11 Нічних прийме, забобонів і заборон

Наші предки були досить забобонними і вірили у всілякі прикмети і заборони. Їх ніхто не наважувався порушувати, і все намагалися дотримуватися їх, щоб, не дай Бог не привернути до себе увагу містичних темних сил.

Зараз же люди стали менше забобонними, а сучасна молодь і зовсім намагається відкидати все подібне. Проте, залишилося ще багато тих, хто вірить в забобони, старі прикмети і настанови предків, заборони і все таке інше. І саме для таких людей ми і вирішили розповісти про найбільш важливих і значимих прикмети, заборон і забобонів, що стосуються нічного часу ..

12 найбільш значущих заборон і прийме на ніч

Звичайно, насправді прикмет і забобонів куди більше, чим ми назвемо далі, але зібрані в цій статті, це найбільш важливі і значущі. По крайней мере, так вважали наші предки ..

Чи не залишати будинки без особливої ​​потреби

Зараз в умовах сучасних реалій і тенденцій. сидіти вдома після заходу сонця вважається просто дурною витівкою. Але раніше, багато років тому, люди насправді намагалися якомога менше залишати будинок після заходу, адже вважали, що саме під покровом ночі і під впливом місячного світла і можна стати жертвою нечистих сил. Правда це, чи вигадка – кожен має право вирішити для себе самостійно.

Чи не виносити сміття після заходу сонця

Ні в якому разі не можна виносити сміття після заходу сонця. Пов’язано це марновірство з тим, що вважалося, що, виносячи сміття в нічний час, людина просто виносить сімейне фінансове благополуччя і позбавляється можливості досягти матеріального успіху. До слова, це марновірство користується популярністю і сьогодні, навіть у молоді. Хоча трапляються й винятки.

Заборона на прибирання в будинку

Вважається, що нічна прибирання в будинку позбавляє його власників благополуччя. Ніби, підмітаючи, наприклад, людина просто вимітає з дому власний добробут. Більш того, вважається, що такими діями людина ризикує зануритися в убогість, бідність і низку чорних невдач. А витираючи пил, людина і зовсім позбавляє себе щастя і любові.

Чи не залишати чим на столі на ніч

Вважається, що ні в якому разі не можна на ніч залишати ножі на столі, тому що вони є символом розбрату і розбіжностей. Залишивши чим на ніч на столі в кухні, можна накликати біду на відносини, поселити розбрат в будинку, що загрожує сварками, скандалами, розбіжностями і навіть розлученням. така прикмета.

Грязний посуд

З одного боку, прибирання після заходу в будинку заборонена, але з іншого боку, ні в якому разі не можна залишати брудний посуд на ніч. Вважається, що охоронець будинку, він же домовик, побачивши брудний посуд на столі, може образитися і піти з дому, забравши з собою затишок і тіло.

Ніякого гоління на ніч

Підстригатися, стригти нігті і голитися на ніч теж не слід, тому як існує забобон, що свідчить про те, що таким чином сімейна пара може втратити належної статевих стосунках і сексуального потягу. Більш того, вважається, що вечірнє гоління може позбавити чоловіка його статевої сили, чоловічої енергетики в тому числі.

Ніяких позичання грошей

Вважається, що ні в якому разі не можна позичати гроші або продукти після заходу. Таким чином, ви нібито віддаєте свої гроші іншій людині, і позбавляєте себе фінансового благополуччя, що загрожує різними наслідками. Але якщо дуже сильно потрібно позичити грошей, то краще за все покласти їх на підлогу – людина сама повинна їх підібрати.

Не можна дивитися у дзеркало

Вважається, що через дзеркало можна впустити в будинок нечисть, темні сили. З давніх-давен вважалося, що за дзеркалом знаходиться світ тіней, зла, темних сил і нечисті, і якщо дивитися у дзеркало після заходу, то можна таким чином пустити їх в наш світ. На жаль, в сучасному світі в це марновірство мало хто вірить, особливо серед жінок, але наші предки намагалися його дотримуватися і не порушувати даної заборони.

Прання під забороною

Це марновірство стосується в першу чергу людей, що живуть в своїх будинках і суша білизна на мотузці на вулиці. Вважається, що залишене на ніч білизна на вулиці вбере енергетику темних сил, яка потім руками власника і буде занесена в будинок. Природно, про наслідки такого здогадатися не складно. В сучасності, до слова, це марновірство і зовсім здебільшого забуто.

Не можна завішувати вікна

спірне марновірство. З одного боку, вважається, що проникає в вікно місячне світло може наслати на людину безумство, але з іншого боку, існують адже нічні штори, створені як раз для завішування вікон в нічний час доби. В общем-то, про це марновірство сьогодні пам’ятають далеко не всі.

Не можна пускати незнайомців у будинок

Вважається, що після заходу сонця і до першої години ночі можна пускати незнайомців у будинок, і більш того, не можна навіть просто відкривати їм двері, бо це може принести невдачу. Ну а якщо виявиться, що стукати в цей час людина помилилася дверима, так і зовсім зле – вважається, що це сигнал, що наближаються проблем з законом.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ