13 Місячний день (добу) характеристика дня

13 місячна доба – час усвідомлених змін в своєму житті. День підходить для того, щоб позбутися від помилок минулого і започаткувати сприятливому майбутньому.

справи. 13 місячний день – хороший період для вирішення поточних питань. Будь-які починання краще відкласти до більш сприятливого часу.

Робота. Щоб робочий день був максимально продуктивним, слід продовжувати роботу над уже розпочатими проектами. Можна шукати нових ділових партнерів, постачальників, виступати перед великою аудиторією. День підходить для серйозної розмови з начальством. Для зміни місця роботи це не найкращий час.

Домашні справи. Не рекомендується в цей день працювати по дому. Особливо не варто вирішувати грандіозні питання – робити генеральне прибирання, починати ремонт, переїжджати в іншу квартиру.

гроші. Сприятливий час для будь-яких фінансових операцій, в тому числі масштабних. Робити великі вкладення, оформляти кредит не рекомендується спонтанно. До таких рішень потрібно підійти осмислено і не приймати їх «зопалу».

Любов, стосунки. У цей день можна сміливо призначати побачення, освідчуватися в коханні або починати серйозну розмову. Особливо добре пробачити тих, з ким любовні відносини не вдалися. У сексі бажано спробувати щось нове.

Спілкування. День підходить для будь-яких комунікацій. Конфліктні ситуації малоймовірні.

Подорожі. Не підходящий час для подорожей. Не рекомендується відправлятися у відрядження чи відпустку, особливо в першій половині дня. Це пов’язано з підвищеною аварійністю на дорогах, великою ймовірністю негативних ситуацій. Якщо поїздка вже розпочато, краще не продовжувати подорож в цей день.

Стрижка та догляд за волоссям. 13 місячна доба – сприятливий період для зміни довжини волосся. Нова стрижка поліпшить стан волосся і подарує відчуття впевненості в собі. Від фарбування волосся краще відмовитися, інакше може погіршитися самопочуття. День підходить для самостійних експериментів із зачіскою.

краса і здоров’я. У 13 місячний день Місяць дарує енергію поновлення і душі, і тілу. Це вдалий час для турботи про своє здоров’я та красу. У цей період добре робити процедури з омолодження шкіри. Помірне фізичне навантаження, похід в лазню поліпшать самопочуття. У їжу дозволяється вживати будь-які страви і продукти.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ