7 Самих щасливих знаків Зодіаку в 2022 році від

Наступний рік відзначиться цілою когортою щасливчиків. Астрологи виділяють 7 найщасливіших знаків Зодіаку, які в 2020 році можуть розраховувати на удачу. Та й не просто на удачу, а на великий успіх. Ці знаки будуть практично (або навіть зовсім) позбавлені негативного астрологічного впливу, а тому отримають максимум можливого позитиву з боку зірок і планет. Отже, ось вони ..

Телець: щедрі дари і трохи перешкод

Для Тельців 2020 рік обіцяє видатися більш чим багатим на позитивні події. Настільки вдалий «парасольку» їм забезпечить, по-перше, Сатурн, а по-друге, Юпітер. Сприятливі періоди впливу Сатурна припадуть на початок року (до середини березня), а також з 2 липня і вже до кінця року. Що ж стосується Юпітера, то його благодіяння поширяться практично на весь річний період – до 18 грудня.

Наступний рік ознаменується для Тельців великими можливостями для обличчястісного зростання. І багато хто з них зможуть грамотно скористатися цим. Проявиться таке зростання набуттям внутрішнього відчуття власної значущості і впевненості в собі. Тельцям виявиться під силу прийняття складних рішень. А, крім того, чимало людей цього знака зможуть підвищити і зміцнити своє фінансове становище. І це, потрібно визнати, по достоїнству оцінять їхні близькі.

Деякі ризики можуть чекати Тельців в період з 10 березня по 31 травня. В цей час на них впливатиме ретроградний Сатурн у Водолії. У такі часи їм рекомендується не розпорошуватися на кілька справ одночасно, щоб не зазнати невдачі у всіх. А крім цього, Тельцям бажано бути гранично обережними з середини травня по 25 червня. У цей час їм може «насолити» ретроградна Венера. І головний напрямок її удару, природно, доведеться на відносини Тельців з улюбленими.

Близнюки: гармонія і робота над помилками

Першу чверть 2020 роки Близнюки будуть позбавлені від впливу Сатурна. Це з одного боку може позбавити їх доленосних подій, проте з іншого – саме такі періоди ідеально підходять для пошуку нових ідей і основ внутрішньої стабільності. Ті Близнюки, які замислюються про реалізацію власного бізнес-проекту, повинні постаратися почати його реалізацію якраз на початку наступного року. В цьому випадку можна розраховувати на успіх з мінімальними витратами і втратами.

Після 22 березня для Близнюків настане час активних позитивних енергій. Багато процесів, які відбудуться з кінця березня і до самого кінця року, будуть мати довгострокові наслідки. Причому потенційно вони все виявляться для людей цього знака успішними. Однак ступінь успішності в значній мірі буде залежати від обставин, в яких ці процеси починалися і потім розвивалися. А це означає, що вже сьогодні Близнюкам бажано намагатися якомога рідше помилятися. І тоді результат, який вони зможуть отримати в 2020 році, перевершить найсміливіші їх очікування.

Діва: королівські дари і благословення фортуни

У 2020 році Діви будуть обдаровані астрологічними благами по-справжньому щедро. Більшу частину року вони зможуть повною мірою відчути на собі позитивний вплив Сатурна. А, крім того, майже всі прийдешні 366 днів (до 19 грудня) їм буде всіляко допомагати Юпітер.

Дівам в майбутньому році практично все буде даватися легко і просто. А результат, який вони при цьому будуть отримувати, виявиться більш значним і довгостроковим, чим це могло б бути в інший час. Трин Сатурна посприяє постійному припливу енергії, що дасть можливість інтуїтивно приймати оптимальні рішення і робити найбільш раціональні і мудрі висновки. Як наслідок, фінансова ситуація більшості Дев покращиться і стабілізується, а професійні успіхи дозволять просунутися вгору по кар’єрних сходах.

На особливу увагу заслуговує особисте життя Дів. Потрібно відзначити, що і тут багатьох з них чекають позитивні зміни і знакові події.

Скорпіон: привабливі шанси і прагнення

2020 ознаменується для Скорпіонів тривалими позитивними періодами, протягом яких їх можливості будуть просто приголомшливими. По-перше, це початок року (до 22 березня), коли вони будуть перебувати під «парасолькою» секстіля Сатурна. Цей аспект планети діє на людей знака Скорпіона більш чим позитивно, сприяючи процесам відродження і реалізації великих планів. По-друге, хорошим часом стане для них період з 2 липня до 16 грудня.

Крім цього, Скорпіони в повній мірі відчують на собі вплив секстіля Юпітера. Воно теж виключно позитивно. Виразиться це в їхній професійній діяльності (тут особливо виразно), а також позначиться на інших сферах життя. Завдяки такому впливу представникам цього знаку буде багато по плечу, і у більшості з них з’явиться чимало приводів для гордості за свої досягнення.

З іншого боку, Скорпіонам слід розуміти, що Сатурн володіє однією особливістю: він змушує розплачуватися за свою підтримку. Тому їм слід налаштувати себе на працьовитість і на готовність жертвувати малим заради великого. Втім, в 2020 році такий вплив планети буде порівняно невеликим. Виняток становитимуть хіба що 3 з невеликим місяця в першій половині року (22 березня – 30 червня) і друга половина грудня (з 17-го числа). В цей час Скорпіонам рекомендується бути насторожі і не дозволяти собі ліні, відстороненості від прямих обов’язків і т.п.

Стрілець: тиха гавань

Більшу частину року Стрільці будуть вільні від впливу Сатурна. І це позбавить їх від великого числа труднощів. Правда, в ці періоди їм не слід розраховувати на якісь доленосні події, однак і ризиків можна не побоюватися. Протягом всього 2020 років немає тільки 2 періоду, коли вплив цієї планети буде Стрільцями відчуватися. Це 23 березня-30 червня і 17-31 грудня. Але, оскільки Сатурн при цьому створить сприятливий секстіль до натальному Сонця сузір’я Стрільця, то можна говорити про цілком позитивної ситуації, коли розкриваються великі можливості для успіху. В першу чергу вони проявляться в плані особистісного розвитку і реалізації талантів, так що в ці (див. вище) тимчасові проміжки рекомендується звернути особливу увагу на свою професійну діяльність і сконцентрувати на ній зусилля.

В кінці року заявить про себе Юпітер. Два останні тижні грудня ця планета буде складати секстіль з сузір’ям Стрільця, і це відмінна можливість, з одного боку, розширити сферу свого впливу, а з іншого – сконцентрувати сили на найбільш актуальні завдання. Успіх людям цього знака і в тому, і в іншому випадку буде, можна сказати, гарантований.

Ще одна значуща дата – 14 січень. У цей час відбудеться сонячне затемнення в Стрільці. І, якщо є можливість прийняти важливе рішення (щось почати і т.д.) В цей день, то потрібно постаратися зробити це. Цей день надзвичайно щасливий для всіх Стрільців без винятку.

Козеріг: великі цілі, великі успіхи

Майже весь 2020 рік (до 19 грудня) Козероги будуть перебувати під надійним захистом Юпітера. Це проявиться в багатьох речах. І в першу чергу в тому, що це буде час збирати каміння. Причому «камені» найрізноманітніші. Деякі Козероги зможуть досягти вершини (або перейти на новий якісний рівень) в справі, початок якому було покладено роки тому. Ну, а в успіхах того, що набуло актуальності недавно, і сумніватися не потрібно.

Звичайно, не все дасться Козерогам легко і без клопоту. Про це «подбає» Сатурн. Вплив цієї планети може проявитися в тому, що деякі результати будуть здаватися менш суттєвими, чим Козероги розраховували, або в тому, що вони будуть з’являтися дещо пізніше, чим планувалося. Найбільш складними в цьому плані опиняться травень і червень. Але для більшості всі перешкоди виявляться переборними і не залишать по собі дуже вже негативних спогадів.

14 грудня Козероги відчують на собі вплив сонячного затемнення. Це може стати приємним бонусом в передноворічний період, який вони випробують як якесь значна подія в своєму житті. Кого-то раптом відвідає перспективна бізнес-ідея, хтось відкриє для себе нову область інтересів, комусь прийде звістка, яке змінить життя … Але трапиться щось особливе майже з кожним.

Риби: блискучі можливості

У 2020 році Риби відчують на собі величезну підтримку з боку Юпітера. А, крім того, на них буде мати значний вплив секстіль Сатурна. Таким чином, вони зможуть розраховувати на подвійний «парасольку», який надійно захистить від невдач і великих проблем. А ось успіхи це дозволить зробити більш масштабними і довгостроковими.

Позитивні події і зміни можливі в будь-яких сферах життя. Особливу ж щедрість планет і зірок Риби відчують у професійній діяльності та в особистому житті. Шанси на кар’єрний прогрес і щастя в любові отримає кожен представник цього знака. І скористатися ним зможуть дуже багато.

Важливий день для Риб у 2020 році – 21 червень. Це дата сонячного затемнення. Воно матиме значний вплив на більшість з них. Виразиться такий вплив в кардинальної зміни, яка проявиться у кого-то відразу, у кого-то трохи пізніше. Торкнеться це або області особистісних взаємин, або соціального статусу, або повсякденних звичок.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ