8 (VIII) Таро 🃏 Справедливість (Правосуддя) 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Восьма карта Старшого аркана Таро Справедливість найчастіше постає у вигляді сидить або стоїть жіночої фігури. З боків від неї розташовуються дві колони, що зображують символічні ворота і натякають на божественне походження Справедливості. Жіноча фігура може бути одягнена в обладунки або мантію, голову її нерідко прикрашає корона, а в піднятій руці її стиснутий меч або урівноважені ваги.

На відміну від Феміди, її погляд не затуляє пов’язка. Очі Правосуддя відкриті і дивляться прямо на людину.

Справедливість в Старшому аркані Таро – це синонім всезнаючого, абсолютного і неупередженого Божественного правосуддя, яке відрізняється від податливого і недосконалого людського. Саме тому очі Справедливості відкриті, а ваги врівноважені. Ця карта символізує розумне дозвіл будь-якій ситуації, при якому людина отримує те, що заслужив.

Пряме положення: баланс і компроміс

У прямому положенні значення, яке несе Старший аркан 8 Справедливість, цілком передбачувано. Правосуддя, баланс, врівноваженість, розумність, непідкупність, нагорода. В цілому, всі її можливі тлумачення є синонімами правоти і духовної сили.

Карта може означати пошук рівноваги в житті або закликати до більш зваженого вибору і спробам компромісу. Нерідко аркан Справедливість означає підтвердження відповіді, яке ворожить вже знайшов для себе, або символізує пошуки важливого рішення. У разі якщо людина знаходиться в стані гострого конфлікту, Правосуддя радить перейти від бойових дій до дипломатичних переговорів.

Карта Справедливість в практичному тлумаченні віщує позитивний результат судових тяжб або інших суперечок.

Іноді вона може означати майбутні судові або юридичні складності, при цьому заздалегідь обіцяючи благополучний фінал. Можливо, поява цієї карти в розкладі пророкує втручання третьої незацікавленої сторони, яка і принесе справедливе вирішення спору, а неправий в конфлікті, навіть якщо це сам ворожить, неодмінно понесе покарання. Крім того, карта Справедливість мо же означати будь-які іспити або перевірки, які мають бути в майбутньому.

У більш глибокому тлумаченні восьмий аркан символізує необхідність пошуку і набуття рівноваги між духовним і світським, фізичною та розумовою, інтелектом і інтуїцією. В аспекті, пов’язаному з психологією, ця карта символізує баланс між особистістю і пошуком спільної мови із зовнішнім світом і іншими людьми.

У поєднанні з картою Імператора, Правосуддя підсилює суворість законів, в поєднанні з картою Архиєрея &# 8212; натякає на заступництво і милосердя. Разом з Сонцем Правосуддя проголошує велич справедливого присуду. Помірність же навпаки послаблює і згладжує непримиренну силу Правосуддя.

Основна ідея восьмого аркана в тому, що нічого не дається даром, за кожну дію людини чекає розплата або нагорода, про що ніколи не можна забувати.

Перевернута карта: формальне ставлення до оточуючих і внутрішній розлад

Перевернутий 8 аркан має значення, яке протилежно самому собі в прямому положенні. Це синонім несправедливості, двозначності, розладу всередині себе, фанатизму, упередженості, зловживання владою, надмірної суворості і упередження.

Перевернутий Старший аркан Правосуддя символізує втрату балансу в житті, конфлікт з самим собою, страх, агресію і образи. Карта також може натякати на занадто формальне ставлення до справ і людям, відсутність людського тепла в стосунках. У деяких випадках Справедливість означає зловживання владою.

У практичному тлумаченні перевернута Справедливість має наступну значенням: плутанина в справах, збитки, несприятливі судові рішення і юридичні суперечки.

Іспити будуть провалені, а якщо і вдасться їх здати, то в оцінці все одно буде присутній необ’єктивність. Перевірки заподіють безліч клопотів і занепокоєння, але розраховувати на їх справедливий підсумок теж не доводиться. Іноді перевернута карта означає розлад з партнерами і неприємності з представниками влади.

У більш особистому і глибокому аспекті перевернута Справедливість попереджає про те, що правосуддя може бути повернуто проти ворожбитів, пророкуючи несправедливі прикрощі, викликані невірними рішеннями. Вона пророкує якийсь швидкий і жорстокий урок від життя, який в кінцевому підсумку піде людині на користь.

Сполучення перевернутої Справедливості з картою Шут натякають на проблеми через нехтування законами. Маг з перевернутим Правосуддям означає махінації з законами і владою. Сила надає перевернутої мапі відтінок вимушеного підпорядкування насильства. Поєднання з картою Пустельник ж може передбачати можливу в’язницю.

Прямий аркан – довіру і стабільність, перевернутий &# 8212; розлад

У прямому положенні карта Справедливість – синонім чесності і порядності в любовних відносинах, однак також вона натякає на недолік романтики і виключає закохану ірраціональність. Пара, яку характеризує Правосуддя, має довірчі і стабільні відносини, де кожен розуміє взаємну потрібність і важливість один для одного.

Крім того, Карта Правосуддя може мати значення офіційного закріплення відносин, обіцяти шлюбний союз або доленосну зустріч, яка спричинить серйозні зміни в житті.

У перевернутому положенні Правосуддя віщує розставання або розлучення, нерідко супроводжується розподілом майна. Іноді карта може означати процвітання насильства в сім’ї. У поєднанні з Місяцем перевернута Справедливість символізує беззахисність перед людьми або обставинами.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ