До чого сниться 😴 Діагноз уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Діагноз що означає

До чого сниться Діагноз:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Діагноз уві сні по 3 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Діагноз» по 3 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Якщо вам у сні поставили поганий діагноз – наяву він буде хорошим.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо вам у сні лікар поставив невтішний діагноз – готуйтеся до медогляду за місцем роботи.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Дізнаватися уві сні у лікаря діагноз – до одужання хворої людини. Здоровий після такого сну захворіє.

Приснився Діагноз, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Діагноз уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

до чого сниться діагноз СНІД.мені поставили.і корабель.який почав тонути .розламався.я впала.а на мене рятувальна шлюпка.мене накрила.все в одному сні.але в підсумку бачила себе нормальною

У мене періодично возникаю болю в грудях і під пахвами ходила до лікарів обстежилася, сказали всі фахівці, що по їх частини проблем немає (мамолог-онколог, ендокринолог, геніколог, аналізи, узі в нормі) -це в реальності. Сниться -нащупала у себе шишки на грудях і під пахвою, прийшла до лікаря, лікар жінка подивилася минуле обстеження, обмацала -занервнічала, тримала мене за руку і що то бурмотіла, потім стала каже, ні, ні я нічого не можу зробити, треба було раніше приходити, я говорю, що я ходила до лікарів-все говорять здорова, сильно стала плакати .В слух вона начебто діагноз не вимовила, але всім своїм виглядом і натяками показала, що кінець, не допоможе ніхто .Я так жахливо ридала, але дивно було не страшно помирати, а шкода, що багато не встигла

Завтра має бути обстеження моєму молодшому синові. Минулої ночі я чітко бачила уві сні поганий діагноз

Була уві сні на прийомі у ворожки.Багато свічок горіло але саме моя тьмяно і щоб вона не погасла, я сама її загасила.І потім ворожка на неї подивилася і поставили мені страшний діагноз. Допоможіть розшифрувати.

Я проходив лікування з приводу чогось. Мені було призначено обстеження.Уві сні мені лікар показав результати аналізів і поставив діагноз про хвороби. Напередодні я дійсно був на лікарняному, але вже 4 дні як вийшов.

Мені уві сні лікарі поставили поганий діагноз, і що залишилося мені жити недовго. І все я прокинулася.д діагноз був загноєння горла.

Вітаю. Мені наснилося, ніби я прийшла до лікаря, у нього в руці було 2 листи, на них була моя кров, на одному нічого не було написано, а на другому було написано що діагноз на рак позитивний

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ