7 (Сімка) 🔪 Мечів Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Класичне зображення таро сімка мечів – це крадеться хлопець з оберемком мечів в руках. Та що крадеться хода, боязко оглядання через плече і трохи винуватий вигляд свідчать про те, що це злодюжка, який вирішив роздобути потрібне обманним шляхом. Дуже часто на карті зображено сутінки або ранній ранок – час доби, коли всі готуються до сну або ще не прокинулися. Імовірність бути схопленим мізерно мала.

7 мечів є зворотний сутність карти Мага. Зазвичай, обидва зображення мають схожу фоном, на якому намальовані фігури. Маг символізує мудрість, тягу до пізнання і ясність розуму. У Злодія, що краде 7 мечів, ці якості трансформуються в хитрість, цинічність і бажання легкої наживи.

Пряме положення: остерігайтеся зради

Карта таро 7 мечів в прямому положенні може означати такі сюжети:

  • Бажання вирішити нову проблему старим перевіреним способом. Причому, у випадку з сімкою це не схильність до консерватизму, а скоріше показник ліні і небажання покидати зону комфорту.
  • Хитрий задум і його невдалий результат, зрив розробленого плану.

Сімка мечів може застерігати вас від здійснення необдуманого вчинку на гарячу голову. Ваша імпульсивність може серйозно підірвати репутацію і довіру з боку оточуючих. Карта також може свідчити про байдужість до будь-якої проблеми. Для сімки характерною є позиція «моя хата з краю», яка виявляє небажання допомагати спільній справі.

Сімка мечів в прямому положенні може випадати як застереження від вузьколобості. Ймовірно, ви твердо стоїте на своєму, не бажаючи визнавати існування інших поглядів. Але, мабуть, найпростіша й очевидна трактування – це зрада і злодійство, з якими доведеться зіткнутися в найближчому майбутньому.

Сімка мечів також може означати ухилення від серйозної розмови, бажання уникнути неприємностей і пошук обхідних шляхів. Саме злодійство, зображене на карті, є «нетрадиційним способом» рішення проблеми.

Сімка мечів може означати і цілком нешкідливі речі, такі, як зміни, переїзд, нове робоче місце. Іноді це ознака присутності впевненості в своїй силі, розумі і спритності. Ймовірно, що карта означає хорошого порадника або підказку.

Перевернуте положення: втрачений шанс

Якщо сімка мечів перевернута, це може означати:

  • Боязнь вирішувати проблеми, страх перед майбутнім.
  • втрачений шанс. Причиною упущення може стати нерішучість і страх провалу.
  • Кинуте і незакінчена справа.
  • Новини.
  • Повернення втрати, відновлення відносин.

Сім мечів попереджають про нещирість

З усього вищеописаного у вас повинно скластися певна думка про карту з сімома мечами. Хитрість, обман, пошук обхідних шляхів – все це не обіцяє нічого хорошого у відносинах. Якщо вам випадає така карта, то варто очікувати:

  • Нещирості в любові. Ймовірно, що ваші відносини зовні цілком гармонійні. Але якщо копнути глибше, виявиться, що партнер лукавить. Чому і з чим це пов’язано – підкажуть парні карти.
  • Бажання партнера вплинути на вас хитрістю. А, можливо, вас просто хочуть обкрутити. Завоювання любові, викрадення серця відбувається з використанням усіляких вивертів.
  • Недовіра, ревнощі і контроль. Можливо ви і не підозрюєте, що ваша половинка намагається простежити з ким і як часто ви спілкуєтеся по телефону, електронній пошті або в чаті.

Втім, не все так погано. Описані вище прецеденти можна трактувати і як цілком невинне бажання людини протилежної статі сподобатися вам, увійти в довіру (в хорошому сенсі), стати ближче після декількох років знайомства. Трактуючи карту, не забувайте прислухатися до своєї інтуїції.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ