7 (Сімка) 🔯 Пентакль Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

На карті Таро Сімка Пентакль зображений втомлений працівник, важко опершийся на мотику, якою він обробляв поле. Його погляд спрямований на розлогий виноградний кущ, на якому зріють плоди – шість пентаклей. Ще один пентакль разом з двома опалим листям лежить біля його ніг. Вдалині за виноградником розкинулася пустельна рівнина, на горизонті видно сизі гори. Небо над головою чоловіки сіре, затягнуте пеленою хмар.

У колоді Райдера-Уейта ця карта називається «Повелитель Необретенного Успіху». Головне її значення – мала плата за велику працю. Поза садівника показує розчарування питається результатами своєї діяльності, коли зусиль було докладено дуже багато, а отримана нагорода виявилася непорівнянна з ними.

Сімки в системі Таро, як правило, означають ті випробування і перешкоди в житті людини. Однак, на відміну від П’ятірок, джерело цих випробувань знаходиться всередині самого питається: це різного роду душевні кризи, моральні дилеми, синдром вигорання тощо.

Ось розв’язка цієї карти Сімка Пентакль прямо пов’язане з цією темою. На цей раз випробування душевної сили питається стосується результатів його матеріальної діяльності, що цілком логічно для даної масті.

Значення в прямому положенні – криза зростання, розчарування, зволікання

У розкладі Сімка динар вказує на невідповідність результатів ситуації очікуванням запитує. Варто зауважити, що ця карта в даному випадку позбавлена ​​об’єктивності в оцінці ситуації або ставлення до неї окремо: вона не показує явно, що «все погано» або що запитує «багато чого хоче» – визначити це може сам кверент або сусідні карти. 7 Пентакль лише фіксує наявність дисбалансу в ситуації.

Також Сімка Пентакль – це карта процесу. Вона може означати що процес уже запущений і все, що необхідно зробити, хто питається, це терпляче дочекатися, поки ситуація принесе свої плоди. Терпіння – ось основна порада цієї карти. Не варто розмінюватися на безплідні ілюзії і зайві емоції, час запрягати і сумлінно тягнути лямку, зараз це найкращий вихід з положення.

У ділових розкладах значення Сімки динар означає затягування бізнес-процесів, затримки і зволікання, можлива інфляція. Неповороткість бюрократичної машини, спрямована проти того, хто питається.

Перевернуте положення – «солдат спить, робота йде»

Поява в розкладі переверненої Сімки Пентакль вказує на пасивність питається в рішенні даного питання. Цей стан «авось, пронесе», коли кверент відпускає контроль над ситуацією, вважаючи себе повністю залежним від зовнішніх факторів.

Перевернуті 7 Пентакль служать застереженням про небезпеку такого підходу, так як добровільний відхід від відповідальності не звільняє людину від пожинания плодів результату такої поведінки.

Також значення Сімки Пентакль в розкладі може вказувати на період, коли у людини все валиться з рук, на його несопособность зосередитися на головному. Це може бути результатом перевтоми, тому питається необхідно бути особливо уважним в питаннях відпочинку та відновлення сил.

Значення в розкладах на відносини – рутинне співжиття

Подружжя під знаком Сімки Пентакль повертає своє початкове, традиційне значення – спільна упряж. Час працювати: працювати над відносинами, трудитися заради збереження сім’ї на плаву (в матеріальному і духовному аспектах), час приносити жертви і не сподіватися на блискавичне відплата.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ