5 (V) Таро 🃏 Іерофант (Первосвященик) 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Старші аркани представляють козирі в колоді Таро. їх – 22 карти. Всі вони володіють своєю назвою та унікальним зображенням. Тлумачити їх в розкладі можна, спираючись на значення інших Таро, які випали поруч. Це допоможе краще інтерпретувати розклад і отримати відповідь на питання.

Синонім Іерофант – Жрець. Він являє собою духовну владу, успіх в шлюбі і вдале закінчення будь-яких союзів. Одночасно, старший аркан 5 може породити у Вас залежність від будь-яких переконань або бути знаком, що Ви в щось вірите. Серед людей Ви можете користуватися величезним авторитетом.

У Таро, Іерофант зображується по-різному. Залежно від виду Таро розрізняють:

 1. Класичні: Людина в релігійному вбранні сидить на кам’яному троні. У лівій руці він тримає хрест. Пальці правої – складені в знаку благословення. Перед ним стоять два ченця. Вони уособлюють протилежності. Один монах зображений в рясі з червоними трояндами, а другий – з білими ліліями. Погляд Іерофант добрий, спокійний і мудрий;
 2. Таро Драконів: Зображується з Левіафаном. Древнє чудовисько живе на морському дні. Позаду нього – затоплене місто і остов корабля;
 3. Єгипетське Таро: Жрець тут називається Майстром. Його фігура зображена на червоному тлі і в червоних тонах. На голові у Майстри – корона зі змією. Над головою намальовані символи Марса і Овна. У лівій руці Жрець тримає скіпетр з півмісяцями Ісіди. Правою рукою він здійснює благословення. У колін Жерця стоять два прислужника-протилежності.

Загальне значення, яке має аркан Іерофант, являє собою: мудрість, добру пораду, довіру, милосердя і любов.

Існуючі синоніми: Верховний Жрець, Іерофант, Папа, Найголовніший Жрець, Маг Вічності, Владика Арканов, Первосвященик.

Подвійне значення Іерофант

У прямому положенні, карта Іерофант означає дотримання будь-яких традицій, правил і ритуалів. Вони здатні зробити Ваше життя кращим. Також, в залежності від сполучень з іншими картами, Жрець може мати значення кардинальних змін на краще в любовних відносинах, наприклад – Вам зроблять пропозицію, і Ви вступите в шлюб. Цей старший аркан може означати просування по службі або приєднання до будь-якої соціальної групи.

Також 5 аркан в прямому положенні може мати подвійне значення:

 1. Слушна порада від професіонала. Причому Ви можете його давати або отримувати самі;
 2. Дотримання загальноприйнятих етичних норм, які приведуть до втілення мрії.

Карта вказує на людину, яка готова вести за собою маси. Він може виступати духовним лідером або мудрою людиною з сильним авторитетом. Синонім Іерофант, Владика Арканов, символізує справжнього Бога в людському обличчі. Він може стати Вашим Наставником.

У прямому значенні Іерофант вказує на довіру в сім’ї. Здорова моральність між партнерами, впевненість в міцності їх союзу – прекрасний внесок в майбутнє. Якщо Вам випала ця карта в розкладі – будьте впевнені у сімейному щасті.

Основні значення в прямому положенні:

 1. знання;
 2. вчення;
 3. Духовний порядок;
 4. Вождь на шляху порятунку людства;
 5. Укладення шлюбу;
 6. Слушна порада;
 7. традиційність;
 8. Керівництво фахівця;
 9. Перші кроки в будь-якому напрямку;
 10. мудрість.

Злісний Жрець і підступний Маг

Перевернутий п’ятий аркан має значення прихильності догмам. Жорстокість і нетерпимість до думки оточуючих не допоможе в просуванні кар’єрними сходами. Те, що Ви ламаєте традиції, шановні оточуючими людьми, принесе тільки розлад з оточуючими.

Він може підлаштовуватися до вимог інших, щоб знайти бажане.

Є ще кілька значень Жерця. У ворожінні на ситуацію він може вказувати на невдачу в справах, зрив укладення будь-яких переговорів або на скасування наміченої весілля. Також Ви можете бути піддані наклепі або стати жертвою сумнівних порад.

П’ятий старший аркан у перевернутому значенні може також означати конкретну особистість людини. Він відкритий для нових ідей, не боїться ризику. Його судження відрізняються від загальноприйнятих, а мислення є креативним. Зіткнувшись з ним, Ви зможете кардинально поміняти свої переконання і переосмислити все життя.

У перевернутому значенні Первосвященик означає недовіру по відношенню до коханої людини. Велика ймовірність сварки, яка призведе до розриву відносин. У сім’ї можуть бути зради з боку Вашого чоловіка або дружини. Також і Ви можете порушити шлюбну обітницю.

Основні значення карти в перевернутому положенні:

 1. Зрив планів;
 2. егоїзм;
 3. Непідвладність обставинами;
 4. Загальноприйняті шляхи вирішення не приведуть до успіху;
 5. скупість;
 6. лицемірство;
 7. слабкість;
 8. Погана порада;
 9. Помилкові авторитети;
 10. ганьба.

Здійснюючи ворожіння, не зупиняйтеся на тлумаченні тільки однієї карти. Різні поєднання карт допоможуть краще пролити світло на ситуацію. Для отримання відповідей Ви можете скористатися силою своєї інтуїції або одним з доступних джерел в інтернеті.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ