5 (П’ятірка) 🔯 Пентакль Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Аркан 5 пентаклей говорить про тяжке життя, положенні, з яким людина давно звик. На карті, в залежності від інтерпретації, зображуються один жебрак або двоє волоцюг. Останні приречено бредуть крізь негоду, їх засипає снігом. Вони проходять повз будівлю, можливо церкви, де на віконному вітражі зображено п’ять пентаклей.

Жебраком настільки байдуже їх стан, що і в голову не приходить зайти в будівлю. Вони не прагнуть змінити свого положення. Зображення на карті 5 динаріїв одну людину суті не міняє. Його мета – наздогнати примари, що не зрушуючи з місця.

Карта п’ятірка пентаклей прагне розбудити людину. Йому слід відволіктися від свого звичного існування. З піднятою головою можна виявити щось нове, світле і щасливе.

Настав важкий час – боріться!

Пряме положення п’яти пентаклей не говорить ні про що хороше. Значення карти при будь-якому розкладі віщує неприємності в справах, сім’ї, фінансових питаннях. Найчастіше таро п’ятірка пентаклей сигналізує про проблеми фінансового і ділового планів.

Значення карти вказує на неполадки зі здоров’ям, швидке прояв захворювань. В основному динарії віщують зниження прибутку, зміну посади на нижчу або зовсім звільнення з роботи.

Залежно від розкладу п’ятірка пентаклей несе і попередження про можливу зміну ситуації в кращу сторону. Знайти вихід досить просто, варто лише задуматися про його наявності. Жебраком досить було відвідати церкву.

Щоб уникнути невдачі, карти з п’ятьма пентакль закликають озирнутися і знайти помічника, не варто покладатися виключно на себе. Можливо, рука допомоги вже перед вами, досить за неї вхопитися.

Безвихідь змінюється успіхом в справах, чи ні?

Перевернута п’ятірка пентаклей має два значення. Головним для цієї карти є розклад. Оточені позитивними арканами, 5 пентаклей говорять про безсумнівні успіхи в справах. Можливе отримання нової роботи або прибуткового проекту, зміна чорної смуги на білу.

Якщо ж в розкладі беруть участь негативні аркани, положення безвиході посилюється – фінансові труднощі стануть набагато відчутніше, проблеми з роботою вийдуть на новий рівень, невдачі зміняться новими.

Тут особлива увага приділяється довколишніх картками, що випали при розкладі. Вони можуть свідчити про швидке припинення безвихідного становища, або ж його посиленні. Традиційне значення 5 перевернутих динаріїв наступне:

  • хаос в справах;
  • криза в родині;
  • любовні проблеми;
  • бідність і злидні;
  • поворот на краще;
  • початок нового.

Дисгармонія в відносинах

П’ятірка Пентакль грає негативну роль у відносинах. Пряме положення карти говорить про ймовірну участь коханця / коханки в процесі руйнування. Саме вони можуть бути причиною зниження або звільнення. Значення п’ятірки динаріїв &# 8212; невпевненість в любові і руйнування любовних відносин. Аркан дозволяє задуматися, як все виправити і уникнути подібних негараздів.

Значення п’яти пентаклей в перевернутому положенні дещо відрізняється. Динарії продовжують мати негативне значення, кажучи про дисгармонії в стосунках, віддалі подружжя один від одного, руйнуванні любовних пар.

При розкладі з позитивними картами, динарії свідчать про налагодження відносин. В цьому випадку не виключена можливість повернути все на свої місця, відновити і зміцнити союз.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ