9 (Дев’ятка) 🔯 Пентакль Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Вже здавна таро дев’ятка пентаклей вважалася картою фінансового добробуту. Вона обіцяла несподіваний прибуток або великий виграш. Її значення означало початок кращий днів, поворот до щасливого майбутнього, везіння, раптовий поворот подій. Однак крім поліпшення фінансового добробуту, карта робить духовну сторону особистості багатшим.

Опис зовнішнього вигляду карти

На карті 9 пентаклей зображений багатому вбранні людина серед виноградника. Є різні варіанти зображень. На одних з них намальований чоловік, на інших &# 8212; жінка. На витягнутої трохи вгору руці, закритою рукавичкою, сидить ручна птах. Найчастіше намальований сокіл. Грона винограду увішані дев’ятьма денаріями.

Яке ж значення цього зображення? Це особистість, яка домоглася в житті всього до чого прагнула. У нього є багатство і визнання. Тільки на життєвому шляху він один. Чи не через те, що у нього немає сім’ї, друзів: він володіє великим духовним багатством і завжди готовий прийти на виручку іншим людям.

У своєму розвитку він відірвався від інших так, що його перестали розуміти. Він довго йшов цим шляхом і тепер у нього з’явилися сумніви: наскільки правильним був його вибір? Але назад дороги немає.

Що означає традиційна розшифровка

Дев’ятка Пентакль в прямому положенні символізує впевненість при досягненні найбільших висот. Такий стан карти приносить благополуччя, душевний, матеріальний комфорт, задоволення від життя, відчуття стабільності, безтурботність, оптимістичне ставлення до всіх подій, бажання допомогти ближнім. Вона передбачає найближчим поліпшення добробуту, підвищення фінансового становища і легкої несподіваного прибутку, дорогого подарунка, дару.

При розкладі з іншими картами можна очікувати велику спадщину.

У другу декаду Діви (з 2 по 12 вересня) дев’ятка пентаклей підсилює свій вплив. Цей період символізує перехід теорії в практику, милостиве ставлення до продуктивної праці, коли людина своїми діяннями приносить задоволення суспільству, собі самому, а високий духовний рівень його дій робить світ кращим, багатшим.

Ця фаза показує наскільки ієрархічно влаштований наш світ, де все повинно підкорятися вищим ідеалам, але одночасно має здійснюватися природний розвиток подія, вміло контрольоване нами. Ідея декади Діви полягає самопожертву вищим аристократизмом людського роду заради блага інших, вищих ідеалів суспільства, при повному розумінні того, що це робиться заради досягнення своєї досконалості. При такому розкладі Венера бере під своє заступництво, наділяючи умінням жити, розпоряджатися своїм життям, що невблаганно наближає абсолютний земної порядок.

перевернутий вид &# 8212; очікування безпліддя

Дев’ятка Пентакль в перевернутому положенні має значення загрози особистої безпеки, можливість втрати віри своїм силам, втрату підтримки впливових друзів або того, що вам дорого. Для жінок такий розклад означає очікування аборту або викидня. Однак це має бути не тільки при розкладі, але знаходити відображення зодіаку. Теж означає не тільки фізичне безпліддя, а й творче. Перевернута дев’ятка денаріями до тяжкого очікування.

Ви здійснюєте проект, вклали грошові ресурси, душевні сили, а віддачі немає. Помітний вплив надає низький Стрілець. Тут є ризик бути обдуреними, обплутати мережею непостійних зв’язків, потрапити в лабіринти помилок (особливо небезпечні помилки, пов’язані з впливом учителя, яка веде до краху), залучення в шахрайську аферу, зрив майбутніх планів, марне очікування. Можливо, це сталося через Минулого незаконною діяльністю.

Вплив на взаємини зі світом

У традиційному значенні 9 пенаклей &# 8212; це гармонія з собою і світом, фінансовий успіх, прибуток, плодючість, несподіваний дохід. Випав знак дає зрозуміти про прагнення до усамітнення, про дбайливе ставлення до природи.
Якщо говорити про здоров’я, то тут відсутності якихось проблем. Ви здорові фізично і духовно.

Відносно загальних справ карта приносить гармонію, процвітання. Різні варіації уявляю дружину, яка вміє утримувати будинок з господарством. З іншими картами 9 монет набуває значення чуттєвих задоволень, сімейне додаток.

Дев’ятка пенаклей з питань загальних справ, обіцяє дохід або одноразове матеріальне надходження. Дуже гарний час для здійснення операцій з нерухомістю. Сприятливий момент перевести бізнес на новий рівень.
Якщо ж говорити про особистості, то описується впевнений, гармонійний з собою і оточуючими людина. У нього прекрасно збудовані справи, він любить природу, всіх живих істот.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ