5 Тим, які не варто обговорювати батькам в присутності своєї дитини – Виховання дітей

Дуже часто дорослі не помічають, що вголос говорять речі, не призначені для дитячих вух. Малюки досить різко сприймають почуте, виходячи зі своєї картини світу, і це несприятливо позначається на їх психіці і самооцінці. Є кілька тем, які батькам коштувати уникати в присутності дітей.

Звинувачення один одного

Мама і тато — це опора і фундамент. Коли малюк чує, що між батьками є взаємні претензії і звинувачення, його довіру до світу може похитнутися і він почне замикатися в собі.

Все невдоволення дорослих по відношенню один до одного необхідно вимовляти наодинці, щоб для своїх дітей залишатися хорошими людьми і твердою опорою.

Джерело фото: https: // www.instagram.com / p / CIgZNTkA5dX /

Засудження спільних знайомих

Уникайте обговорення спільних знайомих в присутності дітей, особливо якщо вони знайомі. Ваша оцінка, часом помилкова або дуже суб’єктивна, може бути перейнята ними. Дуже важливо не обговорювати родичів і вчителів, адже в такому випадку ваш малюк прийме цю думку за чисту монету і втратить до них повагу.

Інакше, у них не буде особистої точки зору, і вони не навчаться давати правильну оцінку своїм і чужим діям.

«Краще б я ніколи не. »

Сваритися батькам можна тільки наодинці, тому не дозволяйте своїм дітям чути гучних негативних слів на адресу другого з батьків.

Малюки відчувають, що в них половина мами і половина тата. Тому, бачачи, що мама шкодує, що зустріла папу і вийшла за нього заміж, в дитячій голові малюється картина, що він поганий.

Фінансові проблеми

Джерело фото: https: // www.instagram.com / p / CHhUXS_I5D6 /

Тема брак грошей повинна бути закрита для дитячих вух. Почувши розмови про це, діти можуть подумати, що вони в якійсь мірі несуть відповідальність за це, і будуть відчувати почуття провини, що не можуть допомогти батькам.

Замість цього краще обговорюйте з дітьми тему призначення грошей і навчайте їх фінансової грамотності, але не через негативний досвід.

Обговорення недоліків дитини

Ніколи не обговорюйте слабкі сторони своїх дітей в їх присутності. Якщо вам захотілося поскаржитися на непосидючість дочки або слабку успішність сина в школі, зробіть це наодинці при закритих дверях.

Малюки, чуючи про свої недоліки, втрачають самооцінку, а критика від найважливіших для них людей змусить відчути себе неповноцінними.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ