4 Ознаки того, що не можна говорити «Я люблю тебе» – Про Чоловіків

Як би не було легко закохатися, існують ясні ознаки, які вказують на передчасність для ваших відносин слів: «Я люблю тебе».

Коли ви знаєте, що партнер подобаються вам більше, чим ви йому

Не можна змусити своє серце відчути щось, як і не може бути примушений іншого полюбити себе. Якщо ви знаєте, що людина, в якого ви закохані, не відчуває те ж саме по відношенню до вас, ваше визнання все одно не змусить його раптово усвідомити свою любов до вас. Це один з тих випадків, коли ви повинні утримуватися від своїх зізнань.

Якщо ви відчуваєте відчайдушне бажання розкрити своє серце незалежно від результату, задайте собі питання: «Навіщо говорити комусь “я люблю тебе”, коли він не відповідає взаємністю? " Якщо ви сподіваєтеся, що це запалить його любов, ви тільки розчаруєте себе, – це тільки змусить людину відчувати себе дуже некомфортно.

У вашого партнера є проблеми із зобов’язаннями

Досвід наших минулих відносин завжди впливає на наші нинішні і майбутні відносини. На жаль, для того, хто отримав емоційну травму, це може привести до небажання здійснювати будь-які зустрічні кроки. Не всі розвивають любов або висловлюють її з однаковою швидкістю. Це не означає, що зобов’язання або любов не прийдуть в майбутньому, але, якщо ваш партнер більше зацікавлений в випадкових відносинах і не приховує своїх намірів, немає сенсу висловлювати свої глибокі емоції.

Це може здатися суворим, але це важливий урок. Перш чим віддати свою любов, змусьте партнера проявити себе. Існує різниця між чесністю з самим собою щодо своїх почуттів і чесністю зі своїм партнером по відношенню до своїх почуттів. Навіть, якщо ви не можете контролювати свої почуття, ви безумовно можете контролювати свої слова і вчинки, які призводять до того, що партнер приймає вас як належне і не напружується заради вас.

Партнер ще не готовий

Будь то занадто ранній етап відносин, або ви відчуваєте, що партнер не так емоційно доступний, як ви, поспіх з освідченням у коханні може нашкодити починаючому роману. Прислухайтеся до своїх інстинктів, якщо ви сумніваєтеся в доцільності свого пориву, – стримайтеся.

Однак, це не обов’язково означає, що любов не буде розвиватися. Як і у випадку з будь-якими відносинами і пошуком щастя на все життя, може бути, в цей раз це відбудеться, а може і ні. Але, якщо ви дійсно відчуваєте, що підходите один одному, але все ще сумніваєтеся в тому, щоб освідчитися в коханні, – треба почекати. Ви ж не хочете відлякати партнера?

Ваш партнер любить кого-то ще

Якщо ви зв’язалися з кимось, хто занадто швидко відмовився від колишніх відносин, або партнер зізнається вам у коханні, хоча ви точно знаєте, що у нього є почуття до когось іншого, це – маніпуляція.

Якщо ви знаєте, що партнер любить іншого, зізнаватися в коханні – не найкращий крок. Це може здатися очевидним, але в такій дуже емоційною ситуації може бути важко побачити реальний стан справ.

Немає причин оголювати свою душу, тому що це нічого не змінить. Ви ж не хочете, щоб партнер залишався з вами тільки через зобов’язання або почуття провини? Ви хочете, щоб хтось любив вас, тому що ви – прекрасні.

Прибережіть заповітні слова “Я люблю тебе” до того моменту, коли кохана людина зрозуміє, що дійсно відчував до вас почуття, і повернеться.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ