5 (П’ятірка) 🥢 Жезлів Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

На карті таро П’ятірка ми бачимо хитку дорогу між двома краями прірви, а також простягнуту вгору долоню. З боків знаходяться стовпи. Не секрет, що 10 жезлів є картами Молодших Арканов, які пов’язані зі стихією вогню.

Пряма карта – суперництво плюс зміни

Пряме положення 5 Жезлів дуже неоднозначно. Даний Аркан в розкладі не ординарний, особливо коли мова йде про традиційну мораль. Головні значення карти – дух суперництва, прагнення вийти за кимось встановлені межі. Ця карта серед 10 жезлів говорить про серйозні зміни, які завжди даються нелегко. Хоча саме під час важких ситуацій при суперництві людина проявляє свої кращі якості.

Така карта показує в розкладі ряд змін, але дорога до перетворень однозначно лежить через терни.

Якщо ж випадає розклад 5-ти Жезлів і Смерті, то має місце повна зміна світогляду. Ну а в комбінації з Зіркою Аркан несе значення важких процесів, що мають успішний результат.

Порада карти: схоже, у вас не вийде повністю уникнути всіх хвилювань. Однак потрібно постаратися їх нівелювати. При цьому пам’ятайте про звичайний здоровий глузд. Але якщо виникають труднощі, все ж, ідіть вперед – так рішуче, наскільки можливо. Тоді цілком може посміхнутися удача!

Перевернуте положення – боротьба і агресія

У перевернутому вигляді П’ятірка Жезлів несе значення агресивної боротьби в її гірших варіантах. У такому випадку цей Аркан говорить про порушення всіх дозволених меж, тут же – інтриги і спроби отримати власну вигоду з чужих проблем. Іноді мова навіть може йти про заплутані проблеми з законом.

Якщо разом з цією картою в розкладі випадає Шут, а сама карта – в перевернутому вигляді, то Аркан демонструє, що людина поширює навколо себе масу негативу, причому, робить це абсолютно неусвідомлено. Якщо ж поруч в розкладі – Туз Мечів, то Аркан означає інтриги.

А тепер – про любов і відносинах

Пряме положення П’ятірки Посохов для сфери особистих відносин позначає вирішення конфліктів і визначеність відносин. Однак все буде даватися нелегко, так як даний Аркан не вказує на легкі шляхи.

Крім того, 5-ка Жезлів може тлумачитися як наявність союзу у пари, де відносини напружені, але вони влаштовують обох і не викликає бажання розлучитися. Особливо дана ситуація проявляється, коли поруч випадає Імператриця.

У перевернутому вигляді П’ятірка Посохов говорить про постійних сутичках, причина яких – дратівливість партнерів.

Якщо є комбінація з Імператором, то такий Аркан має значення спроб підпорядкувати ворожбитів. А комбінація з відлюдником – свідчить про протиставлення себе всьому світу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ