До чого сниться 😴 Дирижабль уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дирижабль що означає

До чого сниться Дирижабль:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дирижабль уві сні по 2 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дирижабль» по 2 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Дирижабль – потрапите в делікатну (пікантну) ситуацію.

сонник Фрейда

Дирижабль – є символом пеніса.

Летить дирижабль – говорить про вашому доброму здоров’ї і сексуальної привабливості.

Політ на дирижаблі – символізує ваші сексуальні мрії і бажання.

Аварія дирижабля – символізує наявність проблем в стані статевих органів або імпотенцію.

Приснився Дирижабль, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дирижабль уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

наснилося, що ми з нареченим полетіли на дирижаблі в певне місце в нашому місті, гуляти, але нас мало не відвезли взагалі з міста&# 8230; далеко, там всередині було дуже затишно і приємно знаходитися, спокійно, там були мої знайомі і родичі.

Спостерігала в вікно, як по небу летить величезний деріжабль, у вигляді великої акули, і всі мешканці будинку чекали початку війни, в магазинах все товари розкупили. видовище моторошне&# 8230;

добрий день підкажіть снився дірежабль як я з друзями літав на ньому трохи були неполадки внем както дивно ми літали толі падали толи нормально сліталі както так толі неполадки якісь були пожалуйсто підкажіть що це означатиме дуже переживаю за своє життя спс за увагу і розуміння буду чекати вашої відповіді З повагою, Максим

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; Бачила уві сні дережабиль в небі, і він розбризкував в поле де я стояла зі своїм жініхом великі краплі води

Була будинку у моєї бабусі і у вікні побачила дирижабль, але він був чорний.Я покликала свою бабусю і вона сказала:&# 187; о, так це дирижабль&# 187; і пам’ятаю, що вся сім’я на нього дивилася і потім ніби він приземлився на будинок і якісь щупальця звисали з даху і від них начебто попіл розлітався

Приснився сон, як перед північчю через вікно балкона я помітив проблискові маячки, подумав, що це саме дирижабль через металевої поверхні і вогнів, він назвав ім’я рідних подивитися на незвичайний апарат, але стояв на балконі один. Через мить зрозумів, що небо заступила величезна летить риба. Я зрозумів, що раніше вона мені снилася, але далеко за будинками, на горизонті, але все так само затуляючи весь видимий ділянку неба. Цього разу я розгледів в мерехтінні вогнів, що риба з пробоїнами, в місцях є іржа, вона металева, але швидко змінювала своє становище на будинками, звивалася. Несподівано я окликнув рибу, з величезною швидкістю вона пролетіла крізь будинок і зникла. Додому прийшла жінка з дитиною, сказала, що у її немовляти почалися проблеми з очима і щось виділяється з носа.

дивлюся на небо, внизу летить літак ТУ, а позаду і вище нього величезний дирижабль, думки які були уві сні &# 8212; здається літак великий, в немає, ось є ще більше його ГИГАНТ, стало страшно, далі звідкись був вибух на землі, як велике багаття, але не з літака і дирижабля, більше нічого

Доброго дня, Тетяно!
Уві сні я з подругою дитинства була в квартирі на першому поверсі. Це моя квартира. Виглянула у вікно, там летів дуже низько великий сріблястий деріжабль і багато Маленков військових літаків, старих моделей, як в першу світову війну. Небо ясне, блакитне, сонячно. Тут кілька літаків знижуються і починають обстрілювати будинок, ніби в наше вікно. На будинку зовні сліди куль, але в нас нічого не попало, вікно ціле. Думала, що починаються військові дії. Я вийшла на вулицю, там стало похмуро, але всюди плакати військової тематики в честь якогось свята і ці літаки були частиною святкового параду техніки.

Мені снився дирижабль як я піднімаю вгору, бачу землю як вона залишається далеко) там було багато людей, ми піднімалися дуже високо, бачила хмари) настала ніч і ми всі хто були в ньому бачили зірки ✨) мені здавалося що ми були в космосі бо я відчувала невагомість уві сні)

На дирижаблі полетіли подруги, потім спостерігаю в вікно як дирижабль задерся тобто ніс вгору, відчуваю жах за подруг. Дирижабль вдарився об п’ятиповерхівку і розвалив її сам загорівся і його кинуло на протилежний будинок з якого я спостерігала, він про будинок вдарився, але руйнування не було.

Летіла з одним, в колишній свій будинок і обртно. А мій майбутній чоловік з донькою моєї чекали мене, за дочку сильно торгувалася уві сні

Я стою на високому пагорбі і бачу як летить дирижабль по своїй траєкторії, а літак по своїй і всі вони такі красиві червоно, синьо білі

Привіт, хотіла б дізнатися до чого такий сон:
Точно його не пам’ятаю, але дуже пам’ятаю дирижабль, який швидко полетів в далечінь і летить низько над землею повітряна куля, який перевертався, як ніби сталася якісь аварія

Побачив в небі двухяростний дережабль і дуже здивувався, мовляв їх вже більше 70 років немає. І тут такий великий і красивий

Мені наснилося, що я лягаю спати. Пішла вимикати світло в кімнаті, але світло чомусь не вимикався. Через деякий час я його все ж вимкнула, потім я пішла в туалет і побачила з вікна кухні червоний величезний дирижабль, він повільно підіймався, а потім з розгону здав врізатися в моє вікно. Його закрутило і я прокинулася. Було досить страшно.

Я каталася на катері в море зі своїми подружками. На катері була можливість політати (це коли до катера чіпляють парашут)
І на кулі, який плаває в морі, а ти в ньому бовтатися.
Я вирішила покататися в цій кулі, але коли залізла зрозуміла, що через клаустрофобії я не зможу там кактаться.
У підсумку я вирішила-парашут!
Парашут за формою нагадував дережабль з червоними смужками. Я залізла, але людина, яка нас возив, забув пристебнути парашут до катера і я полетіла до моря, але встигла залізти на берег і не промокнути. Так було 3 рази! Але я жодного разу не впала в воду.
Після цього я забрала свої гроші.
На цьому сон закінчився і я прокинулася.

Бачила стоїть на землі не великий дирижабль, і поруч з ним різнокольорові повітряні кульки в зв’язці, прикріплені до нього. Кульки були точно пов’язані з землею, тобто.е вони не парили в небі, не відлітали, не падали, і не лопалися. Вони твердо трималися в просторі, (кулі були наповнені гелієм). Я стояла поруч з дирижаблем і кулями і дивилася на них. Навколо було чисте небо і зелена трава.

Я уві сні летіла на дирижаблі, він був прозорий, і я бачила гори, ліси. Було все зелене і красиве. Сомной були ще люди, але не пам’ятаю хто був. Мені здавалося що ми летимо швидко, ми зробили коло і вдало приземлилися.

Доброго дня! Мені сниться війна, як по небу летять дережаблі, їх дуже багато, маленькі і великі. Вони скидають бомби, і люди ховаються в будинках. Ми сховалися в багатоповерховому будинку, на верхніх поверхах, щоб, в разі обвалення ми не опинилися в самому низу під завалами. Раніше я вже бачила сни, де по небу просто пливло багато дирижаблів, а сьогодні з розвитком подій.

Вітаю.
Наснилося, що я була в своїй старій квартирі, де жила в дитинстві. Була я там з двома подругами, взаємини з якими також з дитинства / юності. Ми розмовляли про щось, сміялися. І раптом помітили з балкона далеко дирижабль, що знаходиться в повітрі. Стали його фотографувати, (на кадрах відбувалися якісь процеси на ньому), небо було дуже гарне і світле, режевато-рожевих ніжних відтінків.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ