4 Часто ігнорованих фактора, які можуть визначити успіх відносин

закохатися легко. Важко залишатися в любові. Після декількох місяців ейфорії пари часто розуміють, що любити когось – непросто і це вимагає певних зусиль.

У цій статті ми розглянемо чотири чинника у відносинах, про які часто забувають. Деякі з цих факторів можуть здатися дивними, але дослідження показали, що вони є провісниками успіху відносин.

Спори і розбіжності

Всупереч розхожій думці, здорова пара – це пара, яка нерідко свариться. Пари, які часто сперечаються через дрібниці, з більшою ймовірністю будуть мати більш тривалі і здорові відносини, чим ті, хто цього не робить. Базова структура відносин – це дві людини, які майже не знають один одного, але намагаються прийняти партнера повністю. Очевидно, що це – рецепт розбіжностей.

Пари, які часто сваряться в перші місяці життя, швидше за все, владнають більше проблем і придбають важливі навички вирішення конфліктів. Оскільки сварки є нормальною частиною відносин, їх наявність і, що найбільш важливо, їх дозвіл життєво важливо для росту відносин.

З іншого боку, якщо у пари високий поріг негативу, вони, швидше за все, будуть сперечатися тільки з основних питань. Оскільки обидві сторони не звикли до ідеї конфлікту, є велика ймовірність, що вони розійдуться. Ігнорування конфлікту також може бути ознакою відмови від відносин.

Проте, вищевикладене не є закликом шукати приводи для суперечок. Швидше за все, якщо ви небайдужі, вони виникнуть природним чином.

Демонстрація в соціальних мережах

Публічна демонстрація відносин в соціальних мережах вже викликає великий інтерес серед експертів із взаємин. У людей різні потреби в стосунках, і деякі з них не можуть обійтися без публіки. Пари, які викладають свої спільні фото, зазвичай відчувають себе комфортніше один з одним і мають більш здорові відносини.

Часто до публічності в соціальних мережах ставляться зі зневагою. Хоча багато хто вважає цю ідею неприємною, недавнє дослідження говорить про інше. згідно з дослідженням, пари, які не боялися демонструвати свої відносини в соціальних мережах, відчували велику прихильність один до одного в реальному житті. Ймовірно, це пов’язано з тим, що позитивні відгуки і лайки, які вони отримали від демонстрації своїх відносин в Інтернеті, змусили партнерів більш дбайливо ставитися до своїх відносин.

Хто знає, може бути, публікувати спільні фото у себе на сторінці, – це те, що потрібно, щоб оживити відносини і знову відчути закоханість?

Особистий простір

Закоханість зазвичай пов’язана з близькістю. Йдеться про максимальні спробах стати єдиним цілим з кимось іншим. Але, як ми підкреслили раніше, ця людина відрізняється від вас.

Хоча у вас може виникнути спокуса “задушити” кохану людину любов’ю і дружбою, це не самий розумний вчинок. Це нормально – бажання піклуватися й опікувати свого партнера або навіть відчувати прихильність до нього на фізичному рівні. Однак жорстке посягання на особистий простір обов’язково призведе до проблем.

Проблеми з особистим простором часто виникають через відсутність довіри. Однак, якщо ви хочете мати тривалі і задовільні відносини, ви повинні показати партнеру, що ви йому довіряєте. Це може включати в себе надання їм можливості насолоджуватися своїми улюбленими заняттями, зустрічатися зі своїми друзями і зберігати конфіденційність в телефоні.

Зворотною стороною цього довіри є можливість для вашого партнера вводити вас в свій особистий простір, коли і якщо він захоче.

Релігія і особистісні принципи

З кожним днем &# 8203;&# 8203; все більше людей стають нерелігійними, тому тема релігії стає дуже тонкою матерією. Дослідження показують, що партнери, які мають схожі переконання, більш успішні в стосунках. Це не означає, що у нерелігійних людей відносини гірше. Це означає лише те, що якщо ви глибоко релігійна людина, вам краще шукати когось схожого в цьому відношенні.

Якщо ви розглядаєте довгострокові відносини, релігійність стає важливим фактором. Релігійно змішаним парам зазвичай доводиться стикатися з великим напруженням і розбіжностями з приводу своїх переконань.

У релігійно підібраних відносинах партнерам легше висловити свою віру в обговореннях, не турбуючись про те, що їх неправильно зрозуміють. Вони також можуть скористатися своєю вірою для отримання допомоги під час конфліктів або дозволу проблем. Крім того, релігійно підібрані союзи часто сприймають свій союз як шлюб, схвалений понад, і тому ставляться до нього дуже серйозно.

Відносини дуже динамічні в тому сенсі, що те, що працює в одному союзі, може не працювати в іншому. Однак найважливішим фактором є рішучість налагодити відносини. Далеко від щасливих спільних фотографій з відпустки, відносини – це тяжка праця.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ