5 Типів суконь, обов’язкових для гардероба 40-річної жінки

Ось п’ять суконь, які варто мати до 40 років, щоб мінімізувати кількість випадків, коли ви в паніці думаєте: «Мені нема чого одягти!».

Ошатне плаття для різних випадків

Сукня для заходу, який ви можете надіти без особливих роздумів і зусиль в останній момент. Уникайте білих або дуже блідих відтінків, а також чого-небудь занадто блискучого або прикрашеного.

З іншого боку, тонке мереживо або хитромудра вишивка завжди будуть хорошим вибором, так само як і класичні силуети, такі як А-силует або плаття-футляр .

Сукня для роботи, який вселяє в вас впевненість

Футболка консервативного крою – вищий виріз, поділ, який доходить не більше чим на пару сантиметрів вище коліна, структурована тканина, така як вовняний креп або щільний бавовна.

Шукайте сукні, які однаково добре поєднуються з піджаками і каблуками для робочих зустрічей, а також з балетками і дитячими стільцями для батьківських зборів у школі.

Легке літнє плаття

Насправді рекомендується мати кілька цих предметів, щоб чергувати жаркими літніми днями.

Вибирайте дихаючі матеріали, які можна прати в пральній машині, і хвилясті вільні силуети. Майте на увазі, що більш світлі кольори краще відображають сонячні промені і зберігають прохолоду, але вони також з більшою ймовірністю будуть просвічувати і виділяти плями від поту.

Сукня, в якій ви відчуваєте себе сексуальною

У кожної жінки має бути хоча б одну сукню, яке змушує її почувати себе суперзіркою, що для деяких може означати оголити себе трохи коротшою довжиною, а для інших – виділитися з натовпу яскравим червоним відтінком.

Всемогутнє маленьке чорне плаття

Маленьке чорне плаття – одна з найбільш універсальних речей, підходяща для співбесід, побачень, поминок, званих обідів і всього, що між ними.

І хоча ви, безумовно, можете вкладати засоби в різні, більш специфічні предмети гардероба, повинен бути хоча б один, який працює для будь-якої кількості приводів.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ