6 (Шістка) 🔯 Пентакль Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Таро Шістка Пентакль, в деяких колодах «Шістка динар» або «Шістка Монет», розташовується в молодших арканах карт. До слова, не дивлячись на зміну назви масті, сенс пророкування не змінюється. У прямому положенні це досить позитивна карта, що означає: успіх, благодійність, подарунок, великодушність, благополуччя, багатство, удачу. Для того, щоб склалася загальна картина гадання, потрібно дивитися не тільки на одну випала карту, а на розклад в цілому.

Шістка Пентакль, зовнішній вигляд карти

На карті зображено багатий чоловік, одягнений в красиву, дорогий одяг. В одній руці він тримає ваги, інший подає милостиню бідняку. Другий бідняк очікує своєї черги, в надії, що і йому перепаде монета. Карта має подвійне значення. Можна сказати, що багач – великодушна людина, що подає бідним людям на хліб.

У той же час є думка, що він просто уявив себе богом і вважає правильним розпоряджатися чужими долями. Правда, є ще один підступ: якщо звернути свою увагу на тих, хто просить чоловіків, можна помітити, що не такі вже вони хворі і кволі, а швидше за все просто нероби-шарлатани.

Карта означає, що не варто бути гордим і робити добрі справи дивлячись на людей зверхньо. Тільки роблячи все від чистого серця, можна отримати нагороду.

В першу чергу карта масті Монет охоплює матеріальну сторону життя, але 6 Пентакль не просто говорить про фінанси, вона зачіпає і емоційну сторону. Прояв щедрості, великодушність, доброчесність, тверезість розуму, розсудливість. Шістка Пентакль в картах Таро асоціюється, з картою Закохані, зі знаками зодіаку ваги і Телець, а також з романтичною планетою – Венерою.

Пряме положення карти -Зверніть увагу на сім’ю

Ключові слова: милосердя, підвищення на посаді, отримання премії, повернення боргу, допомога в справі, подарунок, правильне вкладення засобів, сприятлива угода, стабільність, платоспроможність.

Випали в розкладі Шістки в першу чергу вказують на сімейні відносини, романи і любовні зв’язки. Гадающему варто звернути увагу на свою другу половину, дітей, людей похилого віку родичів – вони зараз потребують підтримки. Якщо у ворожбитів ще немає сім’ї, при такому розкладі карт незабаром він знайде свою половину.

для обличчястого життя ця карта прогнозує щасливі відносини і міцний шлюб. У розкладах на кар’єру, яка випала Шістка динар дає надію на найближче процвітання, виникнення цікавих, перспективних ідей.

Шістка Пентакль означає, що хтось в скрутну хвилину прийде до гадающему на допомогу, або він в свою чергу допоможе комусь і буде винагороджений за добре діяння. Можливо, на нього чекає просування по кар’єрних сходах, або несподівана премія.

Перевернуте положення карти – остерігайтеся шахраїв

Ключові слова: гординя, афера, обман, крадіжка, втрата фінансів, небажані витрати, марна трата грошей, борги, кредит, егоїзм, ревнощі, скупість, нерівність, незаконна прибуток, жадібність, гнів, злість, негативне ставлення до оточуючих.

У перевернутому вигляді шістка Пентакль говорить про наживу за рахунок інших людей, шляхом обману.

Також карта попереджає ворожбитів, що він сам може стати жертвою якоїсь афери через свою неуважність. У розкладі на любовні справи 6 Пентакль означає, що ворожить не отримує взаємності від симпатичного йому людини. Такий аркан може говорити про майбутній розрив відносин або про справу, яка вимагає багато грошових вкладень, але не окупить себе.

Вплив карти на відносини

Випала в розкладі Шістка Монет не дає приводу для розслаблення, попереджаючи, що передбачені дари не впадуть на ворожбитів з неба, а виявляться чесним винагородою за виконану роботу. Час дерзати, зараз немає замка від якого не знайдеться у нього ключа. Але не варто забувати про свою безпеку, карта радить бути обачним і уважним, не бути жадібним, злим, жадібним і одержимим.

«Одна рука віддає, інша отримує» варто взяти це прислів’я в приклад і творити добро від чистого серця. Зараз сприятливий час, що б надати фінансову або моральну підтримку іншим. Карта попереджає, що найближчим часом краще не зв’язуватися з кредиторами і не витрачати багато грошей на вітер.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ