До чого сниться 😴 Дискотека уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дискотека що означає

До чого сниться Дискотека:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дискотека уві сні по 8 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дискотека» по 8 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Для дівчини сон, у якому вона одна приходить на дискотеку – означає: в найближчому майбутньому вона сама зробить перший крок, щоб познайомитися з вподобаним їй молодою людиною. Несприятливий сон, у якому ти танцюєш на дискотеці, а музика раптом змовкає &# 8212; таке сновидіння попереджає про можливі несподіваних проблеми.

жіночий сонник

Якщо вам приснилося, що ви наважилися одна прийти на дискотеку – значить, ви так само легко зможете зробити перший крок і познайомитися з молодим чоловіком, який вам сподобається.

Сон, в якому несподівано зупиняється музика на дискотеці – вважається несприятливим, оскільки це загрожує вам самими різними перешкодами і перешкодами.

Новітній сонник

Дискотека – Здійснити легковажні дії, про які згодом доведеться гірко жалкувати.

сучасний сонник

Якщо ви бачите себе в сні танцюючим на дискотеці – значить, життя піднесе вам несподівані сюрпризи. Спокуси будуть підстерігати вас буквально на кожному кроці.

Бачити себе в сні на дискотеці разом з друзями – означає, що ви не повинні робити необдуманих вчинків, які можуть накликати на вас ганьба і презирство друзів і близьких. Не йдіть на поводу у своєї легковажності.

Якщо дівчина бачить уві сні, що вона знайомиться на дискотеці з привабливим молодим чоловіком – вона повинна бути гранично обережна: найближчим часом їй зроблять дуже сумнівну пропозицію.

Сонник XXI століття

Бачити уві сні дискотеку з боку – значить, ви недооцінюєте ситуацію, що склалася, танцювати на ній – знак того, що хтось намагається ввести вас в оману.

сонник Здоров’я

Дискотеку бачити – до конфліктної ситуації і стресу; фіксація уваги на елементах руху танцюристів – до проявів гіподинамії: необхідно збільшити рухову активність.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Для дівчини або хлопця бачити себе уві сні на дискотеці – до веселого проведення часу.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Танцювати уві сні на дискотеці – до легковажного кроку, до необачності з вашого боку.

Наснилася Дискотека, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дискотека уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я приходжу на шкільну дискотеку і невпевнено танцюю, а потім бачу хлопця, який мені дуже сильно подобається. І до якого в житті я зробила маленький перший крок. Уві сні у нього коротка стрижка, і він не звертає на мене увагу, а потім різко у нього інший наряд і зачіска інша. І потім він дивиться на мене. Потім музика різко переривається, включається в залі світло. А далі я не пам’ятаю. Що це може означати?

ми з подругами прийшли на діскатека і там почав іградь медляк ми всі сіли і моїх подруг відразу пішли танцювати а потім і я пошгла з хлопцем танцювати

Спочатку приснилася дискотека з живими і знайомими людьми, потім у мене з моїм знайомим іншому зав’язалися розбіжності і він мене вдарив, я заплакала, потім натовп різко зникає і я дізнаюся, що на вулиці відбуваються розбирання мого дядька з цим хлопцем, який мене стукнув. і я почала дуже переживати, що у мене дядько постраждає, хоча він у мене великий і сильний. потім заходить той хлопець і у нього розпухла губа, я розумію, що сильно, але без крові&# 8230;.потім я розумію, що мені потрібно йти додому і уточнити як себе почуває мій дядько.я виходжу в іншу кімнату і розумію, що потрапила в інший світ&# 8230; там теж дискотека, всі люди незнайомі і розумію що вони неживі. просто духи..я питаю -де у вас вихід? а вони просто кивають і я розумію що виходу немає, потрібно дочекатися закінчення дискотеки&# 8230; Потім я не пам’ятаю сон&# 8230;. цікаво, що мій сон означає?

здрастуйте мені приснилося що я в храмі батюшка якийсь незрозумілий потім заграла танцювальна музикас

Я спочатку зайшов до університету, який закінчив 3 роки тому, там мене згадав один викладати зі словами &# 171; Щож я не його факультет закінчив&# 187; Потім я з другом пішов в клуб, який знаходиться в будівлі університету. Там я зустрів своїх одногрупників.Після, я зайшов з якоюсь викладачкою в кабінет, вона закрила його, я почав до неї акуратно приставати, але за нею їхав чоловік, і нічого не вийшло, і я поїхав на роботу.

Снилося що з одногрупниця добре проводимо час на дескотеке, потім познайомилися з хлопчиками які нас же і пограбували.

Сьогодні мені приснилося, що мій колишній чоловік разом зі своєю співмешканкою відкрили свою дискотеку.При тому це був чотирьох поверховий цегляний будинок і на кожному поверсі було багато дісжакеев. Будинок був без вікон. Ще вони всиновили хлопчика-циганчука, (в реальному житті його молода співмешканка не може мати дітей.) Я їм сказала що хлопчик циган, у нього чорні очі і волосся&# 8230; Але вони були щасливі від усього цього. Я беру нашу спільну з ним дочка і збираюся поїхати подалі від цього.

Уві сні побачила себе на дискотеці. я веселилася, мені було дуже весело всю дискотеку, давно не бачила себе такою радісною з боку. такий сон ніколи раніше не снився. але снилися і віщі сни раніше.

ми з дівчатками моїми подругами якось потрапили в якийсь клуб, народу було багато. Ми танцювали веселилися все було добре. Потім ми кудись пішли і мені щось сказала дівчинка я їй відповіла після чого вона підійшла і штовхнула мене. Я почала за нею бігати, бо мені це не дуже сподобалося. Далі ми якось друг-другу ходили обзивали. Після чого все пішли залишилася я з подругами. І чуємо такий топоп і крики, і в цей клуб заходить натовп людей все так на нас дивляться. Ми іспугалтсь і втекли сховалися в підвал і моя подруга бігла остання і кричала &# 171; вони нас бачили&# 187; хтось із дівчаток сказав &# 171; вони хочуть щоб все зламалося тут&# 187; Далі я сіла за якусь плитку закрила очі і прокинулася&# 8230;

Привіт у мене сон був такий: у мене вдома діскртека але музики не було. Біля мого будинку була теж дискотека але там все веселилися і танцювали, так що мої гості вийшли на вулицю і дивилися на них. Ще я і моя подруга (не найкраща) зняли кожна по відео в musicaly і всі мої однокласники які перебували у мене вдома ставили мені лайки щоб я виграла. А ще дивився прямо в мої очі мій однокласник який мені симпатичний.

Доброго дня. Наснилося що я приїхав на дискотеку на машині з братом. він увійшов до будинку а я залишився на вулиці, потім з клубу вийшла моя хороша подруга з якою у нас колись зав’язувалися стосунки але нічого не вийшло. У підсумку ми з нею посварилися і я поїхав.

Прийшла на дискотеку друзі танцювали, а я ні так як забула гроші, потім ми пішли за грошима але так і не дійшли

Мені наснилося як ми з лп йдемо на дискотеку тусується запалюємо все добре от тільки всі були дуже дивні і їжа була на смак&# 8230;..

Це була дискотека в школі я не пам’ятаю подробиці але ми пішли в спорт зал це була як віп зона потім я пішла в туалет з подругою яка на даний момент поїхала на завжди, в туалеті зробили ремонт потім зайшов хлопчик і вчё

Мені наснилося як я танцював на дискотеці з дівчиною в яку я в люблю вже пів року і вона мені дуже подобатися я б хотів провести всю Життя з цією людиною

У моєму сні я спочатку їхала на таксі зі своєю сестрою і братом, яких до речі кажучи в реальному житті не існує, на дискотеку. Ми перепливли через паром і нас висадили прямо в лісі. Потім звідкись з’явилося величезне дзеркало і я стала фарбуватися і змінюватися з сестрою сукнями і туфлями. Я продовжувала весь час фарбуватися, але спливали уривки, де я танцюю на дискотеці, це ніби як була нова школа, і я була там новенької. Музика грала дуже голосно і все навколо було фіолетово-рожевим. Сон дуже яскравий і запам’ятовується. Після пробудження я можу згадати все дрібні деталі, сон залишив у мене якийсь осад. Такі сни мені сняться дуже рідко

постійно сняться клуби, дискотеки, вечірки. Спочатку я там з друзями а потім залишаюся одна і ходжу їх шукаю.

Ми з колишньою яку люблю пішли на дискотеку нібито малина але це була не вона.
Ну в тому стан що зараз нібито ми не разом. (Ростан)
Зайшли вона почала здароватся з хлопчиками я йшов за нею
Всю дорогу.
Потім вона швидко пішла і зникла до речі музики не було, я ще подумав ми так рано прийшли що ще музику не включили нібито ах ось як це приходити годин в 10 на діскатека.. притому що було забито людьми.
Потім я зайшов в інший зал шукаю її і побачив знайому дівчину продуманий (одну з колишніх) з подругами. Большенство я не знаю з них.
Я поздаровался з нею і раптом всі дівчата преблізілісь дуже близько і почали шептатся навіщо ти сней вона тобі зраджує.
І так багато разів. Почали хапати мене а я вирвався відбіг на пару кроків
Я повернувся побачив як хтось ховається за диваном хлопець і дівчина побіг туди але це не вона. Потім побіг до виходу через всіх людей штовхався, коли вийшов побачив як вона їде.
І відразу прокинувся.. і все це за пів години сну. Сон був темний.

Мені наснилося що я була з подругами на дискотеці і ми веселилися, а потім у мене змінювалися наряди самі я не пам’ятаю як ,

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ