5 Доданків справжньої жіночої краси, про яку мріяли поети і лицарі

Любов в чистому вигляді — це вміння жертвувати, віддавати щось іншій людині. Поруч з жінкою, готової дарувати своє тепло, турботу, час коханому завжди затишно і добре.

Ставлячи в центр інших, відсуваючи власне «я» на другий план, така жінка стає в очах чоловіка ідеалом. Вона ніби світиться зсередини завдяки своїй чесноти.

Джерело фото: https: // www.instagram.com / p / CMcg1seniOA /

гармонія

Неможливо постійно слідувати моді. Чи не вийде виглядати молодий в 50 років, навіть якщо ретельно замаскувати зморшки косметикою. більш гармонічно виглядають ті, хто приймає себе і свою зовнішність як даність.

Вони не ходять по пластичних хірургів, щоб знайти ідеальні риси обличчя, але при цьому вікові особливості навколишні можуть і не помічати, якщо є впевненість в собі, незакомплексованість з приводу зовнішнього вигляду.

Це відноситься і до інших сторін життя. Не потрібно купувати на останні гроші золотий посуд, щоб похвалитися перед гостями. Не варто вчити спеціально терміни, щоб при нагоді блиснути своєю «заумності». Краще бути собою.

Гарні манери

Мало мати приємні риси обличчя. Потрібно ще вміти правильно подати себе.

Гарні манери стосуються і мови. Вульгаризми, нецензурні слова не мають нічого спільного з класичною красою, оспіваної в картинах Боттічеллі, сонетах Данте і Шекспіра.

Джерело фото: https: // www.instagram.com / p / COxAWaVHpsJ /

енергійність

Дружина для чоловіка, кохана для свого залицяльника — не звичайний чоловік, а джерело енергії, натхнення, сенсу.

Коли дівчина захоплена чимось, що не нудьгує і не відноситься до всього байдуже, з нею цікаво і хочеться бути поруч. У її кавалера не йдуть сили на те, щоб постійно гасити негативну енергію.

жіночність

Чоловіків приваблює те, що відмінно від них. Психологи радять навіть вдома по можливості відмовитися від штанів.

Не потрібно соромитися прикрашати себе (в міру). також не варто ділитися з партнером усіма жіночими таємницями, особливо якщо вони стосуються особливостей організму. Це тільки відштовхне.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ