8 (Вісімка) 🔪 Мечів Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

На карті таро вісімка мечів зазвичай зображена жінка в путах, з зав’язаними очима. Нещасна варто в калюжі в оточенні сталевих 8 мечів або шпаг. За спиною жінки видніється розташований на крутій скелі замок. Непривітна картина прекрасно характеризує основне значення аркана – безсилля.

Пряме положення – ситуацію слід перечекати

Випало при розкладі пряме положення карти прийнято трактувати як непереборні і несприятливі обставини для ворожбитів. Значення може бути будь-який – хвороби, конфлікти, безсилля, крах надій, особистісний криза. Пов’язані вони можуть бути як із зовнішніми факторами, так і з внутрішнім станом людини – адже постійний негатив призводить до втрати віри у власні сили. Карта масті шпаг швидше попереджає, чим спонукає.

Все одно вони будуть блоковані обставинами, які сильніше. Пасивний захист грунтується на впевненості, що негативні явища тимчасові.

Здоров’я відновиться, відносини налагодяться, робота зрушиться з мертвої точки. Аркан вісімка мечів рекомендує почекати, чи не втративши надію і сподіваючись на швидкі зміни в кращу сторону.

Перевернуте положення – все в ваших руках

У разі, якщо вісім мечів випаде в перевернутому положенні, ситуація куди більш оптимістична. Весь негатив, який переслідує ворожбитів при будь-якому розкладі, швидше за все, виявиться надуманим і примарним. Не варто зациклюватися на минаючий безсиллі – це може привести тільки до поглиблення положення. Карти вимагають негайного дії.

Самою прямий рекомендацією при вісімці мечів перевернутої буде заклик до власноручного подолання кризи. Карта радить проявити активність і впритул зайнятися вирішенням проблем, що накопичилися. Має значення відкинути власну нерішучість і зменшити зовнішній вплив. Перевернута 8 мечів вселяє надію і дозволяє по-новому поглянути на те, що відбувається.

Чого слід побоюватися закоханим?

Випала в будь-якому положенні вісімка мечів &# 8212; тривожний знак. Особисті відносини і сімейні узи будь-якої міцності відчувають кризу. Причиною може бути негативний вплив зовнішніх факторів, але найчастіше причину такого розкладу варто шукати в собі самому. Вісім шпаг спонукає оцінити те, що відбувається комплексно.

Пряме положення шпаг говорить про необхідність знизити обороти і дочекатися нормалізації відносин. Значення перевернутої карти, навпаки, активізує і закликає до стійкості і рішучості.

Самим універсальним способом вирішити проблеми буде нестандартний підхід і нетипова поведінка. Зміна життєвої стратегії часто укладається як в сенс прямого, так і перевернутого значення. Такий розклад зазвичай дозволяє швидко подолати всі бар’єри, про які попереджають вісім мечів.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ