7 Способів перестати займатися самоїдством – Психологія

Втомилися боротися зі своїм внутрішнім критиком? Втрачену впевненість можна відновлювати за допомогою цих семи звичок:

Налаштуйте позу

Коли ви уявляєте впевненого в собі людини, ви не думаєте про когось, хто сутулився за своїм комп’ютером. Але хороша постава – це не тільки впевнений вигляд; пряма спина змушує вас відчувати себе впевнено.

Дослідження доводять, що сутулі опущені плечі впливають на самосприйняття і знижують самооцінку. Підніміть впевненість, розправивши плечі і випрямивши спину.

посміхайтеся впевнено

Упевнена посмішка вітає і каже світові, що ми щасливі. Що ще більш важливо, – це фізична дія, яке провокує вивільнення ендорфінів в головному мозку і допомагає підвищити самооцінку.

Багато людей уникають посмішки, бо соромляться своїх зубів або дихання.

Позбавтеся від цієї вбиває впевненість риси, використовуючи зубну пасту, яка живить зуби, одночасно посилюючи білизну і допомагає боротися з неприємним запахом з рота.

Очистіть свою стрічку

Інформація, з якою ми стикаємося щодня, впливає на наше загальне благополуччя.

Оскільки ми все більше і більше часу проводимо в соціальних мережах, важливо переконатися, що у нас є позитивна перспектива, коли справа доходить до порівняння нашому власному житті з відфільтрованими картинками в Instagram і Facebook.

Хоча соціальні мережі можуть бути відмінним способом стежити за життям сім’ї та друзів, вони також можуть спонукати порівнювати себе з іншими. Якщо ви помічаєте почуття неповноцінності, гніву або нещастя після того, як проведете час в соціальних мережах, перегляньте свою стрічку і скасуйте підписку на будь-які профілі, які більше не приносять вам радості.

Щотижня робіть одну справу, яка вас лякає

Наші найбільші побоювання часто є нашими найбільшими можливостями для росту.

Щоранку понеділка записуйте невелику, але страшну вас завдання, яке необхідно виконати до вечора п’ятниці. Прикріпіть листок до холодильника і змусьте себе зробити намічене.

Постійно ставлячи перед собою невелику задачу щотижня, ви тренуєте себе приймати незвідане і відкриваєте себе більшого досвіду. Пам’ятайте: впевненість приходить від сміливості (навіть найменшої).

займіться спортом

Підвищуйте свою впевненість, регулярно займаючись спортом, будь то прогулянка, заняття в тренажерному залі або йога. Фізичне навантаження допомагає зберегти пам’ять, поліпшити увагу, сприяє зниженню тривожності і стресу.

У дослідженні, опублікованому Міжнародним журналом спортивної психології, доводиться, що регулярна фізична активність є ефективним способом зміцнення впевненості в собі.

Найприємніше те, що навантаження не повинна бути виснажливою і екстремальній. Просто знайдіть комфортний для себе стиль тренування і дотримуйтеся його.

Зробіть себе в пріоритеті

Впевненість в собі виникає з хорошого психічного, фізичного і емоційного здоров’я, і ​​для його підтримки вкрай важлива турбота про себе.

Коли життя стає напруженою, перше, що ми викреслюємо зі списку, – знайти час, щоб зайнятися чимось для себе. Однак саме ці позитивні звички з часом накопичують впевненість в собі.

Спробуйте читати по 30 хвилин щовечора, прогуляйтеся, послухайте подкаст, відключіться і помедитируйте – як би не виражалася ваша любов до себе, практикуйте її і зробіть своїм пріоритетом.

Прийміть невпевненість в собі

найскладніше – усвідомлення власної низької самооцінки і очевидність цього для інших. Це може викликати відчуття повного фіаско.

У вас тремтять руки під час співбесіди? Замість того, щоб вкладати всю свою енергію в те, щоб угамувати тремтіння, дозвольте вашим рукам тремтіти і зосередьтеся на тому, що ви говорите. Хочете зав’язати розмову, але боїтеся провалу? Зробіть це, гірше все одно не буде!

Нерозумно виглядати і відчувати збентеження більш чим нормально; це важливо для зростання. Як тільки ви почнете дивитися на свою невпевненість як на норму, а не на зухвалу занепокоєння звичку, вона почне втрачати свою силу. У всіх нас є невпевненість, так що ж робить вашу такий &# 8203;&# 8203; особливою? Прийміть її і використовуйте як спосіб налагодити контакт з іншими.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ