До чого сниться 😴 Діатез уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Діатез що означає

До чого сниться Діатез:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Діатез уві сні по 3 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Діатез» по 3 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Діатез – подія, яка викличе нервове потрясіння.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні дитини з діатезом – до хвороби дитини.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Діатез – до появи грошей або вдалу покупку.

Приснився Діатез, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Діатез уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Приснився дитина, по одязі припускаю, дівчинка, вік 1-2 місяці. Ніби як її забули або підкинули. Справа була на вулиці&# 8230; поруч були припарковані машини і ніби як моя машина теж. Вирішив її взяти собі поки не знайдуться батьки. Дитина весь час спав, злегка покрекче і прічмокнув губами поки я його перекладав на ліжко. Як в квартирі виявився не пам’ятаю, уві сні це начебто було моє житло, але нічого спільного з реальністю. Багато розкладених речей, але безлад не сильний. Якийсь огрядний чоловік прийшов забрати якісь речі, зовнішність не пам’ятаю, але тут я згадав про малюка, виникла думка, а скільки ж він не їв? Підійшов до ліжка, малюк міцна спав, я його переклав на інший бік, дитина знову злегка покряхтел і прицмокнув губами ніби смоктав груди. У цей момент звернув уваги, що на щічки дитини плямочка розміром з 5-рублеву монету на подобі діатезу, але до цього плями начебто не було.
Потім ряд подій я не пам’ятаю, виявився на стоянці автомобілів в поблизу якогось торгового комплексу і я звернув увагу, що в одній з машин спить собака бежевого-злегка золотистого кольору, на зразок пародист, але яка не визначив. На вулиці спекотно і палить сонце. Я подумав, що її забули і в машині вона може задихнутися. Смикнув ручку двері чужої машини, вона відкрилася, собака прокинулася, вийшла на вулицю, дала себе погладити, очі її були вдячними. Виглядала правда сонно і мляво, явно від НЕ хватки кисню, шерсть була злегка прим’ята від лежання. Але їй ставало явно краще&# 8230;
В реальності у мене аврал на роботі, спроби знайти нову роботу, є проблеми з судом де допущені процесуальні помилки і якийсь час мені можливо доведеться ризикувати і це може бути розцінено як порушення закону, перш чим вдасться виграти суд на більш вищих інстанціях.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ