6 (VI) Таро 🃏 Закохані 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Шоста карта Таро Закохані означає союз протилежностей. Сила Закоханих об’єднує людей в дружні, партнерські або любовні союзи. Ця карта – символ щастя в любові і гармонії у відносинах. Коли дана Таро випадає всередині розкладу – чекайте удачу у всіх починаннях.

Закохані зображуються по-різному. Сьогодні найпопулярнішими є такі інтерпретації:

  1. Класичні: На карті сяє сонце, під ним намальований ангел з розпростертими крилами. Він сидить на хмарі і виливає блага на двох людей, що стоять на землі. Оголені жінка і чоловік – Адам і Єва. Позаду них художник помістив дерево Пізнання (за Євою) і дерево Життя (за Адамом) з дванадцятьма плодами. Карта символізує юність, невинність, чистоту помислів і любов;
  2. Таро Драконів: Тут зображена сцена, де герой Сігурд перемагає Фафнира. Кров дракона дозволяє розуміти голоси птахів. Герой купається в його крові, щоб знайти чудовий дар. У Таро Драконів аркан Закохані, крім звичайного значення, означає також можливість вибору;
  3. Єгипетські Таро: Юнак, одягнений в білу одежу, із золотою тіарою на голові, стоїть між двома жінками. Блондинка і брюнетка символізують вибір, який йому зараз необхідно здійснити. Дане зображення краще за інших передає сенс назви карти – Вибір.

Загальне значення карти: контакт, дружба, любов, вибір, розчарування, краса, боротьба зі щасливим кінцем, внутрішні конфлікти.

Синоніми карти Закохані – Вибір, Улюблений, Коханці, Діти Голоси, Оракул всемогутніх Богів.

Сполучення інших карт розкладу можуть давати різні тлумачення. Звертайте увагу на значення інших арканов. Інші карти можуть посилювати і послаблювати силу Закоханих.

Гармонія і удача у всьому

Пряме положення карти Закохані має значення почуттів та емоцій, які долають Вами. Однак парі доведеться пройти через певні випробування для досягнення спільного щастя. Можливо, знадобиться відмовитися від колишнього способу життя і переосмислити погляди.

Якщо Вам випав старший аркан 6, будьте впевнені в партнері. Також можливо доведеться вибирати між тим партнером, що знаходяться поруч з Вами і тим, кого Ви теж полюбите. Синонім Закоханих – Вибір, вказує на варіанти: залишитися з коханим чи віддати серце іншому. Поєднання з іншими картами дасть точну відповідь на питання, що Вас очікує, якщо залишите все як є, або оберете інший шлях.

Також карта Вибір може означати неминучість вибору чого-небудь з кількох варіантів. Отримати правильну відповідь можна, використовуючи інтуїцію.

При питанні про кар’єру 6 аркан означатиме улюблену роботу, успішне партнерство, підписання договору, досягнення ефективного результату командної роботи. Поки діє розклад, можна втілювати нові проекти, які принесуть прибуток підприємству і Вам.

Синонім карти – Оракул всемогутніх Богів, характеризує особистість. Це – рішучий чоловік. Він знає, як зробити правильний вибір. Він дає слушні поради, за що заслужив повагу. Таким авторитетом можете володіти Ви або хтось із Ваших близьких.

Неправильний вибір і загублені можливості

Перевернутий варіант старший 6 аркан уособлює значення неправильного вибору. Також він може означати розлуку улюблених, яка може привести до розриву. Любовні плани – руйнуються, в парі відбуваються сварки. З сімейного життя йде стабільність. Її зникнення може стати причиною розлучення.

Крім того, Ви сумніваєтеся в правильності рішення. Можливо, що його вже прийняли за Вас, негативно вплинувши на Вашу удачу.

Старший шостий аркан – карта втрачених можливостей. Чи не налагоджені відносини або даремно розірваний роман. Ваша помилка призводить до невдач в житті. Переосмислити плани і дійте обачно.

У питаннях про здоров’я старший Улюблений в перевернутому положенні вказує на появу захворювання, погіршення стану організму.

При ворожінні на кар’єру, ця картка не обіцяє просування по службі. Швидше, існує можливість втратити роботу, знизитися на посаді через невірні висновків, втрачену можливість і неправильного вибору. Укладення контрактів буде зірвано, партнери розірвуть з Вами стосунки і підпишуть договір з конкурентами.

У ворожінні на оточення Закохані в перевернутому значенні можуть вказувати на розведеного. Також карта може говорити про людину з збоченими нахилами. Обійдіть його стороною і не дозволяйте залишатися у Вашому житті.

Для отримання більш ясної картини, не нехтуйте іншими картами в отриманому розкладі. Таро допоможуть Вам згадати минуле, зрозуміти сьогодення і дізнатися майбутнє. При тлумаченні ворожіння можете звернутися до своєї інтуїції і скористатися спеціалізованими джерелами.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ