами а в іншому сні через дитину якого народила. А в цьому сні я бачила уві сні новонародженого дитини дівчинку я сміялася. Бачила як моя дитина перший качав народив. А на узі мені сказали що і другий хлопчик у мене.

у мене народилися відразу щеня (живий, крупненький, його я поклала в ліжечко і двоє (ак я розуміла) діточок, дуже маленьких, з пальчик в буквальному сенсі, у них я не бачила ніжок, не було на дивних осіб очей. ротів, ніс тільки випинався, але без ніздрів. Ось їх я весь сон укутував, колихала. доглядала за ними. Ніяких рухів і звуків вони не видавали. Сон снілсясо вівторка на середу. запам’ятався.

наснилося стояла дівчинка в магазині, дівчинка була десь на верху, коли її взяла на руки виявилося що вона мокра (описалась).
Позавчора снився подібний сон, побачила свою дорослу дочку маленькою, її дав мені в руки мій чоловік, вона виявилася мокрою, опісалась- я її переодягнула

Вітаю. мені наснилося що я сурогатного мама і я вже народила дитину це хлопчик ось я перебуваю в піл мені приносять дитини мені в руки його не дають а тієї жінки кому повинен був дістатися дитина немає і я прошу його дати мені і медсестра дає його мені і я понемаю што я ніхочу отдовать нікому дитини.

Здраствуйте, дивіться спершу мені снилося то що я вагітна у мене таке маленьке акуратне пузо було&# 8230; з чоловіком постійно сварилася уві сні..потім я народила на ліжку двох недоношених дитей один був хлопчик я точно це пам’ятаю і він був пам’ятаю в сорочечки і чорному педжак..мені взагалі сни не сняться..дуже рідко..але коли вони мені сняться я дуже погано сплю всю ніч кидає в піт постійно прокидалася&# 8230; і ось ця дитина хлопчик, знаєте він був як пупс, не як зазвичай дитина виглядає а дуже маленький..містився у мене на лодошке..і посміхався

Вітаю. Мені вже кілька разів протягом 2 років сниться що мій син почав розмовляти.Хоча наяву він не говорить взагалі, скоро будет5лет.як можна зрозуміти сон.

Вітаю! мені сьогодні приснився маленький дитина, але не знаю хлопчик або дівчинка. я побачила дитину у ванні у воді вода була прозора я взяла на руки і притиснула його до себе

Мені приснився власна дитина, якого чоловік захопив в заручники. Він посадив сина в машину, потім були телефонні дзвінки від злочинця, я просила дати услашал сина, щоб переконатися, що з ним все в порядку і тут я прокинулася.

здрастуйте я зошло уві сні на кухню, а у в ходу туди мене чекає приведення чужова дитини?

zdrastvuite, u menia mama umerla 8 mesecev nazad . i ia son uvidela pered novim godom gdeto 3 nideli nazad, kak butdo ia poshla damoi s uchobi (dom stari toest s tavo doma mi pereexali) mama bila doma s malishom ia neznaiu otkuda etot malish no on skazala chto eto moi brat (on bil smuglim odet v sini kostiu emu bilo nu 4-5 meseca) ia snim poigrala xarasho celovala krepko i ulajila da divan i mama xadila po doma uberalaas nu i vsio ia prasnulas . mne snilsia pochtije takoi son opiatje kogda umerla posle tovo gdeto 7 mesecev nazad ia mamu iskala doma no ne nashla uvidela tolko malisha opiatje malchika on bil malenkim ochen v sinem kostiume i mne jenshini gavarili chto eto moi brat mamam evo ostavila mne, nu posle etova sna gdeto cherez 3 nideli ia uznala chto beremene no ia ne reshilas na eto i nezaxatela rajat (maei malishke poka 2 godika potamu ne xocheca poka esho vtarova rebionka) nu vot i vsio ia dumaiu chto opiatje ia beremena, chto mne delat ia neznaiu eto mojet znak mami ? no ia nexachu poka esho 2 rebionka

Я була в якомусь місці, де було багато людей, хоча що це було за місце я не зрозуміла, і до мене підійшов маленький хлопчик і став мене кликати куди то, він говорив: &# 171; ходімо зі мною, мені треба тобі дещо сказати&# 187;

я була не вагітної побачила хлопчика здорового гарного і здивувалася що хлопчик такий хороший і що даремно я так хотіла дівчинку.він сам дивився на мене і відійшов.але я його на руках не тримала.сон мені дуже сподобався.після цього я завагітнію.це може означати що у мене народиться хлопчик.

Мені наснилося що у нас з дружиною народилася дитина, я тримав її на руках (дівчинку) і дуже радів, сон був дуже яскравим як ніколи .

Привіт Тетяна, приснився дитина років 3-4, незнайомий. Уві сні я його обіймав і цілував, не хотів відпускати. Навіть прокинувся під враженням) Подібні сни снилися пару раз, тільки діти ще молодше були. І там такий же сценарій: як тільки дитина потрапляла мені в руки я його заціловував в щічки і не хотів відпускати їх рук)

Доброї ночі! Тримала в руках дівчинку 6-7 місяців і вона весь час цілувала мене в щоку! А люди дивилися і дивувалися. Уві сні я знала, чия це дитина, а прокинулася не можу згадати.

я сама не замужем. 1 мій сон, там дитину залишили і взяла на руки питаю хто залишив? далі не пам’ятаю. 2 сон, бачу як би свою дитину, мій чоловік він директор якогось проекту (будівля де йшло будівництво), а я там працювала. Раптом бачу в якому то поверх моя дитина. Взяла на руки вийшла звідси села на машину, хоча я взагалі не вмію водити. Ось прийшла додому. Бачу потім чоловіка, ми там розмовляємо, питаю ти любиш мене, він так, і я теж кажучи я тебе теж люблю, тоді давай дитина вдома буде, чим там, а я вдома буду за ним дивитися

Вітаю! Уві сні мені наснилося, що знайома моя, в гніві, сказала що у мене буде дитина від її хлопця з яким вона живе, я їй сказала що від нього ніколи не вагітніла, вдарила її і послала, ми з нею перебували в темній кімнаті одні. І ця знайома дуже часто взагалі сниться мені, до чого це все?

сниться ніби в пологовому будинку з онуком тільки народився, няньчу його сонячні дні а потім гуляю з ним він в колясці задоволений сидить в комбінензоне і вода в пляшці

Я везла коляску дитячу, але не нашої забарвлення, а в ній була наша дочка.раптом відламується колесо і коляска падає на бік, але доча не випала

Доброго дня. Наснилося що у моєї молодшої сестри (недосконале річної) народилася дитина і ми лежимо на ліжку з ним, і у мене уві сні до нього були почуття материнства я його любила як рідного

Здрастуйте! Приснилася колишня дівчина, яка від мене пішла, але я її досі люблю, приснилося що ми були разом і у нас народилася дитина, цікаво до чого це?

бачила уві сні що знайома дівчина народила дитину хлопчика від мого чоловіка

Моя дочка прийшла додому і її зустрічають чоловік і син, а я встати не можу мене і не можу поворухнути я тільки очима моргаю

уві сні я бачила неймовірно красивого малюка, напевно (новонароджений).Ну як сказати&# 8230; такого красивого малюка я ще ніколи не бачила. я дивилася на малюка дуже зблизька. Я побачила тільки обличчя, але по-моєму він був красиво одягнений, не дуже то пам’ятаю. Це був хлопчик. Заздалегідь дякую))

Мені приснився дитина моєї родички разом з нею дитині зараз пів року, снилося що вона веде її за руку

Мені наснилося, що у мене народилися недоношені діти, їх було четверо . Вони були схожі на недорозвинених, і були розмір з долоню. Я опкладивала їх ватою і теплими примочками, потім зателефонувала своїй мамі і вона сказала, що теплі примочки недоношеним можна і, що вони тепер помруть, я плакала і хотіла їх врятувати, але не знала як це зробити . Хоч вони були і потворними і ледве живими, але я їх любила, і хотіла врятувати їх. А чоловік сказав коли дізнався, що вони помруть, що ми тепер грошей не отримаємо і злився на мене, уві сні я не зрозуміла про що він говорить .

Я тримаю в руках дитини і він вже не маленький а я його тільки народила, і я не можу усвідомити що це не моя дитина

Вітаю ! Підкажіть, будь ласка, що означає сон в якому 3 &# 8212; 5 річна дитина, (напівголий в трусиках) здоровий і чистий, кличе вас кудись ? Але при цьому ви м’яко відмовляєтеся йти .

Я вагітна. Мені наснилося що я була на огляді лікаря і він мені сказав що у мене там все погано. Що дитина не здоровий

Привіт, мені сьогодні приснився сон, що мій син пішов в школу. Але йому всього 3 роки і 2 місяці . До чого це все?

мені наснилося що моя мама народила сина дитина дуже гарний дуже багато сміється я із задоволенням цілу і обіймаю дитини

Мені приснився мій онучок він до рочки і ось він хател пописати а я встигла його поставити і він це зробив не на ліжко і сказав &# 171; пописав&# 187; , А він ще не говорить. І потім ще і покакать так добре, а я подумала як добре покакать-багато.

Приснився маленька дитина, дівчинка&# 8230; тільки народилася&# 8230; і як я зрозуміла зі сну, цієї моя дитина&# 8230; ми з чоловіком такі щасливі..няньчилися з ним, ще дитина не по місяцях розвинена і спритна&# 8230;. ще годувала грудьми кілька разів і спати укладали. Ситуація звичайного дня&# 8230; тільки у нас з’явилася дитина&# 8230;. і з’явилися приємні клопоти, маленька радість&# 8230;

я хочу дітей але у мене вже 15 років не получається снився сни два рази сегдня ночі що я народила дитині і молочка вскарміла палю дитині така порада була ну уві що сни бачила

я бачила уві сні себе вагітної з животом, потім народила дитину і ця дитина була у мене в руках, він був таким солодким, це-хлопчик.Я одягла його в синій костюм з шапкою. Але я не замужем і мені 20 років, і бойфренда немає.

сниться уві сні, як прокинулася від того, що поруч повзають черв’яки товсті (короткі) жучки і поруч зі мною дитина він називає мене мамою. Дитині 1,5 року приблизно ми втікаємо від цих черв’яків і жучків.

Я ніби вирушила в минуле. Там я побачила своїх батьків і себе 4-х річною дитиною. Наступний епізод я пам’ятаю як лягала спати сама з собою накриваючи нас пледом. Я пам’ятаю як розплакалася через те, що знову хочу стати такою

Привіт, уві сні я народжувала дуже легко, дитина була дуже красивим. Я хотіла його годувати грудьми, але спочатку пішов трохи крові а потім молока, коротко ось такий був у мене сон сьогодні.

Я їхала до подруги на електричці з коляскою &# 8230; люди допомагали мені коляску підняти в електричку&# 8230; це відбувалося в передмісті, де мої батьки живуть! Коляска була світлою&# 8230; такою гарною &# 8230; ніжно бежевого кольору&# 8230; ми приїхали до подруги, ці люди які мені допомогли&# 8230; вийшли разом зі мною&# 8230; вони переодяглися в коридорі (у подруги) будинку і пішли&# 8230; а ми з подругою спілкувалися&# 8230; малюк спав&# 8230;.чітко знаю, що син&# 8230;.потім я його перевдягала&# 8230; і так цілувала його&# 8230; а він посміхався мені і не просто посміхався, а аж в захлеб сміявся, чітке вираження його радості&# 8230;.і був одягнений в блакитних бодях&# 8230;! а ще один момент&# 8230;.я коли йшла до подруги&# 8230; думала а як я його переодягни&# 8230; забула ж памперс взяти&# 8230;.

Вітаю!Наснилося ніби моя дитина по повз.У мене є дитина йому 8 місяців і ще не повзає

здрастуйте, мені приснився дитина сестри коханого хлопця.Я грала з ним, уві сні проводила час.

Мені снилося що я в лікарні т.до. народила дитину. Нас виписали дитина дівчинка. Але вона вже ходить і у неї дивовижні очі. Надворі холодно. Нам веде з валізами чоловік. Я його не знаю. Але чому то мені здається що це мій колишній чоловік який дано помер. Дитина теж незнайомий.

БУВ маленький ліс де були люди на відпочинку, я підійшла купити пірожок, коли дивлюсь а каляска з маленькою дитиною кохаєтца, я вспіймала каляску коли дивлюсь а то моя каляска, а ле дитина не моя, вік дитини десь 3-4 місяці,

Я сиділа поруч з пологової палатою, раптом я з легкість і дуже швидко народжую сидячи на стільчику, взяла дівчинку на руки&# 8230; викликала лікарів&# 8230; потім поки мене везли в рід.блок, там я бачу, що дівчинка потворна, дуже багато вад, і тут же відмовляюся від неї. І спокійно залишаю лікарню.

я бачила уві сні як я обіймала дитини, він був такий чистий і дуже милим і ще я бачила мого улюбленого людини як він цілував маленьку дівчинку дитини

Діти маленькі до чого сняться – бачити уві сні багато дітей &# 8212; свідоцтво того, що вам належить безліч дрібних проблем, кожна з яких вимагає від вас додаткового часу і зусиль. Можливо, такий сон пророкує підвищення рівня народжуваності на планеті.

Я на зустрічі c людьми, які до мене агресивні і нейтральні. Бачу колишнього агресивного молодика. Потім намагаюся втекти з цього місця з якихось водним гірок, водоспадів, потім біжу по коридору від людей, вони переслідують не знаю чому. Хтось допомагає сховатися, а потім я повертаюся в те місце і в руках у мене маленька донька, немовля. У мене стільки до неї ніжності і любові. Я її цілу, кажу з нею. Потім хтось запитує, хто її батько і я не знаю, що відповісти, кажу, що два варіанти, чому-то мій нинішній молода людина не фігурує, а колишній Семен і якийсь невідомий Дмитро. А дівчинка уві сні різко перетворилася в юну дівчину з мене ростом, милу. І ми чомусь беремо участь з нею в вокальному концерті, сидимо на трибунах і потім з них сходами. Я їй кажу, що навчу її красиво і емоційно співати, з надривом і Стратій. Я співаю дуже красиво, у всіх навколо завмирають серця, і я ніби лечу в пісні, використовую складні вокальні прийоми. Але тут після пісні мені кажуть, що занадто протяжно я заспівала і зайві емоційно. Після мене співають дівчата і хлопчики, при чому хвалять їх за саме посереднє звучання, фальшиве, але веселе, без душі. Я засмучуюсь, що моя дочка бачить таку несправедливість, хоч вона і доросла вже, дивно з мене віком. Я бачу як вона переживає або мені здається, що вона переживає, ми з нею духовно близькі, хочу захистити її. І я прокидаюся.

Я тримала новонародженого хлопчика на руках, він спав. Я намагалася тримати його так, щоб йому було зручно. Чомусь ця справа була в лікарні, де в палаті лежали і дорослі і зовсім маленькі дітки. Лікар мені дав баночку на аналіз сечі дитини. Далі не пам’ятаю..

приснився 6-ти річний син, який сидів скромно на стільці. Я зрадів йому, про щось йому говорив. Далі не пам’ятаю. Сон приснився з четверга на п’ятницю.

Мені снилося, ніби мій старший син пішов з моєю маленькою донькою до сестри моєї, але до неї не дійшов, я подзвонила їй, а їх у неї не виявилася, в цей час ми були вдвох з чоловіком але чомусь не у себе вдома, а в будинку моїх батьків, і раптом чую тихий голос своєї дочки, вибігаю а вона за дверима і каже&# 187; Славік там в водичці плаває&# 187; і я побачила через вікно чесного будинку свого сина в канаві з водою, лежав горілиць, але коли я підбігла, обличчя не побачила, ніби панчіх бежевий на обличчі як у тканинної ляльки, я стала тягти його з води, потім чоловік допоміг і ми поїхали все в лікарню, потім я прокинулася від страху, настільки це було реалістично

мені приснився що у мене є дитина&# 8230; ми прийшли з ним в магазаін&# 8230; він новонароджений&# 8230;.ми стояли в черзі&# 8230; і я побачила що він був лгко одягнений&# 8230; а на вулиці як би холодно&# 8230; ну і я почала йому речі купувати&# 8230; а з мнй був мій вітчим

Вітаю! Я незаміжня дівчина, мені приснився сон про те, що я пішла в магазин (він був сповнений товару) з немовлям, який трохи вередував, після чого я його погодувала і колихала на руках, дитина заснув.

Вітаю. Почала Частенько бачити новонароджених милих дітей. дуже красивих. Так само часто бачу незнайомих чоловіків. І більш важливе питання для мене, то що я щоночі бачу свого колишнього хлопця, з ким я розлучилася рік тому. Але у мене почуття ніяк не проходять. Не знаю як у нього. Начебто все.

Наснилося що ми з донькою потрапили в аварію, за кермом був хтось інший не знаю хто . Наче я Її стала обіймати що не вдарилась я головою вона. Тобто прикрила руками, обняла голову і Її. Удару не було начебто, потім машина стояла ніби як біля дерева в яке врізалися

мені приснився сон що моя донечка почала ходити їй 11 місяці я її уві сні посадила на підлогу вона втомилася і пішла

Приснився маленька дитина в міхурі, спочатку здалося що це ложка, а потім побачила маленького дитини з вісьмома кінцівками. Він був з закритими очима, мені здалося що він мертвий, але виглядав як лялька

Дитину хочуть вбити і я розумію, що він живий . Але закривавлений укутують і біжу по снігу його ховати . Почуття, що це моя дитина

Я стою на проти дзеркала вагітна, і дитина показує ручку з живота, але що найцікавіше він витягнув її не так як зазвичай дітки показиваюс, а показував ось так&# 129304;

я качала немовляти на ногах він був пеленён і спав це було на нашій з чоловіком ліжка прицьому реальності у мене 4 дорослих дітей

Вітаю!мені наснилося ято ми з чоловіком знайшли жінку з дитиною протягом всього сну я з ним нянчілачь, він був ніби недоношена.

Я зустріла на вулицю хлопчика приблизно 3-4 рочки. Його з народження покинули батьки. Він ночував на вулиці. Як зустріла я взяла його до себе. Потім на другий день цей малюк у мене в руках і я проходжу повз пологового будинку там бачу, як одна дама приїхала на таксі і таксист тримає в руках її новонародженого малюка, а та дама підходить до медсестри і віддає їй пакет (з послідом), вона його де то народила і принесла послід в пологовий будинок і віддала медсестрі і сказала дитина мені не потрібен. Я стою і все чую. І медсестра сказала таксисту там всередині ринку знайдеш місце і кинь цього малюка туди. А я плачу, чуючи все це. У мене на руках теж чужа дитина. Я біжу за ним кричу плачу: (не кидай його будь ласка віддай його мені я буду його виростити віддай його мені будь ласка. ). А він біжить від мене з цим новонародженою дитиною. І прокинулася я десь після 5-ти годин ранку сьогодні плакала вся ніби у мене забрали дитину. І до сих пір думаю до чого ж такий сон приснився?

У мене на руках була дитина немовля, я хотіла його від кого то заховати і поклала в морозильну ящик, раптом все навколо в будинку покрилося інієм стало дуже холодно і страшно

Вітаю.Мій син, в 27років загинув кілька місяців тому.Наснилося, що я няньчу його, дорослого, як немовля на руках, заспокоюю, він шукає захисту або намагається щось показати (в моїх думках, не знаю як на самом деле).
В мене дочка. боюся лиха.хоча без сина жити не хочу вже

Я уві сні годувала дитину маленько грудьми, але у мене немає немовляти
Дитина смоктала у мене молоко

Уві сні у мене був МІЙ дитина (Р / s_ у мене немає дітей) і я відчувала, що він саме Мій
Я хотіла його нагодувати, але не знала чим
Після батько мого хлопця вирішив навчити мене готувати супи, що потім годувати дитину

Сільське кладовище, красиві доглянуті все в зелені і квітах могили і одна у вигляді дитячого ліжечка рожевого кольору, а в ній мертва маленька дівчинка, забальзамоване і до нього прийшла її мама.

У МЕНЕ З’ЯВИВСЯ Іськуственниє ШЛЯХОМ недорозвинена дитина, ЯКИЙ З НЕМОВЛЯТ ВИРІС ДО РОКІВ 7-8, СПОКОНВІКУ ЙОГО НЕПРАВИЛЬНО абонеповноцінність зачати

я зі своїм сином і донькою пішли в гості до чиновника мого сина. Там було дуже багато маленьких дітей .Великий двоповерховий коттедж. І багато прислуг. зустріли нормально. Грали з дітьми і розмовляли. Але все абсолютно незнайомі люди. Сон із четверга на п’ятницю. дуже запам’ятався.

Я побачила що я хотіла позбутися своєї дочки.Я видавалися над нею.у неї не було кінцівок і не особливо було зрозуміло що це моя дочка.потім я шукала у дворі місце де її поховати.ще живу думала де краще її закопати так як я не могла показати її людям.я ще Луман як буду все говорити що вона пропала.жах .мені до сих пір погано коли вспомінаюетот сон.сон з четверга на п’ятницю.допоможіть правильно витлумачити якщо це можливо.

Ми сиділи в колі: Я, Чоловік і його колишня дружина, не пам’ятаю діалогу, але яскравим моментом спливає, що його дитина, вся брудна підходить до мене і намагається головою доторкнутися колін, просить погратися. Наступна сцена, застрибує на коліна білий кіт і обіймає мене, брудний теж (чоловік сказав, що колись у неї був білий кіт і завжди був брудним), потім ми йшли і тітка його колишньої захоплювалася мною, що дуже дивно, так як з ній самій у нас погані відносини в силу обставин які вскрутіла вона. Потім ми повертаємося назад і я бачу його дитини але у неї вже старе обличчя, вона того ж 4летнего зростання і я питаю як вона себе почуває, а вона каже, нормально, але то тут болить то тут&# 8230;

мені наснилося що я народила малюка хлопчика прямо у себе вдома а після початку збиратися в лікарню щоб малюка і мене подивилися лікарі.але так і не доїхали я прокинулася малюк був дуже веселий і грайлива але дивно те що він був з зубами вже і я годували його грудьми

Наснилося як я підмітаю сміття на даху якісь палички гілочки заходжу додому в невелику кімнату а там мої діти один маленький син годо два миє посуд і дочка маленька рік лежить в ліжку засинає і плаче я спочатку біржу наружки сина і хочу помити йому руки від піни і укласти його спати а він питаеца пінними руками почитати собі очі і дочка починає плакати а я їй кажу че плачеш спи а ще до цього діти влаштувалися одні в квартирі і нібито я з сусідом лаялася через те, що він мені сміття несе і це сміття листя гілочки зелені вилила йому з п’ятого етовать на четвертий на майданчик і сусідка прийшла мені дорікати що я так зробила а я їй пояснила що це він спочатку мені свої гілочки переніс гілочки когбудто від верби зелені в воді в ведреполном цих гілок і чистою водою

Вечір добрий! Наснилося зараз що пішла в туалет і випав маленький дитина не повністю сформований і дивиться на мене

Мені наснилося, що у чоловіка існують позашлюбні діти (хлопчик і дівчинка).
Уві сні запитала його про це, і він підтвердив.

Привіт, мені сьогодні наснилося народження дитини моєї подруги, у неї народилася дівчинка, хоча на УЗД показували хлопчика! І при цьому я сома в положення!скажіть до чого це?

Вітаю! Мені наснилася лікарня я стояв поруч з ванною для купання, мені медсестра винесла мого грудного сина і сказала що він помер. Потім вона винесла іншу дитину що б я його допоміг викупати але я откозался я хотів заплакати але не зміг і я прокинувся

Мені приснився мій син якого у сні десь рік і йому уві сні робили укол від якої хвороби але тримаючи його на руках я розуміла що він вмирає

Я годую грудьми маленьку дівчинку. Але коли вона починає пити молоко воно сварачіваеться. І вона виплачує.

Я йшла по вулиці, побачила дитина стоїть один. Я і забрала його з собою. Ми з ним грали потім.дитина -хлопчик.

Мені снилося що я перебуваю у рідної сестри вдома і перед очима у мене зовсім маленька дитина він відкриває очі бачить мене і голосно сміється

мені вчора приснився сон як наша сусідка тримає на руках мого брата дитини і у неї падає з руки він на підлогу і я почала сильно плакати

Я бачила себе в РАГСі, заміж виходила, але церемонія була не урочистою, мені дали потримати дівчинку вона так раділа і тягнула до мене свої руки, я теж посміхалася їй у відповідь і взяла на руки.

Мені постійно сниться, що куди &# 8212; то зникає моя неповнолітня дочка, і я її не знаходжу, як буд &# 8212; то у мене її крадуть, уві сні я сильно плачу і ніхто не може мені допомогти.

Привіт, мені наснилося нібито Я прийшов в банк знімати гроші з картки і там грав маленький дитина приблизно 2-3 роки і коли він мене побачив почав грати зі мною точніше балувався.

Наснилося що вдома мій піврічний щасливий син зробив три кроки назустріч мені. У віконці яскраво світило сонечко, на дивані сиділа дружина посміхалася.

Здраствуйте! Тетяна, мені приснився мій син&# 8230; що він серйозно хворий..а на тому тижні мені снилася моя дочка..і нібито її вбив великий лев&# 8230; лева я уві сні бачила.а дочка немає&# 8230; я трохи в паніці&# 8230;

Доброго дня. Приснився новонароджений третя дитина невістки, хоча у неї двоє і поки третього вона не збирається. Чи не плакав, просто лежав, а я на нього дивилася і раділа. Поруч були племінники. Він був одягнений, чистий. А я дивувалася, що невістка не сказала про вагітність.

Бачила свого хлопця і ніби у нас з ним була дитина наша дитина але в житті у нас немає дитина дівчинка

я побачила сон неначе у мого брата який одружився народився син і його гла правий бл карамельного кольору а у другого брата у якого немає дружини теж народився син до чого це?

Привіт, мені приснився сон що я народила дівчинку від колишнього молодої людини, якого до цих пір люблю

Не можу описати все чітко але бачу сина і уві сні усвідомлюю що цей мій дитина (в житті у мене немає ще дітей але є хлопець з ким зустрічаюся рік) в усі завжди оберігаю його від всіх тримаю дуже близько до себе, як гуляю з дитиною

У мого друга народилася дитина, і він пропонував вийти мені за нього заміж..але він знав що і у мене є дитина і знав що я заміжня

Videla vo sne mnoqo unit ix deter.Kak pri terroristiceskom akte.
Oni legality na asfalte.vokruq bilo mnoqo placuwix ludey, policeyskie mawini.ya v eto vrema exala na mawine I videla vse eto sverxu

У мене на руках була дитина якого я думала як би його краще одягнути по погоді, щоб він не замерз. Потім я з ним на руках взимку йшла кудись по незручній дорозі і думала Ну як же я зможу його і бити, як деякі батьки своїх, адже я так його люблю..стать дитини не був видний.

Я гуляла зі своїми сестрами, мене хлопець попросив або допомогти йому, я відвернулася на хвилину повертати сестри немає в колясці їй 2 роки
Старша заревіла, і показала куди бігти я бігла, але людини не бачила, але знала що біжу правильно і потім в ноги прям в взуття я впустила тарілку і вона на дрібні шматочки розбилася.
Хлопець знайомий, просив у мене драбину

Привіт мені приснився немовля якого у мене немає, мені 21 і я не замужем, і немає дітей. Ще я бачила там однокласницю з подругою на машині дуже великий, і явно вони нормально керувати автомобілем не могли . І поруч зі мною ходила знайома яка виходить заміж ось в кінці цього місяця, ми з нею ходили розгулювали по Її саду, там оченьмного стиглих ягід. І ось як то різко я переключаюсь на те що у мене дитина, маленький . Новонароджений. Я його сповивати, обіймаю, нікому не хочу його давати, ревную. І ось після я прокинулася . спасибі .

Я був в якомусь саду і побачив що висить капелюх чоловічу, я почав тікати але вона манила мене до себе як би подумки кликала мене, я підійшов і взяв її а там обличчя невимовно красивого дитини і він називав мене тато тато!

Доброго вам дня. Наснилося що відпочивали на озері. Вода була чистою і якимось чином взяла чужу дитину купувати. Йому було більш чим 2 міс. І коли вирішила віддати дитину, зрозуміла що він мертвий, у нього як би навіть геморой виліз. Почала Вибачте і молити прощення перед матір’ю дитини, а вона так ценічно що мовляв це дорогими сережками пахне або прислугою в її будинок. Уві сні починаю думати де мені взяти стільки грошей.

Якось приснилося, що забула в машині свою дочку і собаку, а сама пішла на пляж. Потім повернулася до машини, а в ній нікого немає. Люди сказали, що вона сильно плакала, тому її хтось забрав. Я довго бігала шукала, а коли знайшла, то мені дочка не віддавали. Що було далі не пам’ятаю. Але я стала передчувати недобре і на наступний день дитина сильно захворів і до сих пір хворіє. Тепер я з упевненістю можу сказати, що втрата дитини під сне- це до біди

Я вже сиділа з народженим дитиною в руці. Думаю як буд то я не брала декретну і збираюся взяти хоча б на 3 місяці. Я в шоці що дитина тільки що народився промовив 2-роздільного слова. Він дуже добре бачить, чує. З грудей біжить молоко але молочка як ніби вода біжить. Так старанно смокче ребенокс грудей молоко, і чекаю коли з другої грудей. Потім з правого напився молока. На мене дивився милими люблячими очима. В один момент я його почала шукати т.до в руці не виявився, але відразу знайшла в залі на дивані. Чи то з моєю донькою 14 річної поруч, то чи з роботи какя то жінка. Тому що моментом мені снитися як буд тя на колишню роботу. Я року 2 назад працювала в дркгой школі, т. до не було там роботи я пішла в ін школу. У минулій школі толі ремонт чи ще що то. А буквально тут же до сну з дитиною я бачила як буд то з зовні будинку стіни від дощу стіни становяться м’якими і разламиааються але стіни білі. І боюся що все зламається. Приблизно так пам’ятаю

Привіт, мені приснився сон з середи на четвер снився хлопчик року 1.5 не зрозуміло від куди він взявся то чи усіновіла то-ли знайшла так і не зрозуміла як він взявся але чоловік цивільний уві сні був проти виставив з дому потім пустив але говорив як ми зможемо і я як і взагалі що він на мені. Радості у мене було багато малюк добре

Я народила дитину вранці, сама, без будь-якої допомоги і легко, поклала його в нектаріновой кісточку і пішла до своєї бабусі, мені було дуже страшно, т.до я не могла дізнатися стать дитини, дуже довго ходила, знайшла йому маленький костюм, потім прокинулася

Вітаю.Я в пошуку роботи, можу виїхати з Росії-але боюся.Сьогодні бачу сон-незнайоме місце-я в колясці ката маленького (грудного) дитини.До чого це?СПАСИБІ

Вітаю! Наснилося що я йшла по вулиці з дитиною в переди здалися сходи я боялася що він може впасти бо йому було близько двох років.ми благополучно спустилися. І як то різко була весела компанія до торою ми спустилися були не всі люди знайомі.

Здраствуйте! Я почула голос дитини і він визирав з вікна ВОСН я знала що це хлопчик і у мене було переживання що він впаде з вікна і я шукала поднемалась по сходах ікала двері і цієї квартири і різко раптом я його з вікна рятую у нього були карії очі на раптом з вікна здалася жінка це квартири вона стала мене лаяти за те що я поглинутої дитині

Весь сон зі мною супроводжував мій хлопець, який вчора попросив час обміркувати наші відносини, щас ми в якійсь паузі, і ось спочатку ми були на якомусь зібранні, де роздавали анкети, точно не пам’ятаю навіщо, було багато хлопців уміщених на двох столах, потім ми ходілт по місту він йшов попереду, з нами йшов Ребет 7-8 років, ми переходили дороги і тд, я стежила за ним, потім цей хлопець купивши щось заходить в інший магазин і запитує чи є у них український карамельний сироп, у них його НЕ виявилося, і я сказала що днями туди їду і куплю там, тут мивиходім з магазину, і какойто чоловік вихопив у мене два телефони, жінка стояла просто так, я вихопила телефони, він стріляти почав здається в дитини, пізніше ми опинилися в якомусь будинку, де розмовляли, я спробувала його поцілувати але особливої ​​ініціативи він не виявив, ще я звернула або потягнула руку але це швидко минуло. ще був фрагмент де ми заходимо додому до мого молодшого двоюрідного брата, я повинна була переодягтися але я не переодяглася мені було лінь, і ми повинні були піти на весілля, я була начорно брюках і футболці гірчичного кольору.

Привіт, я бачила малюка, причому дуже чітко. Малюкові близько року. Здоровий, красивий і я з такою ніжністю і ласкою цілувала йому ручки, ніжки, пальчики, що навіть прокинулася. До чого це і що означає? спасибі

Здарствуйте . Уві сні виділа що у мене в руках була окола 3-4 придатна дівчисько . Я їй дала тортик патом ще паявілась одна дівчинка (сосетка 5-6 придатна) і вона теж з’їла торт . Вони були веселими і я теж.

Я на цвинтарі лежала і спати вкладала свого живого дитину спати при цьому співала і при цьому запальничка вогонь на кладовищі давно померлого маленького брата що це означає допоможіть

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ